Setki nadal szukają zaginionego malucha w Tennessee - Grudzień 2021

Włosy, Twarz, Głowy, Nos, Człowiek, Uśmiech, Usta, Ludzie, Oko, Szczęśliwy, Facebook

Setki wolontariuszy w zachodnim Tennessee poszukuje 2-letniego chłopca, który zniknął niespełna 48 godzin temu.

Noah Israel Chamberlin oddalił się od swojej babci około 13:20. Czwartek. Władze podają, że chłopiec spacerował ze swoją babcią i 4-letnią siostrą po lesie w pobliżu domu dziadków, kiedy zniknął z pola widzenia, Jackson Sun raporty.„Usiedli, żeby porozmawiać, a ona zwracała uwagę na wnuczkę, a kiedy się odwróciła, już go nie było” - powiedział Tom Mapes, rzecznik biura szeryfa hrabstwa Madison.

Prawie tysiąc wolontariuszy i członków organów ścigania przeszukało obszar o powierzchni 600 akrów w małej społeczności Pinson, a ostatnio szeryf hrabstwa Chesterwezwał do większej liczby ochotników. Władze poprosiły mieszkańców w „promieniu 5-6 mil od 1800 bloku Short Road w Pinson”, aby zajrzeli do swoich samochodów, stodół, szop i „wszędzie tam, gdzie dziecko mogłoby się schować”.

Noebyłmiał na sobie szarą koszulę z długimi rękawami i niebieskie dżinsy w momencie jego zniknięcia. Ma około 2 stopy wzrostublond włosy i niebieskie oczy, iważy około 25 funtów.Media i wolontariusze udostępniają informacje w mediach społecznościowych za pomocąhashtag #FindNoah.