Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn? 12 powodów, których nie znałeś - Luty 2023

  Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn? 12 powodów, których nie znałeś

Czy wzrost naprawdę ma znaczenie? A wygląd zewnętrzny w ogóle? Wyraźnie ma to pewien wpływ, ponieważ większość kobiet wybierze wysokiego mężczyznę zamiast niskiego faceta. Ale dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn?

Chociaż wzrost nie jest tym, co ostatecznie decyduje o tym, czy będziemy z kimś, czy nie, ma znaczący wpływ na tę decyzję.W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy według licznych badań nie dbają o to, czy spotykają się z niskimi kobietami, a wiele kobiet woli wyższych mężczyzn z wielu powodów.

Więc zadaj sobie pytanie: Czy naprawdę go lubię? A może jest po prostu wysoki?

Zawartość pokazać 1 Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn? 12 powodów do ujawnienia 1,1 1. Tło ewolucyjne 1.2 2. Wysoki mężczyzna to silny mężczyzna 1,3 3. Genetyka wysokich facetów 1,4 4. Kobiety mogą nosić wysokie obcasy 1,5 5. Możemy używać ubrań oversize od wyższych facetów 1,6 6. Wysocy faceci wykonują więcej prac domowych 1,7 7. Bez trudu znajdziemy ich w tłumie 1,8 8. Dają duże uściski 1,9 9. Czujemy się z nimi bezpiecznie 1.10 10. Sprawia, że ​​czujemy się bardziej kobieco 1.11 11. Wydają się bardziej pewni siebie 1.12 12. Niektóre kobiety wierzą w stereotypy dwa Czy niżsi mężczyźni mają szansę? 3 Czy wzrost ma znaczenie w związku? 4 Mówiąc w skrócie

Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn ? 12 powodów do ujawnienia

  para przytulająca się na plaży

Wszyscy mamy swoje preferencje dotyczące wyglądu, ale preferencje wzrostu są zazwyczaj charakterystyczne dla kobiet.Jednak dwie kobiety, które lubią wysokich mężczyzn, prawdopodobnie będą miały różne powody, dla których tak jest. Czemu? Ponieważ wzrost mówi nam, że facet ma kilka cennych cech dzięki temu wzrostowi.

Więc jakie są te cechy?

1. Tło ewolucyjne

Zdziwiłbyś się, jak ewolucja może odgrywać rolę w doborze płciowym. Mówiąc ewolucyjnie, kobiety wybierałyby wyższych mężczyzn niż niższych facetów. Czemu?Wtedy całą pracę wykonywali mężczyźni. Polowali, zapewniali lepszą ochronę przed drapieżnikami i generalnie mieli większe szanse na przetrwanie w niebezpiecznych sytuacjach i przystosowanie się do zmian.

Ta ewolucyjna psychologia mogła nieświadomie utknąć w niektórych kobietach.

2. A wysoki mężczyzna jest silnym mężczyzną

Ten powód jest podobny do poprzedniego, ale nie ma nic wspólnego z ewolucją.

Ludzie na ogół kojarzą ze sobą wielkość i siłę. Tak więc im wyższy mężczyzna, tym jest silniejszy i umawia się na randki silny mężczyzna ma wiele zalet.

Pomagają nam podnosić ciężkie rzeczy, chronią nas, a seks może być niesamowity! Ale czy bycie wyższym czyni człowieka silniejszym?

3. Genetyka wysocy goście

  boczny portret wesołego młodzieńca

Możesz być zaskoczony powodami, dla których kobiety kochają wyższych mężczyzn. Ta jest bardzo pierwotna i znowu ma coś wspólnego z ewolucją.

Wiele kobiet chce wyższego faceta, ponieważ zapewni potomstwo, które z największym prawdopodobieństwem przeżyje w zmieniającym się środowisku i ma największe szanse na przeżycie.

Dlatego wysoki mężczyzna przekaże swoje pożądane cechy swoim dzieciom, które będą miały większą szansę na przeżycie.

mensajes de texto calientes para encenderlo

4. Kobiety mogą nosić obcasy

Kobiety kochają modę! Kochają makijaż, fryzury i piękne sukienki. Ale czym jest dobry wygląd bez szpilek? Ale co to ma wspólnego z pytaniem „ „Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn?”

Ale wszyscy wiemy, jak łatwo mężczyźni mogą się tym obrażać. Jeśli umawiają się z dziewczyną wyższą od nich, mogą zacząć brak poczucia własnej wartości , a dziewczyna może czuć się mniej kobieco.

Jednak nie jest to coś, o co martwią się kobiety, gdy spotykają się z wysokimi mężczyznami!

5. Możemy nosić ubrania oversize od wyżsi faceci

Tak, kochamy modę i piękne sukienki, ale pod koniec dnia nie ma nic lepszego niż wchodzenie w siebie za duża koszula, która pachnie jak on .

Nie jest to duży powód, ale dla wielu kobiet to zdecydowanie plus.

6. Wysocy goście wykonywać więcej prac domowych

  człowiek naprawia stół

Choć może to zabrzmieć głupio, statystycznie udowodniono, że wysocy mężczyźni robić więcej prac domowych niż niscy mężczyźni.

Dzieje się tak dlatego, że są na ogół silniejsze i mogą podnosić ciężkie rzeczy i pobierać rzeczy z najwyższych półek.

Tak więc, jeśli rozważasz małżeństwo lub zamieszkanie z wysokim facetem, nie będziesz mieć problemów z wykonywaniem wszystkich prac domowych. To znaczy, kto by ich nie pokochał? ?

7. Bez trudu znajdziemy ich w tłumie

Wszyscy wiemy, jak denerwujące może być, gdy nie możesz znaleźć kogoś w tłumie. Ale tak nie jest w przypadku wysokich ludzi!

Zawsze możesz je zobaczyć na imprezie, koncercie lub rave! Mimo to wysokiego mężczyznę można łatwo zobaczyć w tłumie, więc jest to również plus, jeśli jesteś niską kobietą i nic nie widzisz, gdy jesteś w tłumie.

8. Dają duże uściski

Kobiety są czułymi stworzeniami, a czasami wszystko, czego pragniemy, to duży i potężny uścisk ! Niezwykle doceniamy uściski, ponieważ okazują uczucie i promują fizyczną i emocjonalną bliskość.

Tak więc, kiedy przytulamy wyższych ludzi, nasze uszy znajdują się bezpośrednio na poziomie ich serc i wyraźnie słyszymy ich bicie serca .

Niższe kobiety szczególnie uwielbiają ten fakt, i nie mogę ich oceniać! Słuchanie czyjegoś bicia serca działa uspokajająco i może sprawić, że kobieta poczuje się kochana i chroniona.

9. Czujemy się z nimi bezpiecznie

  para przytulająca się nad jeziorem

Kobiety lubią dbać o siebie i przez większość czasu nie potrzebują ochrony przed nikim.

Miło jednak wiedzieć, że można na kogoś liczyć. Miło to wiedzieć t ktoś cię złapie, jeśli upadniesz oraz chronić cię bez względu na wszystko.

Kobiety zawsze wybierają wysokich facetów – wierzą, że zapewnią im niezbędną ochronę i opiekę, ponieważ są wyżsi.

Również kobiety mogą preferować mężczyzn powyżej przeciętnego wzrostu z ewolucyjnego punktu widzenia, o których wspomnieliśmy wcześniej.

10. Sprawia, że ​​czujemy się bardziej kobieco

Faceci znają wiele wskazówek i sztuczek, dzięki którym kobiety czują się bardziej kobieco, ale często nie zdają sobie sprawy, że różnica wzrostu również odgrywa w tym dużą rolę.

Bycie przytulanym przez wysoki facet jest czymś, co sprawia, że ​​tak się czujemy. Poczujesz się tak mało i będziesz chroniony, kiedy obejmie cię ramionami. Jego ręce są jak tarcza pod którym jesteś bezpieczny i ceniony.

11. Wydają się bardziej pewni siebie

Wysocy faceci wiedzą, że wzrost jest ich największą zaletą i z powodzeniem go wykorzystują. Wiedzą, że kobiety lubią wysokich mężczyzn.

Dzięki temu nie mają problemów z pewnością siebie, a pewność siebie przynosi inne korzyści. Mężczyźni z poczuciem własnej wartości są silni, wiedzą czego chcą i mają samokontrolę.

12. Niektóre kobiety wierzą w stereotypy

Wiele kobiet uważa, że ​​wyżsi mężczyźni są silniejsi i bardziej pewni siebie, dzięki czemu czujemy się bezpiecznie i chronieni. To może być prawda, ale nie ma to nic wspólnego z tym, czy jest wysoki, czy nie.

Słyszeli gdzieś, że wyżsi faceci mają lepsze cechy niż ci niżsi i kierują się stereotypem, że są dla nich lepsi.

Robić Niżsi mężczyźni Masz szansę?

  mężczyzna całuje kobietę pod kołdrą

Tak, niscy mężczyźni zdecydowanie mają szansę w porównaniu z wysokimi facetami. Na szczęście wiele innych cech jest cennych, na przykład posiadanie Świetnie poczucie humoru , szanując cię, troszcząc się o ciebie i kochając cię bezwarunkowo.

Jeśli kobiecie zależy na wzroście i nie będzie z kimś tylko dlatego, że jest niski, może to świadczyć o tym, że jest płytka i bardziej interesuje ją czyjś wygląd zewnętrzny niż umysł.

Poza tym, niektóre kobiety wolą niscy faceci Z różnych powodów. Nie przeszkadza im mieć chłopaka, który jest niższy niż przeciętny mężczyzna.

Czy wzrost ma znaczenie w związku?

  mężczyzna niosący kobietę na plecach

Wszyscy mamy swoje osobiste preferencje. W przeszłości facet niższy od swojej dziewczyny był uważany za nieakceptowanego społecznie, a mężczyźni zwykle mieli niską samoocenę.

Jednak w dzisiejszych czasach współczesna kobieta nie dba o wzrost mężczyzny, a doskonałymi przykładami są: znane pary, które łamią stereotypy , jak Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham.

Wszyscy możemy mieć swoje osobiste preferencje, ale ludzie, którzy chcą stabilnych i zdrowe relacje przymknie oko na wysokość.

Wzrost może być czynnikiem, który pomaga przyciągnąć kogoś , ale Twoja osobowość będzie ich trzymać!

Mówiąc w skrócie

Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn? Czy różnica wysokości jest naprawdę ważna?

Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania na ten temat. Tak, spotykanie się z wyższym facetem może mieć swoje zalety: może być silniejszy, mieć więcej zaufanie społeczne , możesz nosić obcasy kiedy wychodzisz z nim, jesteś bezpieczna i czujesz się kobieco. Chodzi o to, że jesteś zadowolony ze swojego wyboru – wysoki czy niski, to nie ma znaczenia. Wiele innych cech może być ważniejszych niż różnica wzrostu, ale są one całkowicie ignorowane.

  Katie Burns Katie Burns

Katie wymyśliła intrygujący sposób, aby pomóc zarówno mężczyznom, jak i kobietom poczuć się bardziej spełnionymi i łatwiejszymi w ich związkach: udziela mężczyznom rad, jak rozumieć, uwodzić i traktować kobiety w sposób, który naprawdę współbrzmi z nimi. Genialne, prawda?