Pożegnaj się z tymi typami relacji w 2020 roku - Październik 2022

Energia, którą spędzasz na utrzymywaniu związków, które tylko powstrzymują cię w życiu, powstrzymuje cię od przeżywania swojego życia do pełnego potencjału.

Rok 2020 to rok, w którym musisz się najpierw zakochać w sobie, zanim skupisz się na zakochaniu się w kimś innym. A dużym wkładem w to będzie odcięcie wszystkich ludzi, którzy cię nie uszczęśliwią.Jest tyle miłości i tyle potencjału, i masz szczęście, że możesz to wszystko przeżyć. Ponieważ gdybyś nie zerwał ze swoim byłym, nie byłbyś w stanie doświadczyć całej magii, jaką ma dla ciebie 2020.

Wszystkie te magiczne nowe rzeczy zaczynają się od ciebie! Musisz zdecydować, co jest dla siebie najlepsze, i nie przekląć tego, co ktoś ma na ten temat do powiedzenia. Zdecyduj się na priorytet, a następnie znalezienie kogoś, kto na ciebie zasługuje, przyjdzie łatwo.

Oto rodzaje relacji, które zdecydowanie powinieneś pożegnać w 2020 roku!1. Prawie relacje

Chrzanić to. Jesteś zbyt dobry, aby ktoś dał ci tylko połowę swojej miłości i połowę życia. Osoba, która nie chce lub nie jest w stanie dać ci całego serca, nie jest kimś, kogo powinieneś zabrać ze sobą do 2020 roku!

Ktoś, kto boi się zaangażowania i boi się mówić tobie i innym, co dla niego znaczysz, powinien zostać w tej chwili wykreślony z listy. Zasługujesz na osobę, która będzie krzyczeć z dachów, jak bardzo cię kocha i nie obchodzi mnie to, co ktoś pomyśli!

Nigdy nie zadowalaj się kimś, kto nie może czuć się tak głęboko jak ty, kochaj tak głęboko jak ty i który nieustannie boi się poważności. To niedojrzały chłopiec, którego nie potrzebujesz w życiu.Odetnij to gówno i idź szukać swojej równości.

2. Wymówki, wymówki

On się boi. On jest zepsuty. W życiu było ciężko. Jego ostatnie zerwanie wywarło na nim ogromne żniwo. Po prostu nie jest teraz gotowy ... rozumiemy i mamy tego dość!

Kto powiedział, że dużo nie przeszedłeś? Kto powiedział, że twój ostatni związek nie był piekielny, a kto powiedział, że pochodzisz z brzoskwiniowego pochodzenia? Ale różnica polega na tym, że nigdy nie użyłbyś tego jako wymówki, aby traktować kogoś jak gówno!

Wszyscy przeszliśmy przez nasze badziewie i wszyscy radzimy sobie z tym po swojemu. Ale użycie go jako pretekstu, aby źle traktować dziewczynę i ciągnąć ją pod fałszywym pretekstem, to ruchanie penisa!

Nie zakochaj się w tym typie mężczyzny. Ponieważ kiedy znajdziesz kogoś, kto naprawdę chce być z tobą, sprawi, że to zadziała! Nie będą potrzebne wymówki. Będzie cię za bardzo kochał, aby cię zagrać.

3. Jedna stopa za drzwiami

Wiele osób po prostu nie docenia tego, co ma, dopóki tego nie straci! I dlatego zawsze trzymają jedną nogę za drzwiami, oczekując czegoś lepszego i marnując cenny czas!

Jeśli czujesz, że nie daje ci całego siebie i że zajmujesz drugie miejsce, uwolnij go. Jeśli czujesz, że nie ma go przy tobie w 100%, przestań marnować swój czas. Ten facet nigdy nie będzie zadowolony z jednej kobiety. Zawsze będzie w połowie obecny, a druga połowa będzie szukała czegoś lepszego.

Ci faceci to dupki, których nie można oswoić, a ty nie masz z nimi nic wspólnego. Rzucają na ciebie tylko własne niepewności i braki, i szczerze mówiąc, nie potrzebujesz tego gówna w swoim życiu.

4. Samolubne relacje

Wszyscy mamy skłonność do zakochiwania się w tych złych chłopcach i oczarowuje ich tajemniczy charakter i ponura osobowość. Chcemy tylko dotrzeć do sedna ich niezwykłego, pociągającego zachowania.

Prawda jest taka, że ​​ci faceci są tylko manipulującymi narcyzami. Sprawiają, że czujesz się źle z powodu emocji i potrzeb, ponieważ ich gówno jest w jakiś sposób ważniejsze. Są tak głębokie i niespokojne, i zawsze musicie się dla nich pochylać.

Przestań się poddawać jego gównianym wymówkom, by traktować cię tak, jakbyś był nic nie wart. Rozpoznaj ten wzór zachowania i czytaj między wierszami.

hinchazón de la hernia de hiato y aumento de peso

Wysysa z ciebie energię i napędza swoje ego. Nie pozwól mu. Puść tego faceta i uratuj swoją duszę, zanim wysuszy cię.

Zasługujesz na znacznie lepszą sytuację w 2020 roku, więc warto przestać spotykać się z tymi dupkami i znaleźć sobie dobrego faceta z życzliwym sercem. Sprawi, że poczujesz się tak łatwo, jak letnia bryza.