40 wzruszających przykładów przemówienia druhny dla siostry

40 wzruszających przykładów przemówienia druhny dla siostry

Wszyscy wiemy, że napisanie mowy druhny/drużyny nie jest łatwe. A pisanie mowy brata/siostry pana młodego/panny młodej jeszcze bardziej komplikuje sprawę.cómo entregar a un chico

Jest tak wiele emocji i nie wiesz, jak to wszystko wyrazić słowami. Chcesz, żeby było idealnie, ale boisz się, że zawiedziesz i zawiedziesz na niej swoją siostrę wielki dzień .

Ale nie martw się. Jestem tutaj, aby temu zapobiec. Skompilowałem przykładyidealna druhna przemówieniadla siostry z tej ogromnej kolekcji poniżej. Zostawiłem Ci również kilka wskazówek, które pomogą Ci przybićtoast weselnyi pokaż swojej siostrze, ile dla ciebie znaczy i jak bardzo jesteś szczęśliwy, że możesz być z nią w jej wielkim dniu!Najlepsza przemowa druhny dla siostry

przemawia piękna kobieta o długich czarnych włosach

1. Dobry wieczór! Przede wszystkim pragnę podziękować Wam wszystkim za przybycie i świętowanie tego pięknego nowego małżeństwa, szczególnie tym, którzy musieli kupić bilet lotniczy i wziąć udział w pracy, aby tu być. Bardzo cię doceniamy.

Dla tych, którzy mnie nie znają, pozwól, że się przedstawię. Mam na imię X ​​i jestem dziś młodszą siostrą wspaniałej panny młodej. A kiedy (Panna Młoda) poprosiła mnie, abym została jej druhną, byłam bardzo zaszczycona, choć trochę zdenerwowana tym zadaniem w tej chwili.Nasz związek zawsze był solidny. Walczyliśmy oczywiście, ale moje wspomnienia są pełne chichotów, uścisków i sekretów. Chociaż dzieliłyśmy pokój przez prawie dziesięć lat i kiedy przeniosła się do college'u, miałam sobie dosyć, zawsze była moją ulubioną osobą.

Kiedy przyprowadziła (Groom) do domu na Boże Narodzenie, wiedziałem, że to dla niej. Wiedziałem, że już nigdy nie będziemy dzielić pokoju; Wiedziałem, że po ukończeniu college'u nigdy nie będę mógł dzielić z nią mieszkania. Ponieważ prawda była taka, że ​​już dwa miesiące na pierwszym roku znalazła swoją wieczną współlokatorkę.

Oboje jesteście tak dobrymi ludźmi, zasługującymi na wzajemną miłość i inspirację dla nas wszystkich. Mam już niesamowitą siostrę, a dzisiejszego wieczoru zostałam podwójnie pobłogosławiona tym, że zyskałam brata.Pozdrawiamy Was i życzymy obojgu niesamowicie szczęśliwego i długiego życia razem.

2. Tak więc moja siostra wychodzi dzisiaj za mąż i przyznam, że byłam trochę zaskoczona, kiedy poprosiła mnie, żebym została druhną, ponieważ zawsze mnie zbeształa! I ma mnóstwo przyjaciół, których mogła wybrać. Ale wiem, że zrobiła to, bo kocha mnie tak samo, jak ja ją. I jestem zaszczycony, że mogę tu być, aby uczcić te dwie piękne dusze.

Naśladowałem ją przez całe życie, od sukienek na studniówkę, przez fryzury, po ulubione książki. Jestem pewien, że dla większości z was to nie jest zaskoczeniem. {chichocze} Więc nigdy tak naprawdę nie byłem w tym dobrypubliczne przemówienie; to dość przerażające. Ale myślę, że to jest część przemówienia, o której mam opowiedzieć jakąś żenującą historię o [Panna Młoda], ale zdałem sobie sprawę, że ma na mnie o wiele więcej brudu, więc po prostu pominiemy tę część.

Dziś moja siostra i dożywotnia mentorka wygląda jak bajkowa księżniczka i życzę jej szczęścia na świecie.

Proszę podnieść okulary i wznieść toast za mną. Miłość jest siłą bardziej imponującą niż jakakolwiek inna, ponieważ jest niewidoczna, nie można jej zobaczyć, ale może cię przemienić w jednej chwili i zaoferuje ci więcej radości niż jakiekolwiek posiadanie materialne. Do panny młodej i oczyszczenie! DZIĘKI!

3. Mam nadzieję, że wszyscy macie cudowny wieczór i chciałbym wam życzyć całej miłości i szczęścia na świecie. Jakże jesteś błogosławiony, że możesz celebrować swoją miłość w ten piękny dzień. Wiem, że przed tobą wiele szczęśliwych lat.

Podnieśmy wszyscy nasze okulary do panny młodej i oczyśćcie się i życzcie im życia pełnego miłości i szczęścia!

4. Witam panie i panowie, bardzo się cieszę, że jesteście tu dzisiaj, aby świętować ślub mojej siostry, mojej najlepszej przyjaciółki. Jestem druhną i powiem szczerze, że trochę się denerwuję {chichocze}. Wiesz, dziewczyny zawsze rywalizują ze sobą, ale my nigdy tacy nie byliśmy; Rozpoznałam, że była tak cudownie wyjątkowa pod wieloma względami i cieszyłam się, że jest w jej cieniu. Tak więc dzisiaj jestem niezmiernie zachwycony, że zdecydowała się wyjść za mąż i wyruszyć w tę cudowną podróż.

Wiedziałem, że to Pan Młody, ponieważ za każdym razem, gdy rozmawialiśmy, odnosiła się do niego na każdy temat. To było zawsze tak, [Pan Młody] lubi… lub Cóż [Pan Młody] powiedział… Nie zajęło mi dużo czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że była szaleńczo zakochana i że pewnego dnia będziemy tutaj.

Proszę, dołącz do mnie w toaście. Do naszego nowożeńcy , [Panna Młoda] i [Pan Młody], najbardziej wyjątkowa para, jaką znam. Życzę Ci życia pełnego miłości i szczęścia. I pamiętaj, siostrzyczko, tylko telefon!

5. Jak być może wiesz, jestem młodszą siostrą panny młodej. Kiedy dorastaliśmy, zawsze chciałem być taki jak ona. Rób to, co robiła, miej to, co miała – prawdopodobnie byłem trochę denerwujący i zawsze chciałem się z nią połączyć. Nauczyła mnie dbać, dzielić się i starać się sięgać do gwiazd. Kiedy dorosłam, chciałam być tak samo piękna, opiekuńcza, mądra i odnosząca sukcesy jak ona. Tak się cieszę z jej powodu, ponieważ znalazła swoje szczęście. Znalazła miłość swojego życia.

Chciałam też wszystkim podziękować za przybycie, to wesele nie byłoby takie samo bez każdego z was. Podnieśmy nasze okulary do szczęśliwa para !

6. Jest tak wiele powodów, by kochać [Oblubienicę]. Jest mądra, miła i hojna, ale myślę, że moją ulubioną cechą jest jej poczucie humoru. Siostrzyczko, zawsze miałaś możliwość oświetlić pokój, a dziś wieczorem jesteś taka oszałamiająca.

Teraz przejdź do [Pan Młody]. Mójpierwsze wrażeniepo spotkaniu z [Pan Młodym] było to, że byli jedną z niewielu osób, jakie kiedykolwiek spotkałem, którzy mogli nadążyć za dowcipem i dobrym humorem [Panna Młoda]. Jednak dopiero [wstaw anegdotę] zdałem sobie sprawę, że był bratnią duszą [Oblubienicy].To była wielka przyjemność poznać Cię jako osobę i idealnego partnera dla mojej ukochanej siostry. Dziękuję, że kochasz ją tak, jak na to zasługuje.

7.Chciałabym dziś powiedzieć, jaką piękną parę tworzą! Ludzie mówią o bajkach, ale prawdziwe relacje wymagają dużo pracy.Muszę klaskać i pogratulować młodej parze zainwestowania w siebie nawzajem i wkładu w pracę, aby być dla siebie najlepszą możliwą wersją. To jestprawdziwa miłość, ludzie! Jak powiedział Mignon McLaughlin: „DO udane małżeństwo wymaga zakochania się wiele razy, zawsze z tą samą osobą”.

Toast za moją siostrę, moja najlepszy przyjaciel, i jej drugą (ale nie lepszą) połowę. Kocham was oboje!

kobieta siedzi na krześle i wygłasza przemówienie do nowożeńców

8. Cześć wszystkim, jestem siostrą [Panna Młoda]. Jak wielu z was wie, oboje pochodzimy z dużej, szczęśliwej, zwariowanej rodziny. Przez wszystkie nasze wspólne lata, moje liczne rodzeństwo i ja kochaliśmy się wszystkim, co mamy, ale często walczyliśmy ze sobą z całych sił, zwłaszcza jeśli chodziło o dzielenie się, zmienianie się i uzgadnianie, kto dostał odpowiadać za.

Przez lata było dużo śmiechu i kilka kłótni, ale moi bracia, siostry i ja zawsze utrzymywaliśmy wspólne przekonanie, że rodzina jest dla nich wszystkich największym błogosławieństwem w życiu.

Kiedy Panna Młoda w końcu przedstawiła nas wszystkich Panu Młodemu, trochę się o niego martwiłam. Może bylibyśmy zbyt dużą rodziną albo go odstraszyli. Ale był odważny i w końcu się wpasował, a teraz mogę z dumą powiedzieć, że jest jednym z nas. Należy teraz do naszego klanu i mam nadzieję, że tak się czuje.

Witaj w rodzinie, [Pan Młody.] Do [Panna Młoda] i [Pan Młody], aby pewnego dnia nasza rodzina się powiększała.

9. [Panna Młoda], nie mogę uwierzyć, że to twój dzień ślubu i że stoisz tam w tak cudownej sukience. Zawsze mówiłaś, że chociaż jesteśmy bliźniakami jednojajowymi, to ty byłaś ładniejsza. Zawsze biłem cię za takie komentarze, ale dzisiaj wiem, że to prawda. Jesteś piękną panną młodą.

[Pan Młody], jestem pod wrażeniem miłości, jaką macie do siebie z moją siostrą – delikatne dotknięcia, małe uśmiechy. Tak się cieszę, że jesteś teraz częścią życia mojej siostry, że jesteś częścią naszej rodziny. Wy macie jednak coś niezwykłego i wiem, że z czasem to się tylko pogłębi.

Kiedy patrzę wstecz na nasz czas dorastania, przypominam sobie tyle chwil pełnych chichotu, kiedy powinniśmy byli spać, wymykając się z domu, kiedy powinniśmy byli spać, pisząc przerażające historie, kiedy powinniśmy byli spać… Wydaje się, że być wzorem tutaj.

Mama i tata spędzili wiele nocy krzycząc na nas, żebyśmy poszli spać, a potem grożąc, że powstrzymają nas od naszych zabawek, potem naszej muzyki, a potem naszych przyjaciół. Myślę, że groźby działały przez jakiś czas, ale po prostu nie mogliśmy się powstrzymać.

Chciałem tylko, żebyś wiedziała, że ​​nie ma nikogo innego, kogo wolałbym mieć za moją siostrę. Byłeś idealnym partnerem w zbrodni i przyznam, że była okazja lub dwie, w których udawałam, że jestem tobą, abyś wziął na siebie winę za jakiś mój przebiegły plan.

Do mojej pięknej siostry i przystojnego brata- teść , życzę Ci lat szczęścia i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość.

10. Panna młoda jest moją młodszą siostrą – założę się, że większość z Was o tym wie. Oznacza to, że większość naszego dzieciństwa spędziła na irytowaniu mnie i mam nadzieję, że ta praktyka zakończy się tego dnia.

Ale to również oznacza, że ​​jestem wobec niej super opiekuńczy i że nie pozwoliłbym nikomu złamać jej serca. Więc to naturalne, że byłem podejrzliwy wobec tego młodego człowieka tutaj.

Na szczęście rozwiał wszystkie moje wątpliwości, gdy po raz pierwszy przyjechał na spotkanie z rodziną. Kiedy zobaczyłam, że po spotkaniu z nami wszystkimi nie uciekł, żeby ratować życie, wiedziałam, że naprawdę kocha moją siostrę.

I wiem o tym do dziś. Widzisz *rozmawia z gośćmi*, te dwie osoby dzielą ten jedyny w swoim rodzaju rodzaj miłości. Wiesz, ten, który widzisz tylko w filmach.

To nie było tylko miłość od pierwszego wejrzenia – to miłość od każdego spojrzenia. Gwarantuję Ci, że tego rodzaju miłość nigdy się nie skończy.

Więc wypijmy za to. Do ich wieczności razem!

11. Witam wszystkich. Dziękuję wszystkim, że przybyliście razem, aby świętować miłość, którą dzielą [Panna Młoda i Pan Młody]. Wielu z was wie, że jestem starszą siostrą [Panna Młoda] . Jak większość starszych sióstr, zawsze byłam w stosunku do niej nadopiekuńcza, jeszcze zanim się urodziła. Kiedy się urodziła, była moją młodszą siostrą.

Byłem zdeterminowany, aby się nią opiekować, dbać o nią i chronić ją, chociaż trochę ją popychałem. Ale jeśli ktoś inny z nią zadzierał, to musieli mi odpowiedzieć.

Gdy dorastaliśmy, potrzeba jej ochrony nie zniknęła. Chciałem mieć ją zawsze z powrotem w szkole oraz przez całe jej relacje i przyjaźnie z ludźmi. Zawsze chciałem, żeby wiedziała, że ​​będę przy niej, zwłaszcza gdy robi się ciężko.

Aż pewnego dnia [Panna Młoda] spotkała [Oblubieńca]. Zdałem sobie sprawę, że ta osoba naprawdę się o nią troszczyła. Nie tylko troszczył się o nią, ale także ją kochał. Od sposobu, w jaki na nią patrzy, po sposób, w jaki zawsze stara się upewnić, że wszystko z nią w porządku, nie można pomylić jego miłości.

I przyznam, ciężko było mi trochę odpuścić siostrę. Zawsze byliśmy nierozłączni. Ale cieszę się, że znalazła kogoś, komu tak bardzo zależy na niej. Wiem, że [Groom] sprawi, że będzie szczęśliwa. I ona też go uszczęśliwi.

12. Chciałem zacząć od podziękowania Pannie Młodej i Panu Młodemu za zaproszenie mnie do udziału w ich wyjątkowym dniu. Dla tych z Was, którzy mnie nie znają, nazywam się X i jestem druhną.

I jestem również dumną siostrą panny młodej. Byliśmy tam dla siebie tak wiele razy, że trudno zliczyć. Śmialiśmy się i płakaliśmy razem. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że możemy przeżyć niektóre z najlepszych chwil w naszym życiu, i cieszę się, że mam tak wspaniałą siostrę i, co najważniejsze, najlepszą przyjaciółkę jak [Panna Młoda].Jest wszystkim, czego można sobie życzyć od siostry – i wiem, że będzie wspaniałą żoną. Bardzo się cieszę, widząc, jak bardzo się zmieniła, odkąd [Groom] pojawił się w jej życiu.

Chcę Ci również podziękować, Pan Młody, za uszczęśliwienie mojej małej siostry, mojej najlepszej przyjaciółki!

Przed tą chwilą byliście dla niej wieloma rzeczami: przyjacielem, towarzyszem, kochankiem… Ale teraz to początek zupełnie nowego etapu waszego wspólnego życia. Tak więc dzisiaj świętujemy Twoją piękną historię miłosną i drogę, która Cię czeka, i cieszę się, że mogę być tutaj dzisiaj, aby być świadkiem początku.Wszyscy proszę wznieść ze mną okulary do nowego Pana i Pani X, do szczęśliwa para ! Gratulacje!

13. Jak niektórzy z was wiedzą, zaciekle chronię [Panna Młoda], zrobiłbym dla niej wszystko, a ona jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Przez lata śmialiśmy się razem, razem płakaliśmy i mieliśmy tak wiele niesamowitych wspomnień. Jestem naprawdę błogosławiony, że mam kogoś takiego w moim życiu.

Ponieważ jestem tak opiekuńczy wobec niej, możesz sobie wyobrazić, jak sceptycznie podchodziłem do [Pan Młodych, kiedy po raz pierwszy pojawił się na zdjęciu. Zastanawiałem się, jakie były jego intencje. Czy był wystarczająco dobry dla tak wyjątkowej i wyjątkowej osoby?

Wkrótce dowiedziałem się, że Pan Młody jest tak samo niesamowity jak Panna Młoda. Czci ją i zrobiłby wszystko, by zobaczyć jej uśmiech.Doskonale się uzupełniają. Są to dwie bliźniacze dusze, które miały się odnaleźć. I nie mógłbym być szczęśliwszy dla nich dwojga.

14. Cześć wszystkim, jestem siostrą panny młodej i jedną z druhen na tym weselu i chciałam tylko powiedzieć, jak szczęśliwa i szczęśliwa jestem, że mogę tu świętować wielki dzień [Panna Młoda] i [Pan Młody] ze wszystkimi. Dziś wszystko wygląda bez wysiłku. Cóż, dlaczego nie miałoby to być, kiedy brałem udział wplanowanie ślubu(śmiech).

Od pięknej ceremonii ślubnej, przez jedzenie, muzykę i dekoracje w tym miejscu, każdy najmniejszy szczegół został zaplanowany przez [Panna Młoda] i [Pan Młody.] I dużo czasu spędziliśmy na kupowaniu sukienek i przymiarkach. Kiedy zajrzysz za kulisy, zobaczysz, ile pracy naprawdę wymaga planowanie ślubu. Było wiele godzin spędzonych na pracy nad tym ślubem i muszę przyznać, że wszystko wyszło całkiem pięknie. Dajmy wszyscy oklaski dla Panny Młodej i Pana Młodego.

[Panna Młoda] i [Pan Młody] dziękuję za tak wspaniały dzień. Podnoszę kieliszek do was dwojga i życzę wszystkiego najlepszego w waszym wspólnym życiu. Niech każdy dzień będzie pełen miłości i śmiechu między wami.

Krótkie przemówienia druhny dla siostry Przykłady

piękna kobieta stoi obok nowożeńców i wygłasza przemówienie

1. Za zdrowie szczęśliwej pary; niech szczęście towarzyszy im wszędzie;

I niech każdy dzień weselnej błogości będzie zawsze tak słodki i radosny jak ten.

2. Wiem, że nie jestem sama, kiedy mówię, że radość sprawia, że ​​para młoda zakochuje się w sobie dzień po dniu. Piękno ich miłości jest czymś, czego słowa nie mogą w pełni opisać. Zróbmy toast za naszych nowożeńców i siostro, żeby wiedzieć, że nie mógłbym być dla ciebie szczęśliwszy niż jestem teraz.

3. Cześć wszystkim. Dla tych z Was, których jeszcze nie miałem okazji poznać, jestem [imię]. [Panna Młoda] i ja jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi od czasu pieluch, mniej więcej. Minęło [liczba] lat później i nie mógłbym być szczęśliwszy ani bardziej dumny, mogąc dziś świętować wielki dzień mojej siostry. Już wam wszystko powiedziałem i jeszcze raz chcę wam obojgu pogratulować i życzyć długiego i szczęśliwego życia razem.

4. Jako młodsza siostra , zawsze podziwiałem [Panna Młoda] i starałem się być taki jak ona. Był czas, kiedy błagałam mamę, żeby zrobiła mi taki sam kostium na Halloween, jak ona, i wtedy, kiedy brałam udział w przesłuchaniu do drużyny softballowej, chociaż nienawidzę sportu. Ale nigdy nie chciałem być bardziej podobny do mojej siostry niż dzisiaj, kiedy wygląda na szczęśliwą i głęboko zakochaną.

5. Dorastając, [Panna Młoda] była trochę cyniczna. Ona tak naprawdę nie wierzyła wprawdziwa miłośćlub bajkowe zakończenia. Z drugiej strony ja byłem bardziej romantyczny. Powiedziałbym jej, ku jej irytacji, że czuła się w ten sposób tylko dlatego, że nie spotkała jeszcze tego właściwego. I zgadnij co? Miałem rację.

6. Moja siostra właśnie zawiązała węzeł. I wierzę, że [Pan Młody] to onaidealne dopasowanie. A dzisiaj zdaję sobie sprawę, że potrzebuje tylko faceta, który pokocha ją taką, jaką jest, z całym jej szaleństwem. Ich wzajemne zaangażowanie inspiruje nas wszystkich, ponieważ to właśnie nazywamy prawdziwą miłością. A więc wznieśmy nasze okulary na tę niesamowitą parę!

7. Jak wszyscy wiecie, ta piękna panna młoda to moja siostra. Jest jedną z najmilszych, najbardziej hojnych osób, jakie znam. A teraz nie jest już dziewczyną, ale kobietą, która spotkała się z nią równą, inną osobą na tym świecie, która zasługuje na nią tak samo, jak ona na niego. Razem tworzą cudowną parę i wiem, że będą tak bardzo szczęśliwi w nowym wspólnym życiu.

8. Jak wiele sióstr, nie zawsze były najlepsi przyjaciele . Pamiętam walki, krzyki i trzaskanie drzwiami, ale nie mogłem wybrać lepszej siostry i przyjaciółki. Teraz, kiedy jesteśmy starsi, mogę wreszcie przyznać, jak bardzo się cieszę, że dorastałam z tak wspaniałą siostrą.

czarnowłosa kobieta w długiej sukni wygłasza przemówienie do nowożeńców

9. I przyznam, że siostrę trochę było ciężko odpuścić. Zawsze byliśmy nierozłączni. Ale cieszę się, że znalazła kogoś, komu tak bardzo zależy na niej. Wiem, że [Groom] sprawi, że będzie szczęśliwa. I ona też go uszczęśliwi.

10. Od czasu do czasu, w środku zwyczajnego życia, miłość obdarza nas bajką, prawdziwym i czystym romansem. Nigdy nie widziałem innej pary tak zakochanej jak ta dwójka ludzi tutaj, którzy pobrali się dzisiaj, i jestem zaszczycona, że ​​jestem ich siostrą, szwagierką, a zwłaszcza ich honorową matroną. Gratulacje dla Was obojga i pięknej przyszłości, która przed Wami czeka.

11. [Panna Młoda] zawsze była dla mnie przykładem do naśladowania. Przez lata pokazała mi, jak kochać i opiekować się. Dziś pokazuje mi, jak znaleźć najlepszego przyjaciela, partnera i prawdziwego kochanka w jednej osobie. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał tyle samo szczęścia.

12. Odkąd ta dwójka się spotkała, coś się zmieniło. [Panna Młoda] nie jest dokładnie tą samą osobą, którą była wcześniej. Wcześniej była silna, ale teraz jest jeszcze silniejsza. I chociaż była wtedy szczęśliwa, jest jeszcze szczęśliwsza z [Oblubieńcem] u jej boku.

13. Miłość nie zawsze jest idealna, ale kiedy właściwi ludzie są razem, zawsze będą walczyć, aby to zadziałało. Nic na świecie nie może ich rozerwać. Te dwie osoby siedzące przede mną, moja piękna siostra i przystojny szwagier, są uosobieniemprawdziwa miłość,i jestem tak szczęśliwy, że byłem częścią tego szczególnego dnia i dawałem świadectwo głoszeniu miłości. Wznieśmy toast za szczęśliwych nowożeńców.

14. To wielkie szczęście znaleźć kogoś, kto kocha cię tak bardzo, jak [Pan Młody] kocha moją siostrę. Dziś chcę podziękować wam obojgu za to, że jesteście częścią mojego życia i uczcić miłość, którą oboje dzielicie.

15. Pomoc w zaplanowaniu ślubu była absolutnym huraganem emocji, zarówno dobrych, jak i stresujących. Planowanie ślubu wymaga dużo pracy, a wiele osób sprawiło, że ten piękny dzień się wydarzył. Moja ukochana siostro i mój niesamowity szwagier, chcę tylko podziękować za zabranie mnie w tę podróż ze sobą. To był piękny dzień i wszyscy wciąż mamy mnóstwo do zrobienia i tańca.

16. Wraz z panną młodą i panem młodym widzę ten rodzaj miłości. Przez cały czas, jaki spędzili na poznawaniu się, wciąż się zakochują, jakby wciąż byli w fazie miesiąca miodowego. Aby nigdy nie znudzić się uśmiechem, małymi gestami zamyślenia, które pokazują, że nadal im zależy, nawet po tak długim czasie. To znaczy prawdziwa miłość .

17. Posiadanie siostry to jedna z najwspanialszych rzeczy w życiu. Posiadanie młodszej siostry jest jeszcze lepsze, ponieważ lubię być władczy. [Panna Młoda] zawsze chciała być trochę bardziej podobna do mnie… Ale w rzeczywistości jest tak wiele rzeczy, które w niej podziwiam! Obserwowałem, jak wyrasta na wspaniałą kobietę, jaką jest. Muszę to powiedzieć: to dla mnie wielki zaszczyt być jej starszą siostrą! Teraz, gdy Pan Młody i Panna Młoda rozpoczynają nowe życie razem, wznieśmy toast za nowego męża i żonę!

18. Witam wszystkich, jestem siostrą [Panna Młoda]. Nie sądzę, żeby to było dla nikogo zaskoczeniem, kiedy mówię, że kocham moją siostrę. Jest godna całej miłości na świecie i jestem niezmiernie zachwycony, że znalazła to w [Pan Młodym]. Są tak podobni do siebie i tak doskonale do siebie dopasowani. Wiem, że [Panna Młody] zaopiekuje się nią i że [Panna Młoda] zaopiekuje się nim.

Zabawna przemowa druhny dla siostry

młode małżeństwo na weselu

Jeśli chcesz podsumować to wszystko odrobiną humoru, te zabawne próbki przemówień ślubnych przydadzą się. Po prostu staraj się nie przesadzać ani nie opowiadać wewnętrznego żartu, który mógłby zranić uczucia panny młodej.

1. Właściwie można było zobaczyć, że to była miłość od pierwszego, drugiego i trzeciego wejrzenia. Jest jej Czarującym Księciem i wydaje mi się, że daje jej wszystko, czego potrzebuje – silne ramię, współczujące ucho i kartę kredytową.

2. [Pan Młody], słowo ostrzeżenia, moja siostra była płotkaczką w Liceum . Więc nigdy nie próbuj stanąć jej na drodze, ponieważ może i przeskoczy cię.

3. Witam wszystkich, mam na imię X, a po sukience można poznać, że jestem dzisiaj druhną. Przez całe życie przeszliśmy na dobre i na złe, dzieliliśmy wiele wspomnień. Dziś kolejny wspaniały dzień do dodania do naszej kolekcji słodkich wspomnień, więc naprawdę nie mogę się doczekać ciasta!

Cztery. Dobry wieczór każdy. Jestem siostrą panny młodej i jej honorowa matrona , co oznacza, że ​​moim obowiązkiem jest dać toast weselny . A więc zacznijmy… Zebraliśmy się tutaj dzisiaj, aby uhonorować coś tak naprawdę magicznego, tak naprawdę wyjątkowego i cudownego, że po prostu trzeba było to uczcić. I oczywiście mówię o ścianie z pączków. Żartuję, chłopaki. Jesteśmy tutaj, aby świętować magię Historia miłosna tych dwóch niesamowitych ludzi, dla których nie pragnę niczego poza tym, co najlepsze w życiu. Mam nadzieję, że będziesz szczęśliwy na zawsze, tak samo jak dzisiaj.

5. Przede wszystkim chcę Wam wszystkim podziękować za to, że jesteście tu dzisiaj z nami. Jak większość z was wie, jestem siostrą [Panna Młoda]. Gdy dorastaliśmy, byliśmy tak blisko, jak to tylko możliwe. Zawsze mieliśmy kłopoty i pamiętam, że zastanawiałem się, czy znajdzie się facet wystarczająco odważny dla kogoś tak dzikiego jak moja siostra. Cóż, oto on!

6. Jeśli kiedykolwiek znudzi ci się rozmowa mojej siostry, po prostu wyślij ją na kawę z przyjaciółmi. Ale tylko jeśli poradzisz sobie z podekscytowaną kofeiną [Panna Młoda].

7. Każdy może być namiętny, ale do głupoty potrzeba prawdziwej pary kochanków. Kiedy panna młoda i pan młody są razem, tracą czujność. Razem są to dwie z najgłupszych osób, jakie znam, i to w najlepszy możliwy sposób.

8. Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy [Groom], wiedziałem, że zabierze moją dziewczynę. Ale nie mam nic przeciwko. Jest przystojny, ma silne ramię do trzymania [Panna Młoda], kocha ją, a co najważniejsze, ma ładną i błyszczącą kartę kredytową. Jestem teraz naprawdę szczęśliwą starszą siostrą!

Co powinienem powiedzieć w przemówieniu weselnym mojej siostry?

kobieta o długich brązowych włosach wygłasza przemówienie na weselu

Powinieneś jej powiedzieć, co kryje się w twoim sercu, bo to doceni najbardziej twoja siostra i wszyscy pozostali goście weselni.

Jeśli chcesz porozmawiać o wspomnieniach z dzieciństwa, idź z tym. Jeśli chcesz podsumować Pary Młodej Historia miłosna , Zrób to.

Jeśli chcesz jej tylko powiedzieć, jak bardzo się z niej cieszysz, powiedz jej to i zaoferuj swoje dobre życzenia dla szczęśliwa para .

Nie ma znaczenia, że ​​nie jesteś dobry w publicznych wystąpieniach, o ile wyjawiasz wszystko, co leżało w twoim sercu, odkąd twoja siostra powiedziała ci, że wychodzi za mąż.

¿Cómo puedo saber si estás embarazada?

Również inny wskazówka dotycząca mowy o ogromnym znaczeniu: staraj się unikać wewnętrzne żarty .Włączenie ich do przemówienia MOH na wieczór panieński lub wieczór panieński mogło być zabawne dla dziewcząt, ale na weselu będzie więcej osób i nie jestem pewien, czy wszystkim się spodoba.

I oczywiście na koniec wzniesienia toastu dla druhny wznieś kieliszek, zaproś wszystkich pozostałych gości weselnych, aby zrobili to samo, i życz szczęśliwej parze długiego, błogosławionego i szczęśliwego życia .

Zawijanie tego

Mam nadzieję, no cóż, wiem, że wybrałeś odpowiednią druhną dla siostry i jestem pewien, że sprawi to, że wszyscy zaniemówią.

Dobrym pomysłem byłoby wybranie innego na próbny obiad tylko przezwyciężyć strach przed publiczne przemówienie . To z pewnością pomoże ci poczuć się mniej zdenerwowanym, gdy dostarczysz prawdziwy na ślub .

Pamiętaj tylko, uzbrój się w uśmiech i najlepsze życzenia dla nowożeńców. Powodzenia z twoją przemową, chociaż jestem pewien, że będzie zabójcza. 🥂