15 znaków, którymi macie być ty i twój były: czy to oni? - Grudzień 2022

15 znaków, którymi macie być ty i twój były: czy to oni?

Zerwaniasą trudne, ale z czasem przezwyciężasz to. Jeśli po pewnym czasie nadal jesteś rozłączony z byłym, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy zerwanie było złym wyborem.

Pary rozstają się z wielu powodów, których nie można w danej chwili przezwyciężyć, ale to może się zmienić.Na przykład, jeśli związek na odległość wydawał się zbyt trudny, ale teraz ty i twój partner mieszkacie bliżej.Kiedy nie byłeś gotowy do zerwania lub powody, dla których zerwałeś, nie mają już znaczenia, a ty i twój były nie możecie się nawzajem odpuścić, możesz mieć wątpliwości.

Jeśli twój związek przed rozstaniem był ogólnie szczęśliwy, być może szukasz znaków, jakimi jesteś ty i twój były.

Przyjrzymy się, jakie mogą być te znaki, a także jak stwierdzić, że rozstanie z byłym było dobrą rzeczą.15 wyraźnych znaków, które Ty i Twój Ex powinniście być

Znaki, że ty i twój były macie być, nie są trudne do zidentyfikowania.

Wszystkie są tymi samymi rzeczami, które są niezbędne dozdrowy i szczęśliwy związekktóre nadal istnieje: zaufanie, połączenie, przyciąganie,kompromis, komunikacja, chęć.

Ponieważ jednak zerwałeś, ważne jest, aby zobaczyć, co jest inne i jak stwierdzić, czy twój były chce tego samego.1. Za wcześnie zerwałeś

smutna kobieta siedząca na podłodze

Tylko dlatego, że wasze zerwanie było przyjacielskie i nie pozostawiło was zgorzkniałych i skaczących sobie do gardeł, nie musi oznaczać, że macie być razem. Ale jeśli nadal jesteś rozłączony ze swoim byłym, a twój ex tęskni za tobą, być może nie był to czas na zerwanie.

Chęć zmiany czegoś w związku może wprowadzić Cię w błąd i pomyśleć, żetwój partner nie jest dla ciebie odpowiedni.

Nawet jeśli oboje partnerzy są zainwestowani i chętni do pracy nad relacją, nadal możesz błędnie interpretować nawzajem swoje i własne intencje.

Często do zerwania może dojść, gdy kwestie zdrowia psychicznego sprawiają, że czujesz się przytłoczony.W rzeczywistości mogło to być coś osobistego, nad czym musiałeś popracować i poświęcić swój czas na dojrzewanie i akceptację siebie.

2. Nie chciałeś zerwać

para walczy, podczas gdy dziewczyna zakrywa twarz

Czasami zrywamy z powodów, które są poza naszą kontrolą.Praca, problemy rodzinne, dystans⁠ – życie się toczy i musimy dokonywać trudnych wyborów.

Być może zerwałeś z powodu, którego już nawet nie pamiętasz, lub mogło to być coś małego, co było ważne tylko w tym momencie.

Nie byłeś gotowy do zerwania, a teraz sytuacja, która do tego doprowadziła, zmieniła się lub można ją rozwiązać.

Zerwanie z powodu czynników zewnętrznych może sprawić, że poczujesz się tak, jakby to zerwanie przydarzyło się Tobie, a nie Ty i Twój partner podjęli decyzję o rozstaniu.

Jeśli żałujesz rozstania i okoliczności, które go spowodowały, już nie istnieją, być może nadszedł czas, aby odzyskać byłego.

3. Nie ma twardych uczuć

para odwrócona w łóżku?

Zerwania nieuchronnie powodują ból.O ile ten ból nie zostanie rozwiązany, często może przerodzić się w gniew wobec drugiej osoby.

Jeśli zerwałeś, nie raniąc się nawzajem, łatwiej sobie poradzić z bólem związanym z rozstaniem.Twój smutek nie jest spowodowany przez twojego partnera, ale przez fakt, że się rozstałeś.

W rozstaniu, które nie powoduje urazy do twojego byłego, jesteś w stanie się komunikować, ponieważ nie czujesz potrzeby dalszego krzywdzenia się nawzajem z powodu własnego bólu.

Kiedy nie jesteście na siebie wściekli, przywrócenie relacji opartej na uznaniu i akceptacji jest mniej trudne.

Co więcej, możliwość łączenia się ze sobą i wspólnego śmiechu nawet po zerwaniu jest jednym ze znaków, jakimi powinniście być ty i twój były.

4. Pozostajesz w kontakcie

szczęśliwi mężczyźni leżą w łóżku, pisząc SMS-y

Niektórzy eks nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego po rozstaniu.

Jeśli Ty i Twój były partner nadal nie tylko utrzymujecie kontakt, ale także spędzacie razem czas,Twój związek może zasługiwać na drugą szansę.

como saber cuando terminar la relacion

Książki i artykuły z poradami dotyczącymi związków często podkreślają tak zwaną zasadę braku kontaktu, zgodnie z którą przez pewien czas nie powinno się w ogóle wchodzić w interakcje ze swoim byłym. To może nie dotyczyć Ciebie.

Jeśli twój były chłopak lub dziewczyna wykracza poza utrzymywanie kontaktu, a ty faktycznie angażujesz się w odpowiednią komunikację i dzielenie się rzeczami ze sobą, podstawa zdrowego związku nadal istnieje.

Przyjaźnić się z byłymczasami wydaje się to niemożliwe, ale jeśli nadal istnieje między wami prawdziwa przyjaźń i zrozumienie, może to być jeden ze znaków, że powinniście być razem.

5. Twoje podstawowe przekonania są podobne

mężczyzna i kobieta siedzą na podłodze

Zdrowy długotrwały związekjest to możliwe tylko wtedy, gdy różnice między tobą a twoim partnerem nie mają znaczenia lub nie masz rozwiązania.Kiedy zastanawiasz się nad powrotem do siebie, jest to jeszcze bardziej znaczące.

Podobny światopogląd i sposób, w jaki podchodzisz do życia, mają ogromne znaczenie, jeśli masz budować wspólne życie.Istnieją pewne przekonania, które mogą nawiązać lub zerwać związek, nawet jeśli wszystko inne działa.

Twoje stanowisko w sprawie małżeństwa, posiadania dzieci, religii i przekonań politycznych musi się zgadzać.Może to oznaczać, że są takie same lub bardzo podobne, albo że ktoś z was nie przywiązuje do tego wielkiej wagi.

Szukaj fundamentalnych wartości wśród znaków, jakimi macie być ty i twój były.

6. Jesteś w tym samym miejscu

para spacerująca z psem jesienią

Uznanie, że oboje jesteście w tej samej podróży⁠ – „chcieć tego samego w życiu” – jest dobrym znakiem, gdy rozważaszwracać do siebie.

Bycie na tym samym etapie w odniesieniu do swoich poglądów na życie i tego, dokąd chcesz się udać, ujawnia dużą zgodność.

Pragnienie tego samego rodzaju związku i posiadanie takich samych oczekiwań może oznaczać, że zerwanie może nie być właściwą decyzją.

Jeśli żadne z was nie próbuje iść dalej, prawdopodobnie twój przeszły związek nie miał się zakończyć.

Jeśli twój były nadal włącza cię do swoich planów, ponieważmyślą o tobiekiedy myślą o swoim życiu, a to samo dotyczy ciebie, spróbuj jeszcze raz.

7. Nadal czujesz połączenie

para trzymająca się za ręce

Kiedy byłeś w związku ze swoim byłym, zastanawiałeś się, czy ta osoba jest twoją bratnią duszą. Zrozumieliście się na podstawowym poziomie. Więc jak to się stało, że zerwałeś?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje wiele powodów rozstania, z których niektóre nie mają nic wspólnego z tym, jak czujemy się wobec naszych partnerów.

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, jeśli czas wciąż się zatrzymuje, gdy jesteście razem, a wyzwalające poczucie, że możesz być sobą, prawdopodobnie masz być razem.

Kiedy klikasz z kimś, masz poczucie przyzwolenia na bycie otwartym i wrażliwym. Jeśli zerwałeś i oboje nadal czujecie ze sobą silną więź, warto rozważyć to ponownie.

8. Doceniacie się nawzajem

para siedzi w kawiarni przy kawie

Pary, które się akceptują, mają solidnąpodstawa szczęśliwego związku.Kiedy czujesz, że twój partner nie ocenia twoich nawyków, opinii lub dziwactw, czujesz się kochany i mile widziany.

Kiedy twój partner nie bierze cię za pewnik i przyznaje, że jesteś sobą i robisz to, co robi, okazuje swoje uznanie.To pomaga ci bardziej się starać i dążyć do tego, by stać się najlepszą wersją siebie.

Wśród oznak, że ty i twój były jesteście przeznaczeni do bycia razem, szczery szacunek dla siebie nawzajem, ponieważ ludzie zajmują wysokie miejsca.

Jeśli docenialiście i szanowaliście się nawzajem, kiedy byliście razem i nadal to robicie, nadal wydobywacie z siebie to, co najlepsze.

¿Cómo se excitan más los chicos?

9. Nadal sobie ufacie

mężczyzna i kobieta siedzą i piją kawę

Jednym z powodów, dla których ludzie tworzą związki, jest poczucie, że nie są sami.Stawianie czoła światu z partnerem jest łatwiejsze i szukamy kogoś, kto ma nasze plecy.

Kiedy partnerzy, którzy są dla siebie największym wsparciem, rozstają się, odległość spowodowana zerwaniem może pozostawić cię w niepewnym stanie.

Jeśli jednak nadal czujesz, że możesz na nich polegać, jest to jeden ze znaków, jakimi jesteś ty i twój były.

Daj swojemu partnerowi zaufaniewymaga czasu, a złamanie tego zaufania zajmuje tylko chwilę.

Jeśli twój ex sprawiał, że czułeś się bezpiecznie, gdy byłeś razem, a kiedy spotykasz się w dzisiejszych czasach, nadal czujesz, że możesz im zaufać, istnieje duża szansa, że ​​twój ex chce cię z powrotem.

10. Nadal jesteście do siebie pociągnięci

para obejmująca się

Przyciąganie zależy nie tylko od wyglądu, więc kiedy ktoś, kogo kiedyś uważałeś za atrakcyjny, już cię nie pociąga, zwykle jest to spowodowane zmianą w nim lub negatywnymi emocjami.

Jeśli ty i twój były nadal macie iskrę, może istnieć szansa, że ​​fizyczne przyciąganie, które odczuwacie, opiera się na fakcie, że nadal się lubicie.

Wyrażanie atrakcyjności przez flirtowanie ze sobą przy drinkach lub za pomocą wiadomości tekstowych może być zabawne, ale co więcej, naprawdę pokazuje, że istnieje wzajemne zainteresowanie i chęć powrotu do siebie.

Bycie do siebie pociągającym i bycie na tyle komfortowym, by to wyrazić, może oznaczać, że twoje rozstanie nie miało się wydarzyć.

11. Twoje życie seksualne było wspaniałe

para trzymająca się w łóżku

Seks jest tak ważną częścią romantycznego związku, ponieważ na zgodność seksualną wpływa każdy inny aspekt naszej osobowości i to, jak się do siebie odnosimy.

Dobre życie seksualne zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze czujesz się z drugą osobą.

W związku z byłym, jeśli potrafiłeś cieszyć się swoim ciałem bez wstydu i niepewności i wyrażać swoje pragnienia bez zahamowań, twoje życie seksualne było zdrowe i satysfakcjonujące.

Jeśli twój związek opierał się zarówno na pociągu emocjonalnym, jak i seksualnym, i miałeś ze sobą szczęśliwe doświadczenia, spotykanie się z innymi ludźmi może być rozczarowujące. Dreszczyk, jaki odczuwałeś ze swoim byłym, nie może być łatwy do odtworzenia.

Prawdziwa zgodność emocjonalna i seksualna jest cenna, ponieważ jest tak rzadka i zdecydowanie jest jednym z objawów, jakimi powinniście być ty i twój były.

12. Poradzisz sobie z trudnymi rzeczami

mężczyzna pociesza smutną kobietę

Kiedy robiło się ciężko, byliście zespołem.Przezstawianie czoła problemom jako para, ty i twój były byliście w stanie je pokonać.

Jeśli do rozstania doszło, mimo że z powodzeniem radziłeś sobie nie tylko z problemami zewnętrznymi, ale także między wami, może to oznaczać, że podjąłeś złą decyzję.

Pary się kłócą, ale sposób, w jaki radzisz sobie z tymi kłótniami, pokazuje, czy związek ma potencjał.

Jeśli kłótnie z twoim byłym nie przekształciły się w ataki na siebie nawzajem i zakończyły się konstruktywnie, nadal byliście dla siebie.

Rozwiązywanie konfliktów w sposób, który zbliża cię do siebie, zamiast gniewać się po każdej walce, jest jednym ze znaków, jakimi macie być ty i twój były.

13. Dobrze się bawiłeś razem

para w kuchni jedząca pizzę?

Relacje to nie tylko dobre czasy, ale ważne jest, że w swoim związku jesteś częściej szczęśliwy niż nie.

Możliwość znalezienia komfortu i schronienia przed stresem codziennego życia u swojego byłego, gdy byliście razem, jest jednym z legalnych znaków, że powinniście być razem.

Dzielenie się poczuciem humoru to zdobywanie się nawzajem.Jeśli byliście najlepszymi przyjaciółmi, którzy potrafili się razem śmiać, to pokazuje, żedzielisz głębsze połączenie.

Jeśli potrafiłeś cieszyć się drobiazgami i utrzymywać związek w zabawie, może to oznaczać, że nie byłeś gotowy na zerwanie.

14. Nie możesz sobie wyobrazić swojego życia bez swojego byłego

dziewczyna siedzi na kanapie

Gdy pierwszy raz spróbowałeś nowego związku po zerwaniu, byłeś rozczarowany i pomyślałeś, że powinieneś dalej próbować.W końcu zdałeś sobie sprawę, że nie możesz znaleźć tych uczuć u nikogo, kto nie jest twoim byłym.

Czy nawet twoi przyjaciele i członkowie rodziny kochają twojego byłego i chcą cię razem, a ich stosunek do ciebie jest taki sam? To dobry znak, że powinieneś spróbować ponownie.

Jeśli myślisz o nich jako o tym lub tym, który uciekł, jeśli tęsknisz za nimi nie z poczucia nostalgii, ale z poczucia straty, są to znaki, którymi ty i twój ex powinniście być.

Kiedy myślisz o swoim związku ze swoim byłym ze szczerymi uczuciami i bez myślenia życzeniowego, kiedy akceptujesz fakty i to, co ci mówią,co mówi twoje przeczucie??

15. Oboje chcecie być razem

para siedzi na podłodze w kuchni i pije wino

Zanim spróbujesz odzyskać swojego byłego, nie zakładaj, że podziela twoje życzenie.Upewnij się wyraźnie, czy chcą tego samego.

Istnieje duża szansa, że ​​oboje dotrzecie do siebie, jeśli będziecie za sobą tęsknić.

Bez względu na powód zerwania – utknięcie w rutynie, coś, co nie jest w twojej mocy, lub pomyłka w ocenie – jeśli oboje chcecie i potraficie sobie przebaczyć, pokazujecie gotowość do pracy nad powrotem do siebie.

To bardzo ważne, aby zostawić przeszłość w przeszłości i żeby żadne z was nie żywiło urazy.

Oboje powinniście być gotowi zrobić wszystko, aby rozwiązać problemy, które prowadzą do zerwania, aby upewnić się, że to się nie powtórzy.

Kiedy powinieneś zrezygnować z byłego?

smutna dziewczyna patrząca przez okno

Powinieneś zrezygnować z byłego, gdy wiesz, że twój związek był częściej nieszczęśliwy niż szczęśliwy i gdy wydaje się, że nie może się zmienić na lepsze.

Kiedy realistycznie myślisz o tym, jak się czujesz i jak może wyglądać Twoja przyszłość z byłym⁠ – i przyznaj się do tegolepiej ci bez nich⁠ – podążaj za tym, co podpowiada ci intuicja.

Jeśli przeczytałeś wszystko o znakach, jakimi ty i twój ex macie być i nie rozpoznaliście siebie w żadnym z nich, zamiast marnować energię na coś, co nie jest dla ciebie wystarczająco dobre, spróbuj skupić się na sobie w tym momencie.

W ten sposób, gdy pojawi się ktoś, z kim możesz mieć dobre relacje, jesteś gotowy, by go powitać.

mi esposo me ha engañado varias veces

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym oznakom, że powinieneś odpuścić związek.

• Powód zerwania jest niewybaczalny

Niektórych rzeczy nie da się cofnąć.

Jeśli twój były zdradził cię w sposób, który głęboko cię zranił, wybaczenie im może być niemożliwe.Próba zrobienia tego byłaby tylko wymuszaniem czegoś, czego nie ma, powodując więcej bólu.

Kiedy nie możesz wybaczyć swojemu ex,odbudowa zaufaniajest niemożliwe. Nie ma szczęśliwego związku bez zaufaniai być może szykujesz się do kolejnego zerwania.

mensajes de texto sexuales a tu novio

• Twój związek nie może zostać naprawiony

para kłócąca się na kanapie

Pary najczęściej rozstają się, ponieważ przestają się starać. Poczucie zaniedbaniaa bycie przyjmowanym za pewnik sprawia, że ​​czujesz się urażony i zły.

Co więcej, jeśli twoje kłótnie zawsze kończyły się wściekłością na siebie, a nie rozwiązaniem problemu, zerwanie mogło być dobrym pomysłem.

Czy dobra, szczęśliwa, zdrowa relacja z kimś, kto cię docenia, nie jest tym, na co zasługujesz?

• Twoje wartości nie są takie same

Jeśli się nie zgodziłeś, ponieważ jedno z was chciało mieć dzieci, a drugie nie, prawdopodobnie żadne z was się nie wycofa.

O ile jedno z was nie uległo znaczącej zmianie serca, takie głęboko zakorzenione przekonania pozostają.

Jeden z was, który się poddaje, może tylko wywołać urazę.

Może to być trudne do zaakceptowania, jeśli czujesz, że chcesz odzyskać swojego byłego, ale jeśli niemożliwe było uzgodnienie ważnych rzeczy za pierwszym razem, powrót do siebie nie zmieni tego.

• Dają jasno do zrozumienia, że ​​nie są zainteresowani

smutna kobieta na kanapie na telefonie

Kiedy twój były daje ci znać, że nie chce wrócić do siebie, choć może to być trudne, powinieneś to szanować.

Robienie rzeczy, które utrzymują je w twoim życiu, takich jak sprawdzanie mediów społecznościowych twojego byłego, tylko cię zrani, zwłaszcza jeśli jest już w nowym związku.

Wycofanie się i zaakceptowanie rozpadujest aktem życzliwości wobec siebie.

Jeśli potrafisz być ze sobą szczery, zamiast trzymać się fałszywej nadziei, będziesz w stanie odpuścić i ruszyć do przodu znacznie wcześniej.Twoja przyszłość czeka tuż za rogiem!

• Nie szanują twoich granic

Nie musisz wracać ze swoim byłym tylko dlatego, że nie przestaną ci mówić, że chcą cię z powrotem.

Może myślisz o tym, ponieważ byliście razem przez długi czas, albo dlatego, że myślisz, że znalezienie nowego związku będzie trudne.

O ile naprawdę nie chcesz z nimi być, zerwanie było właściwą rzeczą, a twój były powinien to zaakceptować.

Powodem, dla którego szukasz znaków, którymi jesteś ty i twój były, może być to, że próbujesz przekonać siebie do powrotu do siebie, nawet jeśli w głębi duszy wiesz, że to koniec.

Gdy zdecydujesz, że rozstanie jest ostateczne i poinformujesz ich o tym, twój były powinien szanować twójgranicei trzymaj się z daleka.

• Związek nie był zdrowy

zrozpaczona kobieta trzyma się za głowę, podczas gdy mężczyzna krzyczy

Toksyczne związkina początku mogą wydawać się ekscytujące, ale wkrótce cię skrzywdzą.Dramaturgia i intensywność mogą sprawić, że pomyślisz, że istnieje prawdziwa iskra tam, gdzie jej nie ma.

Kłótnia z partnerem w jednej chwili, a w następnej wyznanie miłości, życie z lękami i wątpliwościami, które są stałym źródłem konfliktów, powoduje niepewność i zwątpienie.

Walka nie jest tym, czym powinien być związek. Zdrowy związek to taki, który sprawia, że ​​czujesz się dobrze ze sobą i na to zasługujesz.

Na zakończenie

smutna młoda kobieta siedząca na kanapie

Zerwania mogą się zdarzyć z powodów nie poważniejszych niż potrzeba zmiany lub z powodu czegoś, czego nigdy nie możesz wybaczyć.

Czasami zapominasz, że twój były kiedykolwiek istniał, a czasami zmieniasz zdanie na temat zerwania.

Po wypróbowaniu relacji odbicia i zastanowieniu się, czy twój ex jest nad tobą, możesz zdecydować, że chcesz je odzyskać i zacząć szukać znaków, którymi ty i twój ex macie być.

Jeśli twój były kiedyś czuł się jak w domu i uważasz, że to on uciekł, próba odzyskania go może być skomplikowana.

Na szczęście, jeśli śledziłeś ten artykuł, możesz mieć pomysł, jak stwierdzić, czy jest to coś, co powinieneś zrobić.