7 oznak, że ktoś o tobie myśli

7 pewnych oznak, że ktoś o tobie myśli

Jakie znaki ktoś o tobie myśli? Czy istnieje określony sposób, aby dowiedzieć się, że ktoś cię lubi?Oczywiście, że jest.Wszechświat ma unikalny (i często zabawny) sposób informowania nas, kiedy ktoś o nas myśli.

Jeśli doświadczasz nagłej zmiany stanu emocjonalnego, przypadkowej czkawki, powtarzającego się kichania itp., to są to uzasadnione oznaki, że ktoś o tobie myśli! (Porozmawiamy o tych znakach szczegółowo później, więc bądź na bieżąco!)Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji, w której nie możesz zrozumieć, jak i dlaczego to się stało?

Po prostu zaniemówiłeś, ponieważ miałeś przeczucie, że coś się wydarzy lub jest to to samo, co umiejętność czytania w czyichś myślach. Zdarzyło mi się to wielokrotnie.

Pewnego razu mój mąż i ja byliśmy w domu, pilnując własnych spraw. Nasza dwójka robiła coś zupełnie niezwiązanego ze sobą.Nawet ze sobą nie rozmawialiśmy, bo pracowaliśmy.I wtedy nagle zaczęliśmy śpiewać tę samą piosenkę, od tej samej zwrotki, w tym samym czasie.

I to nie był pierwszy ani ostatni raz, czy coś podobnego do tego. Często kończymy sobie nawzajem zdania i czasami wystarczy jedno spojrzenie jednego z nas, aby zrozumieć, co myśli drugie.

Myślę, że chcę powiedzieć, że ludzie dzielą się jakimś rodzajempołączenie telepatyczne.Na pewno istnieje większa więź, która jest nietykalna i niewidoczna.Możesz to tylko poczuć.7 oznak, że ktoś o tobie myśli

1. Podświadomy uśmiech

Twoje ciało reaguje tak, jak każe mu zareagować umysł; wielu z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Prawie na pewno byłeś w sytuacji, w której zostałeś doceniony za coś, co zrobiłeś iw tym momencie byłeś w siódmym niebie z radości.

Ale może sytuacja nie była odpowiednia, aby pokazać światu swoje szczęście. To jak otrzymanie uznania przed przyjacielem, który w tym momencie przeżywał bardzo trudne chwile.

Oczywiście nie zamierzałeś rozmasowywać swojego szczęścia w twarz przyjaciela, więc próbowałeś go trochę ostudzić.

Chociaż musiałeś zachować powagę, jeden uśmiech wślizgnął się na twoją twarz, mimo że walczyłeś, aby go utrzymać. Ale nie mogłeś. To reakcja, której nie można powstrzymać.

To fizyczna manifestacja sygnałów, które odbiera twój mózg. Tak samo jest z kimś, kto cię lubi i jest stale Myślę o Tobie .

Kiedy zobaczysz tę osobę, zobaczysz uśmiech wart tysiąca słów. Uśmiechnie się do ciebie, jakbyś był przyjaciółmi od wieków, mimo że spotkał cię dopiero wczoraj. Będziesz jego największym osiągnięciem, powodem jego szczęścia lub rumieńca.

Kiedy na niego patrzysz, po prostu wiesz, że dzieje się coś więcej niż tylko bycie miłym i uprzejmym.Czujesz, że jest o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka, a to twoja podświadomość mówi ci, że myśli o tobie.

Twój wygląd, twoja twarz i to, że cię widzi, są powodem jego uśmiechu, którego po prostu nie może powstrzymać.

2. Uczucie mrowienia w okolicy twarzy

para pijąca koktajle

Jeśli nie jesteś chory, nie czujesz się czymś ciepłym ani zakłopotanym, a nadal masz pieczenie w uszach lub policzku, to prawie udowodniony znak, że ktoś o tobie myśli.

Czujesz się, jakbyś kilka razy został uderzony w twarz. Nie możesz znaleźć przyczyny tego niezręcznego i trochę nieprzyjemnego doznania, ale nadal tam jest i nie możesz go powstrzymać.

Z medycznego punktu widzenia uczucie pieczenia i zaczerwienienie skóry może być reakcja emocjonalna do niektórych silnych przeżyć emocjonalnych.

Mówiąc językiem Laymana, kiedy dana osoba doświadcza szoku emocjonalnego lub zostaje przytłoczona silnymi emocjami, pieczenie w uszach i mrowienie twarzy to jedne z najczęstszych konsekwencji.

W większości kultur uważa się, że jeśli twoje lewe ucho robi się czerwone, oznacza to, że ktoś o tobie plotkuje lub że bliska ci osoba mówi o tobie za plecami.

Z drugiej strony, jeśli oboje uszy zarumienią się i zaczną palić bez uzasadnionego powodu, jest to pewny znak, że ktoś o tobie myśli.

cómo conseguir que mi novio me quiera sexualmente

3. Nagłe zmiany emocjonalne

To prawie na pewno ci się przydarzyło, ale prawdopodobnie nie zrozumiałeś, dlaczego to się stało. Byłeś w dobrym nastroju, opowiadając dowcipy, śmiejąc się do śmiechu.

Byłeś w stanie euforii. Wszystko, co wydarzyło się w tym momencie, który zabrałeś, było pozytywne i piękne.

Ale wtedy nagle nastąpiła ogromna zmiana stanu emocjonalnego.Zacząłeś czuć się przygnębiony, jakby ktoś lub coś całkowicie cię wyczerpało. Nie chciałeś się uśmiechać ani żartować.

Jedyne, co chciałeś zrobić, to wycofać się, zamknąć i czuć się negatywnie i smutno lub przygnębiony. Prawdopodobnie w tym momencie ktoś o tobie myślał.To także jeden z ten Prawo przyciągania znaki, że ktoś jest Myślę o Tobie .Oni cię manifestująza pomocą ten Prawo przyciągania .

Widzisz, nasza podświadomość próbuje nam coś powiedzieć, ale w inny sposób, jedyny sposób, w jaki wie jak.

Twój duch to poczuł. Energia tej osoby ingerowała w twoją, co spowodowało, że zmieniłeś się w ułamku sekundy. Zepsuło to twoje pole energetyczne i to doprowadziło cię do zmiany stanu.

4. Twoja podświadomość zbliża Cię do siebie

mężczyzna i kobieta stoją na ulicy śmiejąc się

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego i jak ludzie się w sobie zakochują? A dokładniej, czy kiedykolwiek się zastanawiałeś? jak mężczyźni się w tobie zakochują ? Co jest czymś, co zbliża Cię do tej osoby?

Cóż, po raz kolejny ma to coś wspólnego z twoją podświadomością i wibracjami, które cię otaczają i są tak oczywiste, że jakby cię dotykały.Niestety, ludzie często nie rozpoznają szczęścia, nawet jeśli uderza go prosto w twarz.

Kiedy ludzie chcą się zakochać, podświadomie szukają tych, którzy mogą zaspokoić ich potrzeby — kogoś, kto może je spełnić i kogoś, kto może zrobić wszystko, czego nie mogą. Twoja podświadomość chce znaleźć sposób na wprowadzenie tej osoby do twojego życia.

Po raz kolejny wiadomości duchowe przenoszą się w coś dotykalnego – coś realnego i fizycznego.

Jeśli osoba, która jest Myślę o Tobie jest Odpowiedni mężczyzna dla ciebie spotkasz się prędzej czy później.A kiedy się spotkacie, na pewno dowiecie się, że życie wiele razy próbowało was połączyć.

Może oboje znaliście tych samych ludzi, ale zawsze mijaliście się w sekundę. Byłeś prawdopodobnie w tych samych miejscach w tym samym czasie. Może byłeś nawet w barze, pijąc jeden po drugim.

Twoja podświadomość wyczuła połączenie, które zbliżyło was do siebie, aż faktycznie połączyło was na dobre.

5. Dziwne ruchy oczu

wyimaginowana kobieta z kręconymi włosami

Jeśli masz do czynienia z alergiami lub innymi schorzeniami oczu, możesz wykluczyć ten znak. Ale jeśli tak nie jest, a twoje oko nagle wariuje, może to oznaczać, że twój umysł coś wyczuje.

Nagłe swędzenie lub drganie oka może być uzasadnionym znakiem, że ktoś o tobie myśli. Ale jest w tym haczyk.

Właśnie dlategojesteś w czyimś umyśle, nie musi to oznaczać, że Cię lubią. Nie musi to oznaczać, że myślą o tobie pozytywnie. Może być na odwrót. Mogą gadać o tobie lub wspominać o tobie w jakikolwiek inny negatywny sposób.

I wierz lub nie, istnieje sposób, aby stwierdzić, czy ktoś ma negatywny lub pozytywne myśli w Twoim kierunku.

Na przykład, jeśli twoje prawe oko swędzi lub drży, oznacza to, że ktoś nie jest z ciebie zadowolony, ale jeśli twoje lewe oko robi to samo, ktoś albo jest w tobie zakochany, albo się tam znajduje.

A w przypadku mężczyzn jest odwrotnie. Więc w zasadzie, jeśli ich prawe oko drży, ktoś je chwali, podczas gdy dla lewego oznacza to, że ktoś gada o nich lub myśli o nich w zły sposób.

6. Napięty umysł

Uśmiechnięta kobieta w czerwonym kapeluszu rozmawiająca z mężczyzną przy stole w kawiarni

Umysł ludzki jest niezwykły. Jest tak magiczny i częściowo niezbadany. Ma nieograniczoną moc. Spróbuj po prostu pomyśleć o wszystkich rzeczach, które możesz zrobić ze swoim umysłem. Nawet próba ustalenia granicy w naszym umyśle jest niemożliwa, prawda?

Zastanów się więc, ile pomysłów możesz stworzyć i ile rozwiązań możesz znaleźć na praktycznie wszystko. Musisz tylko złamać kod, aby w pełni wykorzystać swój umysł, a przynajmniej spróbować to zrobić.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że coś jadłeś i zacząłeś się dusić? Albo pić wodę, która spłynęła niewłaściwą rurą, zostawiając cię w rozdarciu i łapaniu powietrza?

To dlatego, że twój umysł tworzy napięcie. Twój umysł czuje, jak twoje imię wychodzi z czyichś ust. Twój umysł próbuje cię ostrzec, abyś otworzył oczy i rozejrzał się.

Ponadto, jeśli ktoś cię obgaduje, twój umysł wyśle ​​ci fizyczny sygnał. Po raz kolejny wytworzy napięcie, które objawi się fizyczną reakcją, taką jak krew napływająca do policzków. Jeśli nie ma powodu, by się rumienić, dlaczego tak się dzieje?

Czy masz wyjaśnienie? Zasadniczo ich negatywna energia wpływa na ciebie w taki sposób, jakby uderzyli cię z daleka.

Z drugiej strony kolejnym sygnałem jest czkawka. Są także jednym ze znaków napiętego umysłu i negatywnej energii.

Czkawka zwykle oznacza, że ​​ktoś na ciebie narzeka.Co w zasadzie oznacza dramat. Niepotrzebny dramat, który cię angażuje, prowadzi do negatywnej energii, którą w końcu wyczuwasz.

Ktoś może narzekać na ciebie tylko po to, by poczuć się lepiej lub wyglądać lepiej. A jeśli masz czkawkę tylko wtedy, gdy jesteś w towarzystwie pewnej osoby, może to oznaczać, że to ta osoba narzeka.

Nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego takie rzeczy się zdarzają. Ale jedno, co możemy zrobić, to przyznać, że istnieje coś większego niż tylko my i nasze fizyczne życie. W naszej podświadomości i wokół nas jest coś duchowego – i musimy to uszanować.

Nasza podświadomość zawsze będzie wysyłać nam fizyczne znaki, ale to od nas zależy, czy je zaakceptujemy, czy też będziemy trzymać oczy zamknięte i dalej żyćpiękna ignorancja.

7. Pozytywna energia

szczęśliwa kobieta trzymająca telefon komórkowy

Nasz umysł jest naprawdę niezwykły, a ponieważ jest zdolny do wyczuwania negatywnej energii i obgadywania, może również wyczuć, kiedy ktoś nas kocha i nas wspiera. Nawet jeśli są daleko, nasz umysł może je wyczuć, tak jakbyśmy byli połączeni.

Pary odczuwają fizyczne doznania, które mogą im powiedzieć, że ich partner myśli o nich.

Objawiają się uczuciem pocierania pleców lub ramienia lub przelotnym dotknięciem policzka; mogą dosłownie wyczuć, jak ich partner ich dotyka, nawet jeśli są w tym momencie rozdzieleni.

Innym sposobem, w jaki pary mogą odczuwać swoje połączenie, jest poczucie przypływu energii lub ogólnego odczucia. Dzieje się tak, gdy osoba czuje się załamana, przygnębiona lub przygnębiona i może dosłownie wyczuć zmianę swojej energii, tylko dlatego, że partner myśli o tym, by poczuć się lepiej.

Inne podpisać kogoś jest Myślę o Tobie w pozytywny, a ściślej mówiąc, kochający sposób, palą ci uszy.

Znasz to uczucie, kiedy nagle stają się ciepłe i możesz naprawdę poczuć, jak się czerwienią i wydaje się, że są w ogniu, ale to wciąż dobre uczucie. Po raz pierwszy ogień jest przyjemny. To jeden ze znaków, że ktoś jest w tobie sekretnie zakochany i myśli o tobie w tym momencie.

A wiesz, że kichnięcie wstrząsa całym twoim ciałem i jest tak głośne, tak potężne, że nie możesz go powstrzymać? I nie ma konkretnego powodu, dla którego tak się stało?

Na przykład wokół ciebie nie ma kurzu, nie masz alergii i nie czułeś wcześniej swędzenia nosa. Ten rodzaj kichnięcia zwykle oznacza, że ​​ktoś myśli o tobie i że ktoś szaleńczo za tobą tęskni. (Jest to popularny znak psychiczny w kulturze azjatyckiej.)

Czy naprawdę czujesz, kiedy ktoś o tobie myśli?

Tak, naprawdę możesz poczuć, kiedy ktoś myśli lub mówi o tobie, ponieważ kiedy to robi, wysyła do ciebie wibracje energii.

Te wibracje (sygnały energetyczne wytworzone przez telepatia ) zakłóci twój stan umysłu, co oznacza, że kiedy czujesz się smutny , możesz nagle poczuć się szczęśliwy bez wyraźnego powodu i podobnie.

Chodzi o to, że życie to nie tylko fizyczny wygląd i interakcja; musi być coś głębszego. Musi istnieć jakaś duchowa energia i siła, która sprawia, że ​​czujemy się nawzajem i nieświadomie znamy swoje myśli i czyny.

I to jest.To jest nasze Podświadomość .

Podświadomie odbieramy wibracje i uczucia innych ludzi. Wiesz, kiedy masz wrażenie, że musisz coś zrobić, ale nie możesz wyjaśnić, dlaczego musisz to zrobić?

Po prostu wiesz, że musisz. Siedzi w twoim umyśle i niepokoi cię. Jest coś, o czym wiesz, że musisz zrobić, co podpowiada ci instynkt, instynkt lub cokolwiek.

Cóż, często te wewnętrzne sygnały, które odbieramy, manifestują się w sposób fizyczny, a my nie jesteśmy tego świadomi.

Spróbuj spojrzeć na to z tej perspektywy. Prawdopodobnie przydarzyło ci się to, gdy poczułeś się, jakbyś chorował i poddałeś się – już wyobrażałeś sobie, że jesteś chory, masz wysoką gorączkę i jesteś przykuty do łóżka.

Wtedy naprawdę zachorowałeś. To było oczywiste. Zaakceptowałeś fakt, że zachorowałeś i to zrobiłeś. Oto jak potężna jest nasza podświadomość.

Widzisz, odbierałeś te „nietykalne” sygnały i zaakceptowałeś je, a zatem zaprosiłeś je, aby przybrały fizyczną formę.

Tak samo jest ze znakami, którymi ktoś jest Myślę o Tobie .Po prostu wiesz. Czujesz jego myśli – oczywiście tylko wtedy, gdy chcesz je poczuć i rozpoznać. Jeśli zaprzeczasz, nic nie sprawi, że zobaczysz i poczujesz znaki i nie będzie to miało sensu, ponieważ twoja podświadomość nadal będzie w tobie zamknięta.

Teraz te myśli i wibracje, które otrzymujesz, manifestują się fizycznie; faktycznie odczuwasz fizyczne reakcje, gdy ktoś o tobie myśli.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś myśli o tobie seksualnie?

Jakie są oznaki, że ktoś myśli o Tobie seksualnie? Kiedy ktoś myśli o tobie w sposób seksualny, przejawia energię seksualną. Ta potężna energia seksualna przejawia się w ich działaniach iich język ciała.

Grawitując w twoim kierunku

uważna kobieta odwracająca wzrok

Odległość nie będzie miała znaczenia. Wpadniecie na siebie w najbardziej przypadkowych miejscach, niezależnie od odległości między wami.

Zdarzyło mi się to wiele razy.Wciąż dobrze pamiętam, kiedy zdarzyło mi się to ostatnio i to nie tak dawno. Wychodziłem z koleżanką na drinka, więc zaparkowaliśmy samochód i ruszyliśmy w stronę naszego ulubionego baru.

Nagle mój przyjaciel zdał sobie sprawę, że zapomniał przynieść pieniędzy, więc musiał wypłacić trochę gotówki z bankomatu, który był po drugiej stronie ulicy. Kiedy się do niego zbliżaliśmy, nagle poczułem pieczenie w policzkach, co było naprawdę mylące.

Po kilku sekundach wpadliśmy na mojego starego przyjaciela, z którym utknąłem w prawie związek ' przez pewien czas.Pomyślałem sobie:Poważnie, jakie są szanse? Nie mieszkamy nawet w tym samym mieście.

Wszechświat ma naprawdę zabawny sposób działania.

Prawdę mówiąc, myślałam o nim kilka dni temu i po prostu nie mogłam uwierzyć, że nagle był TAM przede mną. Następnego dnia wysłał mi SMS-a w mediach społecznościowych, a reszta to już historia. (Nie muszę ci wszystkiego mówić, prawda?)

Pragnienie, by się z tobą dotknąć

szczęśliwa para patrząc na siebie

Kiedy wpadliśmy na mojego starego przyjaciela, natychmiast mnie DUŻY przytulił i pocałował w policzek (co było dziwnie satysfakcjonujące). Kiedy przytulaliśmy się przez kilka sekund, poczułem tę ogromną energię przenikającą moje ciało. Oczywiście to, co czułem, to jego energia seksualna, która przejawiała się poprzez moc fizycznego dotyku.

Tendencja do poprawiania swojego wyglądu wokół ciebie jest również jednym z silnych znaków, jakimi ktoś jest Myślę o Tobie w sposób seksualny.

Kiedy ktoś jest do ciebie mocno przyciągany, staje się bardziej świadomy swojego wyglądu wokół ciebie. Nie zauważyłem tego wcześniej, ponieważ oczywiście nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, kiedy to robię, mogę powiedzieć, że to całkowicie PRAWDA.

Jeśli ktoś myśli o tobie seksualnie, zacznie poprawiać sobie włosy, krawat lub ubrania, gdy będzie wokół ciebie. Innymi słowy, dołożą wszelkich starań, aby wyglądać atrakcyjnie dla Ciebie. Czemu?

Ponieważ chcą cię i bardzo ich do ciebie pociąga. Jeśli nie jesteś pewien, czy przejawiają wokół ciebie energię seksualną, po prostu posłuchaj swojej intuicji i wyższego ja.Intuicja nigdy nie kłamie.Jeśli ten głosik w twojej głowie mówi ci, że między wami jest silna energia seksualna, uwierz w to.

Jeśli ktoś jest w twoim umyśle, czy ty jesteś na jego?

Kiedy nie możesz przestać o kimś myśleć, może to oznaczać, że ty też myślisz o kimś, ALE nie zawsze tak jest. Nie jest ostateczne, że powodem, dla którego nie możesz przestać o nich myśleć, jest to, że nie mogą przestać o tobie myśleć.

Podobnie jak reszta z nas, prawdopodobnie wiele razy zadawałeś sobie te pytania:Dlaczego nie mogę przestać o kimś myśleć ? lub Jak wyrzucić kogoś z głowy ?

Może to być twoja ukochana osoba, przyjaciel, były lub w niektórych przypadkach zupełnie obca osoba. Kiedy tak się dzieje, walka jest prawdziwa, wiem.

Jeśli nie możesz przestać o kimś myśleć, w większości przypadków oznacza to, że: mieć silne połączenie oraz zdolności parapsychiczne .Rzeczywiście, zdolność wyczuwania, kiedy jesteś w czyimś umyśle, również zależy od twojej mocy psychicznej.

Jedna z moich przyjaciółek niedawno doświadczyła tego zjawiska „nie można przestać myśleć o kimś” i postanowiła przeprowadzić badania. Była przekonana, że ​​ta jedna osoba, o której myślała, myślała również o niej.

Ponieważ zawsze była odważna z natury, po prostu napisała do niego SMS-a i zapytała go otwarcie i szczerze:Zastanawiałem się, czy ostatnio o mnie myślałeś?

Ku mojemu zdumieniu (i jej także) powiedział jej:Szczerze mówiąc, tak zrobiłem. Skąd wiedziałeś?!Odpowiedziała:Cóż, o tobie też myślałem i teraz rozumiem dlaczego.

Zaniemówiłem. Właśnie wtedy zacząłem wierzyć w to, że kiedy nie możesz przestać o kimś myśleć, szanse są wysokie, to dlatego, że on też nie może przestać myśleć o tobie.

Jeśli chcesz przestać o kimś myśleć

piękna kobieta o zielonych oczach

Ciągłe myślenie o tej jednej osobie może być wyczerpujące. Może wpływać na Twoje zdrowie psychiczne i codzienne funkcjonowanie. Dosłownie nie jesteś w stanie skoncentrować się na niczym innym poza NIM.

Nawet jeśli to twój partner, o którym myślisz, czasami nie możesz powstrzymać się od wymyślenia wyłącznika, kiedy nie możesz już dłużej o nim myśleć.

Więc, co zrobić, gdy nie możesz przestać o niej myśleć czy on?

Bez względu na to, jak banalnie to zabrzmi, kiedy tylko chcesz przestań myśleć o tej jednej osobie , musisz zdecydować, że pomyślisz o czymś zupełnie innym, takim jak nowy program telewizyjny, hobby, przyjaciele, praca i tym podobne.

Musisz być aktywny i zajmować się rzeczami, które lubisz robić.Z pewnością wiem, co robić, kiedynie mogę przestać o Nim myśleć. Od razu idę na spacer lub dzwonię do mojej najlepszej przyjaciółki i proszę ją, żeby zrobiła coś fajnego.

Czasem udajemy obcokrajowców we własnym mieście (ta metoda jest moją ulubioną), a innym razem idziemy do kina lub na drinka.

Kontaktowanie się z innymi pomoże ci przestać myśleć o tej jednej konkretnej osobie, ponieważ będziesz skoncentrowany na innych ludziach w swoim życiu. To takie proste.

Skąd mam wiedzieć, czy on o mnie myśli?

Nie, nie musisz sprawdzać jego horoskopu co pięć minut, aby wiedzieć, czy myślisz o nim. Jeśli zawsze zadaje ci WIELE pytań, jeśli cię słucha i chce wiedzieć o tobie wszystko, to wiesz, że myśli o tobie.

Skąd więc wiesz, że ktoś o tobie myśli?

Czasami te znaki są oczywiste, ale innym razem są nieco bardziej złożone. Oto kilka oczywistych znaków, które wskazują, że myślisz o nim:

  • Wspomina, że ​​coś mu o tobie przypomniało
  • Zawsze jest szczęśliwy w Twojej obecności
  • Pamięta wszystko o tobie
  • Wkłada dużo wysiłku, aby cię uszczęśliwić
  • Mówi, że myślał o tobie

Wszystko to są dobre oznaki tego, jakie myśli o tobie ma. Gdyby nie byłzainteresowany tobąa gdybyś nie myślał, nie zadawałby ci pytań ani nie robił wszystkiego, by cię uszczęśliwić.

Jeśli wysyła ci emocjonalne wiadomości „myślę o tobie” lub cytaty „myślę o tobie”, możesz być w stu procentach pewien, że jesteś na jego liście priorytetów (i w jego umyśle).

Oto kilka nie tak oczywistych (fizycznych) znaków, o których myślisz:

  • Przypadkowa czkawka
  • Dostajesz gęsiej skórki znikąd
  • Zarumienione uszy
  • Zmiany nastroju

Tak, zgadzam się, że przypadkowe czkawki są całkowicie denerwujące, ale jeśli oznacza to, że myślimy o innej osobie (najlepiej tej JEDNEJ konkretnej osoby), możemy z tym żyć.

Jeśli twoje negatywne myśli zostaną nagle zastąpione falą pozytywności, jest to również dobry znak, że jesteś w czyimś umyśle. Jest to również jeden z wyraźnych znaków, które twoja bratnia dusza myśli o tobie.

Również, jeśli zgubiłeś… kochany z kim byłeś bardzo blisko i znalazłeś białe Pióro , to jeden ze znaków, którymi są Myślę o Tobie w innym świecie.Widzisz, czasami te psychiczne znaki nie są fizyczne i nie muszą tak być.

Jeśli nadal czujesz się trochę sceptycznie na temat tego całego „myślenia o kimś”, oto więcej znaków wskazujących, że jesteś w czyimś umyśle, więc pozwól sobie!

Końcowe przemyślenia

spięta kobieta odwracająca wzrok

cosas para hacer con mezcla de chocolate caliente

Nasz umysł i ciało są połączone w sposób, którego wciąż nie jesteśmy w stanie zrozumieć, a najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to zatrzymać się na chwilę i podziwiać samą naturę – to wielkie arcydzieło, którym jesteśmy otoczeni, arcydzieło, którym jesteśmy sami.

Tak więc następnym razem, gdy poczujesz którykolwiek z tych znaków, które ktoś o tobie myśli, daj sobie trochę czasu, aby je poczuć i zwróć uwagę na to, co mówią ci zmysły.