9 oznak, że dzielisz się niesamowitym emocjonalnym połączeniem ze swoim partnerem - Grudzień 2022

9 oznak, że dzielisz się niesamowitym emocjonalnym połączeniem ze swoim partnerem

Każdy pragnieprawdziwy związek emocjonalnyz innymi ludźmi, zwłaszcza z ich romantycznym partnerem.

Połączenie emocjonalne i intymność emocjonalna są podstawą każdego zdrowego i udanego związku.Skąd mam wiedzieć, czy mój partner i ja dzielimy emocjonalne połączenie, pytasz? Spójrz na te znaki, które pokazują, że związek emocjonalny jest silną cechą twojego związku.

1. Oboje czujecie się widziani i zrozumiani

kochająca para rozmawiająca przy kawie?

Jeśli kiedykolwiek byłeś w związku, w którym nie było prawdziwego związku emocjonalnego, twoim najsilniejszym wspomnieniem z tego związku jest poczucie, że nigdy nie byłeś naprawdę widziany przez byłego partnera.Kiedy ty i twój partner macie silną intymność emocjonalną,czujesz, że widzą każdą małą część ciebie.

Nie mają problemów ze zrozumieniem CIEBIE. Czujesz się naprawdę, całkowicie rozumiesz, dlaczego i jak stoi za ich osobowością.

Znają twoją esencję i wszystko, co leży w rdzeniu twojej istoty, a ty jesteś z ich.2. Naprawdę słuchacie się nawzajem

zakochana para oglądająca zdjęcia

Zwykle słyszymy, co ludzie mówią, ale czy naprawdę słuchamy?

Kiedy ty i twój partner łączycie niesamowite emocjonalne połączenie, zauważycie, że oboje uważnie słuchacie tego, co druga osoba ma do powiedzenia.

alimentos naturales que queman la grasa del vientre

Partnerzy połączeni emocjonalnie wydają się „słyszeć” nawet to, co nie zostało powiedziane.

Nie wyciszasz swojego partnera, gdy mówi, aktywnie słuchasz wszystkiego, co ma ci do powiedzenia i zwracasz uwagę na każdy najmniejszy szczegół.

3. Jesteś w stanie rozwiązać swoje problemy

dwoje kochanków obejmuje siedzenie

Bycie lepszym połączeniem emocjonalnym nie oznacza, że ​​nigdy nie będziesz się kłócić ze swoim partnerem. W każdym związku zawsze będą nieporozumienia, różnice zdań i nieporozumienia.

Jednakże,twoje emocjonalne połączenie pozwala ci znaleźć pozytywną podszewkę i być w stanie zrozumieć, skąd pochodzi druga osoba.

Umiejętność rozwiązywania sporów na spokojnym, zdrowym poziomie świadczy o dojrzałym związku.

4. Nie oceniacie się nawzajem

starsza para idzie razem ulicą

Wasz związek jest bezpiecznym miejscem dla was obojga. Zawsze jesteś otwarty, aby usłyszeć o wszystkim i zaoferować swojemu partnerowi przytulenie i uspokajające słowa.

Obydwoje z wasczuć się komfortowo, naprawdę stawiając siebie i swoje słabe punkty,nigdy nie obawiając się, że twój partner użyje ich, by cię osądzić lub zranić w jakikolwiek sposób.

Nie czekasz, aż twój partner popełni błąd, abyś mógł udowodnić, jak bardzo się myli, a on ci tego nie robi.

5. Masz dla nich empatię

dziewczyna w ramionach wytatuowanego mężczyzny

Jesteś w stanie postawić się na ich miejscu i być empatycznym przez cały czas.

Oboje poświęcacie czas, aby docenić wszystko, co druga osoba robi dla związku i zrozumieć wszystkie trudności i problemy, które macie w swoim życiu.

Jesteś empatyczny we wszystkim, co im się przydarza;to tak, jakby wszystko, co im się przydarza, przydarza się też Tobie.

6. Dbasz o swoje codzienne myśli

mężczyzna i dziewczyna pracują na komputerze

como tener un organismo con un hombre

Kiedy rozmawiasz, nie mówisz tylko o wszystkim, o każdej wielkiej rzeczy, która kiedykolwiek wydarzyła się w twojej przeszłości lub w twoim obecnym życiu, ale poświęcasz dużo uwagi myślom, które oboje masz w głowie w ciągu dnia.

Jeśli masz dziwny sen, podzielisz się nim ze swoim partnerem i wspólnie go przeanalizujesz.

Jeśli nagle pomyślisz o jakiejś przypadkowej rzeczy, porozmawiasz o tym ze swoim partnerem, podczas gdy on zrobi to samo z tobą.

Obchodzi Cię to, co jedli tego dnia na lunch lub cokolwiek niezwykłego, co wydarzyło się w ich codziennej rutynie.

7. Staracie się wzajemnie zaspokajać potrzeby

zakochani chodzą w deszczu

Nie możesz zaspokoić każdej ich potrzebyale starasz się myśleć o tym, czego potrzebują w swoim życiu i pomóc im to osiągnąć.

Kiedy myślisz, że mogą być zbyt zajęci w pracy, spróbuj na przykład podjąć dodatkową pracę w domu.

¿Qué tan temprano puedo decir que estoy embarazada?

Dokładasz wszelkich starań, aby zaspokoić ich potrzeby w każdym aspekcie życia, a oni robią to samo dla Ciebie.

Może nie są osobą na świeżym powietrzu, ale będą chodzić z tobą na długie spacery na łonie natury, ponieważ zależy im na tym, abyś otrzymał to, czego potrzebujesz.

8. Wiesz, jakie są ich najgłębsze pragnienia

dwoje kochanków obejmuje się nawzajem

Kiedy jesteś emocjonalnie związany ze swoim partnerem,jesteś w stanie podzielić się swoimi najbardziej intymnymi myślami, życzeniami i pragnieniami.

Wiesz, jakie są ich marzenia, a oni znają twoje. Wielokrotnie o tym rozmawiałeś i dzielisz się ich ekscytacją, jeśli chodzi o spełnianie ich marzeń.

W obu waszych umysłach jest, aby marzenia drugiej strony były częścią swoich celów życiowych i oboje zawsze pamiętacie, aby szanować swoje życzenia podczas planowania przyszłości.

9. Mówisz swobodnie i otwarcie

dwoje zakochanych obejmuje się śmiechem

Nie boisz się, że zostaniesz źle zrozumiany lub osądzony za to, co mówisz.

Czujesz się komfortowo, dzieląc się swoimi opiniami i przemyśleniami w każdej sprawie, nawet jeśli wiesz, że twój partner się z tobą nie zgodzi.

Oboje staracie się nie przekraczać granicy ranienia się nawzajem swoimi słowami, ale nic nie stoi na przeszkodzie i możecie otwarcie i szczerze dzielić się tym, co przychodzi wam do głowy, o waszym związku, o sobie nawzajem lub ogólnie o życiu.

9 oznak, że dzielisz się niesamowitym emocjonalnym połączeniem ze swoim partnerem