110 wzruszające wiadomości i cytaty z uznaniem dla chłopaka - Grudzień 2022

110 wzruszające wiadomości i cytaty z uznaniem dla chłopaka

Jeśli szukasz wyjątkowych i wspaniałych sposobów, aby pokazać swojemu chłopakowi uznanie, miłość i podziw, oto ostateczna listawzruszające wiadomościi cytaty, które sprawią, że poczuje się naprawdę kochany i wyjątkowy!

Oprócz bycia irytującym od czasu do czasu, jedno jest pewne:Chłopaki to prawdziwe błogosławieństwo!Pomogą ci otworzyć słoiki, zrobić kawę, trzymać torby z zakupami, pomóc w wyborze strojów lub zaskoczyć tymi wszystkimi drobiazgami, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Świetny chłopak wie, jak cię pocieszyć w trudnych chwilach i wywołać trwały uśmiech. On wie, jak sprawić, żebyś czuła się naprawdę wyjątkowa i kochana przez cały czas!

To są rzeczy, które zrobią tylko najlepsi chłopaki!Jeśli masz szczęście, że masz tak niesamowitego chłopaka, nadszedł czas, aby podziękować mu za bycie twoim najlepszym przyjacielem, partnerem w zbrodni i kochankiem w jednym!

Twój chłopak musi również usłyszeć słowa miłości i uznania, aby wiedział, że wykonuje świetną robotę. (Doskonała dziewczyna to wie!)

Teraz prawdopodobnie zastanawiasz się: Jak mogę wyrazić wdzięczność mojemu chłopakowi?Pokaż mu, jak bardzo Ci zależy, zaskakując go tymi rozgrzewającymi cytatami Kocham Cię i uroczymi wiadomościami dla niego, a sprawisz, że poczuje się kochany! Nie zapomnij też sprawdzić tych uroczych nazwisk kontaktów chłopaków isłodkie akapity, aby mógł się obudzićto sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

40 wiadomości z uznaniem dla chłopaka, które stopią jego serce

kobieta trzymająca chłopaka w dłoni, patrząc w kamerę i uśmiechając się stojąc na brzegu

1. Nigdy nie wierzyłem w Prince Charming, dopóki nie spotkałem CIEBIE. Cieszę się, że skradłaś mi serce i zamieniłaś moją rzeczywistość w najpiękniejszą bajkę! Dziękuję, że jesteś moim chłopakiem z jednorożcem!

2. Jesteś jedyną osobą, która może wywołać największy uśmiech na mojej twarzy. Jesteś jedyną osobą, która potrafi rozmnożyć te figlarne motyle w moim brzuchu. Dziękuję, że jesteś najwspanialszym chłopakiem na świecie. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła!

3. Ilekroć czuję się nieswojo, zawsze wiesz, jak sprawić, żebym się uśmiechnął. Kiedy jestem uparty, zawsze wiesz, jak nauczyć mnie innej perspektywy. To właśnie te chwile uświadamiają mi, że mój chłopak jest moim najlepszym przyjacielem. Wiem, że jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłem w partnerze.

4. Gdyby ktoś poprosił mnie o opisanie mojego idealnego chłopaka, zanim pojawiłaś się w moim życiu, zdecydowanie opisałabym cię. Dziękuję, że jesteś najlepszym chłopakiem na świecie!

5. Kiedyś myślałem, że miłość jest najbardziej skomplikowaną rzeczą na świecie, ale teraz, kiedy cię poznałem, widzę, że miłość nie jest skomplikowana, gdy jesteś z tą właściwą dla siebie. Dziękuję, że jesteś dla mnie tym Jedynym.

6. Hej przystojniaku, chciałem ci tylko przypomnieć, że jesteś najbardziej kochanym, najsłodszym i najbardziej opiekuńczym stworzeniem we wszechświecie. Gdybym miała wybrać romantyczny wiersz dla chłopaka, byłoby to najtrudniejsze zadanie, bo słowa po prostu nie wystarczą. Słowa nie mogą wyrazić największej miłości, jaką mam do ciebie.

7. Niepewność to jedna z rzeczy, których żadna dziewczyna nigdy nie wyzna swojemu chłopakowi. Na szczęście nie mam z tym problemu. Jesteś jedyną osobą, z którą mogę dzielić się WSZYSTKIM (moje sekrety, marzenia, niepewność, wady). Nie boję się być tym, kim naprawdę jestem z tobą. Jesteś moją bezpieczną przystanią i chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo jestem za to wdzięczna.

8. Nawet kiedy nie mam makijażu i nawet kiedy mam na sobie piżamę, sprawiasz, że czuję się najpiękniejszą królową. Nadal patrzysz na mnie tymi rozgwieżdżonymi oczami, dzięki czemu czuję się naprawdę wyjątkowa. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę w stanie podziękować Ci za te wszystkie wyjątkowe dni i chwile spędzone z Tobą.

9. Tak, chłopaki mogą zrobić kawę, zabić pająka lub coś naprawić, ale ty, kochanie, rób to wszystko i wiele więcej! Jesteś moim rycerzem w lśniącej zbroi i najfajniejszym stworzeniem, jakie kiedykolwiek chodziło po ziemi.

10. Dziękuję za zaufanie i dzielenie się ze mną wszystkim. Czuję się zaszczycony, że mogę być częścią twojego życia. Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, ponieważ mam najlepszego przyjaciela, powiernika i kochanka w jednym!

que comer cuando te sientes hinchado

zdjęcie pary stojącej obok siebie na polu i patrzącej na siebie z rękami owiniętymi wokół siebie

11. Moja prawdziwa miłości, dziękuję Ci z głębi serca za to, że zawsze byłaś przy mnie w trudnych chwilach. Jesteś niesamowity, naprawdę! Doceniam każdą każdą rzecz, którą dla mnie robisz (od przytulania mnie, kiedy najmniej się tego spodziewam, po pomoc w moich zadaniach). Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałem!

12. Kochanie, mam nadzieję, że wiesz, że twoje ramiona czują się jak w domu. Twoja obecność, twój uśmiech i twoja atmosfera są takie uspokajające. Dziękuję za cierpliwość i niepodzielną uwagę. Nie wiem, czy ktoś ci to kiedykolwiek powiedział, ale jesteś naprawdę piękna od środka!

13. Na świecie są miliardy ludzi, a my wciąż się odnajdujemy. Czy wiesz, ile rzeczy musiało nas dopasować, aby skończyć razem? Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem za to wdzięczny. Wszechświat jest naprawdę magiczny.

14. Kiedy nie jesteśmy razem, tęsknię za tobą w każdej sekundzie, każdej minucie i każdej godzinie. Kiedy trzymasz mnie w swoich ramionach, godziny zamieniają się w sekundy podążając za uderzeniami twojego serca. Mógłbym słuchać melodii twojego bicia serca do końca życia i każdego dnia byłbym tak samo podekscytowany, jakbym słyszał ją po raz pierwszy.

15. Dziękujemy za uczynienie każdego dnia nową ekscytującą przygodą! Każda chwila spędzona z Tobą jest magiczna. Sprawiasz, że każda czynność jest tak zabawna. Przysięgam, że mógłbym po prostu wpatrywać się z tobą w sufit i spędzić czas w moim życiu. W ten sposób wiesz, że znalazłeś Jedynego; Twoja wyjątkowa osoba – TY.

16. Sprawiasz, że czuję się jak w pięknym filmie vintage. Całujesz mnie namiętnie i tańczymy, śmiejemy się, płaczemy razem… Rozpieszczasz mnie i traktujesz jak prawdziwą damę. Jesteś prawdziwym dżentelmenem i największą inspiracją. Nie mogę uwierzyć, że to wszystko jest prawdziwe. Czasami nie mogę zasnąć, bo rzeczywistość jest w końcu lepsza niż moje sny.

17. Nie wiem, czy kiedykolwiek ci to powiedziałem, ale zakochałem się w tobie w chwili, gdy się poznaliśmy. Od razu wiedziałem, że nigdy nie spotkam nikogo takiego jak ty i cieszę się, że tego nie zrobiłem.

18. Dziękuję za bezwarunkową miłość. Dziękuję za wszystkie uściski, pocałunki i piękne wspomnienia. Dziękuję, że traktujesz mnie jak jedyną dziewczynę na świecie. Jest tak wiele kreatywnych sposobów, aby powiedzieć „kocham cię” swojej wyjątkowej osobie, a przytulanie cię jest moim ulubionym.

19. Często myślę:Jak dziękujesz swojemu kochankowi?Jak możesz wyrazić swoją najwyższą miłość i uczucie do nich? Słowa mają moc, ale często nie wystarczają. Mam ochotę krzyczeć „Kocham cię” z najwyższego wieżowca, żeby cały świat mnie usłyszał. Moja miłość do Ciebie jest najpotężniejszym paliwem, które daje mi siłę, nadzieję i cierpliwość.

20. Mówią, że kiedy jesteś zakochany, każda piosenka miłosna jest o tobie. W końcu mogę powiedzieć, że to prawda! Każdą miłosną piosenkę, którą słyszę, natychmiast łączę ją z tobą, moja ukochana.

girlfried całuje chłopaka, gdy robi selfie na świeżym powietrzu

POWIĄZANE: 88 wiadomości „Myślę o tobie” dla ukochanej osoby

21. Równie szczęśliwy byłbym pójście na spacer, wędrówki, obserwowanie gwiazd lub nic z tobą nie robiąc. Nie obchodzi mnie, co robimy, dopóki robimy to razem. Kocham Cię!

22. Dziękuję za umożliwienie mi wejścia do nowego świata pełnego emocji, błogości i szczęścia. Dziękuję, że pozwoliłaś mi wejść do twojego świata. To najpiękniejsze miejsce, jakie kiedykolwiek widziałem.

23. Dni spędzone z Tobą to najbardziej wyjątkowe dni w moim życiu. W mojej przeszłości jest wiele ważnych wydarzeń, ale dzień, w którym się spotkaliśmy, pozostanie najcenniejszym dniem w moim życiu.

24. Za każdym razem, gdy myślę o tobie lub patrzę na ciebie, przypomina mi się Boża dobroć. Dał mi najbardziej niesamowitego chłopaka, jakiego dziewczyna może sobie życzyć. Tak się cieszę i jestem wdzięczny, że kochasz mnie tak samo jak ja Ciebie.

25. Dziękuję, że zawsze jesteś ze mną szczery i realistyczny. Potrzeba prawdziwego mężczyzny, żeby móc mówić prawdę i trzymać mnie na ziemi. Naprawdę to doceniam.

26. Dziękuję za wspieranie moich marzeń i zachęcanie mnie, abym nigdy się nie poddawał, bez względu na wszystko. Dziękuję za wiarę we mnie i pokazanie mi, że mogę osiągnąć wszystko, co chcę. Jesteście najlepsi!

27. To, co kocham w naszym związku, to to, że możemy prowadzić sensowną rozmowę bez wypowiadania ani jednego słowa. Mamy głębokie duchowe połączenie, które jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie. Kochanie, całkowicie mnie rozumiesz!

28. Zaczynam myśleć, że jesteś prawdziwym jednorożcem, bo jestem w stu procentach pewien, że tacy mężczyźni wymarli. Jestem bardzo wdzięczny, że mam przywilej poznać jednego. Doceniam wszystko, co dla mnie robisz, Twoją nieograniczoną uwagę i bezinteresowną miłość.

29. Mimo że jesteśmy razem już od jakiegoś czasu, wciąż mam w tobie największego CRUSHa. Nadal czuję motyle w brzuchu i wciąż nie mogę się powstrzymać, tylko śmieję się z całego serca, gdy cię widzę. Jesteś najukochańszym facetem na świecie.

30. Dziękuję, że zawsze znajdujesz czas, aby pokazać mi, ile dla ciebie znaczę. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i pokazujesz mi, czym naprawdę jest prawdziwa miłość!

kobieta trzyma balony w kształcie serca, gdy z chłopakiem stoi na zewnątrz

31. Gdyby ktoś mnie zapytał: Jak mówisz, że doceniasz swojego chłopaka? Odpowiadałbym im tak: Nie mówisz tego, ale czujesz to każdym włóknem swojego jestestwa i masz nadzieję, że twoje pocałunki i uściski pokażą mu, jak bardzo go kochasz. Tak bardzo cię kocham.

32. Nigdy nie sądziłem, że będę się chwalić czymś w swoim życiu, ale nie mogę się powstrzymać, ale nie mogę się powstrzymać od powiedzenia innym, jakim jesteś niesamowitym chłopakiem! Zasługujesz na uznanie i docenienie, ponieważ jesteś jedynym w swoim rodzaju chłopakiem!

33. Czasami myślę, że jestem uzależniony od ciebie i naszej miłości. Nie wyobrażam sobie spędzenia dnia bez kontaktu z Tobą lub zobaczenia Ciebie. Chcę dzielić się z Tobą wszystkim (dobrym i złym) i chcę być na zawsze uzależniony od Ciebie.

34. To naprawdę imponujące, jak codziennie znajdujesz nowe sposoby okazywania mi uczucia i przypominania mi o swojej bezwarunkowej miłości. Dziękuję Ci za wszystko.

35. Doceniam każdy twój pocałunek, uścisk i miłe słowo. Każdego dnia zakochuję się w tobie trochę bardziej. Wiesz dlaczego? Ponieważ jesteś najlepszym chłopakiem na świecie!

36. Czy wiesz, że jesteś najbardziej pokornym, hojnym i bezinteresownym facetem, jakiego znam? Tak, jesteś. Ilość twojej miłości i czasu, jaki mi dajesz, jest nieporównywalna. Dziękuję za to.

37. To może zabrzmieć głupio, ale często żałuję, że nie musiałem spać, aby móc spędzić z tobą więcej czasu. Kocham cię ... na księżycu i plecach!

38. Ilekroć czuję się smutny, od razu myślę o tym, jak mnie przytulasz i mówisz, że wszystko będzie dobrze. Rzeczywiście, kiedy jestem w twoich ramionach, czuję, że reszta świata nie istnieje i że jesteś tylko ty, ja i nasza piękna miłość.

39. Kiedyś myślałem, że nigdy nie doświadczę prawdziwej miłości, ale potem cię spotkałem. Dziękuję za uczynienie mnie najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

40. Dla najwspanialszego chłopaka na świecie, dziękuję! Każdy dzień spędzony z Tobą to prawdziwe błogosławieństwo. Dziękuję, że mnie kochasz i dziękuję, że jesteś TOBĄ.

ZWIĄZANE Z:200 słodkich tekstów na dzień dobry dla niego, aby się uśmiechnął

70 serdecznych cytatów z uznaniem dla chłopaka

kochający chłopak całujący dziewczynę, przytulający go od tyłu na zewnątrz

1. Uważam, że najpiękniejsze chwile życia są nie tylko z tobą, ale dzięki tobie. – Leo Christopher

2. Jest wiele rzeczy, za które jestem wdzięczny w moim życiu, a ty jesteś na szczycie listy. - Nieznany

3. Jest to podziękowanie za każdą wspólnie spędzoną godzinę, za każdy pocałunek, za każdy uścisk i za każdą wylaną za siebie łzę. - Nieznany

4. Zmieniłeś moje życie, nawet nie próbując, i nie sądzę, bym kiedykolwiek mogła ci powiedzieć, ile dla mnie znaczysz. Nie wyobrażam sobie, jak by było, gdybym cię nie spotkał. – Steve Maraboli

5. Mogę rozpalić ogień tym, co do ciebie czuję. – David Ramirez

6. Twoja miłość świeci w moim sercu jak słońce, które świeci nad ziemią. – Eleonora Di Guillo

7. Kocham cię, nie wiedząc jak, kiedy ani skąd. Kocham Cię po prostu, bez problemów i dumy. – Pablo Neruda

8. Kocham, że jesteś moją osobą, a ja twoją, że niezależnie od tego, do jakich drzwi dojdziemy, otworzymy je razem. – A.R. Asher

9. Mogłeś mieć każdego na świecie, ale wybrałeś mnie. Dziękuję Ci. – Anthony T. Hincks

10. Prawdziwy kochanek to mężczyzna, który może cię podniecić, całując cię w czoło, uśmiechając się w oczy lub po prostu wpatrując się w przestrzeń. - Marilyn Monroe

czułe i wesołe kochanki cieszące się z chłopakiem całującym kobietę

11. Czy wiesz, że nigdy nie czuję się znudzony, nigdy nie czuję się samotny, ponieważ zawsze jesteś w moich myślach rano, po południu i w nocy? – Mitch Cuento

12. Jestem bardzo niezdecydowany i zawsze mam problem z wybraniem czegokolwiek, co mi się podoba. Ale bez wątpienia jesteś moim ulubionym wszystkim. - Nieznany

13. Moja sześciowyrazowa historia miłosna: Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. - Nieznany

14. Mój aniele, moje życie, cały mój świat, jesteś tym, którego pragnę, tym, którego potrzebuję, pozwól mi być zawsze z tobą, moja miłość, moje wszystko. - Nieznany

15. Gdybym miał jeden kwiatek za każdym razem, gdy o tobie myślę, mógłbym wiecznie chodzić po moim ogrodzie. – Claudia Adrienne Grandi

16. Jeśli wiem, czym jest miłość, to dzięki tobie. – Hermann Hesse

17. Kocham cię nie tylko za to, kim jesteś, ale za to, kim jestem, gdy jestem z tobą. – Elizabeth Barrett Browning

18. Moja droga kochanie, jestem bardzo wdzięczny, że jesteś w moim życiu. Dziękuję, że jesteś moim najlepszym przyjacielem, troskliwym i godnym zaufania partnerem! - Nieznany

19. Zawsze jesteś pierwszą i ostatnią rzeczą w moim sercu. Bez względu na to, dokąd idę lub co robię, myślę o tobie. – Dierks Bentley

20. Wbijasz mi błysk w oko, motyle w brzuchu i wnosisz miłość do mojego serca. - Nieznany

kobieta prowadząca swojego chłopaka uśmiechnięta i biegająca po ulicach

21. Być twoim przyjacielem było wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem; być twoim kochankiem było wszystkim, o czym kiedykolwiek marzyłem. – Valerie Lombardo

22. Pierwszy raz cię pocałowałem. Jeden pocałunek, byłem całkowicie uzależniony. Uzależniony od ciebie. – Ellen Hopkins

23. Zanim pojawiłeś się w moim życiu, nigdy nie wiedziałem, jak wygląda prawdziwa miłość. - Nieznany

quiero dejar mi matrimonio

24. Słowa bledną, gdy chcę ci powiedzieć, jaka jesteś dla mnie wyjątkowa, ale wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że mój świat jest pełen uśmiechów, gdy o tobie myślę. – Natalie Anderson

25. W kochaniu cię jest szaleństwo, brak rozumu, który sprawia, że ​​czujesz się tak bezbłędnie. – Leo Christopher

POWIĄZANE: Jak sprawić, by Twój chłopak był szczęśliwy: 13 słodkich i prostych sposobów

26. Między milionem wczoraj a milionem jutra jest tylko jeden dzisiaj. I nigdy bym tego nie przepuścił, nie mówiąc ci, że myślę o tobie. – Mitch Cuento

27. Moja miłość do ciebie jest poza umysłem, poza moim sercem i w mojej duszy. – Boris Kodjoe

28. Zakochałem się w twoim umyśle, zakochałem się w twojej osobowości, a twój wygląd to tylko duży bonus. – Mikołaj Sparks

29. Dziękuję za bycie tak hojnym, troskliwym i tak szczerym. A przede wszystkim dziękuję za to, że po prostu jesteś sobą. - Nieznany

30. Jesteś moim sercem, moim życiem, moją jedyną myślą. – Arthur Conan Doyle

młoda kobieta zasłaniająca oczy swojego chłopaka siedząc i trzymająca prezent

31. W tak pozytywny sposób wpłynąłeś na moje życie. Słowa nie mogą wyrazić mojego uznania. Jesteś naprawdę inspiracją. – Katarzyna Pulsifer

32. Nie potrzebuję raju, ponieważ cię znalazłem. Nie potrzebuję snów, bo już cię mam. - Nieznany

33. Przysięgam, że nie mógłbym cię kochać bardziej niż teraz, a jednak wiem, że jutro będę. – Leo Christopher

34. Dzień bez ciebie jest jak dzień bez słońca. Życie bez ciebie jest jak życie bez muzyki. Jesteś słońcem na mojej twarzy i muzyką w moim sercu. – Alfiya Shaliheen

35. Miłość zaczyna się jako uczucie, ale kontynuowanie to wybór. I coraz częściej wybieram Ciebie. – Justin Wetch

36. Każdego dnia odkrywam, że kocham Cię jeszcze bardziej, aw tym nieskończonym wszechświecie będę Cię kochać do końca. – Alicia N. Green

37. Jesteś źródłem mojej radości, centrum mojego świata i całego mojego serca. - Nieznany

38. Moja miłość do ciebie nie ma głębi, jej granice wciąż się rozszerzają. – Krystyna Biała

39. Moje serce jest i zawsze będzie twoje. – Jane Austen

40. Jesteś pierwszą osobą, o której myślę, kiedy się budzę, i ostatnią, o której myślę, zanim pójdę spać. - Nieznany

dziewczyna w łóżku patrząca na swojego chłopaka obok niej w nocnej koszuli

41. Tak więc kocham cię, ponieważ cały wszechświat spiskował, aby pomóc mi cię znaleźć. - Paulo Coelho

42. Poranek bez ciebie to słabnący świt. – Emilia Dickinson

43. Bez względu na to, gdzie poszedłem, zawsze wiedziałem, jak do ciebie wrócić. Jesteś moją gwiazdą kompasu. – Diana Peterfreund

44. Każdego dnia kocham cię bardziej, dziś bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. – Rosemonde Gerard

45. Najlepsza miłość to taka, która budzi duszę i sprawia, że ​​sięgamy po więcej, która rozpala ogień w naszych sercach i przynosi spokój naszym umysłom. I to mi dałeś. To właśnie miałem nadzieję dać ci na zawsze. – Mikołaj Sparks

46. ​​Niektórzy ludzie przeszukują całe swoje życie, aby znaleźć to, co w tobie znalazłem. - Nieznany

47. W twoim uśmiechu widzę coś piękniejszego niż gwiazdy. – Beth Revis

48. Dziękuję, że zawsze jesteś moją tęczą po burzy. - Nieznany

49. Wiem, że jestem w tobie zakochany, ponieważ moja rzeczywistość jest w końcu lepsza niż moje sny. – dr Seuss

50. Chcę najgłębszych, najciemniejszych, najgorszych części ciebie, którymi boisz się dzielić z kimkolwiek, ponieważ tak bardzo cię kocham. – Lady Gaga

młoda kobieta prowadząca chłopaka na łąkę podczas wschodu/zachodu słońca

POWIĄZANE: 100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości do wysłania swojego chłopaka

51. Wszędzie, gdzie spojrzę, przypomina mi się Twoja miłość. Jesteś moim światem. - Nieznany

52. Gdyby na świecie było więcej ludzi takich jak ty, byłoby to lepsze miejsce. Robisz różnicę. – Katarzyna Pulsifer

53. Cieszę się, że mam cię do końca życia jako najlepszego przyjaciela, kochanka i towarzysza przygód. Dziękuję za ciągłe wspieranie mnie, wybaczanie, kochanie, rozśmieszanie i wyzwanie, abym była lepszą osobą. – Raquel Martin

54. Kocham cię tak, jak kocha się pewne ciemne rzeczy, potajemnie, między cieniem a duszą. – Pablo Neruda

55. Dziękuję kochanie, że zawsze sprawiasz, że czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. - Nieznany

56. Z głębi serca dziękuję i doceniam wszystko, co zrobiłeś. Twoja hojność dała mi nową nadzieję! – Katarzyna Pulsifer

57. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moje podziękowania za Ciebie. Gdyby słowa mogły być uściskami, wysłałbym ci strony. - Nieznany

58. Kochanie, dziękuję za przybycie do mojego życia. Dziękuję za to, że uśmiecham się jak szalona. Dziękuję, że mnie uszczęśliwiłeś. - Nieznany

59. Wolałbym spędzić z tobą jedno życie, niż samotnie stawiać czoła wszystkim wiekom tego świata. – JRR Tolkiena

60. Bycie w twoich ramionach to moje szczęśliwe miejsce. Nie chcę być nigdzie indziej. - Nieznany

chłopak przytula uśmiechniętą dziewczynę wieczorem na Riverbeach

61. Widziałem, że jesteś doskonały, więc cię kochałem. Wtedy zobaczyłem, że nie jesteś doskonały i jeszcze bardziej Cię kocham. – Angelita Lim

62. Podnosisz mnie na nowe poziomy i sprawiasz, że czuję rzeczy, których nigdy wcześniej nie czułem. - Nieznany

63. Jest to podziękowanie za każdą wspólnie spędzoną godzinę, za każdy pocałunek, za każdy uścisk i za każdą wylaną za siebie łzę. - Nieznany

64. Gdybym miał wybierać między oddychaniem a kochaniem cię, użyłbym mojego ostatniego oddechu, aby powiedzieć ci, że cię kocham. – DeAnna Anderson

65. Bo to nie do mojego ucha szeptałeś, ale do mojego serca. To nie moje usta pocałowałeś, ale moją duszę. – Judy Girlanda

66. Dziękuję za zaakceptowanie mnie takim, jakim jestem, z moimi zaletami i wadami. – Jenni Rivera

67. Twoje przewodnictwo i cierpliwość bez względu na to, co robiłem, pomogły mi rozwinąć się w osobę, którą jestem dzisiaj, dziękuję! – Katarzyna Pulsifer

68. Będę cię kochał, dopóki gwiazdy nie zgasną, a przypływy już się nie odwrócą. - Nieznany

69. Kiedy mówię ci, że cię kocham, nie mówię tego z przyzwyczajenia; Przypominam, że jesteś moim życiem. - Nieznany

70. Uwielbiam wschód słońca, ponieważ każdy poranek przypomina mi, że mam kolejny dzień do spędzenia z mężczyzną moich marzeń. - Nieznany

Myśli zamykające

chłopak i dziewczyna świętują wakacje w salonie

Mam nadzieję, że te szczere wiadomości i cytaty z uznaniem chłopaka pomogą ci wyrazić swoją miłość i przywiązanie do swojego chłopaka.

Możesz użyć tych pięknych słów jako wiadomości rocznicowych dla niego lub podczas pisania romantycznego listu miłosnego itp.

Cokolwiek wybierzesz, jedno jest pewne:Uda Ci się sprawić, że Twój facet poczuje się kochany i doceniany!