160+ krzepiących akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić - Grudzień 2022

160+ krzepiących akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić

Odpowiedz mi na to:Jaka jest twoja ulubiona rzecz do przebudzenia?Dla mnie to słodki sms na dzień dobry od mojego przystojnego mężczyzny, który zawsze sprawia, że ​​się uśmiecham (co mogę powiedzieć, jestem frajerem romansów).

Podczas gdy większość mężczyzn nigdy się do tego nie przyzna, większość z nich to w głębi serca prawdziwi miękcy (przynajmniej z mojego doświadczenia) i właśnie tam pojawiają się te urocze akapity na dzień dobry dla niego.Nic nie mówikocham Cięjak pokazanie bratniej duszy, że rano jest pierwszą osobą, o której myślisz. Bóg jeden wie, że słodka wiadomość tekstowa od twojego najlepszego przyjaciela robi różnicę.

Dlatego przygotowałam dla niego mnóstwo krótkich i długich akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić, łączące wiadomości miłosne, urocze akapity z życzeniami wspaniałego dnia i wiele więcej!

Jeśli masz kogoś wyjątkowego w swoim życiu, nie wahaj się zrobić mu długiego akapitu lub napisać do niego specjalne listy miłosne, które sprawią, że będzie płakał.Te małe rzeczy są całkiem duże . Mają moc, by wzmocnić twoją więź i pokazać twojej lepszej połowie, że wybrałabyś go milion razy.

Jeśli chodzi o akapity miłosne i wiadomości na dzień dobry, najważniejsze jest to, aby pochodziły one z serca. Wiem dokładnie, nad czym zarumieniłaby się miłość mojego życia, prawda?

Zrobiłem ciężkie podnoszenie, więc wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć te niesamowicie urocze akapity, kliknąć kopiuj i wklej, gdy znajdziesz swoje ulubione, i dodać kilka emotikonów!Tak więc, jeśli jesteś gotowy, oto najpiękniejsze akapity miłosne, aby go obudzić, napisane przez różnych nieznanych, ale utalentowanych autorów.

Najlepsze akapity na dzień dobry dla niego, aby się obudził

para rano przytulająca się i szczęśliwa przykryta kocem leżąc w łóżku

1. Jesteś najbardziej uroczym, kochającym, przystojnym, słodkim, doskonałym i najsłodszym mężczyzną w moim życiu. Czuję się tak szczęśliwy, że jesteś ze mną. Uwielbiam budzić się obok Ciebie i spędzać z Tobą życie. Kocham Cię i życzę wspaniałego dnia.

2. Jesteś nie tylko moim kochankiem. Jesteś także moim najlepszym przyjacielem. Wiem, że zawsze mogę na tobie polegać. Mogę podzielić się z tobą wszystkim i wiem, że wysłuchasz mnie bez osądu. Nie wiem, co bym bez ciebie zrobiła. Jesteście najlepsi! Dzień dobry kochanie.

3.Jesteś niesamowita i tak bardzo kocham ten uśmiech na twojej twarzy. Chcę być powodem twojego uśmiechu, tak jak ty jesteś mój. Tak wiele dla mnie znaczysz, a ja pragnę obnosić się ze światem moją miłością do Ciebie. Jesteś spełnieniem moich marzeń i chcę dzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi! Dzień dobry kochanie. Miłego dnia!

4. Małe rzeczy, które mi mówisz, wywołują uśmiech na mojej twarzy, niezależnie od nastroju. Możesz bez wysiłku podnieść mnie z najgorszych nastrojów, po prostu tam będąc. Jesteś najlepszym chłopakiem, o jakiego można prosić. Jestem tak błogosławiony, że mam Cię w moim życiu. Mieć cudowny dzień!

5. Być może dzieli nas wiele mil, ale wiem, że ten sms zamknie tę lukę między nami. Ta wiadomość powie Ci, jak bardzo Cię kocham. Sprawi, że się uśmiechniesz i zjednoczy nasze serca. Nigdy nie pozwolę ci odejść. Dzień dobry, słodkie policzki!

6. Słońce wschodzi na niebie, ale dla mnie dzień nie zaczyna się, dopóki nie wstaniesz z łóżka. Jesteś jedynym źródłem światła i ciepła, którego potrzebuję, rozświetlając moje życie swoim uśmiechem i rozgrzewając mnie samą swoją obecnością. Teraz, kiedy już wstałeś i to przeczytałeś, mój dzień naprawdę się zaczął, dziękuję!

7. Dziękuję Bogu za to, że zesłał w moim życiu tak cudowną osobę jak ty i za to, że dał mi serce, aby tak bardzo cię kochać. Każdego dnia, kiedy Cię widzę, moja miłość do Ciebie wzrasta, nawet po tylu dniach. Nigdy się nie zmniejszy i będę cię tak samo kochał na wieki wieków. Dzień dobry kochanie.

8. Jesteś jak poranne słońce. Wnosisz światło w noc mojego życia. Dałeś mi powód do życia. Nie wiem, co bym zrobiła bez twojego stałego światła. Dzień dobry kochanie.

9. Chciałbym być teraz z tobą, zamiast wysyłać ci wiadomość na dzień dobry. Ale pozwól, że ci powiem, że kocham cię tak samo, niezależnie od tego, czy jesteś blisko, czy daleko. Żadna odległość nie zmieni mojej miłości do Ciebie. Życzę ci bardzo dobrego poranka.

10.Dziękuję, że jesteś jedyną prawdziwą i idealną rzeczą w moim ciągle zmieniającym się świecie. Dzięki za twoją bezwarunkową miłość i niekończącą się opiekę. Dzięki za to, że zawsze jesteś ze mną, przez grube i cienkie. Dzięki za wszystko. Dzień dobry, mój jedyny.

para spędzająca poranek razem w łóżku, rozmawiająca i trzymająca się za ręce podczas leżenia

11. Najbardziej niesamowity dzień w moim życiu był wtedy, kiedy cię spotkałem. Od tego czasu to ty i ja przeciwko światu i nie chciałbym tego w żaden inny sposób. Każdy nowy dzień jest jak przygoda z Tobą u mojego boku, a ja czuję się lepszą osobą dzięki Tobie. Dzień dobry kochanie! Kocham cię i wybrałbym cię tysiąc razy.

12. Dzień dobry, cukrowa śliwko! Chciałem tylko powiedzieć, jak bardzo cenię każdy dzień spędzony z Tobą. Nigdy nie wiedziałem, czym jest prawdziwa miłość, dopóki nie wkroczyłeś w moje życie. Resztę życia spędzę udowadniając, ile dla mnie znaczysz. To ty i ja do końca czasu.

13. Dzień dobry, przystojniaku. Cieszę się, że wstałeś, ponieważ świat nie może się doczekać, aby zobaczyć Twojego wspaniałego ducha i cudowne serce. Potrzebuje twojej charyzmy, aby się wyleczyć, ponieważ jesteś najlepszy. Wyjdź i spędź wspaniały dzień.

14. Chciałem Ci powiedzieć, że jesteś najsłodszym facetem, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Tak się cieszę, że mogę się obudzić myśląc o Tobie. Twoje myśli sprawiają, że mój dzień jest doskonały, bo Ty też taki jesteś.

piętnaście.Bóg obdarzył mnie najsłodszym i najbardziej troskliwym człowiekiem we wszechświecie, pomimo wszystkich moich wad i niedoskonałości. Dziękuję, że kochasz mnie taką, jaką jestem. Mogę być sobą, kiedy jestem z tobą. Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek poznasz. Miłego dnia, kochanie.

16. Odkąd pojawiłaś się w moim życiu, każdy dzień był dla mnie wyjątkowym i pięknym dniem. Z niecierpliwością czekam na każdy dzień, bo wiem, że z wami zawsze będzie to dzień do zapamiętania.

17. Być może dzieli nas tysiące mil, ale to nie ma znaczenia. Magia tekstu na dzień dobry może sprawić, że nasze serca i myśli zbliżą się do siebie i sprawią, że będziemy się uśmiechać, patrząc na ekran. Kiedy znów się zobaczymy, przytulę cię i nigdy nie pozwolę ci odejść.

18. Tak bardzo cię kocham; nawet nieskończoność to mała liczba, aby opisać ile. Twoja miłość do mnie jest najjaśniejszym punktem w moim życiu i rozświetliła wszystkie najciemniejsze zakamarki mojego serca. Obiecujesz, że zawsze będziesz moja? Dzień dobry przystojniaku.

19. Dzień dobry kochanie. Jesteś jedyną osobą, która stale towarzyszyła mi przez wszystkie moje dobre i złe czasy. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, kochanie. Dziękuję Ci za wszystko. Kocham Cię.

20. Twoja firma umieszcza mnie w siódmym niebie, a twoja obecność sprawia, że ​​wszystko jest w porządku. Twoje oczy wskazują mi drogę, a bicie Twojego serca prowadzi mnie dniem i nocą. Wspaniale jest obudzić się rano, otworzyć oczy i zobaczyć cię. Dzień dobry, mój ulubiony facet!

para przy porannej kawie i przykucnięta na łóżku podczas rozmowy

¿Los hombres se enamoran más rápido que las mujeres?

21. Dzień dobry, mój filarze siły. Stałeś się tak dużą częścią mojego życia, że ​​trudno wytłumaczyć, co dla mnie znaczysz. Wpłynęłaś na moje decyzje i pomogłaś skierować moje życie we właściwym kierunku. To takie zaskakujące, że wśród milionów ludzi jest osoba, która jest właśnie dla Ciebie, a dla mnie to Ty.

22.Chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo doceniam Cię za bezwarunkową miłość i bycie tak opiekuńczym. Szukałem takiej miłości przez całe życie. Jestem tak szczęśliwy, że znalazłem mojego partnera w zbrodni. Dopełniasz mnie, a ja chcę cię przy sobie w słońcu i cieniu. Podobnie, zawsze będę przy tobie, gdy będziesz mnie potrzebować. Kocham Cię. Dzień dobry.

23. W mojej najciemniejszej godzinie byłeś ze mną. Twoja miłość daje mi odwagę, by iść dalej. Kiedy czuję się słaby, Twoja miłość wzmacnia moje postanowienie rozwiązania problemu i stawienia czoła życiu. Jesteś niesamowita, a przebywanie z tobą również wywarło na mnie swoją charyzmę. Dzień dobry przystojniaku.

24. Wczoraj położyłem się spać z uśmiechem, ponieważ wiedziałem, że będę śnił o tobie… ale obudziłem się dziś rano z uśmiechem, ponieważ nie byłeś snem. Jesteś moją rzeczywistością i nic mnie nie uszczęśliwia. Każdy mijający dzień jest o wiele lepszy tylko dlatego, że w nim jesteś.

25. Żadna ilość memów ani długich akapitów nigdy nie jest w stanie oddać głębi mojej miłości do ciebie! Jesteś moją bratnią duszą, moim księciem z bajki i moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie przestanę ci mówić, jak bardzo cię uwielbiam.

Zobacz też: 85 tekstów, które skłonią go do myślenia o tobie i obudzenia w nim zauroczenia

Romantyczne akapity miłosne dla twojego uroczego księcia

stonowany obraz pary dotykającej czoła i uśmiechniętej podczas przytulania, stojącej na plaży

1. Czasami mówiękocham Cię, ale czuję, że te trzy słowa nie są wystarczające, aby powiedzieć ci, co czuję do ciebie. Odpalasz motyle w moim żołądku. Sprawiasz, że moje ciało staje się gorące i zimne. Twój głos zamienia moje kolana w galaretę. Nie ma nikogo, kogo kocham tak bardzo, jak Ciebie.

2. Twoja słodka miłość sprawia, że ​​każdy dzień jest wart życia. Jestem niezmiernie wdzięczny za to, że mogę patrzeć, jak rośniesz z dnia na dzień. Jesteś pierwszą osobą, z którą chcę podzielić się dobrą nowiną i moim ramieniem, na którym mogę płakać, gdy świat mnie powali. Kocham cię, mój przystojny mężczyzna.

3.Zmartwienia dnia wydają się znikać w momencie, gdy się budzisz. To tak, jakbyś kontrolował wiatr i słońce, jednocześnie trzymając się z dala od ciemności, która sprawia, że ​​świat jest nieznośnym miejscem do życia.

4. Chcę ci powiedzieć, że jesteś tym, czego zawsze chciałem i jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek będę potrzebować. Jesteś słońcem rano i gwiazdami w nocy. Kocham cię tak bardzo, że słowa nie wystarczą, by ci powiedzieć. Jesteś dla mnie wszystkim. Moje istnienie jest dzięki tobie, mój książę. Fantastycznego dnia!

5. Wiele razy w moim życiu czuję się zagubiony. W tamtych czasach myślę o tobie. Jesteś jak moja kotwica, moja Gwiazda Północy, która pomaga mi odnaleźć położenie i czuć się spętana. Byłem tak zagubiony, ale z Tobą odnalazłem siebie na nowo. Dzień dobry śpiochu.

6. Dzień dobry kochanie. Mówię ci to codziennie, ale jesteś naprawdę najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jesteś piękna, zarówno w środku, jak i na zewnątrz, i bardzo się cieszę, że codziennie mam okazję widzieć Twoją dobroć. Uszczęśliwiasz mnie, a to jest coś, czego nikt inny nigdy nie był w stanie zrobić. Bycie z Tobą sprawia, że ​​czuję się niesamowicie, a nasz związek jest najbardziej ekscytującą i błogą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem.

7. Każdy poranek jest błogosławieństwem, ponieważ jest to kolejna szansa, aby zobaczyć Twój piękny uśmiech, Twoje czarujące oczy i Twoje usta, które można całować. Czuję się tak szczęśliwy, że każdego dnia budzę się tuż obok ciebie. Dzień dobry kochanie!

8. Gdy wstaje poranne słońce, przypomina mi to, jak Twoja miłość rozjaśniła moje życie. Teraz uśmiecham się tak szeroko, ponieważ dałeś mi powód do życia – powód do miłości. Dzień dobry kochanie. Powiedzenie „kocham cię” nawet nie wyjaśnia, co do ciebie czuję.

9. Kochanie, wiem, że obudziłeś się dziś rano o 6:59, aby zobaczyć, że pozostała ci jeszcze jedna minuta snu i znowu poszedłeś spać. Nigdy nie możesz przegapić żadnej ilości snu! Lol. Ale nadal cię kocham!

10.Obiecuję chronić cię przed smutkiem. Obiecuję, że dam ci idealne jutro. Obiecuję cię zawsze kochać. Obiecuję pomóc Ci przejść przez labirynt życia. Obiecuję trzymać cię za rękę na zawsze. Obiecuję być twoją żoną, przyjacielem i kochankiem.

młoda szczęśliwa para na brzegu morza, trzymając się za ręce i rozmawiając

11. W tej chwili myślę o śniadaniu, ale nic nie wydaje się wystarczająco dobre. Mógłbym dostać filiżankę świeżej kawy, ale nie rozgrzeje mnie tak jak ty. Mogłabym zrobić poduszkę z naleśników, ale nie byłyby tak miękkie jak twoje usta. Albo mógłbym dostać naleśnik wypełniony bitą śmietaną, truskawkami i cukrem pudrem, ale i tak nie byłby tak słodki jak ty.

12. Najukochańszemu mężowi na ziemi pragnę docenić cię za wszelkie wsparcie, jakiego mi udzielasz, kiedy najbardziej cię potrzebuję. Dziękuję, że jesteś dokładnie tym mężczyzną, o którym zawsze marzyłem. Bardzo rzadko można spotkać na tej ziemi tak wyjątkowy prezent, jak ty, moja ukochana. Chciałbym być tam z tobą, żeby cię rozgrzać i nigdy nie pozwolić ci odejść.

13. Kiedy dorosnę, spojrzę wstecz na te dni i uśmiechnę się. Mimo naszych kłótni i drobnych nieporozumień wiem, że miłość jest silniejsza i większa. Jestem ci wdzięczny i będę cię kochał aż do śmierci. Dzień dobry kochanie.

14. Czy jesteś dziś rano zmęczony? Ponieważ przez całą ostatnią noc przewijałeś moje myśli. Czy to brzmi tandetnie? Cóż, taka jest prawda i sprawiasz, że tak się czuję.

15. Nie możesz dotknąć miłości, ale możesz poczuć słodycz, którą wlewa się do twojego serca. Mam nadzieję, że poczujesz to teraz, kiedy przesyłam Ci moje najcieplejsze uściski i buziaki, aby Twój dzień był piękniejszy i wart zachodu. Dzień dobry najcenniejszemu klejnotowi mojego życia.

16. Chcę, żebyś wiedział, że jesteś najważniejszą rzeczą w moim życiu. Jesteś powodem, dla którego robię wszystko. Kiedy wstaję rano, czuję się bardzo wdzięczna za każdą sekundę, którą mam z tobą i mam tu na ziemi. Nadajesz sens mojemu życiu. Dajesz moim dniom taką radość. Jesteś powodem, dla którego się uśmiecham. Dziękuję za bycie ze mną i za przyłączenie się do tej podróży przez życie. Twoja miłość jest dla mnie wszystkim.

17. Nawet jeśli jest zimny poranek, dziękuję Ci, ponieważ sprawiasz, że moje dni lśnią, jakbym żył w wiecznym lecie. Kocham cię i życzę ci cudownego poranka, moja słodka miłości.

18.Twoja obecność wnosi poczucie spełnienia do mojego serca, mojego życia, moich marzeń i mojego świata. Dzięki Tobie widzę, że z każdym mijającym dniem wszystkie moje cele i aspiracje stają się rzeczywistością. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak. Dzień dobry, kochanie.

19. Nie chcę księżyca, gwiazd ani wszechświata. Nie chcę miliona dolarów ani złotej biżuterii. Wszystko, czego potrzebuję w tym życiu, to twoja miłość.

20. Dziękuję Bogu za to, że dał mi oczy do zobaczenia piękna wschodu słońca, nos do wąchania zapachu kwitnących kwiatów i serce do kochania najwspanialszej osoby w moim życiu. To ty, moja droga. Dzień dobry!

młoda para siedzi w polu kwiatów z kobietą leżącą w mężczyźnie

21. Słońce wschodzi na niebie, ale dla mnie dzień nie zaczyna się, dopóki nie wstaniesz z łóżka. Jesteś jedynym źródłem światła i ciepła, którego potrzebuję, rozświetlając moje życie swoim uśmiechem i rozgrzewając mnie samą swoją obecnością. Teraz, kiedy już wstałeś i to przeczytałeś, mój dzień naprawdę się zaczął, dziękuję!

22. Chciałem tylko dać ci znać, że myślę o tobie. Musisz mi wybaczyć, jeśli nie będę do ciebie pisał za każdym razem, gdy o tobie myślę, bo inaczej otrzymywałbyś tysiące wiadomości dziennie. Musiałbym nauczyć się pisać we śnie, aby dać ci znać, kiedy o tobie śnię.

23.Całkowicie zmieniłeś moje życie. Kiedy w moim życiu nic nie szło dobrze, przyszedłeś i wszystko dla mnie poprawiłeś. Zmieniłeś moje spojrzenie na życie. Kocham Cię tak bardzo. Sprawiasz, że moje serce bije szybciej. Dzień dobry i miłego dnia.

24. Mam nadzieję, że Twój poranek będzie tak promienny jak Twój promienny uśmiech, który zawsze rozświetla mój świat. Dziękuję, że zawsze wnosiłeś słońce do mojego życia. Jesteś moją radością i moim szczęściem. Uwielbiam Cię.

25. Jeśli powiem, że jestem od ciebie uzależniony, czy uwierzysz mi? Pragnę twojego dotyku. Chcę usłyszeć twój głos. Uwielbiam być w twoich ramionach. Jeśli to nie jest uzależnienie, to nie wiem, co nim jest.

26. Słońce może być najjaśniejsze, ale nic nie może się równać ze światłem, które wniosłeś do mojego życia. Jesteś najcenniejszą osobą w moim życiu.

27. Jesteś moim życiem. Jesteś jedyną osobą w moim życiu, która się dla mnie liczy. Zrobię wszystko, aby wywołać ten uśmiech na twojej twarzy. Chcę Cię poinformować, że zawsze będę z Tobą, aby się Tobą zaopiekować. Kocham nawet najmniejsze rzeczy, które dla mnie robisz. Robię wszystko, aby udowodnić Ci, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Chcę, żebyś wiedziała, że ​​kocham Cię w każdej chwili mojego życia.

28. Mogę nie mówić ci codziennie, ale chcę, abyś wiedział, że jesteś dla mnie całym światem. Sprawiłeś, że moje życie stało się o wiele piękniejsze i bardziej znaczące od momentu, gdy w nie wkroczyłeś. I to jest najlepsze uczucie na świecie, wiedząc, że jestem kobietą twojego życia i mogę spędzić z tobą całe życie. I zawsze jestem z tobą przez wszystkie wzloty i upadki życia. Kocham cię do głębi.

Tęsknię za wiadomościami tekstowymi dla wyjątkowego mężczyzny w twoim życiu

młody kaukaski smsuje rano na smartfonie leżąc na rozkładanej sofie z kubkiem kawy z boku

1. Nie tylko tęsknię za Tobą – brakuje mi ciepła w Twoim oddechu, głębi w Twoich oczach, dotyku Twoich palców i czucia Twoich dłoni na mojej talii. Tęsknię za tobą naprawdę i głęboko.

dwa.Przebywanie z tobą nawet przez jedną sekundę to jak doświadczanie szczęścia przez całe życie. Bycie z dala od ciebie nawet na sekundę to jak bycie uwięzionym w klatce na całe życie w nieszczęściu.

3. Myśl o tobie sprawia, że ​​się uśmiecham, ale dystans, który dzielimy, sprawia, że ​​boli mnie serce. Brakuje mi wszystkiego o tobie. Chciałbym, żebyś tu był.

4. Tęsknię za tobą. Chcę cię pocałować, przytulić i mieć cię tylko dla siebie. Wszystko czego potrzebuję to ty i tylko ty. Wróć do mnie!

5. Tęsknię za chwilami, kiedy się przytulaliśmy, by zapomnieć o smutkach życia. Tęsknię za czasami, kiedy śmialiśmy się i żyliśmy beztrosko. Tęsknię za czasami, kiedy się przytulaliśmy. Tęsknię za tobą przez wszystkie chwile, kiedy byliśmy razem. Proszę, wróć do mnie.

6. Szczerze mówiąc, nadal nie jestem gotowy, aby się z Tobą pożegnać . Chwila bez Ciebie sprawia, że ​​mam ochotę umrzeć. Jesteś wszystkim czego potrzebuję. Tęsknię za tobą i tylko o tym myślę.

7. Rozumiem szczęście, kiedy myślę o tobie, rozumiem piękno widząc cię. Rozumiem miłość będąc Twoją. Jestem dumna, że ​​jestem sobą, bo jestem twoja. Kocham cię, ale wiedz, że tęsknię za tobą.

8. Jak ta piosenka mówi: „Wszystko, czego potrzebuję, to powietrze, którym oddycham, i kochać cię”. Tęsknię za tobą, kochanie. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócisz do domu. Myślę o Tobie!

9.Miłość tęskni za kimś, gdy jesteś osobno, ale jakoś czuje się ciepło w środku, ponieważ zawsze jest w twoim sercu.

10. Słowa nie wystarczą, by wyrazić tęsknotę za tobą. Każdego dnia i nocy tylko o tobie myślę. Wracaj kochanie. Bardzo za tobą tęsknię!

zamyślona blondynka, młoda kobieta wysyłająca SMS-y z włosami rozwianymi przez wiatr, stojąca na plaży

11. Mój świat staje się monochromatyczny, kiedy rano przytulam Cię na pożegnanie, aż wieczorem wracasz do domu, kiedy znów staje się kolorowy. Czy mówiłem ci, jak bardzo za tobą ostatnio tęsknię?

12. Nawet najgorsze koszmary wydają się słodkie, gdy jesteś ze mną, a nawet najsłodsze sny wydają się ciemne, gdy cię tu nie ma. Po całym tym czasie nadal tęsknię za tobą jak szalona.

cómo saber cuándo su matrimonio realmente ha terminado

13. Odległość może nas dzielić. Ale żeby dać ci znać, że zawsze o tobie myślę. Tak bardzo za tobą tęsknię!

14. Nie obchodzi mnie Facebook czy Twitter, bo tylko Ty możesz sprawić, że moje serce zatrzepotać. Nie obchodzą mnie Instagram czy Pinterest, ponieważ interesuje mnie tylko twoja miłość. Nie obchodzi mnie WhatsApp ani Google Plus, bo tylko Ty możesz uspokoić zamieszanie mojego serca. Tęsknić za Tobą.

15. Jak bezbronny czuje się żółw bez skorupy, tak ja czuję się bez twoich uścisków. Jeśli nie zauważyłeś, brakuje mi szalonej kwoty.

16. Nigdy wcześniej nie czułem się tak poza kontrolą. Co do siebie, nigdy nie byłem tak niepewny. Nie tylko moje noce, nawet moje dni stały się ciemne i niebieskie. To wszystko dlatego, że tęsknię za tobą.

17. Nie wiem, jak wytłumaczyć stan mojego serca. Brakuje mi słów. Po prostu spójrz mi w oczy, a zobaczysz ból, przez który przechodzę, kiedy cię tu nie ma. Czy nie wiesz, że chcę, aby wszystkie moje ostatnie rzeczy były z tobą?

18. Najtrudniejszą pracą, jaką mam, jest udawanie, że za tobą nie tęsknię. Proszę przyjdź do mnie wkrótce, kochana ulubiona osoba.

19. Im bardziej za tobą tęsknię, tym bardziej nasza więź się umacnia. Dziękuję, że jesteś w moim życiu najdroższa.

20. Twoja dziewczyna jest tak skonstruowana, aby funkcjonować prawidłowo tylko wtedy, gdy regularnie otrzymuje twoje uściski i pocałunki. Opóźnienie w takiej konserwacji spowoduje awarię, która będzie cię kosztować dużo pieniędzy w postaci drogich prezentów. Pierwszą oznaką potencjalnej awarii są trzy słowa – tęsknię za tobą.

przycięty obraz kobiety wysyłającej SMS-y na smartfonie na stole

21. Każdy szczegół naszego związku został wyryty w moim sercu… a teraz każdy pojedynczy rys wbija się jak cierń, ponieważ tęsknię za tobą.

22.W dniu, w którym zaprosiłeś mnie na randkę, powinienem był sporządzić kontrakt z chłopakiem, który nakładałby na ciebie obowiązek spotykania się ze mną przynajmniej raz dziennie. Tęsknię za Tobą chłopcze.

23. Moje łzy wyschły; moje emocje zdrętwiały. Mój uśmiech zniknął. Moje życie stało się ponure. Spotkajmy się wkrótce, otrzyj moje smutki. Przytul mnie mocno, kochanie. Wyciągnij mnie z tych nieszczęść. Brakuje mi Ciebie!

24. Przeglądam wszystkie nasze selfie i czule wspominam niegrzeczne wspomnienia. Myślę o wszystkich romantycznych randkach. Zastanawiam się, jak pięknie splecione są nasze losy. Ale przebywanie z dala od ciebie wyczerpuje mnie, kochanie. Potrzebuję twoich pocałunków, aby zetrzeć moje zmarszczone brwi. Szalenie za tobą tęsknię.

25. Ta wiadomość tekstowa jest ostrzeżeniem, że za chwilę będziesz mieć setki czkawek, ponieważ trochę za bardzo za tobą tęsknię.

Słodkie teksty na dzień dobry dla niego z emotikonami

kobieta używająca smartfona wysyłająca emotikony stojące przed kawiarnią w przyciętym obrazie

1. Kiedy dostaniesz dziś rano pocałunek 💋, koniecznie odeślij mi jeden z powrotem! Jesteś jedyną rzeczą, która mnie trzyma, mój aniele😇.

2. Moi przyjaciele pytają mnie, jak to jest; to niesamowite uczucie wiedzieć, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, która dostała prawdziwą definicję chłopaka z jackpota. Tak, jesteś doskonały pod każdym względem i mogę Ci powiedzieć, że najwięksi zwycięzcy loterii tego świata nie mają na mnie nic, ponieważ pocałunek od Ciebie jest o wiele cenniejszy niż wszystko, co mogliby wygrać. Dzień dobry, moja ulubiona osoba 💖.

3.Mówią, że zdjęcia są warte tysiąca słów, ale kiedy patrzę na twoje zdjęcie, mam tylko trzy słowa: kocham cię 😘😍.

4. Z czasem kradłeś moje myśli, a teraz jesteś jedyną rzeczą, która prześladuje mój umysł i podświadomość, ponieważ nawet w moich snach mam Cię na myśli 😘.

5. Z tobą czuję się bezpiecznie 🥰 chronione i zdolne do przezwyciężenia wszelkich trudności, i zdaję sobie sprawę, że marzenia, które kiedyś miałem, zbliżają się do spełnienia 💏.

6. Dzień dobry, chciałem tylko, abyś wiedział, że jesteś takim błogosławieństwem w moim życiu i powodem, dla którego się uśmiecham pomimo wyzwań.😗 Mój dzień nie zaczyna się bez dobrego poranka ode mnie dla Ciebie.😍 Kocham Cię całym sercem😘.

7. Za każdym razem, gdy na ciebie patrzę, coś się we mnie włącza i chociaż chcę tego uniknąć, rumienię się i uśmiecham 😂 tylko dla Ciebie.

8. Chcę być zawsze z Tobą, abyśmy mogli się razem śmiać, razem płakać, dzielić bóle i szczęście oraz odpoczywać w swoich ramionach w nocy i rano. 💏 To jest moje największe pragnienie w życiu. Więc dziś rano, chcę ci przypomnieć, że jesteś dla mnie całym światem 🌍.

9. I nie ma na tym świecie mężczyzny, który mógłby się z tobą równać, ponieważ nie tylko jesteś gorący AF, ale także masz serce 💗 złota, które sprawia, że ​​każdego dnia kocham Cię bardziej i sprawia, że ​​marzę o byciu Twoim do końca życia 😊.

10. Minęły miesiące, odkąd daliśmy sobie pierwszy pocałunek 💋, ale miłość, którą do ciebie czuję, nie zgasła. Wręcz przeciwnie, pomnożyło się 🌍.

mężczyzna korzystający ze smartfona wysyłający emotikony i trzymający filiżankę kawy podczas spaceru po parku

11. Jesteś moją bratnią duszą, moją drugą połową, mężczyzną, który sprawia, że ​​czuję się najbardziej wyjątkowy i który z każdym mijającym dniem pokazuje mi, że zasługuję na miłość 🥰 i ceniony, z moimi zaletami i moimi wadami.

12.Chcę, żebyś wiedziała, że ​​zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zachować wszystkie twoje uczucia i nadal dawać ci całą miłość, którą zasiałeś w moim sercu 💗 Uwielbiam cię za to, że po prostu jesteś tym, kim jesteś 😇.

13. Dzień dobry kochanie. 💖 Chcę, żebyś wiedziała, że ​​zawsze możesz do mnie dotrzeć. Po prostu zadzwoń do mnie 📞, a przybiegnę! 🏃‍️

14. Dzień dobry kochanie. Jeśli kwiaty są znakiem miłości, wyślę Ci wartość całego ogrodu! 🌷🌷💐💐🌸🌸🌹🌹🌺🌺🌻🌻&# 127804;🌼💮💮

15. Spędzać moje dni na malowaniu twojego życia kolorami radości, które przywołują cudowne uczucie miłości😘. Chcę stać się pędzlem, który delikatnie chodzi po płótnie Twojego serca 💗.

16. Wcześniej szedłem przez życie, nie wiedząc, co oznacza miłość.😘 Nie rozumiałem, że to najpiękniejsza rzecz, jakiej możemy doświadczyć w tym życiu. Że jest to wyczuwalne w sercu 💓 i duszy, i że jest w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności i zmienić świat. Dziękuję za całą miłość, którą mi dajesz. Mam nadzieję, że to zdanie o miłości do ciebie, mój chłopaku, rozjaśni twój dzień.

17. Wszyscy ludzie marzą o znalezieniu prawdziwej miłości, ale bardzo niewielu udaje się zrealizować to marzenie. Z tego powodu czuję się bardzo szczęśliwy, ponieważ u twego boku znalazłem to cudowne uczucie, które sprawia, że ​​moje serce 💗 bije mocniej i zatrzymuje cały mój świat🌹😘.

18. Jesteś wszystkim, co widziałem w filmach i czytałem w romansach, tą księżniczką, która myślała, że ​​może istnieć tylko w bajkach, a która jest teraz moją najpiękniejszą rzeczywistością 💋.

19. Jestem zakochany we wszystkim w tobie, twoich ustach, twoich oczach i dźwięku twojego głosu, który sprawia, że ​​włosy stają mi dęba, gdy szepczesz mi do ucha te trzy słowa, które tak bardzo lubię: 'Kocham cię „💖💏.

20. Odkąd pojawiłaś się w moim życiu, było tak wiele szczęśliwych chwil, że twoje ręce i moje nie zdążyły się policzyć, i nie ma wątpliwości, że każde doświadczenie bardziej nas zjednoczyło i wzmocniło nasz związek 💑.

kobieta uśmiecha się i pisze SMS-y siedząc na parapecie w przyciętym obrazie

21. Teraz wiem, że kiedy jesteśmy blisko, każdy dzień będzie więcej niż cudowny i nic nas nie powstrzyma, ponieważ nasza miłość jest silniejsza niż jakakolwiek burza, a jeśli utrzymamy ją przy życiu, zawsze przyniesie nam wielkie szczęście 🥰💗.

22. Dzisiaj obudziłem się chcąc napisać do Ciebie list miłosny, aby powiedzieć Ci, jak bardzo Cię cenię i jak ważny jesteś dla mnie 😘.

23.Twoje zdjęcia napełniają mój telefon ciepłem i miłością. Niektórzy mówią, że jestem szalony, że tak dużo o tobie myślę, ale kto mówi, jak bardzo mogę lub nie mogę na ciebie patrzeć i uwielbiać? 😇 Jesteś najpiękniejszym dziełem sztuki, jakie stworzyła natura🌷.

24. Dziękuję przeznaczeniu za to, że zjednoczyło nasze ścieżki i pozwoliło nam naprawdę się kochać💖.

25. Nigdy nie sądziłem, że w każdej chwili znajdę osobę, na którą będę mógł liczyć, nie tylko w dobrych okolicznościach, ale także w najgorszych sytuacjach, i której również zależało na tym, aby widzieć mnie szczęśliwą i sprawiać, że się uśmiecham 😂 każdego dnia bez wyjątku🥰.

Wzruszające długie akapity na dzień dobry dla niego

ujęcie pod dużym kątem kobiety piszącej na laptopie i siedzącej na kanapie w salonie

1. W tym roku byłeś moją największą motywacją. Facet, który popychał mnie przez szkołę, ten, który zawsze był ze mną szczery i ten, który dał mi wsparcie i najsłodszą miłość, jakiej potrzebuję, aby zebrać moje rzeczy w całość . Siadałem tysiące razy, próbując skomponować te miłosne akapity, i zastanawiałem się nad milionem sposobów, aby powiedzieć, jak bardzo Cię cenię. Jakoś nigdy nie umiem dobrać właściwych słów i żadne z nich nie brzmi adekwatnie. Jesteś moim królestwem, przyjdź, kochanie, i jestem wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Dziękuję Ci za wszystko!

saber cuando terminar una relación

2. Sprawiasz, że czuję się piękna. Dziękuję za to, że dałeś mi o wiele więcej, niż kiedykolwiek mógłbym chcieć. Jestem bardzo wdzięczna za to, co mamy i za wszystko, co będziemy mieli. Jesteś jedynym mężczyzną, z którym kiedykolwiek chciałem dzielić życie. Nigdy nie wyobrażałem sobie, jak by to było, gdybyśmy się stracili. Nawet nie chcę o tym myśleć. Wszystko, o czym chcę myśleć, to ty. Jesteś miłością mojego życia. Uwielbiam Cię. Zawsze będę cię kochać, aż do śmierci. Mam nadzieję, że kiedy nadejdzie ten dzień, nadal będę cię mieć przy sobie, a twoja twarz będzie ostatnią twarzą, jaką zobaczę.

3.Wiem, że kiedy dorosnę, powrócę do czasów, kiedy kłóciliśmy się o błahostki, i będę szczęśliwy wiedząc, że nasza miłość była silniejsza i większa niż te rzeczy. Musisz wiedzieć, że jestem wdzięczna za to, że jesteś w moim życiu i że będę Cię kochać aż do śmierci. Bezwarunkowo i bez końca Kocham cię kochanie!

4. Mówię ci to każdego dnia, ale jesteś najpiękniejszą osobą, jaką znam, wewnątrz i na zewnątrz, i widzę to coraz wyraźniej z każdym mijającym dniem. Kocham wszystko w tobie io nas. Robisz mi coś, czego nikt inny nie zrobił; uczyniłeś mnie tak szczęśliwym, najszczęśliwszym, jakim kiedykolwiek byłem. Dajesz mi najbardziej niesamowite uczucia w środku i to było ekscytujące i po prostu czysta błogość. Nigdy nie spotkałam kogoś, kto byłby dla mnie tak dobry i sprawił, że pragnęłam go tak bardzo. Teraz, gdy jesteśmy razem, mój uśmiech nigdy nie znika. Sprawiłeś, że jestem entuzjastycznie nastawiony do życia i małych rzeczy, które ma do zaoferowania.

5. Wiem, że cały czas mówię „kocham cię”, ale to nie wystarczy. Te trzy słowa nie mogą opisać tego, co do ciebie czuję. Sprawiasz, że mój brzuch się przewraca, a ręce mi się trzęsą. Nigdy nikogo nie kochałem tak bardzo, jak ciebie i nie sądzę, że jeszcze kiedykolwiek pokocham kogoś tak bardzo. Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłem i potrzebowałem. Kocham Cię tak bardzo. Jesteś dla mnie wszystkim, całym moim sercem i światem.

6. Kochanie, zawsze pamiętaj, żeby się uspokoić. Nie stresuj się zbytnio i nie zatracaj się, robiąc więcej, niż jesteś w stanie. Wolny i stabilny zawsze wygra wyścig. Nie spiesz się i rób najlepiej jak potrafisz! Trzymaj sie kochana. Kocham Cię.

7. Prawdziwą miłość mierzy się tym, jak głęboko upadasz, a ocenia się, jak nisko jesteś w stanie się czołgać, aby ją ocalić i sprawić, by trwała. Decyduje o tym, jak bardzo chcesz się otworzyć i obdarzyć zaufaniem. Jest gościnna, niesamowita przez cały czas i zawsze życzliwa. Nigdy nie jest uprzedzony; jest ślepy na kolory.

kobieta pisze list miłosny w łóżku piórem z piórkiem

8.Mogę powiedzieć to milion razy, a to i tak nie wystarczy: KOCHAM CIĘ. Twoja miłość jest niesamowita. Jest idealny. Wspaniale. Widziałem miłość wcześniej, ale nie w ten sposób. Ta miłość jest wyjątkowa. Dziękuję, że jesteś moim partnerem.

9. Chciałem tylko poświęcić ten czas na podziękowanie. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Dziękuję, że mnie kochasz i akceptujesz bezwarunkowo, a także za obdarzanie mnie niepodzielną miłością i uwagą. Dziękuję za wszystkie wspólne śmiechy i wspaniałe chwile, jakie spędziliśmy. Zawsze byłaś moją skałą w trudnych sytuacjach i w słońcu, gdy na zewnątrz jest pochmurno. Jesteś dla mnie wszystkim i KOCHAM CIĘ.

10. Jesteś powodem, dla którego budzę się z oczami pełnymi snów. Jesteś powodem, dla którego kładę się spać, wiedząc, że w moim życiu wszystko jest w porządku. Ale przede wszystkim jesteś powodem, dla którego cały czas czuję się szczęśliwa.

11. Kiedy jestem z tobą, wszystko wydaje się przyjemne. Lubię nawet palące słońce i nieustanny deszcz. Chmury już mnie nie przerażają. Jestem zagubiony w Twojej miłości! Wiem tylko, że jesteś wszystkim, czego pragnę! Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek poznasz!

12. Chcę, żebyś wiedział, że od dnia, w którym się poznaliśmy, zakochałem się w tobie. Nie ma słów, aby wyrazić to, co czułem w moim sercu w dniu, w którym pojawiłaś się w moim życiu. Sprawiasz, że każdy dzień w moim życiu jest wyjątkowy. Jesteś moim życiem, moim sercem i moją duszą. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją jedyną prawdziwą miłością i wszystkim. Kocham cię dziś bardziej niż wczoraj i jutro będę cię kochać bardziej niż dzisiaj, a ten cykl będzie trwał do dnia, w którym umrę, i nadal będzie trwał.

13.Naprawdę zmieniłeś moje życie w sposób, którego nigdy nie zrozumiesz. Wszystko w moim życiu szło źle, aż do dnia, w którym cię spotkałem. Uczyniłeś i zawsze czynisz wszystko w moim życiu lepszym. Sprawiasz, że moje serce przeskakuje z twoich słodkich porannych wiadomości tekstowych do tych uroczych przezwisk, które dla mnie wymyślisz.

14. Jesteś moim światem. Szczerze, zakochałem się w tobie i nie boję się tego powiedzieć. Przeszliśmy przez grube i cienkie, i nadal jesteśmy silni. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie u mego boku. Kocham Cię tak bardzo. Nie potrafię tego nawet wyjaśnić! Na wieki wieków, kochanie.

15. Słowa nie wystarczą, aby wyrazić moją wieczną miłość do ciebie. Moja miłość do Ciebie wzrasta z dnia na dzień i jest to niesamowite uczucie. Uświadomiłeś mi, jak wygląda prawdziwa miłość. Jestem najszczęśliwszą dziewczyną, bo mam ciebie. Dziękuję, że pomogłeś mi dorosnąć do dziewczyny, którą się stałem.

Zalotne wiadomości na dzień dobry, aby przyspieszyć jego puls

seksowna kobieta uśmiecha się i pisze SMS-y na łóżku

1. Rano, gorące rzeczy! Mam nadzieję, że masz dobry dzień! Odpocznij, ile możesz, zanim dostanę cię w swoje ręce!

2. Teraz, kiedy oficjalnie napisałem do ciebie SMS-a, będę obsesyjnie wpatrywać się w mój telefon, czekając, aż zapiszczy, więc nie każ mi czekać.

3. Przyjdź. Mam wszystkie twoje ulubione. Pizza, piwo i oczywiście ja.

Cztery.Wyglądasz teraz tak dobrze. Właściwie nie mogę cię zobaczyć, ale zakładam, że dobrze wyglądasz, ponieważ zawsze tak wyglądasz.

5. Nie kłam. Jestem pewien, że się uśmiechnęłaś, gdy przed chwilą zobaczyłaś moje imię na telefonie.

6. Gratulacje, wygrałeś nagrodę za kradzież mojego serca! A nagrodą jest… zjeść ze mną obiad!

7. Dzieją się ze mną niezwykłe rzeczy. Śnię o tobie nawet wtedy, gdy nie śpię.

8. Ciągle pamiętam pierwszy raz, kiedy cię zobaczyłem. Moje serce szeptało mi wtedy „on jest tym jedynym”.

skopiuj rozstawiony portret mężczyzny uśmiechającego się do kamery jedzącego kanapkę

9. Uważam, że to niesamowicie atrakcyjne, że byłeś cierpliwy w stosunku do mnie, jeśli chodzi o powolne branie rzeczy. Zaufaj mi. Warto poczekać!

10. Pewnego dnia się zestarzejemy. Zapamiętaj moje słowa.

11. Ciężko jest skoncentrować się na pracy, kiedy ciągle pojawiasz się w mojej głowie.

12.Byłoby bardzo żenujące, gdybym Ci powiedział, jak dużo dzisiaj o tobie myślałem.

13. Uwielbiam, gdy nie ma mojej współlokatorki, ponieważ nigdy nie muszę nosić ubrań.

14. Nie wiem dlaczego, ale moje myśli są dziś szczególnie oceniane jako X. Myślę, że to twoja wina.

15. Właśnie wziąłem prysznic. Zmarnowałem dużo wody, bo cały czas myślałem o tobie.

16. Mam nadzieję, że twój dzień jest tak miły jak mój tyłek.

17. Przyjdź. Sprawię, że twoja wizyta będzie warta twojego czasu.

mężczyzna wysyłający SMS-y do przyjaciół w łóżku, uśmiechający się i używający smartfona

18. Robię pierwszy krok, jeśli chodzi o pisanie SMS-ów, więc oczekuję, że zrobisz pierwszy krok, jeśli chodzi o całowanie.

19. Właśnie patrzyłem na twój Instagram. Nie mogę kłamać. Jesteś super gorąca.

20. Jeśli spojrzysz na tego SMS-a, jesteś mój!

dwadzieścia jeden.Kiedy się dzisiaj obudziłem, bardzo się pociłem. Nie dlatego, że rano było za gorąco, ale z powodu snu, który miałem o tobie. Było zbyt gorąco, by sobie z tym poradzić.

22. Kiedy przewracam się w łóżku, jedyne, o czym mogę myśleć, to wszystkie niegrzeczne rzeczy, które zrobiliśmy wczoraj. Tęsknie za Tobą, skarbie!

23. Czy jest dla mnie miejsce w twoim napiętym grafiku?

24. Hej, duży chłopcze, co porabiasz?

25. Zawsze byłam dobrą dziewczyną, ale sprawiasz, że chcę być zła.

Zabawne wiadomości miłosne dla niego, aby utrzymać iskrę przy życiu

szczęśliwa kobieta pisze SMS-y, opierając się na kanapie

1. Jeśli jesteś słodka, możesz mówić do mnie kochanie. Jeśli jesteś miły, możesz mówić do mnie kochanie. Ale jeśli jest ci gorąco, możesz zadzwonić do mnie dziś wieczorem!

2. Gdybyś został poproszony o złożenie dziś jednego życzenia, co by to było? Moim byłoby, że nasza miłość trwa, dopóki nie zobaczę pomarańczy na jabłoni. Kocham Cię!

peinados de despedida media para caras redondas

3. Możesz spaść z nieba. Możesz spaść z drzewa, ale najlepiej jest się we mnie zakochać!

Cztery.Popełnijmy zbrodnię doskonałą, ukradnę twoje serce, a ty ukradniesz moje.

5. Chcę Cię zdobyć tak, jak Facebook zdobył Instagram. Kocham Cię!

6. Raz cię okłamałem. Powiedziałem ci, że będę cię kochać na zawsze, ale potem zdałem sobie sprawę, że nie mogę żyć tak długo.

7. Bez względu na to, co powiedzieliby ekonomiści, nie masz substytutu. Jesteś moją jedną i jedyną.

8. Moje serce jest Ci dane i oddaj mi swoje; zamkniemy je razem i wyrzucimy klucz.

9. Mówią, że obraz jest wart tysiąca słów, ale kiedy patrzę na twoje, zaniemówiłem!

kobieta robi zdjęcie słodkiej parze w zimowym parku

10. Wiem, że to tandetne, ale jesteś pierwszą osobą, o której myślę, kiedy budzę się rano.

11. Będziesz myślał, że kłamię, ale jesteś moim wymarzonym facetem.

12.Możesz sobie tylko wyobrazić, co bym zrobił z twoim ciałem, gdybyś tu teraz był.

13. Mimo że byliśmy razem cały dzień, nie mogę się tobą nacieszyć.

14. Używam ostatnich 2% baterii, aby wysłać Ci SMS-a, że ​​myślę o Tobie.

15. Nie miałem nic nowego do powiedzenia, ale naprawdę chciałem z tobą porozmawiać.

16. Śniłem o tobie cały dzień; to naprawdę rozpraszało mnie w pracy.

17. Odliczam minuty, aż znów będę mógł pocałować twoje usta.

18. Oddałbym wszystko w tej chwili, aby położyć głowę na twojej klatce piersiowej i mocno cię przytulić. Chcę tylko spojrzeć ci w oczy i cię pocałować. Chcę się z tobą uśmiechnąć i powiedzieć, co do ciebie czuję, jak bardzo cię kocham.

słodka para przytulająca się do mężczyzny

19. Mój Boże, jesteś taki gorący. Nawet moje spodnie zakochują się w tobie.

20. Właśnie zobaczyłem najsłodszego aktora w telewizji. Sprawił, że pomyślałem o tobie.

dwadzieścia jeden.Myślałem o tobie dzisiaj TON… a jest dopiero 9 rano.

22. Co byś powiedział, gdybym cię teraz poprosił?

23. Zróbmy jedną rzecz, którą zawsze chciałeś ze mną zrobić.

24. Chciałbym móc cofnąć czas. Znajdę cię wcześniej i kocham cię dłużej.

25. Wysyłanie SMS-ów jest dobre, ale kiedy mogę spojrzeć na twoje mięśnie?

Zobacz też: 88 romantycznych wiadomości „Myślę o tobie” dla ukochanej osoby

W zależności od wiadomości, którą chcesz przekazać, Twoje wybory są nieograniczone. Możesz wybierać między tymi akapitami na dzień dobry dla niego, zalotnymi tekstami, długimi akapitami i wieloma innymi!

Urocza wiadomość miłosna z samego rana wywoła uśmiech na jego twarzy, a zabawny tekst sprawi, że w jednej chwili zapragnie Twojej obecności.

Skopiuj i wklej jedną (lub więcej) z tych uroczych wiadomości do swojej ulubionej osoby i spraw, aby jej cały dzień był dziesięć razy słodszy.