11 porad dotyczących relacji na odległość, które zbliżą Cię do siebie - Wrzesień 2022

11 porad dotyczących relacji na odległość, które zbliżą Cię do siebie

Spójrzmy prawdzie w oczy, bycie w związku na odległość nie jest łatwe. Miłość na odległość to ciężka praca, a to nic nowego. Ale są również najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy ty i twój partner naprawdę macie być razem.

DO związek na odległość jest najczystszym i najdokładniejszym sprawdzianem miłości.Testuje twoją miłość w sposób, którego nawet nie możesz sobie wyobrazić. To najtrudniejszy test, jaki ty i twój długodystansowy partner kiedykolwiek przejdziecie, a jeśli go zdacie, możecie być spokojni, wiedząc, że znaleźliście siebie nawzajem.prawdziwa bratnia dusza.

Na początku myślisz, że jesteś przygotowany na wszystkie przeszkody i wyzwania, które wiążą się z LDR, ale prawda jest taka, że ​​nie masz pojęcia, jak to naprawdę jest… Jakie to naprawdę trudne i bolesne.

Naprawdę nie możesz wiedzieć, jak bardzo bolą cię kilometry, dopóki nie doświadczysz tego na własnej skórze.Jednak kiedy wiesz, o kogo i o co walczysz, od razu staje się to łatwiejsze, ponieważ wiesz, że to wszystko jest tego warte.

Wiesz, że to tylko faza, jedna krótka okres czasu tego nigdy nie można porównać do tego, co naprawdę na ciebie czeka… Wieczność wspólnoty.

peinados para mujeres con caras gordas

Czy relacje na odległość działają?

smutna kobieta ze smartfonem w dłoni siedzi na kanapieJak wszystkie inne romantyczne związki , ten LDR może również działać, JEŚLI obie strony chcą, aby było wystarczająco silne i są chętne do pracy i wkładają wysiłek, aby to zadziałało.

Jeśli oczekujesz, że miłość wykona całą pracę i sprawi, że będzie trwała, musisz wiedzieć, że twoje związek jest już skazany na niepowodzenie .Miłość jest jednym z najważniejszych fundamentów każdego związku, ale zdecydowanie nie wystarczy, aby wszystko działało.

Chodzi o jakość i ilość miłości, szacunku, zaufania, więź emocjonalna i doceniam para długodystansowa ma dla siebie.Jeśli tylko jednej z tych rzeczy brakuje w związku, na pewno nie będzie on w stanie pracować i prosperować.

Znam tak wiele par, które były w LDR i w końcu się pobrały. Z drugiej strony znam też parę długodystansowych par, które z trudnością radziły sobie z dystansem i skończyły pod presją.

Najważniejsze jest to, że zależy to od Ciebie i Twojego partnera.Miłość na odległość może przypominać bajki, ale może też przerodzić się w najgorszy koszmar.

Jak długo może trwać związek na odległość?

czarny mężczyzna siedzi na kanapie i rozmawia z uśmiechniętą blondynką przez wideorozmowę

LDR może trwać, dopóki para nie zdecyduje się na oficjalne przyjęcie i ślub lub wspólne zamieszkanie.Będzie to trwało tak długo, jak obie strony chętnie i w równym stopniu przyczynią się do ich związku.To takie proste.

Musisz jednak zrozumieć jedną rzecz, odległość nigdy nie może decydować o tym, jak długo potrwa związek. Innymi słowy, nie jest i nigdy nie może być powodem zerwać .

Odległość nie jest prawdziwym wyznacznikiem czasu trwania związku.

Tak więc para na odległość może sprawić, że ich związek będzie działał nawet przez kilka lat. Zaufaj mi, w dzisiejszych czasach większość LDR-ów odnosi większe sukcesy niż bliskie geograficznie relacje.

Jak sprawić, by związek na odległość działał?

uśmiechnięta szczęśliwa czarna kobieta w żółtym swetrze siedzi, pije kawę i pisze SMS-y

Musisz być w stałym kontakcie, z drugiej strony musisz też dać sobie wystarczająco dużo czasu w samotności. Musicie ufać sobie nawzajem, a także zaufać swojej miłości.

Trzeba się brać pod uwagę najlepsi przyjaciele .Musisz zapomnieć o dystansie i skupić się na poprawie swojego związku oraz uczynieniu go silnym i zdrowym.

DOświetna radadla wszystkich par na odległość pochodzi od eksperta ds. relacji z Nowego Jorku, Kena Page'a,Dwie myśli dla osób, które spotykają się z innymi krajami: bądź kreatywny i bądź pomysłowy; i ćwicz uczciwość.

Jest tak wiele rad, które mogą pomóc Ci poradzić sobie z dystansem, ale zanim zaczniemy o tym mówić, chcę tylko podkreślić jedną rzecz wszystkim parom LDR…

Zanim sobie nawzajem sobie pożyczysz dzień dobry dziękujcie Bogu za skrzyżowanie waszych dróg i bądźcie wdzięczni za to w każdej sytuacji.

11 zaufanych wskazówek dotyczących relacji na odległość

Tak więc pytanie za milion dolarów brzmi:„Jak sobie radzić z związek na odległość? 'Cóż, nie jestem pewien, czy wygram tę nagrodę, ale mimo wszystko pomogę ci.

Zebrałem najskuteczniejsze wskazówki (niektóre z własnego doświadczenia, niektóre z mojego doświadczenia w pracy jako ekspert ds. relacji), które mogą pomóc Ci przetrwać dystans.

1. Wejdź w to całym sercem!

uśmiechnięta kobieta siedząca na krześle i naciskająca telefon

Kiedy już zaakceptujesz swój związek i pojedziesz na odległość, musisz iść na całość!

Musisz się postarać, aby wszystko działało. Musisz być gotowy do włożenia ogromnego wysiłku w jego utrzymanie i utrzymanie.

Jeśli czujesz, że nie będziesz w stanie sobie z tym poradzić, nie akceptuj tego w ogóle. Bądź szczery i bezpośredni ze swoim partnerem i powiedz mu, że po prostu nie możesz znieść fizycznej separacji.

Jeśli jednak wejdziesz w tego rodzaju relację, bądź gotów poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które się z tym wiążą. Jeśli zdecydujesz się na zobowiązanie, jedyną właściwą rzeczą do zrobienia jest pozostanie zaangażowanym do końca.

2. Pozostań cierpliwy

Myślisz, że osoba, z którą jesteś, jest warta czekania. W takim przypadku powinieneś być przygotowany na stawienie czoła temu, co stanie ci na drodze i czekać tak długo, jak to będzie potrzebne.

Ale kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji, zdajesz sobie sprawę, że czas jest czymś abstrakcyjnym i że jeden dzień wydaje się być tygodniem, tydzień jak miesiąc, a miesiąc jak rok.

I chociaż nie spędzaliście razem każdej godziny na jawie, kiedy dzieliliście to samo miejsce, to uczucie po prostu nie jest takie samo.

Zasadniczo wydaje się, że minęło wieki, odkąd byłeś blisko nich i może fizycznie zranić to, jak bardzo za nimi tęsknisz.

Jednak w tej chwili jedyną opcją jest uzbroić się w cierpliwość. Spójrz na jasną stronę… Pewnego dnia spotkacie się i od tego dnia już nigdy nie opuścicie się nawzajem.

3. Pozostań zaangażowany, a przede wszystkim pozostań lojalny

Jesteś przygotowany na to, aby Twój związek opierał się na serii długich rozmów FaceTime, czatach w mediach społecznościowych i wielu, wielu rozmowach telefonicznych.

Cała ta komunikacja online ułatwia życie, gdy nie widzisz swojego kochany osobiście i chcę o tym porozmawiać.

Jednak utrudniają to również, ponieważ słuchasz ich głosu i widzisz ich twarz, ale nie możesz ich przytulić ani pocałować.

Tęsknisz za ich obecnością… Tęsknisz za nimi i żaden rodzaj technologii nigdy ich nie zastąpi.

Nie wspominając o fizycznej części związku. ten długi okres abstynencji z pewnością sprawia, że ​​czujesz się jak w celibacie.

To niezwykle trudne, ale kiedy czekasz na właściwą osobę, niewierność nawet nie przychodzi ci do głowy. Chcesz ich i tylko ich. Oszukiwanie jest całkowicie niedopuszczalne .

4. Regularnie się melduj

mężczyzna rozmawiający z kobietą przed kamerą przez laptopa

Aby utrzymać LDR, naprawdę musisz nawiązać zdrową komunikację. Oznacza to utrzymywanie kontaktu, bycie szczerym i wzajemne szanowanie przeciwstawnych przekonań i opinii.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poznać swoje kalendarze. To pomoże ci utrzymać czas rzeczywisty Komunikacja.

Jordan Gray, ekspert ds. relacji, wyjaśnia, jak ważne jest utrzymywanie harmonii w kalendarzach:Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteś w innej sytuacji strefy czasowe i sprawia, że ​​codzienna komunikacja jest znacznie płynniejsza, a także pomaga uniknąć wysyłania im niegrzeczny tekst w nieodpowiednim czasie.

Rozważ technologię jako swoją najlepszy przyjaciel !

Czy to koniec Media społecznościowe , rozmowy wideo, lub Skype chodzi o to, że musicie ze sobą rozmawiać codziennie.Musisz porozmawiać o rzeczach, które dzieją się w Twoim codziennym życiu, a także o swoim związku.

Zaskocz się romantykiem dzień dobry tekst jak tylko się obudzisz i życzysz sobie spokojnej nocy z cudowną dobranoc wiadomość .

Możesz nadal rozmawiać i widywać się regularnie, nawet gdy jesteś daleko od siebie, jeśli nadal będziesz korzystać z technologii na swoją korzyść.

5. Utrzymuj silne połączenie

na pewno wielu małe rzeczy doprowadzają Cię do szaleństwa, ale musisz znaleźć sposób, aby przez nie przetrwać. Nie pozwól, aby wpłynęły na twój związek lub szczęście.

Słuchajcie się nawzajem, bądźcie otwarci na wszystko, bądź czuły wspierajcie się nawzajem, ćwiczcie akceptację…To wszystko są małe sposoby, dzięki którym możesz wzmocnić związek w swoim związku.

Więź emocjonalna pokazuje, jak silny jest twój związek.A kiedy już zbudujesz silną więź, ani odległość, ani żadna inna przeszkoda, która pojawi się na twojej drodze, nigdy cię nie rozłączy.

Robić faza miesiąca miodowego trwać wiecznie!

6. Nigdy nie bój się wyrażać swoich najgłębszych uczuć

Carla Marie Manly, psycholog kliniczny, mówi:Kiedy nie jesteś z partnerem, który daje nam poczucie pełnego miłości komfortu i więzi, uczucie niepokoju i stresu zwykle narasta.

I prawdę mówiąc, to całkowicie normalne, że odczuwasz ten zakres mieszanych emocji, gdy jesteś fizycznie oddzielony od ukochanej osoby.

Jest na to również doskonałe wytłumaczenie medyczne:kiedy nie jesteśmy z tą, którą kochamy i za którą tęsknimy, poziom oksytocyny (hormonu miłości) gwałtownie spada, co powoduje, że odczuwamy te negatywne emocje.

Chodzi jednak o to, że musisz być otwarty na te uczucia i rozmawiać o nich ze swoją drugą połówką.Nie trzymaj ich w butelce, bo tak jest sabotujesz swój związek .

Jeśli twój partner naprawdę cię kocha, spróbuje cię zrozumieć. Z drugiej strony, prawdopodobnie będą Ci współczuć, ponieważ również będą chcieli być blisko Ciebie.

7. Nadaj priorytet intymności

Najbardziej wkurza mnie to, że niektórzy uważają, że nie da się utrzymać intymności przy życiu w LDR . I to jest prawdopodobnie rzecz, która przeraża i powstrzymuje ludzi przed wchodzę związek na odległość .

Jest tak wiele sposobów na podtrzymywanie seksualnego iskierki w tego typu związku. Brak fizyczny dotyk nie musi oznaczać braku intymności.

Po raz kolejny wszystko zależy od Twojej kreatywności i chęci do podjęcia wysiłku. Są zalotne gry, w które możesz grać, sprośne rozmowy i seks, wspólne oglądanie niebieskiego filmu i (mój osobisty ulubiony) seks przez telefon.

8. Bądź szczery, bez względu na wszystko

piękna kobieta leżąca w łóżku i klucz do telefonu

Jeśli w dowolnym momencie zauważysz, że Twoje uczucia zaczęły się zmieniać, że być może zakochujesz się w kimś innym, musisz szczerze o tym powiedzieć ze swoim partnerem.

Wiem, że to trudnezostawić kogoś, zwłaszcza gdy nie jesteś w stanie zrobić tego twarzą w twarz, ale uwierz mi, to o wiele lepsze niż prowadzenie ich lub niewierność.

Nawet jeśli zrobisz coś, czego żałujesz następnego ranka, ponieważ kochasz swoją partner na odległość , musisz być z nimi szczery i szczery.

Wszyscy popełniamy błędy, a błędy nigdy nie są dowodem na to, że kogoś nie kochasz.Z drugiej strony kłamstwo i oszukiwanie kogoś jest zawsze przekonującym dowodem, który cię nie obchodzi.

9. Uwolnij się od nieuzasadnionej zazdrości

Zaufaj mi, zazdrość to ostatnia rzecz, jaką masz LDR wymagania.

Jeśli wątpisz w wierność swojego partnera, bądź odważny i skonfrontuj się z nim JAK NAJSZYBCIEJ. Nie trzymaj tego dla siebie i pozwól, aby zatruł cię goryczą i niepokojem.

Aby poradzić sobie z zaborczymi myślami i uczuciami, powinieneś najpierw odkryć, co jest głównym wyzwalaczem twoja zazdrość jest.Gdy znajdziesz tę główną przyczynę, powinieneś omówić ją ze swoim SO i wspólnie naprawić.

Jeśli Twój własny niepewność powodują nieuzasadnioną zazdrość, to musisz popracować nad sobą, a nie nad swoim związkiem.Musisz poprawić i pielęgnować swoją samoocenę, zanim zrujnuje to twój związek.

10. Skup się na przyszłości

Zawsze miej na uwadze wszystkie cele, które sobie wyznaczyłeś na przyszłość. Dadzą ci siłę do dalszej walki.

Za każdym razem, gdy czujesz się przygnębiony i ciemne myśli zaczynają Cię przytłaczać, po prostu spróbuj sobie o tym przypomniećto wszystko jest tylko tymczasowe.

Twoja teraźniejszość jest ważna, ale w żaden sposób nie jest tak ważna jak twoja przyszłość.Pewnego dnia ten Twój prezent pozostanie w przeszłości, a Ty będziesz cieszyć się najdoskonalszym prezentem w historii.

11. Naucz się radzić sobie ze strachem przed niepewnością

Jeśli ci się nie uda, a twój związek się rozpadnie, przynajmniej będziesz wiedział, na czym stoisz. Czasami zdarza się, że ci się nie udaje.

Odległość pokazuje rzeczy, których nie widziałeś, gdy byłeś zbyt blisko. Może od samego początku zdawałeś sobie sprawę, że to było złe. Przynajmniej próbowałeś.

A co, jeśli to nie zadziałało, umożliwiło ci zobaczenie, z czego jesteście stworzeni ty i druga osoba.To sprawdziło twoją cierpliwość, wzajemne zaufanie i granice twojej miłości.

Jeśli twoja miłość osiągnęła granicę, nigdy nie miała być. Bądź z siebie dumny za spróbowanie i danie mu szansy. Bądź wdzięczny za dystans, bo to pozwoliło mu się skończyć.

Jeśli jednak miłość jest prawdziwa, nie będzie granic, a dystans nie zaszkodzi.„Odległość to tylko test, aby zobaczyć, jak daleko może podróżować prawdziwa miłość”.

Jeśli twój związek przetrwa dystans, jeszcze bardziej się zbliżycie, gdy w końcu wrócicie do siebie.

To będzie najbardziej niesamowite uczucie, jakie kiedykolwiek czułeś. Błogosławieństwo przytulenia całego świata po tak długim rozłące jest czymś bezcennym.

Złota rada dotycząca relacji na odległość!

piękna kobieta w aparacie z mężczyzną

Wszystkie te wskazówki pomogą Ci utrzymać LDR, jeśli będziesz ich przestrzegać we właściwy sposób. Jest jednak jedna rada,złota zasadamusisz podążać ślepo, aby twój związek był udany:

grandes cosas que decirle a tu esposa

Uwierz w siłę i moc swojej miłości. ♡.

Jeśli twoja miłość jest szczera, nic na tym świecie nie może jej skrzywdzić ani rozerwać. Absolutnie niczego.

Twoja miłość jest i musi być relacyjny połączenie między wami. Nie pozwól więc innym wpływać na to lub w jakikolwiek sposób go osłabiać.

Ścieżka, na której obecnie podąża twój związek, jest trudna i trudna.I wiesz co? Na tej ścieżce wciąż czeka na Ciebie wiele przeszkód.

Ale możesz i pokonasz każdego z nich, JEŚLI będziesz dalej przez to podróżować, trzymając się za ręce.

Twoja miłość jest tarczą, która chroni Twój związek również przed wszystkimi tymi przeszkodami i wpływami zewnętrznymi.Musisz tylko zadbać o tę tarczę, aby nie zardzewiała, ponieważ bez niej twój związek nie miałby żadnej ochrony.

20 zabawnych i wiążących działań w relacjach na odległość

uśmiechnięty mężczyzna przed kamerą rozmawiający z kobietą z kędzierzawymi włosami

Mimo że wiele osób uważa, że ​​partnerzy na odległość nie mają wielu zajęć, które mogą robić razem, prawda jest taka, że ​​jest wiele rzeczy, które możesz zrobić w związku na odległość.

Wspólne robienie zabawnych rzeczy nie tylko utrzyma iskrę przy życiu, ale także sprawi, że więź między partnerami będzie silniejsza i głębsza.

Nawet jeśli jesteście fizycznie daleko od siebie, technologia może cię zbliżyć, ale musisz tylko nauczyć się, jak obrócić ją na swoją korzyść.

Umów się na randkę online i daj się ponieść kreatywności.

Lub, jeśli kreatywność jest Twoim słabym punktem, możesz po prostu przejrzeć moją listę gier i zajęć związanych z randkami na odległość i wybrać to, które najbardziej Ci się podoba na następną randkę wideo.

1. Mieć Netflix cały wieczór filmowy Powiększenie .

2. Znajdź nowe hobby możesz zrobić w pomieszczeniu przez czat wideo .

3. Skompiluj listę odtwarzania swoich ulubionych piosenek.

4. Noc karaoke online brzmi zabawnie!

5. Poznaj się bliżej, grając w Gra 21 pytań .

6. Lub, jeśli chcesz, aby było fajniej, wybierz Gra w Gra w Nigdy .

7. Aby uzyskać najlepszą zabawę, zagraj w Gra Prawda czy Wyzwanie przez Skype .

8. Jeśli chcesz urozmaicić wszystko, a brudny Czy wolałbyś? pytanie gra jest tym, czego potrzebujesz!

9. Ćwicz lub rób jogę dalej FaceTime .

10. Gotuj razem, a potem wspólnie delektuj się posiłkiem.

uśmiechnięta kobieta gotuje i rozmawia na laptopie

11. Wyślijcie sobie prezent i wspólnie go otwórzcie.

12. Udostępnij swoje zdjęcia z dzieciństwa.

13. Stwórz swój Lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią .

14. Zaplanuj razem kolejną podróż.

15. Zaprojektuj swój wymarzony dom.

16. Dlaczego nie spróbować podwójnej randki online?

17. Wybierz książkę, przeczytaj ją, a następnie wspólnie omówcie.

18. Napiszcie dla siebie romantyczny wiersz.

19. Zróbcie razem zabawny i interesujący quiz.

20. Zabierzcie się na wycieczkę po mieście.

Co zabija związki na odległość?

kobieta z długimi brązowymi włosami siedzi na kanapie i przycisk na laptopie

Cóż, już powiedziałem, że odległość nigdy nie jest powodem do zakończenia związku. Zwłaszcza teraz w tym nowoczesnym świecie technologii.

Brak komunikacji, niepewność , nieufność, niewierność i brak intymności są niezaprzeczalnie najwięksi zabójcy LDR .

W rzeczywistości te rzeczy mogą zaszkodzić lub zabić każdy rodzaj romantycznego związku.Nieważne, czy jesteś na długich dystansach, czy geograficznie bliski związek , faktem jest, że związek nie ma przyszłości, jeśli brakuje jakichkolwiek fundamentalnych podstaw.

Musisz być w kontakcie niezależnie od odległości, więc regularne odprawy są MUSZĄ.Jeśli nie ma zdrowej komunikacji między partnerzy długodystansowi , to tylko kwestia czasu, zanim zaczną się rozchodzić.

Niepewność w związku są absolutnie najgorsze. Ok, zgadzam się, że w LDR-y, zawsze jest to uczucie niepewności, ale jeśli chcesz, aby to zadziałało, musisz nauczyć się radzić sobie z tego rodzaju uczuciami.

Oczywiście, jeśli chodzi o tych „zabójców randek na odległość”, postawiłbym brak zaufania pierwsze miejsce . Niemożliwe jest umawianie się z kimś, jeśli ciągle czujesz potrzebę sprawdzania go, ponieważ naprawdę mu nie ufasz.

Myślę, że tym, czego najbardziej brakuje wszystkim partnerom na odległość w ich związkach, jest fizyczny dotyk. Niemożność przytulenia partnera, kiedy czujesz, że tego potrzebuje lub kiedy tego potrzebujesz, jest bolesna.

I niestety ten brak fizyczny dotyk czasami prowadzi nas do podjęcia bardzo złych decyzji.Próba zaspokojenia swoich potrzeb fizycznych z kimś innym jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić swojemu partnerowi LDR.

Jeśli czujesz się niespełniony w swoim związku, zakończ go, a następnie rób to, czego potrzebujesz lub chcesz zrobić. Nie krzywdź drugiej osoby, ponieważ nawet jeśli może ci wybaczyć, nadejdzie dzień, w którym nie będziesz w stanie sobie wybaczyć.

Cytaty o relacjach na odległość

wyimaginowana kobieta siedzi na trawie i patrzy na jezioro

Aby cię zachęcić i uświadomić, że nie jesteś jedyną parą walczącą na dystans, przygotowałem tę listę idealnychcytaty o miłości w związku na odległość.

Mam szczerą nadzieję, że uświadomią ci, że prawdziwa miłość pokonuje dystans.Za każdym razem.

1. Odległość uczy nas doceniać dni, które jesteśmy w stanie spędzić razem, a dystans uczy nas definicji cierpliwości. Przypomina, że ​​każda wspólna chwila jest wyjątkowa, a każdą sekundę należy pielęgnować. - Nieznany

2. Odległość znaczy tak mało, kiedy ktoś znaczy tak dużo. – Tom McNeal

3. Nie płaczę, bo dzieli nas dystans i to kwestia lat. Czemu? Ponieważ dopóki dzielimy to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem, wciąż jesteśmy razem. – Donna Lynn Hope

4. Odległość nie jest dla bojaźliwych; to jest dla odważnych. To dla tych, którzy chcą spędzić dużo czasu w samotności w zamian za trochę czasu z ukochaną osobą. – Meghan Daum

5. Trudną częścią związku na odległość jest walka. Normalni ludzie mogą walczyć i pogodzić się, rozmawiając twarzą w twarz. To staje się o wiele trudniejsze w związku na odległość. – Darren Klee

6. Miłość to nie tylko bycie z kimś. Miłość to uczucie kogoś, nawet jeśli dzielą cię mile. - Nieznany

7. W prawdziwej miłości najmniejszy dystans jest zbyt duży, a największy dystans można pokonać. – Hans Nouwens

8. Jeśli miłość nie może wytrzymać próby czasu, to nie przeszła próby miłości. – Bernard Byer

9. Odległość łączy brakujące uderzenia dwóch zakochanych serc. – Munia Chan

10. Oczekiwanie nie przeszkadza mi, podobnie jak dystans, który pojawia się między nami. Wszystko, czego pragnę, to prawdziwe zaangażowanie i świadomość, że twoje serce nigdy się nie zmieni. – Sklepy Ting

wyimaginowana kobieta siedząca na molo

11. Miłość nie zna odległości; nie ma kontynentu; jego oczy skierowane są ku gwiazdom. – Gilbert Parker

como hacer gemir a un hombre en la cama

12. Wartość miłości powoli traci się, gdy mamy zbyt wiele. Po prostu nie ma czasu, aby to docenić. To właśnie w czasach rozłąki i dystansu naprawdę rozumiesz znaczenie miłości. – Zdrowie Tiffany

13. Odległość czasami pozwala wiedzieć, kogo warto zatrzymać, a komu odpuścić. – Lana Del Rey

14. Nieobecność jest miłością, czym wiatr jest ogniem; gasi małe, rozpala wielkie. – Roger de Bussy-Rabutin

15. Definicja związku na odległość: Niewygodnie najskuteczniejszy sposób, aby dowiedzieć się, czy naprawdę się kochacie. - Nieznany

16. Odległość między dwojgiem ludzi nie ma znaczenia, gdy ich dusze są zjednoczone. – Matshona Dhliwajo

17. Potrafię znieść dystans, ale nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Dla Ciebie przejdę przez dystans i bóle serca. Jesteś moim jedynym. – Montana Lee

18. Blisko lub daleko od siebie, jesteś na zawsze w moim sercu. – Harry Styles

19. Odległość nigdy nie oddziela dwóch serc, którym naprawdę zależy. – Cheryl Ott

20. Wierzę w niezmierzoną moc miłości; że prawdziwa miłość może znieść każdą okoliczność i dotrzeć na każdą odległość. – Steve Maraboli

W zamknięciu

DO związek na odległość daje ci serię testów śródsemestralnych, które musisz zdać śpiewająco, aby mieć prawdziwą ocenę swojej miłości.

Uczy, że spędzanie czasu ze swoją drugą połówką jest ważne, ale nie kluczowe, aby związek się udał. Uczy cię również, żeprawdziwa miłość jest warta walki.Zawsze.

To wszystko są lekcje ratujące miłość, które sprawią, że twoje życie miłosne rozkwitnie.

Ponadto partnerzy na odległość, którym udaje się pokonać dystans, tworzą tak silną i wyjątkową więź… taką, której nie można zobaczyć w żadnym innym typie par, która utrzyma ich razem na zawsze.

Ani czas, ani odległość nie mogą stanąć na drodze do prawdziwej miłości ani narazić jej na niebezpieczeństwo.W końcu miłość jest najpotężniejszą siłą, która może poruszyć cały wszechświat.