Jestem z siebie dumna, że ​​jestem wystarczająco silna, by pozwolić ci odejść

Jestem z siebie dumna, że ​​jestem wystarczająco silna, by pozwolić ci odejść

Zanim zacznę, chcę wznieść toast. Oto najodważniejsza, najsilniejsza, najbardziej uparta i nieustraszona kobieta, jaką znam. Pozdrawiam mnie!Nie, naprawdę, zasługuję na to. Tak wiele przeszłam, ale wciąż tu jestem, wciąż żyję, wciąż mam nadzieję na lepsze jutro.

Najodważniejsi?Kochałam mężczyznę bardziej niż kiedykolwiek kochałam kogokolwiek wcześniej. Do diabła, bardziej niż kiedykolwiek kochałem siebie.Ale jaodłóż na bok wszystkie te intensywne i głębokie uczuciai zdecydowałem się uratować, zanim będzie za późno. Tak, jak zapewne zgadłeś, ten mężczyzna nie odwzajemnił mojej miłości.

Najsilniejszy?Złamał mi serce, ale nie pozwoliłam mu się złamać. Byłem na tyle silny, by powiedzieć:Wystarczy. Jestem najsilniejszą kobietą, bo udało mi się wyleczyć i ruszyć dalej.

Uparty?Przyznaję, że jestem chyba najbardziej upartą osobą, jaką znam i dziękuję za to Bogu. Mój upór utrzymał mnie przy życiu.Obiecałam sobie, że pewnego dnia pożałuje, że źle mnie potraktował, i nie przestałam, dopóki nie dostanę tego, czego chciałam.

kobieta w szarym swetrze siedzi w pomieszczeniu

Nieustraszony?Przyznam też, że czasem się bałem. Bałem się swojej samotności. Bałem się o swoje zdrowie psychiczne. Ciągle się obawiałem, że nigdy nie będę w stanie całkowicie wyleczyć się z tego złamanego serca.recetas de batidos para adelgazar con proteína de suero

Zrobiłem. Uzdrowiłem się i ruszyłem dalej. Kontynuowałem swoje życie. Znowu mogę się uśmiechnąć i dobrze się bawić.

Myślę, że jestem nawet w stanie otworzyć drzwi do nowej miłości, którą zamknąłem dawno temu, bo nie chciałem, żeby ktoś znów mnie skrzywdził, tak jak ty kiedykolwiek.

Kiedy zdecydowałam, że już czas puścić Cię wreszcie, spędziłam tyle dni i nocy płacząc w łóżku, z pomocą mojego wiernego przyjaciela – lodów.

Wtedy zdecydowałem, że muszę przestać użalać się nad sobą i zmienić niektóre rzeczy. Wyskoczyłem z łóżka, wyszedłem z piżamy i ubrałem się na sukces.

Codziennie ciężko pracowałam nad sobą. Moje marzenia i cele. Chciałem mu to uświadomić jego największym błędem w życiu było branie mnie za pewnik i ostatecznie utrata mnie.

consejos sexuales para volverlo loco en la cama

Przyznaję, że mam jeszcze blizny na sercu i duszy. Zdecydowałem, że nie będę próbował ich leczyć. Chcę je tam zostawić na zawsze.

Nauczyłam się żyć ze swoimi bliznami. Teraz służą jako przypomnienie mojej przeszłości. Każda z moich blizn jest lekcją.

Blizna na mojej duszy uczy mnie, że nie powinnam łatwo ufać wszystkim ludziom. Aby najpierw pokazali mi, że są godni zaufania i zasłużyli na moje zaufanie.

Ta w moim sercu uczy mnie, że powinnam być ostrożna, gdy następnym razem zdecyduję się ofiarować komuś moją miłość, i że powinnam wierzyć, że ktoś mnie kocha, gdy udowodnią mi to w swoich działaniach.

Słowa są naprawdę bez znaczenia Jeśli chodzi o miłość.

Moje blizny są dla mnie rodzajem ochrony. Widzisz, zanim wkroczyłeś w moje życie, szczerze wierzyłem, że wszyscy ludzie są dobrzy.

kobieta siedząca w pobliżu roślin i ogrodzenia patrząca na morze

Byłam tylko głupią i naiwną młodą dziewczyną. Pomyślałem, że nie muszę uważać z mężczyznami ani chronić się przed zranieniem.

Po tobie stawiam czujność bardzo wysoko. Przestałem potrzebować ludzi. Nie chciałem ponownie wpuszczać nikogo w moje życie.

Nasz toksyczny związek nauczył mnie jednak kilku rzeczy. Nauczyło mnie, że nadszedł czas, aby zasiąść na tronie mojego życia.

¿Qué puede causar hinchazón del estómago y aumento de peso?

Jestem jedyną osobą, na której zawsze mogę polegać. Jestem jedyną osobą, która mi pomogła i była ze mną, kiedy nikt inny nie był.

Zajęło mi to trochę czasu i jeden straszny złamane serce, ale udało mi się opuścić cię raz na zawsze, a potem uświadomić ci, że jestem jedyną dziewczyną w życiu i żałuję, że mnie straciłam.

Jestem pewna, że ​​przyszła wersja mnie jest dumna z kobiety, którą staje się głupia dziewczynka.

i