14 małych gestów, które chciałbyś zrobić, aby pokazać mu, że go kochasz - Październik 2022

Warga, policzek, opona rowerowa, rama rowerowa, koło rowerowe, czoło, obręcz koła rowerowego, zdjęcie, kierownica roweru, napój, Getty Images

Między treningami piłkarskimi a szkolnymi przedstawieniami łatwo jest odłożyć romans na dalszy plan. Okaż uznanie dla swojego mężczyzny, korzystając z tych wskazówek prosto od prawdziwych facetów, którzy tęsknią za odrobiną TLC.

Zobacz galerię 14Zdjęcia Opona, koło rowerowe, opona rowerowa, koło, rama roweru, obręcz koła rowerowego, rower, kierownica rowerowa, rekreacja, but, Getty Images 1z 14Rozpieszczaj swoje wewnętrzne dziecko

Odkładając romans na bok, czasami nie ma niczego, czego on pragnie bardziej niż po prostu się z tobą trochę wygłupiać. Między pracą, dziećmi i codziennymi obowiązkami często jest mało czasu na uwolnienie się. Poświęć chwilę, aby być zabawnym i beztroskim ze swoim mężczyzną.[link href = 'tmp / love-sex / relations / g3941 / porady-małżeństwa od-długoletnich-par /' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link '' link_updater_label = 'internal_full'] 39 Długoletnie pary dzielą się wskazówką dotyczącą małżeństwa, która jest dla nich ważna

Naczynia do napojów, Naczynia stołowe, Naczynia stołowe, Napoje, Zastawa stołowa, Naczynia barowe, Przyjaźń, Alkohol, Napoje alkoholowe, Getty Images dwaz 14Spotykaj się z przyjaciółmi

Zakładając, że byłeśrazem przez znaczną ilość czasu, prawdopodobnie całkiem dobrze znasz jego przyjaciół. Ale jeśli nie jesteś szczególnie bliskokolesie twojego kolesia, postaraj się spędzać z nimi czas - na pewno to doceni.

Nos, usta, komfort, uroda, czarne włosy, nadgarstek, rzęsy, długie włosy, publikacja, sesja zdjęciowa, Getty Images 3z 14Spędź dzień wylegując się

„Netflix and chill” (wersja dosłowna) nie bez powodu. Zarezerwuj sobie weekendowy dzień - i podwieź dzieci z opiekunką lub członkiem rodziny! - spędzać czas na wylegiwaniu się ze swoim mężem i nic nie robiąc.Koszula bez rękawów, napój, pocałunek, zastawa stołowa, interakcja, podkoszulek, zastawa stołowa, udostępnianie, romans, kuchnia, Getty Images 4z 14Przynieś mu śniadanie do łóżka

Śniadanie w łóżku to luksus zwykle zarezerwowany dla superbogatych (lub kiedy jesteśna wymyślnych wakacjach). Spraw, aby każdy dzień był jak wakacje, zaskakując męża śniadaniem do łóżka. On pokocha uczucie wyczekiwania. I bonus: w grę wchodzi jedzenie.

Włosy, warga, policzek, fryzura, skóra, ramię, ssak, stanik, uroda, interakcja, Getty Images 5z 14Zaskocz go seksem!

Ta lista byłaby niedbała bez odrobiny-seksownego czasu-. Zbyt łatwo jest pozwolić, by twoje życie seksualne upadło na bok, gdy masz dzieci / pracę / dom / itp.Rozpal pasjęodciągając go na stronę na południowym szybko - pewnie nie odmówi.

formas de vestirse con una camiseta

15 gier erotycznych, które gwarantują więcej zabawy w Twojej sypialniGry wideo Getty Images 6z 14Bierz udział w jego hobby

Pary, które bawią się razem, pozostają razem. Następnym razem, gdy twój mężulek wybierze się na przejażdżkę rowerową, przypnij kask i dołącz do niego lub chwyć drugi kontroler i poproś go, aby nauczył cię, jak poprawić swój ranking wAssassin's Creed.

Ciasto Rita Maas 7z 14Przynieś mu deser z kolacji twoich dziewcząt

Tak tybychciałbym zobaczyćmenu deserów, Dziękuję Ci. Następnym razem, gdy będzie w domu opiekował się dzieckiem, podczas gdy ty przeżuwasz sałatę w P.F. Chang jest z dziewczynami, pamiętaj, aby przynieść do domu mały (lub duży) kawałek uznania.

powtórz swoje wprowadzenie Thayer Gowdy 8z 14Odtwórz swoje wprowadzenie

Cofnij się w czasie do pamiętnej chwili, którą spotkałeś. Idź na promenadę, którą spotkałeś na studiach lub po prostu przeżyj okoliczności. Rozkoszuj się szczęśliwymi wspomnieniami.

Masażystka Getty Images 9z 14Bądź jego osobistą masażystką

Oddanie mu trochę TLC może wiele mówić o tym, jak bardzo ci zależy - szczególnie jeśli nadejdzie pod koniec ciężkiego dnia.

zaskoczyć go w kuchni Bill Holden 10z 14Zaskocz go w kuchni

Wiesz, co mówią - droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek. Nawet jeśli nie jesteś szczególnie dobrym kucharzem, wkładanie wysiłku w coś małego pokazuje, że ci zależy. I żaden człowiek nie może się oprzećsmaczny domowy posiłek.

[link href = '/ 80-fun-cheap-date-ideas-that-put-dinner' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link '' link_updater_label = 'internal_full'] 50 Fun, Cheap Date Pomysły, które zawstydzają kolację i film

całowanie Frank Rothe jedenaściez 14Pocałuj go,Notatnik-Styl

Rozpal iskrę w momencie, gdy wchodzisz do drzwi. Długotrwałe pary mają tendencję do całowania się rzadziej niż pary o rozgwieżdżonych oczach, które są w fazie miesiąca miodowego - więc wstrząśnij wszystkim, zasypując go wielkim pocałunkiem!

randkowa noc Serge Krouglikoff 12z 14Przejmij kontrolę nad Date Night

Wpisz „Nie wiem, co chcesz zrobić?” debata odpocząć izaplanuj randkępełen działań dla twojego mężczyzny z wyprzedzeniem. Z przyjemnością nie będzie musiał się o nic martwić i po prostu podążać za swoimi niespodziewanymi planami.

szczęśliwa Godzina Pełne obrazy domów 13z 14Zaplanuj Happy Hour w domu

Wypicie razem butelki wina lub kilku piw to świetna okazja, aby się zrelaksować i porozmawiać o swoich dniach. Nie pijesz wina? Wypróbuj zajęcia z miksologii DIY -twórz własne wymyślne koktajlew zaciszu własnego domu i zrób test smaku.

być na czas iStock 14z 14Bądź na czas - choć raz

Czasami najlepszy gest wcale nie jest gestem. Zaskocz go czymś swoimpowinienrobić częściej: być na czas. Na szczęście dla Ciebie, są masywne zegarki - koniec z wymówkami!