10 sposobów, aby pokazać swojemu mężczyźnie, że go doceniasz - Październik 2022

George MarksGetty Images

Nie zawsze jest łatwo wymyślić nowe sposoby na zdobycie wyjątkowego faceta w swoim życiu, ale mamy kilka pomysłów, którymi możemy go zaskoczyć z okazji Dnia Wdzięczności dla Męża, który odbędzie się 20 kwietnia. Niezależnie od tego, czy jesteś parą, która woli zachować spokój, robiąc randkę w domu, czy też wolisz wyjść i wspólnie przeżywać świat, oto kilka sugestii, jak okazać mężowi odrobinę wdzięczności.

Zobacz galerię 10Zdjęcia Szef kuchni smażenia warzyw w kuchni Culture RM Exclusive / Zero CreativesGetty Images 1z 10Ugotuj jego ulubiony posiłek

Nie wszyscy jesteśmy wyśmienitymi szefami kuchni, ale Antoni zQueer Eyenauczył nas wszystkiego, że udoskonalenie jednego dania może wiele zdziałać. Jak to się mówi, droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Jeśli nawet nie wiesz, od czego zacząć, usługi dostarczania posiłków, takie jak Sunbasket, sprawiają, że stworzenie czegoś wspaniałego w kuchni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.



Starszy para spaceru razem na stacji transportu publicznego Klaus VedfeltGetty Images dwaz 10Zapakuj mu torbę i zabierz go

Rzuć trochę jego rzeczyw weekendi zaskoczyć go gdzieś weekendowymi wakacjami - kto nie mógł skorzystać z zmiany scenerii raz na jakiś czas? Nie masz pojęcia, dokąd się udać? Usługi takie jakSpakuj się i ruszajwykona całą pracę za Ciebie i oboje możecie być zaskoczeni, gdzie skończycie.

Żółty, stojący, pokój, meble, biurko, półka, fotografia, regał, koszulka, podłoga, Nintendo 3z 10Rozkoszuj się jego zainteresowaniami

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić w związku, jest znalezienie wspólnych zajęć. Niezależnie od tego, czy pociąga to za sobą wspinaczkę skałkową, czy podnoszenieinny kontroler Nintendodzięki temu twój związek będzie tym lepszy. Nie wspominając już o tym, jak będzie to zabawnekopiąc sobie tyłek w Mario Kart.

Czuły młoda para przed telewizorem na kanapie w salonie Caiaimage / Paul BradburyGetty Images 4z 10Wybierz najlepszy zegarek Binge-Watch

Wróć do niektórych z jego ulubionych filmów i / lub odcinków telewizyjnych dzięki niesamowitemu oglądaniu. Spróbuj wrzucić oba do mieszanki. Posyp kilka odcinkówBiurow maraton filmów o boksie i Bondzie ... lub cokolwiek mu się podoba.



Przyjaciele opiekania piwem przy grillu na podwórku Ariel SkelleyGetty Images 5z 10Urządzić przyjęcie

Nie musisz czekać na wakacje lub wyjątkową okazję, aby zorganizować spotkanie z przyjaciółmi i rodziną. Znajdź jakąkolwiek wymówkę, aby wyciągnąć te fantazyjne słomki wielokrotnego użytku CLOS19 Campbell-Rey ... a następnie nalej kilka drinków i wznieś toast za mężczyznę, którego kochasz.

Kobieta zasłania mężczyznę Latające koloryGetty Images 6z 10Zdobądź ten wielki przedmiot, na który patrzył

Wszystkie te chwile, kiedy niezbyt subtelnie zostawił otwarte okno przeglądarki, mogą w końcu się opłacić, gdy zaskoczysz go tym wielkim biletem, na który liczył. Może tośliskie włoskie skórzane butylub jakieś stylowe designerskie okulary przeciwsłoneczne. W każdym razie nikt nie byłby niezadowolony z otrzymania nieoczekiwanego prezentu.

Para opiekania w restauracji RM Exclusive Culture / Liam NorrisGetty Images 7z 10Zaplanuj randkę Franken

Nie znasz koncepcji daty Frankena? W pewnym sensie to wymyśliliśmy ... ale on to pokocha. Zacznij od napojów i przystawek w jednym miejscu, idź na przystawki w innym, a zakończ deserem w trzecim miejscu. Jasne, wymaga dużo biegania, ale jest to świetny sposób na trafienie wszystkich jego ulubionych miejsc w ciągu jednej nocy.



Mężczyzna siedzi na krześle w salonie fryzjerskim pracuje na smartfonie, czekając na obcięcie włosów Thomas BarwickGetty Images 8z 10Rozpieszczaj Go

Możecie mieć różne wyobrażenia na temat tego, co oznacza rozpieszczanie, ale on pokocha dzień pielęgnacji i relaksu. Wyślij go do fryzjera na świeże cięcie i golenie. Następnie wykonaj masaż, profesjonalny lub sam się tym zajmij. Będzie w twoich rękach.

Szczęśliwa młoda para z telefonem komórkowym w słuchawkach udostępniania okna Westend61Getty Images 9z 10Utwórz listę odtwarzania swoich utworów

Mixtape'y mogą należeć do przeszłości, ale koncepcja nigdy nie umrze. Niezależnie od tego, w jaki sposób obecnie konsumujesz muzykę, wciąż istnieje sposób na utworzenie listy odtwarzania. Zalecamy dobrą równowagę piosenek, które mają szczególne znaczenie dla twojego związku, a także kilka nowszych dodatków, które ostatnio słuchałeś w radiu.

Rodzice z synkiem odpoczywa 10000 godzinGetty Images 10z 10Nic nie robić

Może się wydawać, że nie ma nic romantycznego w nic nie robieniu, ale czasami najlepszą rzeczą, jaką możesz dać swojemu partnerowi, jest odrobina odpoczynku i relaksu. Bycie w związku wymaga połączenia dwóch kalendarzy towarzyskich, a znalezienie czasu na relaks nie jest łatwe. Z pewnością doceni to, że planujesz sobie trochę poleniuchować.