Moja matka porzuciła mnie przy narodzinach - Może 2022

Młoda dziewczyna przytula pluszowego zwierzaka Mihai Badic

Moja mama wyprowadziła się w dniu, w którym mnie urodziła, zostawiając mnie pod opieką schroniska położniczego w Greenville, Karolina Południowa. Przez pierwsze kilka lat życia byłam wtłaczana do siedmiu różnych rodzin zastępczych, z których większość była przerażająca - byłam głodowana, bita, gwałcona. W jednym domu zostałem nawet zmuszony do spania na metalowym łóżeczku z siatką uniemożliwiającą mi ucieczkę. Dostałem zapalenia oskrzeli, poważnych alergii i gnijących zębów. W rodzinie zastępczej nikt się za mną nie zatrzymał i nikt nie był moją rodziną - jestem zdumiony, że miałem siłę woli przetrwać. Fantazjowałem, że to wszystko było wielkim błędem i że moja mama jest w drodze, żeby mnie dopaść. Ale ona nigdy nie przyszła.

Kiedy miałam 5 lat, sądy w końcu odnalazły moją biologiczną matkę, oskarżyły ją o porzucenie i zmusiły do ​​legalnego zrzeczenia się jej praw macierzyńskich, aby mogła zostać adoptowana przez parę, która mnie chciała. Początkowo byłem podejrzliwy i wycofany; z powodu wszystkich nadużyć, które przeszedłem, nie pozwoliłam moim nowym rodzicom przytulać mnie ani dotykać i nalegałam na spanie w szafie, ponieważ było tam bezpieczniej. Ale moi przybrani rodzice byli wobec mnie tak cierpliwi, że w końcu zacząłem im ufać. Ojciec dał mi lalkę, położył ją na łóżku i powiedział, że mogę się nią bawić, gdybym tam spał. Nigdy wcześniej nie posiadałem zabawki, ale nadal bałem się łóżka. Po trzech tygodniach ustąpiłem, a kiedy mój ojciec zobaczył, że śpię w łóżku, ściskając lalkę, zapłakał. To był początek szukania dla siebie miejsca w świecie.Niedługo potem poznałam mojego przyszłego męża, Mariona, kiedy spryskał mnie pistoletem na wodę na przyjęciu urodzinowym. Miałam tylko 12 lat, a on 17, więc minęły cztery lata, zanim poszliśmy na naszą pierwszą randkę. Ale kiedy już to zrobiliśmy, szybko się do siebie zbliżyliśmy, a teraz 40 lat później nadal jesteśmy szczęśliwi razem.

¿De dónde se originó el pastel de frutas?

Po ślubie z Marion i urodzeniu mojej pierwszej córki Elise wiedziałam, że jestem w domu. Kiedy spojrzałam w oczy tego dziecka, cała moja samotność i opuszczenie rozpłynęły się - zobaczyłam, że moja przeszłość i przyszłość odbijały się we mnie. Poczucie więzi z córką zainspirowało mnie do znalezienia mojej biologicznej matki. Lokalny Departament Opieki Społecznej dostarczył mi nieidentyfikujące dokumenty adopcyjne, które ujawniły, że kiedy mnie zostawiła, moja mama miała 29 lat i wychowywała troje innych dzieci. Czytając te informacje, poczułem się, jakbym został ponownie opuszczony. Jak mogła zatrzymać innych i zostawić mnie? Jak mogła pozbawić mnie rodzeństwa? Chciałem ją znaleźć i zapytać, dlaczego to zrobiła, ale Opieka Społeczna nie mogła podać mi więcej informacji na jej temat.

Po tym, jak dorastałem, tęskniłem za własną dużą rodziną. Po Elise, która ma teraz 35 lat, urodziłam czworo dzieci. Najmłodsze dziecko ma 11 lat. Kocham moje dzieci i naprawdę je lubię - wszystkie są wyjątkowe i tak utalentowane. Moje dzieci wniosły wiele radości do mojego życia i nauczyły mnie tego, co naprawdę cenne - czuję, że każdy dzień jest błogosławieństwem. Mówię moim dzieciom, że najważniejszą rzeczą jest pielęgnowanie swojego rodzeństwa, ponieważ wszyscy jesteście w tym razem. Są tak blisko, co mnie uszczęśliwia. Moje życie ma taki sens i wiem, że naprawdę jestem w domu.haz tus propios kits de calendario de adviento

SUSAN BROWN, 56, KOLUMBIA, SC

Więcej Twoich historii:

cosas que toda mujer debería saber sobre su cuerpo

Wspólna utrata 123 funtów umocniła nasze małżeństwo
Miałem trojaczki - dwa razy!OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ:
Podziel się inspirującymi zmaganiami, traumami i triumfami z innymi czytelnikami REDBOOK. Napisz do nas na adres redbook@hearst.com (w polu tematu wpisz „Twoje historie”).