Przestań szukać wymówek – gdyby mu to zależało, pokazałby to

Przestań szukać wymówek – gdyby mu to zależało, pokazałby to

Czy kiedykolwiek miałeś nadzieję, że ktoś w końcu się zmieni, mimo że w głębi duszy zdawałeś sobie sprawę, że coś takiego jest mało prawdopodobne?Czy kiedykolwiek zignorowałeś swoją intuicję, która podpowiadała ci, że ktoś nie był wart twojego czasu i energii i przylgnął do osoby, która okazała się dobra do niczego więcej niż jeden raz?

Czy kiedykolwiek przebywałeś obok kogoś, chociaż wiedziałeś, że musisz odejść ze względu na siebie?Czy kiedykolwiek okłamałeś siebie, że ktoś naprawdę cię kocha, mimo że ciągle ci dowodził, że się mylisz?

Jeśli tak, to jest dla Ciebie.

To dla każdej dziewczyny, która kontynuuje robić wymówki dla mężczyzny, który traktuje ją jak gówno, żeby mogła dalej go kochać.Za każdą dziewczynę, która zachowuje się jak niewidoma, za dziewczynę, która nie chce widzieć wszystkich znaków przed sobą i za dziewczynę, która nie chce zdjąć przyciemnianych okularów i spojrzeć prawdzie w oczy.

Dla dziewczyny, która nadal usprawiedliwia mężczyznę, który nie zasługuje na jej miłość, mając nadzieję, że w końcu stanie się inny.

Za każdą dziewczynę, która wciąż się okłamuje, że to ona uratuje tego po prostu niedostępnego emocjonalnie mężczyznę.Która wciąż przekonuje samą siebie, że to ona otworzy mu serce na miłość i sprawi, że zmieni swoje postępowanie.

bocadillos comprados en la tienda para llevar a una fiesta

Nie, to nie ja daję ci pocieszenie, którego potrzebujesz, i mówię, żebyś walczył dalej.

To nie ja będę żywić nadzieje ani mówić ci, że pewnego dnia dostaniesz od tego faceta to, czego chcesz.

To ja próbuję wbić ci trochę rozsądku i otworzyć oczy na brzydką prawdę.

Ja próbuję przypomnieć ci o twojej wartości i ja próbuję zmusić cię do zebrania swojego gówna.

Kochanie, nie znoszę być tym, który ci to mówi, ale jeśli facet zachowuje się tak, jakby go nie obchodziło, musisz zacząć mu wierzyć.

Pamiętaj, że wysiłki mężczyzny są odbicie jego miłości do ciebie .

Wszystko inne to bzdury.

Wiem, że możesz oczekiwać, że powiem ci, że to tylko jego szczególny sposób kochania cię.

Aby powiedzieć ci, że jest taki, ponieważ został zraniony w przeszłości lub dlatego, że potrzebuje czasu, aby się przed tobą otworzyć i ci zaufać.

Aby powiedzieć ci, że w głębi duszy wie, że jesteś miłością jego życia, ale wydaje się, że nie może znaleźć odpowiedniego sposobu, aby to pokazać.

Jednak nic z tego nie jest prawdą.

Zobaczysz,jeśli facet nie traktuje cię jako swojego pierwszego wyboru, jeśli bierze cię za pewnik, jeśli w jakikolwiek sposób cię wykorzystuje, jeśli oszukuje cię fizycznie lub emocjonalnie, jeśli nie wkłada żadnego wysiłku w twój związek, jeśli nie chce etykietować rzeczy, jeśli chce, żebyś go gonił i jeśli nie daje ci miłości, której potrzebujesz, po prostu go to nie obchodzi.

Nie, nie prosisz o wiele, nie jesteś zbyt wybredny ani zbyt wymagający, po prostu cię nie kocha, nigdy nie kochał i nigdy nie będzie.

O ile przyznanie się do czegoś takiego przed sobą boli, po prostu musisz zaakceptować fakt, że ten mężczyzna jest dla ciebie nie tak.

Musisz przestać czekać, aż zmieni swoje postępowanie i zacznie doceniać wszystko, co dla niego robisz, ponieważ to się nigdy nie wydarzy.

Musisz przestać marnować lata swojego życia, aby stał się lepszym człowiekiem i zaczął traktować Cię tak, jak powinien od pierwszego dnia.

ideas sexuales para relaciones a largo plazo

Aby zrozumiał, że jesteś jedyny w swoim rodzaju i zaczął widzieć, jak bardzo go kochasz.

Musisz puścić wszystko, co powinno i co mogłoby mieć. Puść jego potencjał i człowieka, którym mógłby się stać.

Zamiast tego chociaż raz spójrz na rzeczy realistycznie.

Choć raz przestań się oszukiwać i zobacz tego człowieka takim, jakim naprawdę jest…manipulujący dupek, który wykorzystuje twoje dobre serce i który wykorzystuje ciebie.

Kiedy to zrobisz, kiedy w końcu zobaczysz jego prawdziwe oblicze, proszę, bądź wystarczająco silny i zostaw jego żałosny tyłek.

Nie rób tego, aby dać mu nauczkę lub uświadomić mu, co stracił. Zamiast tego zrób to dla siebie.

Zrób to, ponieważ go nie potrzebujesz i ponieważ lepiej jest ci samotnie niż z nim.

Zrób to, bo zasługujesz na coś lepszego i wiesznigdy nie mógłby dać ci tego, czego potrzebujesz.

Zrób to, bo kochasz siebie bardziej niż go. Zrób to, ponieważ zerwanie z nim będzie najlepszą decyzją Twojego życia.

Przestań szukać wymówek — gdyby mu to zależało, pokazałby to