Gdy przekroczysz linię braku szacunku, nie oczekuj, że już będę rozumiał

Gdy przekroczysz linię braku szacunku, nie oczekuj, że już będę rozumiał

Któregoś dnia przeczytałem cytat Johnny'ego Deppa, który naprawdę skłonił mnie do myślenia o naszym związku. On to powiedziałMożesz zamknąć oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.

Tyle razy zamykałem oczy, bo nie chciałem widzieć, jak mnie traktujesz. A raczej, jak mnie maltretowałeś.Moje serce nie nosi już żadnej miłości do Ciebie, ponieważ dawno temu wiedziałem, że nie zasługujesz na tak czyste i szczere uczucie. I po prostu nie mogę dalej zamykać na to oczu.

las mejores posiciones sexuales para el placer masculino

Tyle razy mnie zawiodłeś, ale ci wybaczyłem. Tak często mnie obrażałeś i to też wybaczałem. Raz po raz mnie ranisz i to też wybaczam.

Wszystko, co zrobiłem, to ci wybaczyłem. Wybaczałem ci w kółko.Wybaczałem ci tyle razy, kiedy nawet nie prosiłeś o przebaczenie, kiedy nawet nie żałowałeś tego, co zrobiłeś.Zawsze musiałem być pełen zrozumienia dla Ciebie i Twoich działań, takich głupich i niewłaściwych działań.

Wymyślałeś najgorsze wymówki na świecie i chociaż wiedziałem, że to wszystko kłamstwa, postanowiłem udawać, że wierzę w każdą z nich.

kobieta w czerwonej kurtce dotyka jej włosów stojąc na zewnątrzdolor de estómago severo después de comer brócoli

Dobrze, to ja. Kobieta, która zawsze wybiera w ludziach to, co najlepsze. Ten, kto wierzy, że ludzie mogą się zmienić. Takiego o naiwnym sercu, które wybacza wszystkim i wszystkim.

Właściwie to byłem ja, zanim zdecydowałem się położyć temu kres, zanim zdałem sobie sprawę, jak wiele bólu sprawia mi ta naiwność i łatwowierność.

Byłam taką kobietą, zanim zdecydowałam, że zostawię cię tam, gdzie twoje miejsce; w przeszłości. W końcu zdecydowałem się narysować koniec linii i nigdy więcej jej nie przekroczyć.

Przekroczyłeś wszystkie moje granice, a potem kazałeś mi zapomnieć, że one w ogóle istniały. Przekroczyłeś granicę braku szacunku, ale dzięki Bogu w końcu znalazłem siłę, by powiedz raz na zawsze, że WYSTARCZY.

ideas de disfraces de halloween para parejas 2015

Nie możesz oczekiwać, że będę już więcej wyrozumiała. Nie możesz oczekiwać, że przejdę przez tak okropne rzeczy, jakby nigdy się nie wydarzyły. Nie możesz oczekiwać, że będę cię tak samo kochać.

W rzeczywistości nie możesz już niczego ode mnie oczekiwać, ponieważ na to nie zasługujesz. Nie zasługujesz na mnie, moje naiwne serce, moje szczere uczucia, nic.

W tym miejscu rysuję granicę i upewnij się, że to ta, której już nigdy nie przekroczysz. Tym razem nie uda ci się nędzne próby zmuszenia mnie do zapomnienia o wszystkim i powrotu do ciebie.

blond kobieta patrząca na morze w ciągu dnia

Tym razem się nie zdradzę. Tym razem zdecydowałem, że nadszedł czas, aby okazać dla siebie trochę zrozumienia.

Wszystko, co kiedykolwiek robiłem, to szczerze cię kochać, podczas gdy ty zawsze uważałeś mnie za pewnik. Nie mogę tego dłużej znieść. To się kończy teraz i właśnie tutaj.

Właściwie teraz proszę Cię o wyrozumiałość i zostawienie mnie w spokoju lub przynajmniej bycie na koniec wystarczająco męskim i przyznanie się do błędów. Przyznaj, że straciłeś miłość swojego życia i że to był twój błąd i tylko twój.

cómo montar un trío

Nie, teraz nie proszę cię, żebyś przepraszała lub prosiła o moje przebaczenie. Powinieneś sobie wybaczyć, ponieważ to ty w końcu będziesz cierpieć.

Wybaczyłem ci wszystko dawno temu. I nie, nie zrobiłem tego, bo myślałem, że na to zasłużyłeś. Wybaczyłem ci tylko dlatego, że moja zmęczona dusza zasługuje na trochę spokoju.

Zobaczysz. Pewnego dnia, kiedy będziesz zupełnie sam, wszystko zrozumiesz. Zrozumieszco miałeś i co straciłeś.

Będziesz żałował, że straciłem mnie do końca życia i nie będziesz w stanie nic z tym zrobić i dlatego zrani cię to jeszcze bardziej. Życzę ci tylko długiego życia, abyś miał więcej czasu na przemyślenie tego.

Moment, w którym przekroczyłeś linię braku szacunku, był momentem Twojej klęski i momentem mojego największego zwycięstwa w życiu; Chwila, której będziesz żałować do końca życia i którą będę świętować na zawsze.