Do faceta, który wciąż nie rozumie, co stracił

Do faceta, który wciąż nie rozumie, co stracił

Prawdopodobnie jesteś teraz w jakimś barze, sprawdzając swój następny cel i zastanawiając się, jak nim manipulować.Albo jesteś na wymyślnej randce z jakąś dziewczyną, którą próbujesz zaimponować swoim poczuciem humoru.

Albo śpisz spokojnie obok jakiejś przypadkowej dziewczyny, którą poderwałeś zeszłej nocy, której imienia nawet nie pamiętasz.que quiere el para navidad

Jesteś pewny siebie i pełen siebie. Świetnie się bawisz i wszystko idzie zgodnie z planem.

Możesz nawet powiedzieć, że jesteś szczęśliwy. W końcu nic i nikt Ci nie przeszkadza i nie myślisz zbyt wiele o tym, co przyniesie Ci jutro.

Ale to nie potrwa długo, ponieważ wkrótce zaczniesz słyszeć cichy, cichy głosik z tyłu głowy.Głos mówiący ci, że spaliłeś. Mówiąc ci, że zrujnowałeś swoją jedyną prawdziwą szansę na szczęście.

Głos mówiący ci, że odpuściłeś najlepszą rzecz, jaka ci się kiedykolwiek przydarzyła. Głos, który mówi ci, że dużo straciłeś.

Na początku uda ci się to wyłączyć, ale z czasem głos będzie stawał się coraz głośniejszy.de donde vino el pastel de frutas

Wkrótce obudzisz się w środku nocy i zdasz sobie sprawę, że śniłeś o niej – o jedynej dziewczynie, która naprawdę cię kochała…

Zobaczysz jej wyraźny obraz przed oczami i wszystko, co jej zrobiłeś, zacznie cię prześladować.

A potem przez chwilę przyznasz przed sobą, że wciąż za nią tęsknisz. Przyznasz, że tęsknisz za tym, jak cię kochała i jak się tobą opiekowała.

Spojrzysz prawdzie w oczy i zobaczysz, że tęsknisz za kimś, kto myśli, że jesteś godny i kimś, kto w ciebie wierzy.

Zobaczysz, że tęsknisz za kimś, kto kocha Cię bezwarunkowo i nie prosząc o nic w zamian.

Nagle zobaczysz, że przez te wszystkie lata tęskniłeś za wszystkim w niej.

Przyznasz przed sobą, że wciąż o niej myślisz i że bardziej niż cokolwiek żałujesz, że ją przepędziłeś. Pochłonie Cię poczucie winy i nie będziesz mógł nic zrobić, aby się z niego otrząsnąć.

I tak po prostu, po raz pierwszy naprawdę zobaczysz, co straciłeś.

cómo pedir ayuda con la ansiedad

Kiedy tak się stanie, będziesz gotowy zrobić wszystko, aby cofnąć się w czasie i naprawić sytuację.Będziesz chciał z nią jeszcze jednej szansy. Ale tego nie dostaniesz.

Kiedy tak się stanie, zaczniesz błagać i gonić ją, w ten sam sposób, w jaki ona ścigała ciebie. Zaczniesz jej szukać i zobaczysz, że nigdzie jej nie znajdziesz.

Kiedy zaczynasz o niej myśleć, zapomni o tobie wszystko . Jej dusza wyzdrowieje całkowicie i podniesie złamane kawałki swojego strzaskanego serca.

Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, co straciłeś, będzie za późno, ponieważ ona już dawno odejdzie, a ty zostaniesz całkowicie zapomniany.

Wiesz, ta dziewczyna dostrzegła swoją wartość przed tobą. Widziała, że ​​zawsze wystarczała i że nigdy na nią nie zasługiwałeś.

Zobaczyła, że ​​jest na tyle silna, by poradzić sobie bez ciebie i pokonała cię, mimo że byłeś przekonany, że nigdy tego nie zrobi.

Zdjęła różowe okulary i wreszcie zobaczyła prawdziwego ciebie. I tak po prostu zostawiła cię w przeszłości i ruszyła dalej swoim życiem.

todo lo que pienso es en sexo

Tak więc, kiedy w końcu wszystko sobie uświadomisz i zrozumiesz popełniony błąd, nie rób sobie nadziei, ponieważ ta dziewczyna będzie szczęśliwa, z dala od ciebie.

A kiedy zaczniesz szukać jej w tych wszystkich innych kobietach, będzie miała przy sobie kogoś godnego bycia.

Będzie miała kogoś, kto nigdy nie bierze jej za pewnik i kto widział, jaka jest wyjątkowa od chwili, gdy wkroczyła w jego życie. Kogoś, kto nigdy nie pozwoli jej odejść.

Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, co straciłeś, będzie miała kogoś, kto potraktuje ją tak, jak na to zasługuje i tak, jak ty nigdy tego nie robiłeś.

W końcu będzie miała miłość, której nigdy od ciebie nie dostała, a dla niej będziesz niczym więcej niż odległym wspomnieniem i trudną lekcją.

Do faceta, który wciąż nie