Do mojego najlepszego przyjaciela, który mnie kocha za to, kim jestem - Grudzień 2021

Nie jestem pisarzem i jeszcze gorzej wyrażam swoje emocje, ale mimo to spróbuję napisać ci kilka słów - osobie, której wiele zawdzięczam.

Do ciebie, mój najlepszy przyjaciel i moja bratnia dusza.Chcę ci tylko powiedzieć, jak wdzięczny jestem za to, że cię mam.

Dziękuję za wszystko, co dla mnie robiliście przez te wszystkie lata; za bycie moją najlepszą przyjaciółką, siostrą, której nigdy nie miałem, moim największym wsparciem i moją osobą.

Dziękuję, że jesteś jedyną osobą poza moją najbliższą rodziną, która nigdy mnie nie poddała.Jedyny, który nigdy nie odwrócił się ode mnie, nawet gdybym mógł na to zasłużyć, i jedyny, który nigdy nie zostawił mnie wiszącego.

Przez wszystkie nieprzespane noce, które spędziłeś obok mnie, przekonując mnie, że jakiś dupek nie jest wart mojej płaczu nad nim.

cómo entrenar a tu esposo para servirte

Przez cały czas wierzyliście we mnie, kiedy nikt inny, w tym ja, nie wierzyli.Przez cały czas byłeś tam, aby mnie złapać, kiedy upadłem, i tam, aby pomóc mi powstać, gdy zawiodłem.

Dziękuję za te wszystkie chwile, kiedy ocierałaś moje łzy i starałaś się przywrócić uśmiech na mojej twarzy.

Przez wszystkie te czasy, kiedy mnie przejrzałeś, i za te czasy, kiedy nie uwierzyłeś, że powiedziałem ci, że ze mną wszystko w porządku, wiedząc, że nie może być dalej od prawdy.

cómo hacer feliz a tu marido en la cama

Przez te wszystkie czasy ostrzegałeś mnie, że jakiś facet nie jest dla mnie wystarczająco dobry i że ostatecznie zmiażdży mi serce, mimo że nigdy nie słuchałem.

Przez te wszystkie chwile, kiedy zbierałeś moje roztrzaskane kawałki i pomagałeś mi złożyć się z powrotem, mimo że myślałem, że jestem załamany nie do naprawienia.

Dziękuję za to, że zawsze popychasz mnie do przodu i inspirujesz, abym stał się najlepszą możliwą wersją siebie.

Za to, że nigdy nie pozwalam mi zadowolić się mniej, za zawsze przypominanie mi o mojej wartości i za pokazanie mi, jak silna jestem.

Co najważniejsze - dziękuję, że nigdy nie próbowałeś mnie zmienić i nie spodziewałeś się, że będę kimś, kim nie jestem, tylko po to, by dopasować się do twoich standardów.

Za kochanie mnie za to, kim jestem i za akceptowanie mnie razem ze wszystkimi swoimi wadami, niedoskonałościami i częściami mnie, których nie lubisz.

Dziękuję za opiekę nad mną, bez względu na wszystko.

Za to, że kochasz mnie tak samo, jak najlepiej, w najgorszym, i za trzymanie się mnie z boku przez grube i cienkie, przez chorobę i zdrowie.

Za to, że nie porzuciłeś mnie, gdy sytuacja staje się trudna, i że jestem taki sam, kiedy nadchodzi czas na imprezę i śmiech, i kiedy czas płakać razem.

Dziękuję za trzymanie mnie za rękę w najszczęśliwszych i najsmutniejszych chwilach mojego życia.

Za dzielenie się moimi najpiękniejszymi i najbardziej bolesnymi wspomnieniami - za bycie wiatrem pod moimi skrzydłami i kimś, na kim zawsze mogę polegać.

Za bycie moją skałą i moją bezpieczną przystanią.

Za bycie silnym, gdy byłem zbyt słaby, by poradzić sobie z życiem, za walkę z moimi bitwami i za gonienie moich demonów.

Dziękuję za bycie światłem na końcu każdego tunelu i srebrną podszewkę do moich chmur.

por qué los hombres engañan a las buenas mujeres

Dziękuję, że pozwoliłeś mi być sobą.

Za umożliwienie mi pokazania wam moich słabości i ujawnienia wam moich słabości, bez obawy, że zostaną wykorzystane.

Dziękuję, że nigdy mnie nie osądzaliście i zawsze akceptują moje wybory, nawet jeśli się z nimi nie zgadzacie.

Za to, że pomógł mi wrócić do życia, nawet gdy ludzie, o których mnie ostrzegałeś, zostali powaleni, a nawet gdy moja lekkomyślność doprowadziła mnie do dna.

Dziękuję za pomoc zostać kobietą Jestem dzisiaj

Za bycie częścią tej szalonej podróży zwanej życiem, ponieważ nigdy nie byłoby tak samo bez ciebie po mojej stronie.

Dziękuję, że jesteś moim najlepszym przyjacielem na całym świecie, ponieważ zaufaj mi, gdy mówię - jesteś niezastąpiony i nikt nie wykonałby lepszej pracy niż ty.