Jeśli pozwolisz jej odejść, tak będziesz za nią tęsknić

Jeśli pozwolisz jej odejść, tak będziesz za nią tęsknić

Wydaje się, że nie możesz już znaleźć powodu, aby zostać. W porządku, ale z jakiego powodu musisz odejść? Jeśli odejdziesz, nie będzie próbowała sprawić, żebyś został, ponieważ wie, że lepiej nie błagać o czyjąś uwagę i uznanie.Nawet nie poprosi cię o wytłumaczenie, ponieważ twoje powody nic dla niej nie znaczą. Stracisz ją, a ona nadal będzie się szanować. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Cóż, zostawisz jedyną kobietę, która potrafiła cię tak namiętnie kochać i jedyną kobietę, która chciała być przy tobie w chorobie i zdrowiu.Zanim w końcu zdecydujesz się odejść, musisz wiedzieć, że na początku będzie zabawa i gry, będziesz myślał, że jesteś wolny i że możesz robić, co ci się podoba.

Poczekaj tylko, aż zniknie pierwsza kropla radości, ponieważ zostaniesz z uczuciem, że czegoś brakuje.Coś bardzo ważnego zniknęło i nie odzyskasz tego. To ona. Będziesz za nią tęsknić.

Mężczyzna stojący w pobliżu latarni ulicznych w nocyNa początku będzie się wydawać, że masz wszystko, za czym tęskniłeś od tak dawna.Twoja wolność wróciła. Ale powoli zacznie cię pożerać pełzające uczucie niespełnienia.

como ser una perra jefa

To moment, w którym przypomnisz sobie jej siłę, sposób, w jaki spojrzała Ci prosto w oczy i powiedziała, co ją dręczy, nawet jeśli była na granicy płaczu.

Zobaczysz ją w każdym nieznajomym.Każda kobieta, która wygląda trochę jak ona, przypomni Ci, jak bardzo schrzaniłeś. Usłyszysz jej głos i rozejrzysz się, próbując ją znaleźć, ale jej tam nie będzie.Już nigdy jej tam nie będzie. To jest moment, w którym zaczniesz być zdesperowany i możesz spróbować do niej zadzwonić lub wysłać SMS-a, ale nie odpowie.

tipos de aceites esenciales para la piel

To wtedy bardzo mocno cię uderzy. Zapamiętasz, jaka była lojalna, ponieważ była całkowicie twoja.

widok z boku mężczyzny w okularach przeciwsłonecznych, opartego na cegle ściany

Uczyniła to dla ciebie zbyt łatwym, prawda? Nigdy wcześniej nie byłeś w sytuacji, w której kobieta wkłada tyle wysiłku w związek.

Pamięć o tym, jak odłożyła wszystkich facetów, którzy próbowali zdobyć jej numer, zniszczy cię, ponieważ przegapisz sposób, w jaki tylko ciebie pragnęła – nikogo i niczego poza tobą.

Czy jest ci teraz przykro? Cóż, nie kłopocz się przeprosinami.Wie lepiej, żeby nie wracać do kogoś, kto nie wie, jak ją docenić.

Wziąłeś ją za pewnik, a teraz szukasz jej w każdej kobiecie, z którą próbujesz zbudować więź.

Wszystkie te kobiety bawią się i mieszają z uczuciami innych i znowu ją pamiętasz, ponieważ była taka surowa i wiedziałeś, że zawsze jest szczera we wszystkim.

Będziesz za nią tęsknićjak tęskniła za tobą przez te wszystkie czasy, kiedy nie było cię przy niej.Nie miała z kim porozmawiać i ciągle usprawiedliwiała twoją nieobecność, chociaż wiedziała, że ​​po prostu się bawisz.

kobieta stojąca na drzwiach patrząc na zewnątrz

Ale została przy tobie, mając nadzieję, że się zmienisz. Będziesz tęsknił za tym, jak wybaczyła ci błędy.

Będziesz tęsknił za tym, jak bezwarunkowo cię kochała. Będziesz za nią tęsknić i jej zielone oczy. Będziesz tęsknić za jej pocałunkami, uściskami i sposobem, w jaki wykrzykuje twoje imię.

Nie ma mowy, abyś kiedykolwiek znalazł kogoś takiego jak ona. Dlatego będziesz za nią tęsknić.Możesz nawet być w nowym, szczęśliwym związku, ale ona od czasu do czasu wpadnie ci do głowy, ponieważ ma tam swoje małe miejsce.

I nie znajdziesz sposobu na pozbycie się myśli, że straciłeś kogoś tak cennego jak ona.

Straciłeś jąponieważ pomyślałeś, że fajniej będzie wypróbować coś nowego. Odszedłeś i teraz musisz pogodzić się z konsekwencjami – tęsknić za nią do końca życia.

alimentos que te hacen quemar grasa

Jeśli pozwolisz jej odejść, właśnie tak