8 bolesnych znaków Nadszedł czas, aby się Mu poddać - Grudzień 2021

Może nie sądzisz, że to się kiedykolwiek wydarzy, ale oto jesteś i zastanawiasz się, czy zostać z nim, czy znaleźć własne szczęście.

I myślisz i myślisz, ale nie możesz myśleć o niczym mądrym. Część z was nadal go kocha, podczas gdy druga część jest głęboko zraniona jego zachowaniem.Oto niektóre bolesne oznaki, że najwyższy czas się z nim poddać. Mam nadzieję, że otworzy ci oczy, gdy zobaczysz, że takie rzeczy zdarzają się tobie na co dzień, ale po prostu nie chciałeś ich widzieć przez cały czas.

1. Sprawia, że ​​wątpisz w siebie

Jeśli twój partner nie akceptuje cię takim, jakim jesteś, i musisz wątpić w swoją wartość w związku, nadszedł czas, aby się z niego zrezygnować.

Człowiek, który naprawdę cię kocha, zaakceptowałby cię ze wszystkimi swoimi wadami i nigdy nie prosiłby cię o zmianę. Ale jeśli czujesz się źle i masz wrażenie, że nie wystarczasz, coś musi się zmienić.Możesz spróbować porozmawiać z nim o swoich uczuciach, ale jeśli on będzie nadal podejmował decyzję, robienie czegokolwiek innego byłoby na próżno.

2. Chodzisz po skorupkach, gdy jesteś z nim

Czy czujesz, że musisz uważać na to, co mówisz lub robisz przed partnerem? Czy boisz się, że on wystraszy się, jeśli zrobisz coś, co mu się nie spodoba?

que les gusta a los hombres durante el sexo

Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zastanów się, gdzie jesteś teraz i czy chcesz być w tym samym miejscu za kilka lat.Nie możesz odłożyć swojego życia tylko po to, aby go zadowolić i nie możesz cały czas stawiać go na pierwszym miejscu. Kiedy ostatni raz to dla ciebie zrobił?

Nigdy nie wiem Dlaczego więc poświęciłbyś się dla człowieka, który nie przejmowałby się tobą mniej?

3. On poniża cię przed wszystkimi

Uważa to za żart, ale prawda jest taka, że ​​z powodu tego żartu czujesz się głęboko zraniony.

W jakiś sposób zawsze mówi coś, co według ciebie nie jest miłe wobec innych i nigdy nie pokazuje, że troszczy się o ciebie. Umniejszając cię, czuje się dominujący i lubi kogoś, kto jest główną częścią związku.

Musisz mu powiedzieć, że to, co robi, wcale nie jest miłe i że musi zebrać swoje gówno, jeśli chce zostać z tobą.

4. Nic, co robisz, nie jest dla niego dobre

Czy wiesz, jak to jest nigdy nie być wystarczającym dla człowieka, który jest twoim całym światem? Cokolwiek zrobisz, nie wystarczy mu, a on zawsze chce czegoś lepszego.

Może czas usiąść i pomyśleć o swoich uczuciach do niego. Może nie podoba ci się również jego zachowanie, ale po prostu nie chcesz być sam.

Mówię wam - lepiej być samemu niż w złym i toksycznym związku. Jestem pewien, że w końcu dowiesz się, co jest dla Ciebie najlepsze.

5. On cię nie interesuje

Czy czujesz, że on kieruje swoim życiem bez wysiłku, aby uczynić cię jego częścią?

Czy czujesz, że stara iskra zniknęła z twojego związku i że całkowicie stracił zainteresowanie tobą?

Jeśli to są rzeczy, o których myślisz, nadszedł czas, aby porzucić go, ponieważ oczywiście nie daje ci tego, czego pragniesz.

cómo darle a un hombre un buen trabajo manual

I nawet jeśli nie uważasz, że kiedykolwiek spotkasz kogoś nowego, kogoś, kto będzie wiedział, jak cię pielęgnować, nie masz racji.

Przyjdzie człowiek, który myśli, że jesteś godny. Ale wiesz, dobre rzeczy nie zdarzają się z dnia na dzień.

cosas sexys para decirle a tu amante

6. Błagasz o jego miłość

Jeśli musisz błagać go o miłość i przywiązanie, które są normalną częścią każdego związku, to nie warto już próbować tego związku.

Jeśli będziesz jedyną osobą kochającą, próbującą i starającą się, nie ma sensu kontynuować tego rodzaju relacji.

Jeśli mężczyzna widzi, że go potrzebujesz, a on się odsuwa, jest to znak, że coś jest nie tak i że bez niego byłbyś lepszy.

7. Masz nadzieję, że się zmieni

Jeśli cierpisz w ciszy, mając nadzieję, że się zmieni, to nie warto walczyć o ten związek.

Oczywiście, twój człowiek cię nie pielęgnuje i robi rzeczy po swojemu, nawet nie myśląc o tym, co o tym powiesz.

A więc, kiedy dowiadujesz się o całym tym gównie, które cię skrzywdził, wybaczasz mu, bo, kurwa, nadal go kochasz i modlisz się do Boga, aby się zmienił.

Kochanie, pozwól, że coś ci powiem: nigdy się nie zmieni. Jeśli mu na to pozwolisz, poprowadzi cię dalej i nawet nie poczuje wyrzutów sumienia z tego powodu.

8. Twoje wnętrzności mówią ci, że coś jest nie tak

Znasz ten cichy głos mówiący ci, co jest złe, a co nie? Co to teraz mówi?

Nic ładnego, prawda? Prawdopodobnie mówi, że nie jest już wart walki i że powinieneś go zostawić i znaleźć kogoś, kto naprawdę cię uszczęśliwi.

Mówi ci, żebyś zrezygnował z mężczyzny, który dawno się poddał, i wreszcie postawił się na pierwszym miejscu. Gdybym był tobą, słuchałbym tego, ponieważ to nigdy nie jest złe!