Oto Coco pokazująca swój brzuszek w stringach, bo oczywiście - Grudzień 2021

Odzież, ramię, warga, palec, fryzura, ciało ludzkie, ramię, sukienka, ręka, staw, Facebook

Gdy Coco przygotowuje się do narodzin dziewczynkiChanel Nicole, ze względu na grudzień, gwiazda reality show zrobiła sobie przerwę od obowiązków gospodarza talk show, aby zrobić selfie swojego brzuszka ... i jej uroczej damskiej bryłki. Niespodzianka!

Różowy, Palce, Biustonosz, Udo, Bielizna, Klatka piersiowa, Noga, Ludzka noga, Pokój, Projektowanie wnętrz, Facebook

36-latka obnosiła się z bułką w swoim piekarniku i innymi bułeczkami, pozując w bikini ze stringami, ponieważ to świat Coco, w którym po prostu żyjemy.„Z jakiegoś powodu wielu z was od tygodni prosi, żeby zobaczyć mój brzuszek w kostiumie kąpielowym! I oczywiście musiałem to zrobić, w stylu Coco i reprezentacji w mikro bikini… ”onanapisałna Facebooku. - Cóż, czasem czekałem, żeby to wziąć, bo widzisz, kiedy patrzysz na mnie z przodu, bardzo trudno jest zobaczyć moją bryłę, ale z boku staje się bardziej widoczna.

Ludzka noga, ramię, klatka piersiowa, staw, tułów, udo, brzuch, talia, mięśnie, bielizna, Facebook

Kontynuowała: `` Jeśli spojrzysz pod każdym kątem, naprawdę wierzę w utrzymanie formy (dzięki mojej aplikacji do ćwiczeń>)Skm.me/cww) Naprawdę skorzystałem ”.

Coco się podzieliłajej blog ciążowyże w wieku 26 tygodni czuje się niesamowicie dobrze, opisując siebie jako „najbardziej nieciężarną osobę w ciąży”. Odnosi się do faktu, że nie miała żadnych porannych nieszczęść, ale jeśli o tym wspomnę, wielu jej fanów oskarżyło Coco nawet o to, że nie jest w ciąży.„To bardziej miłość niż cokolwiek innego na świecie, więc tak naprawdę nie drażnię się, ale są ludzie, którzy we mnie wątpią” - powiedziała. „Kiedy mój żołądek naprawdę zacznie rosnąć, nie będą wątpić”.

¿Cuál es la forma más rápida de quedar embarazada?

Cóż, nie ma nic lepszego niż malutkie, malutkie selfie w bikini, aby uciszyć te plotki, Coco. Dobrze rozegrane.