15 dopasowań zodiaku, które tworzą najlepsze pary i dlaczego - Grudzień 2021

Znaki zodiaku mówią tak wiele o nas, w tym o tobie i mnie, tak jak wszyscy inni, którzy wierzą w zgodność znaków zodiaku.

Chodzi o to, czy twoja energia kliknie dobrze z energią osoby stojącej przed tobą.Zodiak to potężne narzędzie, które może pomóc nam dowiedzieć się, z kim bardzo dobrze byśmy pasowali, ale czasami, jeśli weźmiesz go całkowicie dosłownie, może to być ograniczenie.

Z tego samego powodu zachowaj otwarty umysł!

Nie mówię ci, żebyś zerwał ze swoim partnerem, ponieważ twoje znaki nie pasują do siebie, w rzeczywistości staram się dać ci wytyczne, jeśli jesteś singlem i chcę, aby ktoś skupił się na tych znakach podczas randki.1. Rak + Skorpion

Oczywiście będzie to nasz pierwszy na liście, ponieważ wielu twierdzi, że jest to mecz w niebie!

Rak emocjonalny i namiętny Skorpion idealnie do siebie pasują, ponieważ obaj są bardzo współczującymi ludźmi, którzy zrobiliby dla siebie wszystko, ponieważ rozumieją potrzeby swojego partnera.

Są dla siebie nawzajem systemem wsparcia - jeden jest silny tam, gdzie drugi jest słaby, utrzymują się w równowadze i po prostu pomagają sobie nawzajem, kochając się bezwarunkowo.Oboje są także nastawieni na rodzinę i dlatego też idealnie pasują do siebie.

2. Waga + Wodnik

Te dwie osoby tak dobrze stymulowałyby się mentalnie, że spędzały dni rozmawiając o rzeczach, o których nawet nie wiedziałeś, że mogą być tematami rozmowy.

Obaj są bardzo upartymi, niezależnymi i silnymi postaciami, które ostatecznie staną się świetną parą.

Niektórzy twierdzą, że byliby tak przekonani i aroganccy do tego stopnia, że ​​ktoś byłby zbyt dumny, aby pozwolić drugiej osobie wygrać spór.

Ale ze względu na to, że oboje uwielbiają się komunikować i WIEDZĄ, jak prawidłowo się komunikować, są świetną parą.

Ponadto ich brudne umysły pomogą im również w niesamowitym życiu seksualnym.

3. Panna + Koziorożec

Ci dwaj perfekcjoniści zrobią wszystko, aby ich związek był piękny.

Obaj są bardzo emocjonalnie zamknięci do momentu, gdy poznasz je lepiej, ale oba te znaki są bardzo cierpliwe i są gotowe zbudować zaufanie do swoich relacji na niesamowity poziom.

Ta para zamieni ich życie seksualne w emocjonalną rozmowę, w której będą opowiadać sobie nawzajem swoje ciała.

cosas asombrosas encontradas en el océano

Nawet jeśli wszystko pomiędzy tymi dwoma znakami wydaje się być bardzo wolne w stosunku do innych znaków zodiaku, nie są to ludzie, którzy chcą się spieszyć.

Chcą budować między nimi zaufanie, szacunek, lojalność i miłość, co jest fundamentem niesamowitych relacji.

4. Baran + Bliźnięta

Ta mocna para sprawi, że wszyscy opadną szczęki, ponieważ nikt nie rozumie, jak zawsze mogą być gdzie indziej, robiąc coś ekscytującego.

Wyzywają się nawzajem, a na koniec stają się lepszymi ludźmi ze względu na swojego partnera.

Ich wspólna miłość i ta pełna przygód dusza, którą oboje mają, są o wiele silniejsze niż wszelkie trudności, jakie mogą napotkać w ich związku.

Uwielbiają rozmawiać o znaczących sprawach i nigdy się nie wycofują, gdy pojawia się problem. Wolą to przedyskutować, niż przespać.

5. Lew + Strzelec

Kiedy te dwie dusze się spotykają, nie mogą się nie zakochać!

Oba są znakami ognia, co oznacza, że ​​są bardzo namiętni i bardzo zaciekli.

Kiedy są zakochani, te dwa znaki ognia uczą się, jak pokazać sobie swoją wrażliwą stronę, wiedzą, jak wyrazić swój wrażliwy stan emocjonalny bez obawy o osąd.

Ze względu na szacunek, jaki ci dwaj mają względem ciała, umysłu i duszy, ich życie seksualne jest niesamowite!

Lew kocha każdą część ciała swojego Strzelca i oboje są bardzo namiętni, jeśli chodzi o sypialnię.

Jako dwie silne osoby uczą się rozumieć i dawać sobie przestrzeń potrzebną, gdy nadchodzą ciężkie czasy, i to jest ich tajna broń!

6. ryba +

Ta kombinacja może iść tylko na jeden z dwóch sposobów: albo będą najbardziej niesamowitą parą w historii, albo rozpadną się na kawałki.

Kiedy dwa Ryby się spotykają, mają poczucie przynależności i niemal natychmiast tworzą emocjonalne połączenie ze sobą.

como saber que tu esposo te ama

Są to zarówno bardzo niezależne, jak i bardzo silne jednostki, które zainspirują się do poprawy i pracy nad sobą.

Kiedy dwie Ryby spotykają się i zakochują, otrzymują bajkową miłość, która jest magiczna i wieczna, bez względu na komplikacje, z jakimi mogą się spotkać.

7. Byk + Rak

Te dwa znaki mają jedne z największych zgodności między wszystkimi zodiakami.

Dlaczego możesz zapytać?

Obaj są łagodnymi, miękkimi i życzliwymi ludźmi, którzy mają takie same cele, jeśli chodzi o relacje.

Oboje chcą kogoś wspierającego i emocjonalnie uczciwego.

Nigdy nie będą uprawiać seksu tylko dla przyjemności, zamiast tego zamieniają seks w coś świętego, coś wyjątkowego i nigdy nie będą oszukiwać się nawzajem, ponieważ wiedzą, że nigdy nie spotkają dla siebie tak idealnego związku.

8. Baran + Strzelec

Kiedy ta para uczy się szanować wzajemne opinie i uświadamia sobie swoje różnice bez osądu, wtedy są zaciętą parą, która może podbić świat!

Oboje uwielbiają się śmiać, a ich humor jest ich największym atutem.

Nic nie łączy dwóch ludzi lepiej niż szczęście i to wszystko, na czym im zależy.

Oboje są bardzo namiętnymi znakami ognia, którzy będą się dobrze bawić podczas seksu i będą kochać swoje ciało do maksymalnego poziomu.

Po połączeniu te dwa znaki budują swoją miłość na zaufaniu, lojalności oraz wielu uczuciach i pasji.

9. Leo + Waga

Inteligencja Wagi i namiętny duch Lwa idą w parze, ponieważ kradną program wszędzie tam, gdzie się pojawiają.

Dzięki pewności siebie Leo i seksualnej stronie Wagi seks między nimi jest w ogniu i wiedzą, jak urozmaicić wszystko za każdym razem, aby nigdy nie było nudnym doświadczeniem dla partnera.

Wyznaczają sobie cele w związku, więc wiedzą, do czego dążą, ale ich podstawowymi wartościami są zawsze wzajemny szacunek i zrozumienie.

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę tę parę jako rodziców, są oni niezwyciężeni, ponieważ są świetnym zespołem, który jest zorientowany na rodzinę!

10. Wodnik + Strzelec

Ta para przynosi nadzieję i inspiruje wszystkich ludzi wokół nich.

Są nastawieni na cel i jeśli ktoś może coś zmienić na tym świecie, to właśnie ta para.

Obaj mają racjonalne umysły, które tak niesamowicie ze sobą współpracują, ponieważ prowadzi ich do wzajemnego zrozumienia punktu widzenia, nawet jeśli czasami ich opinie są zupełnie inne.

Seks między nimi jest bardzo innowacyjny, ponieważ uwielbiają eksperymentować, ale są też w stanie zapewnić sobie wzajemną pewność, kiedy tego potrzebują.

Ze względu na poziom swobody te dwa znaki potrzebują w związku, aby utrzymać zdrowy związek, budują silne zaufanie, którego nie da się przełamać w żaden sposób.

Oboje są świetnymi komunikatorami i nie mają problemu z rozmawianiem ze sobą na temat wszystkich rzeczy, które uznają za niewłaściwe w ich związku.

Ze względu na te cechy i to, jak dobrze ze sobą współpracują, ta para jest jednym z najsilniejszych ze wszystkich dopasowań zodiaku.

11. Ryby + Koziorożec

Mówiąc o tej parze, jestem bardzo podekscytowany, bo szczerze mówiąc, idealnie pasują.

Obaj przywiązują dużą wagę do małżeństwa, rodziny i dzieci.

Kiedy wchodzą w relacje ze sobą, mają tendencję do wspólnego planowania przyszłości od razu.

Ryby są czasami bardzo nieprzewidywalne, co może czasem pomóc Koziorożcowi naprawdę zrelaksować się, szczególnie jeśli chodzi o seks.

que piensan los hombres de las mujeres

Te dwa znaki niesamowicie równoważą się, ponieważ Koziorożec wprowadza stabilność w związek, a Ryby - optymizm i relaks.

Oboje musieli znaleźć drugą połowę, tę część, której brakowało zbyt długo, ale w końcu są razem i mogą razem pracować nad niesamowitym związkiem.

12. Byk + Waga

Oboma znakami rządzi Wenus, co oznacza, że ​​oba przynoszą na stół piękno, wdzięk i miłość.

Obaj ci ludzie są bardzo łagodni w związku i nie lubią stresu ani dramatu.

Z tego samego powodu są w całkowitej harmonii ze sobą i mogą zamienić każdy argument w konstruktywną rozmowę, która pomoże im rozwiązać wszelkie problemy, jakie mogą mieć.

Nie boją się zaakceptować tego, co stanowi niesamowity związek dla obu z nich, a na koniec znajdują dobrą równowagę.

To jest ich największa siła.

Obaj partnerzy rzucają sobie wyzwanie, co czyni je bardzo wyjątkowymi.

13. Wodnik + Wodnik

Para złożona z dwóch Wodników oznacza tylko jedno: rewolucja!

Ta para jest w stanie w pełni zaspokoić swoje potrzeby, ponieważ nigdy nie boją się wypróbowywać nowych rzeczy i czerpać przyjemność ze swojego partnera.

Powiedziawszy to, każdy Aquarian nienawidzi stereotypów i chce ich za wszelką cenę unikać i to właśnie oni przyjmują w tym związku.

todas las escenas de sexo en cincuenta tonos de gris

Chcą stworzyć związek, jakiego ludzkość nigdy wcześniej nie widziała, ponieważ oboje mają niesamowite umysły, pełne zrozumienia i inspiracji.

Te dwie osoby mają niesamowitą szansę pozostania razem, ponieważ stanowią wyzwanie intelektualne, rozumieją, skąd pochodzą ich emocje i nie boją się tworzyć głębokiej więzi emocjonalnej.

14. Koziorożec + Byk

Chciałbym powiedzieć, że ci dwaj są bratnią duszą.

Ta para może tworzyć tak silną więź, że nikt i nic nigdy się nie rozpadnie.

Te dwa znaki są w stanie stworzyć nierozerwalną więź z ich naturą, która opiera się na miłości, zaufaniu i ochronie.

Mimo że czasami stają się nieco agresywni, to kończy się to na tym, że wykorzystują swoje dobre umiejętności komunikacyjne, aby pozbyć się wszelkich przeszkód na ich drodze.

Na początku seks może być trochę trudny, ponieważ Byk nie ufa swemu ciału nikomu.

Muszą poznać twoje głębokie sekrety, zanim ci się oddadzą, ale Koziorożec nie będzie tego miał na uwadze i będą zbliżać się do seksu powoli i delikatnie.

Oboje są bardzo ostrożni, jeśli chodzi o miłość, ale właśnie dlatego tak dobrze się rozumieją i są w stanie stworzyć niesamowitą więź.

15. Waga i Panna

Ten mecz może łączyć się na tak wielu poziomach.

Na pierwszej randce będą rozmawiać o sztuce, muzyce i innych głębokich tematach, ponieważ skądinąd zarezerwowana Panna zobaczy, że Libra stawia wszystkie swoje karty na stole, nie bojąc się, że zostaną osądzeni.

Kiedy te dwie osoby stworzą silny związek emocjonalny, seks z każdym dniem staje się coraz lepszy.

Wszyscy ich przyjaciele uważają ich za tak beztroskich i tak harmonijnych, ponieważ tak naprawdę są.