On powróci, gdy zapomnisz o nim wszystko

On powróci, gdy zapomnisz o nim wszystko

Był taki facet, którego kochałaś bardziej niż kogokolwiek innego na tym świecie. I nie było niczego, czego byś dla niego nie zrobił.Nie byłaś tylko jego dziewczyną – próbowałaś także być jego najlepszym przyjacielem. Byłeś kimś, kto zawsze popychał go do przodu, próbując uczynić go lepszym człowiekiem.

Znałeś wszystkie jego wady, ale mimo to zaakceptowałeś go.Byłeś jedyną osobą, którą ten facet zawsze miał przy swoim boku, jedyną, która nigdy nie odwróciła się od niego plecami. A przede wszystkim kochałaś go, jakby był jedynym mężczyzną na świecie.

como complacer a tu hombre oral

Ale oczywiście nawet to mu nie wystarczało. Oczywiście nie wiedział, co ma.

Nie doceniał wszystkiego, co miałeś do zaoferowania, więc odszedł od ciebie. Nie widział, że byłeś jeden na milion i myślał, że znajdzie kogoś lepszego od ciebie.nieszczęśliwa para siedząca na kanapie

A to cię zrujnowało. To złamało ci serce i rozbiło cię na kawałki.Zrujnował twoją samoocenęi sprawił, że obwiniałeś się za wszystko, co w twoim związku jest złe.

Zastanawiałeś się, dlaczego mu nie wystarczyłeś i czy było coś innego, co mogłeś zrobić, aby został. Spędziłeś miesiące płacząc i czekając, aż wróci.Chociaż w głębi duszy wiedziałeś, że ten facet na ciebie nie zasługuje, byłeś gotowy wybaczyć mu cały ból, przez który cię przeżył.

I chociaż nie chcesz nikomu się do tego przyznać, nadal jesteś do tego gotowy.

mejores cortes de pelo para cabello largo 2016

Ludzie myślą, że o nim zapomniałeś, ale twarda prawda jest zupełnie inna. Nadal jesteś gotowy, by zabrać go z powrotem i zapomnieć o wszystkim, co ci zrobił.

zmartwiona kobieta w głębokich myślach

Ponieważ masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. A ta nadzieja jest jedyną rzeczą, która cię trzyma, jedyną rzeczą, która utrzymuje cię przy życiu.

Masz nadzieję, że nadejdzie chwila, kiedy zda sobie sprawę, że cię kocha, kiedy zrozumie, że popełnił ogromny błąd, zostawiając cię ikiedy zrozumie co stracił.

I ten moment nadejdzie. Ale kiedy to nastąpi, będzie za późno.

Ten facet do ciebie wróci i to jest coś, czego możesz być pewien. Ale to się nie stanie teraz.

A kiedy to się w końcu stanie, będzie za późno.

W ten sam sposób, w jaki zniszczył twoją pewność siebie, wzmocniłeś jego ego. Byłeś wiatrem do jego skrzydeł, a po tobie myślał, że nie ma niczego, czego nie mógłby zrobić.

cómo hacer amigos en los 30

Teraz jest pewien, że każda kobieta pokocha go tak jak ty. Nadal nie jest świadomy wszystkich poświęceń, które dla niego robiłeś i całej miłości, jaką mu dałeś.

smutny człowiek myśli o

A przede wszystkim nie zdaje sobie sprawy, że ta miłość była jedyna w swoim rodzaju i że z żadną inną kobietą nie znajdzie nic podobnego.

I przez lata będzie cię szukał w każdej napotkanej kobiecie. Ale nigdzie cię nie znajdzie.

Z czasem pomyśli, że zapomniał o tobie. Ale zawsze będzie miał w sobie tę pustkę, tę ogromną pustkę, przypominającą mu, że stracił jedyną wartościową osobę w swoim życiu.

I wtedy zda sobie sprawę, że chce cię z powrotem.Wtedy spróbuje do ciebie wrócić.

¿Cuáles son las formas de quedar embarazada?

Ale będzie za późno.

Ponieważ wtedy będziesz szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Wtedy w końcu zapomnisz o tym mężczyźnie i pomyślisz o nim jako o odległym, złym wspomnieniu.

Wtedy w końcu ruszysz ze swoim życiem, jakby nigdy nie istniał. Ale bądź ostrożny — ten człowiek spróbuje nawet niemożliwego, aby cię przekonać.

młoda kobieta bierze głęboki oddech

Będzie próbował cię przekonać, że jest zmienionym człowiekiem i stał się wszystkim, czym zawsze chciałeś, aby był.

Będzie próbował ci powiedzieć, że tym razem będzie inaczej i że nigdy więcej nie zrobi niczego, aby cię skrzywdzić. Ale nigdy nie powinieneś mu wierzyć. Ponieważ robi to tylko po to, by wrócić pod twoją skórę.

Tak, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co stracił, ale to nie znaczy, że się zmienił. A nawet jeśli tak, to nie zasługuje na drugą szansę od ciebie.

To, na co zasługujesz, to druga szansa w życiu i to jest coś, czego nigdy nie dostaniesz, jeśli weźmiesz go z powrotem.

Więc kiedy ten mężczyzna wróci (a zaufaj mi, wróci), po prostu oddalaj się od niego i nawet nie myśl o oglądaniu się za siebie.

On powróci, gdy zapomnisz o nim wszystko