Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Odzyskiwanie po rozpadzie, zwłaszcza po długotrwałym, znaczącym związku, jest żmudnym procesem, który często jest podkopywany i dlatego jest poważnie przyspieszany.Być może jednym z powodów tego niezwykłego lekceważenia dotkliwości romantycznych rozstań jest fakt, że są one tak uniwersalne i ludzie mówią o nich otwarcie, jakby to było zwykłe codzienne wydarzenie.

Kiedy w rzeczywistości jest to traumatyczne wydarzenie w życiu każdej osoby, a fakt, że zdarzają się one częściej, niż można by się spodziewać, nie pozwala na zamiatanie smutku pod dywan i szybkie oczekiwanie, że to się skończy.Nigdy nie jest w porządku minimalizowanie czyjegoś smutku i żalu podczas trudnego rozstania, ponieważ tak jak ty i ja, każdy ma prawo do swoich emocji i procesu leczenia, bez względu na to, jak długo to potrwa.

Powrót do zdrowia po rozstaniu często wymaga więcej siły, niż ta osoba jest w stanie w danym momencie przywołać, więc zawsze powinniśmy o tym pamiętać.

Życie jest wystarczająco ciężkie, więc jeśli ktoś ma do czynienia z trudnym rozstaniem i wciąż znajduje odwagę, by wstać każdego ranka i zająć się pracowitym dniem, należy go oklaskiwać, a nie krytykować.Niezależnie od tego, czy było to zerwanie polubowne, czy nie, proces powrotu do zdrowia jest jednak taki sam.

Romantyczne związki wydobyć w człowieku najintensywniejsze emocje, a tych emocji nie da się wytłumaczyć żadną logiką.

W miłości nie ma żadnych reguł, tylko wszechogarniające uczucia miłości i oddania.Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Te uczucia są bardzo głębokie i z czasem trudno sobie wyobrazić, jak kiedykolwiek bez nich żyłeś.

Są pochłaniające myśli i potężne, i sprawiają, że życie ma dziesięciokrotnie większe znaczenie.

Więc to normalne, że utrata czegoś na taką skalę pozostawia osobę z głęboką dziurą w środku, której nie można zastąpić ani naprawić, a tylko czyni życie bardziej nieznośnym.

juegos sexys para jugar en pareja

Nie wspominając o nieuniknionym poczuciu odrzucenia, które wkrada się, niezależnie od charakteru zerwania.

Niezależnie od tego, czy udało ci się pozostać przyjaznym ze swoim byłym, czy nie, faktem pozostaje, że romantyczny aspekt twojego związku się skończył i przez chwilę poczujesz się odrzucony i niechciany, zwłaszcza jeśli zerwanie nastąpiło nagle i zostało złapane cię z zaskoczenia.

To ogromny cios dla poczucia własnej wartości, więc ważne jest, abyś nie pozwalał sobie na to rozpamiętywanie lub nie pozwalał, by pochłaniało cię bardziej niż powinno.

Po rozstaniu najważniejszą rzeczą do zrobienia jest zadbanie o siebie.

To, że twoje rany nie są widoczne gołym okiem, nie oznacza, że ​​nie zabliźniły cię tak samo.

Dlatego ważne jest, aby przejść przez proces leczenia z pozytywnym nastawieniem i dbać o swój umysł i ciało.

Podczas powrotu do zdrowia po rozstaniu każdy robi to, co działa najlepiej i jest to więcej niż w porządku.

Znasz siebie lepiej niż ktokolwiek inny, więc daj sobie czas potrzebny na pokonanie tego, bez pomijania jakichkolwiek etapów leczenia lub odmawiania sobie czucia tego, co czujesz.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że to uczucie smutku zniknie. Pytanie tylko, kiedy io czym tylko Ty możesz decydować.

Oto 7 niezwykle obiecujących i zdrowych sposobów na przezwyciężenie rozstania i przezwyciężenie smutku, który zadomowił się w twoim sercu.

ODZYSKIWANIE PO ROZSTAWIE: 7 OBIECUJĄCYCH SPOSOBÓW NA POWRÓT NA NOGI

1. Niech strumień łez wyleje się z ciebie, nie tłumiąc ich

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Smutek jest jak tykająca bomba zegarowa w twoim ciele. Wiesz, że tam jest, tyka i powoli sprawia, że ​​każdego dnia stajesz się coraz bardziej nieszczęśliwy.

I dopóki nie pozwolisz sobie „eksplodować” emocjami, które narastają w tobie, nigdy naprawdę nie wyleczysz się i nie pójdziesz naprzód.

Niech twoje łzy popłyną. Wypuść swoje emocje na zewnątrz.

Poczuj swoje uczucia, nie odmawiając sobie niczego.

Wypuść to wszystko, bo tylko w ten sposób pozbędziesz się negatywnych emocji ze swojego ciała i zostawisz miejsce na nowe, pozytywne.

Jeśli pozwolisz, aby wszystko się w tobie nabudowało i nie pozwolisz mu się wydostać, ryzykujesz zrujnowanie swojego zdrowia psychicznego i przedłużanie w nieskończoność procesu powrotu do zdrowia po rozpadzie.

Więc zamiast sprawiać sobie radość, kiedy wszystko, czego chcesz, to płakać, pozwól swojemu ciału robić to, co musi, aby znów było w porządku.

Te łzy wyschną, ale najpierw musisz pozwolić im spaść.

2. Oddal się od ludzi i zwróć się do wspierającego plemienia

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Rodzina i przyjaciele są zawsze dobrym miejscem na rozpoczęcie powrotu do zdrowia.

Zwróć się do tych kilku zaufanych osób ze swojego wewnętrznego kręgu i pozwól im obsypywać Cię miłością i wsparciem.

Zerwij więzi z tymi, którzy sprawiają, że jesteś bardziej niespokojny i nieszczęśliwy, i wykorzystaj to jako okazję do nawiązania bliższych więzi z tymi, których naprawdę kochasz i pozbycia się toksycznych i manipulujących ludzi ze swojego życia.

Wysysają tylko niewielką ilość energii, którą ci pozostało, więc zwróć się do tych, którzy czynią życie łatwiejszym i przyjemniejszym.

Są jedynymi, których potrzebujesz w życiu.

W razie potrzeby zwróć się o pomoc do specjalisty. Jest wielu psychologów, którzy mogą zaoferować przydatne wskazówki, jak wrócić do gry i skupić się na pozytywnych aspektach tego zerwania.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj pomocy wybierzesz, upewnij się, że jest to ta, z którą czujesz się najbardziej komfortowo i że sprawia, że ​​czujesz się wspierany i słyszany.

3. Pozostań w sanktuarium własnego domu tak długo, jak potrzebujesz

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Podczas powrotu do zdrowia po rozstaniu ważne jest, abyś pozostał tam, gdzie czujesz się najbezpieczniej i jak w domu.

To może być twój własny dom, a może najlepiej czujesz się u swoich rodziców lub bliskiego przyjaciela.

¿El esperma es bueno para el dolor de garganta?

GdziekolwiekDomjest dla ciebie, nie czuj się źle, wybierając pozostanie tam, dopóki nie poczujesz się gotowy na świat zewnętrzny.

Nie oznacza to, że powinieneś przebywać w swoim łóżku w smutku całymi dniami.

Zdecyduj, że każdego dnia spróbujesz wstać, zrobić coś pozytywnego i odwrócić uwagę.

Znajdź dobrą, pocieszającą książkę do przeczytania i poświęć na to swój czas.

Będzie to bardzo wygodna ucieczka od prawdziwego świata, w którym zapomnisz o wszystkich swoich kłopotach, głęboko zagłębiając się w intrygującą historię.

Oglądaj swój ulubiony serial komediowy.

To poprawi twój nastrój i przywróci ci trochę śmiechu, co naprawdę pomoże ci odzyskać siły i stanąć na nogi w mgnieniu oka.

Nie zmuszaj się do wyjścia i spotkań towarzyskich, jeśli jeszcze Cię tam nie ma.

Nie spiesz się i zawsze pamiętaj, że każdy jest w swojej własnej podróży, a pośpiech może tylko zniweczyć twoje wysiłki.

4. Nie wchodź od razu w nowy związek

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Ta nagła strata może teraz boleć, ale zbyt szybkie nawiązanie nowego związku po zerwaniu może nie przynieść ci nic dobrego, to ci obiecuję!

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest przywiązanie się do innej osoby, zanim rozwiążesz swoje emocjonalne problemy, które wynikają z tego niedawnego, świeżego zerwania.

Najpierw zajmij się emocjami. Udaj się do tego szczęśliwego, zdrowego miejsca, w którym myśl o twoim byłym nie wywołuje od razu łez w twoich oczach.

Przejdź przez wszystkie etapy leczenia i upewnij się, że poświęcasz czas wyłącznie sobie. Musisz nauczyć się samotności, zanim zaczniesz myśleć o nowym mężczyźnie.

W tej chwili jesteś w bałaganie. I nie robisz sobie żadnej przysługi, wskakując w nowe romantyczne sytuacje, a jednocześnie chwiejąc się z bólu po rozstaniu.

Zawsze będą tam faceci i znowu dostaniesz swoją kolej, obiecuję. Tylko nie teraz.

Już teraz,Tysą twoim priorytetem numer jeden, więc skup się na tym, a reszta przyjdzie naturalnie, gdy będziesz w stu procentach gotowy.

5. Zacznij ćwiczyć i obserwuj, jak Twoje ciało rozwija się w obliczu smutku

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Ćwiczenia to naprawdę fantastyczny sposób na wyzwolenie się!

mejores posiciones sexuales para quedar embarazada fotos rápidas

W tej chwili prawdopodobnie nie masz ochoty na wiele, ale obiecuję Ci, że jeśli zdecydujesz się zapisać na siłownię i zaczniesz kształtować swój umysł i ciało, będziesz prosperować!

Nie chodzi o posiadanie idealnego ciała supermodelki i paradowanie nim w twarzach wszystkich.

Nie ma znaczenia, jak wyglądasz, ponieważ kształt Twojego ciała Cię nie definiuje.

Ale forma na pewno będzie ogromnym plusem.

Kiedy poczujesz, że dbasz o swoje ciało i zostawisz całą swoją frustrację na siłowni kilka dni w tygodniu, poczujesz się odmłodzony i jak zupełnie nowa osoba!

To przywróci Ci energię i sprawi, że poczujesz się żywy po raz pierwszy od dłuższego czasu.

To da ci cel i to zdrowy, co ułatwi ci budzenie się każdego dnia, wiedząc, że masz do zrobienia kilka skopania tyłka.

I wkrótce zdasz sobie sprawę, że stara, energiczna, którą w końcu wracasz do życia, a ta smutna, zblazowana dziewczyna, którą znasz od kilku tygodni, znika bez śladu!

Poza tym twoje ciało również będzie absolutnie walić. Tylko mówię!

6. Kiedy będziesz gotowy, wyjdź, towarzysko i poznaj nowych ludzi

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Kiedy w końcu dotrzesz do miejsca, w którym poczujesz, że znów będziesz w stanie przebywać wśród ludzi i nie czuć się uduszonym i niewłaściwie umiejscowionym, pozwól swoim dziewczynom wydobyć się z twojego strachu, zabierając cię na wieczorne wyjście!

Niech to będzie po prostu zabawny, relaksujący czas z paniami, w którym zapomnisz o swoich problemach i spędzisz dziką noc w mieście.

Nie myśl o konsekwencjach i po prostu ciesz się tym i pozostań beztroski.

Bądź otwarty na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiesz, kogo możesz w końcu poznać, więc nie zamykaj się.

Pij tyle, ile chcesz, przetańcz całą noc i pozwól gorącemu przystojniakowi w barze kupić drinka.

Nic nie musi się wydarzyć, jeśli tego nie chcesz (ale całkowicie może!). Chodzi o to, aby zmyć zmartwienia i dobrze się bawić z dobrymi ludźmi z dużą ilością alkoholu, tańca i muzyki.

To będzie ci przypominać o starym tobie i zostaniesz zachęcony do zrobienia tego ponownie i zanim się zorientujesz, wrócisz, jakby nigdy nic się nie wydarzyło! I o to właśnie chodzi. Niech więc toczą się dobre czasy!

como preparar veneno para morir

7. Zrezygnuj z wszelkich kontaktów ze swoim byłym, aż całkowicie się z nimi uporasz

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi

Niektórzy twierdzą, że można pozostać przyjaciółmi ze swoim byłym i być może dla niektórych osób tak właśnie jest.

Ale w zależności od charakteru zerwania, wskazane jest zerwanie z nim więzi, dopóki nie zagoi się prawidłowo.

Nie pozwól, aby Twój słaby moment Cię obezwładnił i sprawił, że zadzwonisz do niego podczas szczególnie ciężkiej nocy.

Nie planuj z nim kawy, ponieważ zobaczenie jego twarzy wymazuje wszystkie postępy, które poczyniłeś podczas rekonwalescencji.

Bądź silny dla siebie i usuń jego numer. Wybierz unikanie go dla celów procesu leczenia.

To tylko utrudni ci pokonanie go, jeśli zatrzymasz go w swoim życiu.

Naprawdę nie ma sensu utrudniać sobie tego, niż jest to konieczne.

Przetrwaj rozstanie bez niego, ponieważ to on jest przede wszystkim powodem, dla którego tak się czujesz.

Nigdy nie pozbędziesz się bólu, jeśli będziesz wpuszczał go do swojego życia!

Więc pozwól mu odejść i daj się wyzdrowieć. W tej chwili powrót do zdrowia po rozstaniu jest priorytetem numer jeden, więc skup się na tym i pomóż sobie wyzdrowieć.

Powrót do zdrowia po rozpadzie: 7 obiecujących sposobów na powrót na nogi