8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed połknięciem nasienia

Palec, kość, czaszka, ząb, paznokieć, kciuk, gest, Getty

Jako pani, która nigdy nie przełknęła (wiem, wiem, coaaaa ?!), temat nasienia zawsze mnie intrygował. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że więcej osób nie chce tego badaćpółprzezroczystą maź dopuszczamy do wielu otworów. Jasne, sperma pomaga w tworzeniu dzieci, ale co jeszcze wiemy o spermie? Zdobądźmy wszystkie Wojownicze Żółwie Ninja na tej maź i odkryjmy sekret szlamu.1. Posiadanie alergii na nasienie jest legalne

To dość rzadkie - tylko około 40000 kobiet w USA ma tę alergię - ale tak, może się zdarzyć. Według Przewodnik po rozpoczęciu , jest spowodowana reakcją na określone białko w nasieniu. Objawy obejmują ból, zaczerwienienie, obrzęk i swędzenie pochwy kobiety oraz miejsca, w którym nasienie dotyka jej skóry (w tym ust). Jeśli więc po przełknięciu swędzą usta, warto porozmawiać z lekarzem. Z góry przepraszam za tę niezręczną rozmowę z położnym / ginekologiem.

2. Nasienie spłonie, jeśli dostanie się do oczu

Wydaje się, że to nie myślenia, ale na wypadek, gdybyś potrzebował odświeżenia: trzymaj spermę z dala od oczu. To gówno jest nie tylko lepkie, ale również sperma naszego poręcznego przyjaciela sprawia, że ​​pali się przy kontakcie z oczami. Pamiętaj, że spermina jest substancją chemiczną, a na ósmej klasie nauczyłeś się, że chemikalia powinny być trzymane jak najdalej od oczu. Teraz nie mówię twojegooczyprzełykają, ale znajdują się blisko ust. Więc jest to po prostu coś, o czym należy pamiętać, ok?