Zanim osądzisz ją za pozostanie ze swoim sprawcą, wiedz o tym

Zanim osądzisz ją za pozostanie ze swoim sprawcą, wiedz o tym

Po prostu nie możesz zrozumieć, dlaczego te kobiety zostają ze swoimi sprawcami. Możesz ogarnąć to swoim umysłem, ale nigdy tego nie zrozumiesz, jeśli ci się to nie przydarzy.tengo un esposo y un novio

Nie możesz zrozumieć, że te kobiety trafiły do ​​więzienia. Manipulowano nimi i używano ich.

Doświadczyli każdego możliwego nadużycia: emocjonalnego, fizycznego, seksualnego… jak to nazywasz. Więc następnym razem, gdy zapytasz kogoś, dlaczego z nim została, pamiętaj, że zmieniła go ogromna ilość znęcania się i bólu.Ciągłe maltretowanie może cię złamać do tego stopnia, że ​​nie będziesz już mógł siebie rozpoznać.

To może się przydarzyć każdemu. Możesz być tak silny, jak chcesz, ale jeśli zakochasz się w oprawcy, w zasadzie jesteś załamaną osobą lub wkrótce będziesz.

Nie możesz ich rozpoznać i nie możesz przez całe życie bać się, że możesz się w kimś zakochać. Ale możesz uważać na czerwone flagi, które pokażą ci, że może być typem człowieka, przed którym musisz jak najszybciej uciekać.Sprawcy są wszędzie.

Są tak powszechne i prawdopodobnie miałeś do czynienia z takim mężczyzną przynajmniej raz lub masz do czynienia z nim teraz. Przedstawiają się jako urocze i w zasadzie nie do odparcia.

Wpełzają pod twoją skórę. Podbijają Cię i sprawiają, że zakochasz się w wizerunku mężczyzny, który stworzyli w Twoim umyśle.Ale to tylko obraz, ponieważ rzeczywistość jest całkowicie odwrotna od tego, co masz przed sobą.

Wykorzystują cię emocjonalnie. Wysysają z ciebie ostatni atom energii. Zostawiają cię złamanym i pobitym, a potem przejmują nad tobą całkowitą kontrolę.

Następnie posiadają ciebie, ponieważ tak łatwo jest rządzić umysłem, który został poddany praniu mózgu. Tak łatwo jest przejąć kontrolę nad kimś, kto stracił wszystko, w co wierzył, kimś, kto zaczął wątpić w siebie za wszystko, co robi.

To nie stało się z dnia na dzień. Zaplanowali, że tak się stanie.

como llegar al orgasmo con un chico

To tylko część ich planu. Na początku są tak doskonałe, że aż surrealistyczne. Następnie, kiedy opuścisz czujność, rozpocznie się proces.

Po pierwsze, kłamstwo i wymyślanie wymówek, które nie mają sensu, ale robią to tak, jakby były najrozsądniejszymi rzeczami, jakie kiedykolwiek słyszałeś. Następnie manipulując i obwiniając ciebie.

Potem podpalają cię i próbują doprowadzić cię do szaleństwa. Sprawiają, że wierzysz w rzeczy, które nigdy się nie wydarzyły, więc przestajesz ufać sobie i zaczynasz ufać sobie całkowicie.

Następnie musisz trafić na dno.

Po tym jesteś w środku pusty. Jesteś pusty i zniszczony. Straciłeś prawdziwe poczucie siebie.

Nie masz dla siebie żadnego szacunku i nienawidzisz siebie za to, kim się stałeś. Kiedy nie masz już powodu, by żyć, albo będziesz chciał, żeby wszystko się skończyło, albo zaczniesz szukać wyjścia.

Ale nadal nie będziesz w stanie go znaleźć.

Możesz poprosić znajomych o wsparcie. Możesz z nimi porozmawiać, ale ich prośba o wysiadanie i pytanie, co jeszcze z nim robisz, w magiczny sposób ci nie pomoże.

Nie ułatwi ci to wyjazdu. Łatwo to powiedzieć. zupełnie inaczej jest to zrobić.

Droga do wyzdrowienia jest długa, ale warta podjęcia.

Po odejściu nie możesz po prostu zdecydować się na poprawę. Nawiedzają Cię okropne wspomnienia.

Nie możesz spać w nocy, ponieważ jedyne, o czym śnisz, to on i jego znęcanie się.Boisz się zbliżyć do innych ludziponieważ za każdym razem, gdy spotykasz kogoś nowego, spodziewasz się najgorszego.

Oczekujesz, że będzie taki sam, jak był.

Uzdrowienie wymaga czasu. Musisz pozwolić czasowi uleczyć swoje rany. Musisz pozwolić swojemu sercu uspokoić się i przestać być wrażliwym.

Musisz sobie wybaczyć i opuścić gardę. Musisz zrozumieć, że to nie była twoja wina, że ​​nie zrobiłeś nic złego.

Musisz odzyskać szacunek do siebie i myśleć o sobie tak, jak wcześniej. Tylko czas może ci to dać.

Musisz zdecydować, że to nie on będzie osobą, która naznaczy resztę twojego życia. Musisz dalej pisać historię swojego życia tak, jak chcesz.

comida que ayuda a quemar la grasa del vientre

Musisz przestać definiować siebie przez to, przez co przeszedłeś. Twoje życie na tym się nie kończy. To trwa, jeśli tak zdecydujesz.

ZANIM OCENISZ JEJ ZA POBYT Z SKORZYSTAJĄCĄ, WIESZ TO