9 najbardziej soczystych sekretów Fuller House, które musisz znać przed dostrojeniem - Marzec 2023

Ramię, rozrywka, muzyk, sukienka, występ, zespół muzyczny, strój jednoczęściowy, gra zespołu, dramat, scena,

Powiedzieć, że jesteśmy, to gigantyczne niedomówieniewstrząśniętyoFuller Housepojawi się jutro w serwisie Netflix. A teraz, gdy mamy informacje od Jodie Sweetin (Stephanie Tanner) i Andrei Barber (Kimmy Gibbler), jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani. Na szczęście dla nas zatrzymali się na REDBOOKU i się rozlaliwszystkowiedzą o dzisiejszym programie i sądząc po jego brzmieniu, naprawdę go pokochasz. Zanim więc jutro wieczorem rozbijesz się na kanapie z pilotem w jednej ręce i butelką taksówki w drugiej, przeczytaj, co Jodie i Andrea mówią, że musisz wiedzieć o serialu:

1.Nie spodziewaj się ataku goodie-two-shoesPełen domhumor.
Oczywiście, aby ustawić fabułę, odcinek pilotażowy będzie jednym wielkim hołdem dla oryginalnej serii, wypełnionym `` Wytnij to i '' Miej litość, ale poza tym Andrea mówi, że komedia jest całkiem świeża i będzie rezonują zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. „Humor jest nieco bardziej współczesny, aby pasował do dzisiejszego świata” - powiedziała. „W miarę trwania serialu robimy z niego nasz własny program. To nie to samo, co komedia slapsticka z oryginału ”.Ale nie martw się - Andrea zapewniła nas, że tak, od czasu do czasu usłyszysz swoje ulubione zwroty z przeszłości.

Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

2 ... Albo te chwile przytulania orkiestry w ostatnich minutach koncertu.
`` Nie zrozum mnie źle, w serialu wciąż jest wiele uścisków, rodzinnej miłości i ciepła, ale wiemy, że zawijanie wszystkiego w ładną kokardkę pod koniec każdego odcinka po prostu nie zadziała w dzisiejszym świecie, - mówi Jodie. „Myślę, że przy zmysłowości i światowości dzisiejszych dzieci po prostu nie można już ujść na sucho tych czystych chwil cukrowych”.

3 . Niektóre osobowości bardzo się zmieniły.
I w najlepszym razie pozostały takie same. „Stephanie podróżuje po świecie jako D.J. i wraca, aby pomóc swojej siostrze, więc bycie dorosłym oraz bycie bardziej dojrzałą i odpowiedzialną jest dla Stephanie nowością. Dzięki swojej karierze stała się bardziej światowa ”- wyjaśnia Jodie. Kimmy również najwyraźniej bardzo się rozwinęła jako osoba, po rozwodzie i wychowaniu nastoletniej córki, kontynuując karierę w zakresie planowania imprez. Oczywiście nadal jest wierna swojej dziwacznej jaźni. - Kimmy wciąż jest zwariowana, podekscytowana i bardzo ekscentryczna. Jej garderoba wciąż tkwi w latach 90., ale staje się coraz bardziej fantastyczna ”- mówi Andrea.salir con alguien con un fetiche de pies
Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

4. Część oryginału Pełen dom zestaw jest używany w przedstawieniu.
Chociaż większość z nich musiała zostać przerobiona, kultowa kanapa i dwa krzesła do salonu to oryginały używane 29 lat temu, mówi Jodie. Aha, i prawdopodobnie możesz spodziewać się, że jakiś pluszak wykona kameę. 'Pan. Niedźwiedź mieszka w moim domu. Jeśli wszystko się ułoży i zrobimy drugi sezon, myślę, że sprowadzę z powrotem pana Niedźwiedzia. Tak proszę! A także słupki do łóżek z ołówkiem, jeśli nadal je masz, Steph.

hornear sin azúcar ni sustitutos del azúcar

5. Kimmy miała ataki astmy podczas filmowania.
Ta 29-letnia oryginalna kanapa? Chociaż zdecydowanie wywołuje nostalgię, Andrea na własnej skórze przekonała się, że nagromadzenie kurzu sprawiło, że jest również wyjątkowo wywołujący kaszel. „Byłem na to uczulony, kiedy zaczęliśmy kręcić filmy, za każdym razem, gdy mieliśmy scenę w salonie, miałbym atak astmy, aż w końcu Jodie zorientowała się, że to kanapa”. Ups, myślę, że Danny Tanner nie nadążał za swoimrygorystyczne czyszczeniew końcu harmonogram.

6. Jodie, Candace i Andrea mieli spory wpływ naFuller Housescenariusz.
„Ponieważ wszyscy byliśmy mamami, naprawdę wnieśliśmy duży wkład w to, co dzieje się z wątkami dotyczącymi konieczności równoważenia pracy z dziećmi” - mówi Jodie. Innymi słowy, całkowicie odniesiesz się do ich zmagań.7. W rezultacie program porusza kilka poważnych problemów rodzicielskich.
Radzenie sobie z błotnistymi wodami rozwodu, pomaganie dziecku w dopasowaniu się, poruszanie się po świecie pracy jako mama i powrót do sceny randkowej po śmierci współmałżonka to główne tematy poruszane przez DJ, Kimmy i Stephanie w pierwszej pora roku. „Myślę, że kobiecy punkt widzenia w tym serialu jest naprawdę inny i postępowy” - mówi Jodie. - Wciąż chodzi o rodzinę, aleFuller Housenaprawdę wpisuje się w życie tych trzech kobiet w sposób, który jest prawdziwy ”.

8. Niestety, wujka Jessego nie będzie tam, gdzie spojrzysz.
Jeśli masz nadziejęFuller Housezadowoli twoją poprawkę Johna Stamosa, możesz być trochę rozczarowany. Oczywiście jesteśmy pewni, że serial nadal będzie niesamowity, ale Jodie mówi, że poza pierwszym odcinkiem Danny, Joey i Jesse są zasypywani tylko raz lub dwa razy przez resztę sezonu. „Myślę, że Bob [Saget] wrócił na jeszcze jeden odcinek, a John [Stamos] wrócił na dwa, ale nie wszystkie naraz” - mówi Jodie. oglądając teReklamy greckiego jogurtuna YouTube na razie.

Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

9. I na koniec, ale na pewno nie najmniej ważne: Tak, Steve i D.J. jest całkowitą (ehem, prawdopodobną) możliwością.
Stevejest niedawno rozwiedziony, a Deej jestsamotna mama...zrobić matematykę. Nie tylko my liczymy na to. „Steve wraca” - wylewa Andrea. „Wszyscy kochają D.J. i Steve i wysyła ten związek, więc zobaczymy. Oto nadzieja!<3

Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.