4 rodzaje narcyzów, których przyciąga każdy empatia - Grudzień 2022

4 rodzaje narcyzów, których przyciąga każdy empatia

Każdy narcyz ma w sobie coś, czemu nie można się oprzeć, coś, co cię wciąga i pochłania – jak czarna dziura.

Urzekają swoim doskonałym zachowaniem i gestami, za które można umrzeć. Po rzuceniu na ciebie zaklęcia są gotowi do ataku.Dopiero wtedy pokazują swoje prawdziwe twarze – kiedy jest za późno i zbyt trudno ci uciec.

Przeżuwają twoje emocje, a później po prostu je wypluwają, pozostawiając cię całkowicie zniszczonym i niepewnym.

cómo volver loco al hombre en la cama

Powstaje więc pytanie, dlaczego te dwa typy ludzi, narcyzów i empatów, tak silnie się przyciągają?Może to dlatego, że empaci są tak wrażliwi, że atakują te emocjonalne wampiry – przyciągają je tak dużą ilością pozytywnej energii, którą żywią się narcyści. Może to tylko sposób na przywrócenie życiowej równowagi.

Empaci mają skłonność do troszczenia się o innych i uzdrawiania ich. Nie mogą powstrzymać się od zamiany zła w prawo.

Właśnie dlatego pociągają ich narcyzy — chcą ich uleczyć i im pomóc. Haczyk polega na tym, że jedyne, co osiągają, to zranienie siebie.samotna smutna brunetka siedzi na kanapie

Najważniejszą rzeczą, którą każdy empata musi sobie uświadomić, jest to, że nigdy nie mogą naprawdę uzdrowić narcyza i położyć kresu jego narcystyczne gry umysłowe . To może pochodzić tylko od samych narcyzów.

Chroń swoją empatyczną osobowość, unikając kuli od samego początku. Zamiast spotykać się z narcyzem i wpadać w jego pułapkę, szukaj ich już na początku. Naucz się rozpoznawać różne typy narcyzów, aby chronić się w przyszłości.

Istnieją dwa główne typy narcyzów: wrażliwi i nietykalni

Wrażliwi narcyzowie są bardzo wrażliwe i kruche głęboko w środku. Ich największym strachem jest strach przed porzuceniem i odrzuceniem, więc zrobią wszystko, aby się chronić. Założą swoje maski w nadziei, że staną się czymś, co uwielbiają.

W tym procesie nie mają żadnej empatii dla innych. Jedyne, co jest dla nich ważne, to oni sami. Nie są w stanie okazywać innym miłości i uczucia.

Ich największą bronią przeciwko tobie są gry, w które grają. Jedną z tych gier, w które grają narcyz, jest manipulacja emocjonalna.

Używają wszelkich środków, jakie mają, aby cię emocjonalnie osaczyć. Sprawią, że uwierzysz w rzeczy, które nie są prawdziwe lub nie istnieją.

volviendo loco a un hombre en la cama

Niezniszczalni narcyzowie reprezentują tradycyjny wizerunek narcyza – tego, który każdy wyobraża sobie, gdy wyobraża sobie narcyza. To znaczy osoba o niezwykle wysokiej pewności siebie, która nie dba o nikogo poza sobą.

dolor de estómago severo después de comer brócoli

sylwetka przystojnego mężczyzny siedzącego

Szukają mocy i chwały. Nie ubóstwiają nikogo poza sobą. Ich największym problemem jest to, że myślą, że są boskimi postaciami, które są lepsze od kogokolwiek innego.

Te dwa główne typy narcyzów można podzielić na więcej podtypów: narcyzów miłosnych, kompensacyjnych, elitarnych i złośliwych.

Miłośnicy narcyzów są zwykle poszukiwaczami złota i poważnymi łamaczami serc. Wykorzystają cię do rzeczy, których potrzebują i chcą, a są to pieniądze i seks.

Kiedy już wpadniesz w ich moc i dasz im to, czego potrzebują, wkrótce się tobą znudzą i odrzucą na bok jak zużyty mop – nie przejmując się ani trochę o twoje emocje.

Są zbyt pewni siebie i zwykle szalenie atrakcyjni, ale w środku są tylko pustą skorupą – płytką. Jedyne, czego chcą, to zadowolenie siebie i zaspokojenie swoich potrzeb.

Narcyz kompensacyjny są bardzo dobrymi kłamcami, więc kłamstwo jest ich ulubionymnarcystyczne nadużycietaktyka. Lubią rekompensować wszystkie rzeczy, których nigdy nie osiągnęli, więc kłamią na temat swoich osiągnięć, prezentując się o wiele bardziej niż w rzeczywistości. Problem w tym, że są tak dobrymi kłamcami, że nie można ich przejrzeć.

Zazwyczaj celują w osoby niestabilne emocjonalnie, które będą służyć jako wzmacniacze ego. Ci ludzie będą tymi w związku, którzy będą podziwiać ich fałszywe osiągnięcia.

uśmiechnięta kochająca się para siedząca na kanapie

Tacy narcyści nie mogą znieść krytyki i jest to jeden z powodów, dla których zastraszają niestabilnych emocjonalnie tych, którzy są ich „wsparciem”.

Narcyzy elity są przekonani, że są najlepsi, chociaż ich dotychczasowe osiągnięcia twierdzą inaczej.

Naprawdę nie mają solidnych podstaw do myślenia, że ​​są lepsi od innych, ale i tak mają.

Mają potrzebę chwalenia się i popisywania swojego intelektu innym, bycia lepszymi, a co gorsza w całej sytuacji, że są w tym dobrzy.

Złośliwi narcyzowie graniczy z byciem psychopatami. Nie interesują ich, co jest złe, a co dobre. Zrobią dosłownie wszystko, na co mają ochotę i nie będą odczuwać żadnych wyrzutów sumienia.

Są niezwykle aroganccy i cierpią na boski kompleks, myśląc, że są jedynymi, którzy się liczą i że są lepsi od wszystkich innych.

nuevo peinado para mujeres con cara redonda

Są to typy ludzi, na których jako empata musisz uważać. Lepiej, jeśli zauważysz ich na początku, niż wejdziesz w zaklęty i niebezpieczny krąg, w który cię wciągają – gdy już dotkną cię.

4 rodzaje narcyzów, których przyciąga każdy empatia