20 doskonale uzasadnionych powodów, dla których mężczyźni z tatuażami są marzeniem każdej dziewczyny - Czerwiec 2022

Tatuaże na ramiona, tatuaże na klatce piersiowej, tatuaże na plecach, tatuaże na szyi…

Wszystkie mają jedną wspólną cechę - są formą wyrażania siebie - odzwierciedleniem czyjejś duszy, stylu życia i sposobu myślenia.Teraz, gdy połączymy słowo tatuaż z mężczyznami, otrzymujemy jedno z najpotężniejszych i najseksowniejszych trójsłówkowych oświadczeń na świecie - MEN WITH TATTOOS!

Jestem pewien, że w tej samej sekundzie ktoś wspomina tatuaże i mężczyzn w jednym zdaniu, każda kobieta w odległości trzech kilometrów wyobraża sobie ten sam obraz:

Gorący, seksowny, tajemniczy, zły facet z (najlepiej) czarnymi włosami, idealnie proporcjonalnymi mięśniami i uzależniającą charyzmą.Cóż, jeśli mnie zapytasz, mężczyźni z tatuażami są tak cholernie gorący, że nad ich głowami powinien znajdować się napis informujący wszystkie dziewczyny, aby się przygotowały:Wytatuowany mężczyzna zbliżający się.'

Powinni mieć oddzielną część w kawiarni zarezerwowaną dla wytatuowanych mężczyzn, aby ułatwić kobietom ich znalezienie i podziwianie (oczywiście z bezpiecznej odległości, na wypadek, gdyby byli zbyt podekscytowani).Przeciwnie, nasze matki, ojcowie i niektórzy inni ludzie prawdopodobnie nie sądzą, że to dlatego, że społeczeństwo deklaruje mężczyzn z tatuażami jako najgorszych złych chłopców, narkomanów lub przestępców, którzy są zainteresowani robieniem podejrzanych rzeczy, a zatem jako tacy nie są odpowiednie dla związku lub małżeństwa.

Ale z przyjemnością stwierdzam, że nie mogą się bardziej mylić - mężczyźni z tatuażami to coś innego!

Są romantyczni, artystyczni, namiętni, oddani sprawie rdzenia, a czasem trochę impulsywni (co niekoniecznie jest złą rzeczą)!

I dlatego tak bardzo ich szalejemy!

Oto i oto są wszystkim, czym powinien być mężczyzna!

Są marzeniem każdej dziewczyny z jakiegoś powodu i dlatego silnie pragnę zaakcentować te powody, aby wyświadczyć społeczeństwu przysługę i otworzyć oczy, aby zobaczyć prawdziwy potencjał tych niesamowitych, namiętnych, oddanych, seksownych zwierząt, które po prostu robić najlepszych chłopaków, ojców i mężów!

1. Mają ten niesamowity klimat

Sam proces tatuowania jest niezwykle bolesny i to jest główny powód, dla którego łączymy wytatuowanych mężczyzn z gorącymi bestiami.

Teraz to osoba decyduje, czy będzie postrzegać ten zły klimat jako coś pozytywnego czy negatywnego.

Jeśli chodzi o każdą dziewczynę, ta bezczelna atmosfera mężczyzny, który przez całe życie nosi inspirującą sztukę ciała, jest bezcenna.

I to nie ma nic wspólnego z wyborem najlepszego tatuażu lub doprawieniem go idealną fryzurą.

Mężczyźni z tatuażami mają seks w swoich aurach i przy każdym ruchu czują, że ciągle powtarzają inspirującą historię swojego życia.

Ich nastrój jest połączeniem następujących składników: mądrości, szacunku, motywacji, uznania i determinacji, na które żadna kobieta nie może pozostać obojętna!

W przeciwieństwie do facetów na kanapie, noszących etykietę wielkiego podniecenia, klimat wytatuowanych mężczyzn jest dużym podnieceniem pod każdym względem ich istoty, ponieważ tak naprawdę dbają o rzeczy.

Są napędzane paliwem zwanym wysiłkiem i motywacją, aby przyczynić się do uczynienia świata lepszym miejscem.

¿Por qué saboteé mis relaciones?

2. Są wyraziste

Mężczyźni z tatuażami są dziesięć razy bardziej ekspresyjni niż bezmyślni mężczyźni.

Ich decyzja o wejściu do sklepu z tatuażami i oddaniu się procesowi odbarwiania wynika z chęci podzielenia się czymś ze światem i ludźmi wokół nich, wyrażania siebie za pomocą tatuaży, ponieważ słowa często nie wystarczają.

Ich pomysły na tatuaż mówią dużo o przesłaniu, które chcą wysłać światu, ich przeszłemu życiu, ich życiowym celom i ich ogólnej osobowości.

Zarówno chęć twórców tatuaży, jak i chęć wytatuowanego mężczyzny, by powiedzieć coś sensownego, wiele mówią o ich chwale prawdziwych wartości zamiast fałszywych ideałów.

Również stwierdzenia takie jak „Mężczyźni z tatuażami są niepiśmienni lub niewykształceni” to totalne bzdury.

Każde ostatnie badanie i nowe badanie głosi, że coraz więcej wykształconych studentów jest farbowanych.

Pomyślcie tylko, ilu znanych i inteligentnych ludzi nosi sztukę ciała.

Aby ci pomóc, oto mini lista gorących, sławnych i inteligentnych wytatuowanych mężczyzn: Johnny Depp, Adam Levine, David Beckham, Eminem, Colin Farrell, Ryan Gosling, Lenny Kravitz.

3. Są zaangażowani w kość

Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z tatuażem lub kiedykolwiek zdarzyło Ci się umawiać z nim w przyszłości, wiedz, że są oddani sprawie!

Tak, możesz zapomnieć o wszystkim, co słyszałeś o ich złej reputacji. To zwykłe bzdury.

W momencie, gdy mężczyzna decyduje się na tatuaż, postanawia zaangażować się w coś, w co naprawdę wierzy, co ma dla niego duże znaczenie i prawdopodobnie będzie mu towarzyszyć przez resztę życia.

Taka decyzja wymaga dużo odwagi, poświęcenia i miłości.

Zaufaj mi, kiedy powiem: Kiedy wytatuowany mężczyzna ma uczucia do kogoś, od razu podejmuje decyzję chroń tę osobę, staraj się być najlepszym, jaki może być, i angażuj się z każdym jego kawałkiem.

I odręczny facet nie bawi się uczuciami innych ludzi.

Rozumie złożoność i piękno emocji.

On uważa zaangażowanie za coś świętego.

Zobacz także: 7 prostych powodów, dla których dziewczyny uwielbiają złych chłopców

4. Są tajemnicze

Pomyśl tylko o Johnnym Deppie.

Przysięgam na Boga, za każdym razem, gdy widzę tego człowieka, nie mogę przestać zastanawiać się nad tym, co się dzieje w jego głowie, i jak udaje mu się zdobyć moją niepodzielną uwagę, nawet nie próbując.

On i jego załoga są albo istotami nadprzyrodzonymi, albo być może ich tatuaże znacznie przyczyniają się do tego, że wydają się tajemnicze i nieodparte dla nas (zwykłych) istot ludzkich.

Ponieważ nie mamy żadnego dowodu na pierwszą hipotezę, założę się, że jest to druga.

Rzeczywiście, każdy tatuaż sam w sobie jest tajemnicą, ponieważ tylko osoba, która go ma, zna jego prawdziwe znaczenie i jaką wartość ma dla nich.

Idealnymi przykładami są plemienne projekty, które są tak trudne do rozszyfrowania, nawet gdy spędzasz dzień, wpatrując się w nie.

I dlatego po prostu nie mamy dość mężczyzn z tatuażami i ich potężną zagadką!

5. Nie grają narzucone przez społeczeństwo zasady

Jeśli zapytasz mężczyznę lub kobietę z tatuażem o to, co myślą o społeczeństwie i ich kazaniach o tym, jak powinniśmy żyć naszym życiem, powiedzieliby ci, że nie mogliby dać z siebie nic.

Bo to cholernie prawda!

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety z tatuażami z pewnością nie dbają o to, co myślą o nich inni ludzie, nie mówiąc już o społeczeństwie.

Ponieważ gdyby tak było, nigdy nie zdecydowaliby się na tatuaż.

Nie obchodzi ich, czy społeczeństwo sklasyfikuje ich jako przestępców, narkomanów czy cokolwiek innego - sami znają prawdziwą prawdę.

I odmawiają gry według jakichkolwiek narzuconych przez społeczeństwo zasad, takich jak zawarcie małżeństwa przed trzydziestką; nudna, konwencjonalna praca; i kupowanie rzeczy, które chcą od mediów.

Nie dbają o popularność i nie znoszą rutyny i robią rzeczy tylko dlatego, że robią to inni.

Wolą spędzać życie na poszukiwaniu tego, co ich pasjonuje, zamiast być nieszczęśliwym z pracą, której nie mogliby bardziej nienawidzić.

I całkowicie za to je wykopujemy.

6. To nowy rodzaj romantyzmu

Ktokolwiek powiedział, że wytatuowani mężczyźni po prostu nie mogą być romantyczni lub nie wiedzą, jak być romantycznym, był całkowicie w błędzie.

Tylko dlatego, że mężczyźni z tatuażami nie są typowymi romantykami, nie oznacza to, że są całkowicie pozbawieni romantycznych uczuć.

W rzeczywistości są one nową rasą romantyków, która jest dziesięć razy bardziej seksowna i ekscytująca!

Ich badassowa atmosfera tworzy ciemniejszy odcień romansu, który jest zmysłowy, potężny i niezwykle namiętny.

Są naprawdę dobrzy w sprawianiu, aby kobieta czuła się wyjątkowa, chroniona i doceniana, ponieważ czują, że to ich praca, i są mistrzami w robieniu tego subtelnie i mądrze.

7. Są odważni

Posiadanie różnych tatuaży oznacza posiadanie różnych perspektyw, przekazywanie różnych wiadomości lub opowiadanie wyjątkowej historii.

Aby opowiedzieć historię lub móc ją stworzyć, musisz być chętny.

Musisz być odważny i gotowy na wypróbowanie nowych rzeczy.

Mężczyźni z tatuażami są dokładnie tacy.

Każdy tatuaż ma swoją historię do opowiedzenia.

Każdy z ich tatuaży oznacza, że ​​doświadczyli czegoś zmieniającego życie, co zainspirowało ich do przekształcenia go w sztukę ciała.

Atramentowi faceci są jak chodząca inspiracja, mówiąc światu, że nigdy nie przestaną odkrywać życia i uczyć się cennych lekcji na drodze do stania się prawdziwym sobą.

Zobacz także: Idealny facet dla ciebie to mieszanka złego chłopca i miłego faceta

alimentos para comer para prevenir los gases

8. Mają ekscytującą historię

Osobiście nigdy w życiu nie spotkałem mężczyzny (ani nikogo innego) z tatuażem, którego osobowość lub poprzednie życie były nudne lub nudne do samego rdzenia.

I dlatego z całego serca iz dumą mogę ogłosić, że mężczyźni z tatuażami mają ekscytującą historię!

Mam na myśli, dlaczego nie mogli?

Ich tajemniczy, badassowy klimat musiał jakoś zostać stworzony i na pewno nie powstał z dnia na dzień.

Ich klimat badass został ukształtowany przez ekscytującą historię i aktywną rolę w ich życiu, zamiast roli obserwatora.

Mężczyźni z tatuażami doświadczyli głębokiego gówna, które zawsze wychodzi na powierzchnię, gdy zaczniesz się z nimi kontaktować.

Opowiadają o swoich doświadczeniach z taką gracją, łatwością i zagadką.

Jest po prostu nieodparty i zapiera dech w piersiach w każdej formie.

9. Myślą nieszablonowo

Jak już powiedziano, mężczyźni z tatuażami nie są zwykłymi obserwatorami.

Zamiast tego zawsze myślą nieszablonowo i znajdują znaczenie wszędzie, gdzie spojrzą i we wszystkim, co robią.

Widzą życie w innym świetle i ruchu.

Podczas gdy niektórzy ludzie widzą tylko smoka o nikczemnej konotacji, wytatuowani mężczyźni (i inna ekipa tatuująca) widzą coś zupełnie innego, ponieważ dla nich ten konkretny przedmiot reprezentuje ich własny pomysł i interpretację czegoś.

A tatuaże są doskonałym narzędziem do przedstawiania swoich pomysłów i myśli na temat płótna zwanego ciałem.

I dlatego każdy tatuaż zasługuje na szczególny podziw i uznanie dla własnej ekspresji.

Każdy tatuaż rodzi się z unikalnego pomysłu.

Warto na to zwrócić uwagę - zarówno tatuaż, a zwłaszcza wytatuowana osoba, lub w tym przypadku wytatuowany mężczyzna.

10. Są pasjonatami

Pasja jest jedną z najpotężniejszych sił we wszechświecie i może objawiać się w wielu formach.

Na przykład niektórzy mężczyźni lubią gotować, pływać, grać, rysować itp.

A niektórzy ludzie pasjonują się tatuażami.

A pasjonowanie się tatuażami oznacza także pasjonowanie się życiem, ponieważ chcesz z tego jak najlepiej wykorzystać.

Chcesz zaznaczyć każdą wyjątkową chwilę.

Chcesz, żeby miało to znaczenie.

Mężczyźni z tatuażami też tego chcą.

Są pasjonatami tej tajemniczej rzeczy zwanej życiem, a tatuaż jest jednym ze sposobów wyrażenia tego.

Nie chcą być częścią przeciętności ani czymś zwyczajnym.

Wiedzą, że we wszystkim, czego doświadczyli i mają zamiar doświadczyć, jest znacznie więcej.

Decydują się na ekspresję i pasję do życia, ponieważ jest to jedyny sposób, aby żyć pełnią życia.

Dlatego po prostu nie mamy ich dość.

11. Poradzą sobie z bólem

Wierzcie lub nie, ale są ludzie, którzy nie radzą sobie z prostą grypą, nie mówiąc już o bólu spowodowanym tuszem w sklepie z tatuażami.

Ale nie mężczyźni z tats.

Są męskie i odważne, ponieważ nie boją się odrobiny bólu i igły.

W rzeczywistości nawet nie myślą o bólu, ponieważ koncentrują się wyłącznie na produkcie końcowym - sztuce.

I taki człowiek, który ma swoje priorytety i nie rezygnuje z pewnych przeszkód, jeśli chodzi o osiągnięcie swoich celów, jest człowiekiem wartym randki i świętowania!

To znaczy, nikt nie lubi być z mężczyzną, który będzie stale szukał wymówek, aby usprawiedliwić swoje tchórzliwe zachowanie.

Prawdziwy mężczyzna znajduje cel i dba o jego osiągnięcie bez względu na wszystko.

Powiedz mi, że to nie jest seksowne jak diabli!

Zobacz także: 100 najlepszych pomysłów na tatuaż dla kobiet, które pomogą Ci znaleźć idealny Tat

12. Są autentyczne

Jak już powiedziano, mężczyźni z tatuażami z pewnością nie przejmują się niektórymi nieistotnymi opiniami przypadkowych ludzi.

Wytatuowani mężczyźni starają się być szczerzy, ponieważ nie mogą sobie poradzić z byciem fałszywym lub czymkolwiek innym.

Wolą się wyróżniać z tłumu, niż ślepo podążać za nim, ponieważ wiedzą, że nie byliby sobą, gdyby słuchali opinii innych ludzi.

¿Se puede hacer budín de maíz con anticipación?

W chwili, gdy zdecydowali się zdobyć ten tatuaż, postanowili powiedzieć światu, żeby się kurwa zamknął i przedstawił im nowe pomysły i perspektywy życiowe, nie obawiając się, że komuś się to nie spodoba.

I dlatego całkowicie zasługują na pochwały i uwielbienie!

13. Świętują niedoskonałość

Ponieważ żyjemy w czasach zaawansowanej chirurgii plastycznej i innych narzędzi wymyślonych, aby wyglądać „perfekcyjnie”, body art jest największym znakiem świętowania niedoskonałości zamiast ślepego szukania doskonałości.

Mężczyźni z tatuażami postrzegają swoje ciało jako niedoskonałe płótno, które musi być wypełnione inspirującymi rzeczami, aby mieć sens.

Nie zawracają sobie głowy osiągnięciem doskonałości, ponieważ wiedzą, że ona nie istnieje.

Nie marnują czasu na fałszywe ideały, ponieważ są zbyt zajęci tworzeniem i chwaleniem własnych historii i momentów artystycznych.

14. Szczerze mówiąc o swojej przeszłości

Mężczyźni z tatuażami są szczerzy do sedna, a fakt, że byli gotowi nałożyć na swoje ciało tatuaże podatne na ataki, wiele mówi o ich odwadze i uczciwości.

Zamiast próbować o tym zapomnieć, jak większość ludzi, patrzą dalej, widząc to jako coś cennego, co nauczyło ich wielu cennych lekcji.

Nie boją się tego, kim byli, kim są i kim się stają.

Świętują każdą fazę życia i uważają to za coś wartego zauważenia, zapamiętania i wychwalania.

Nie znoszą kłamstw, podstępów ani jakichkolwiek negatywnych emocji.

Jedyne, w co wierzą, to czysta prawda.

cosas que debe saber la niña recién nacida

15. Są wrażliwe

Mimo że wyglądają na wszystkich nieustraszonych i wrednych, mężczyźni z tuszem mają również swoją wrażliwą stronę.

Doświadczają wszystkiego z dużą ilością emocji i uczuć, dlatego inspirują ich do umieszczania tych uczuć w rysunkach - tatuażach.

Mężczyźni z tatuażami to wrażliwe dusze, które szukają sensu świata, w którym żyjemy, szukają własnego celu życiowego i kwestionują wszystko, co warto przesłuchać.

W przeszłości byli ranni, byli brani za pewnik, ale za każdym razem, gdy decydowali się powstać, wstać i poradzić sobie z konsekwencjami.

Oksymoron bycia wrażliwym badassem jest czymś naprawdę potężnym, seksownym i totalnym majteczkiem.

Żadna dziewczyna nie może pozostać obojętna.

16. Są spontaniczni

Mężczyźni z tatuażami nie są marzycielami.

Żyją chwilą, krwawią, śmieją się, dbają.

Są spontaniczni z natury, a ich motto brzmi: „Chwytaj dzień!”

Teraz nie potrafię wyjaśnić związku między tatuażami a życiem w tej chwili, ale na pewno jest w tym coś tajemniczego!

17. Wiedzą, czego chcą

Zdecydowanie, które tatuaże będziesz mieć na ciele (prawdopodobnie) przez resztę życia, nie jest łatwym zadaniem, podobnie jak decyzja, którą osobę poślubisz.

A mężczyźni z tatuażami wiedzą dokładnie, czego chcą w życiu, jak je zdobyć i jak je zachować.

Dokonują wyboru i trzymają się tego.

Nie decydują się na coś kapryśnego, a potem usprawiedliwiają się, gdy staje się dla nich za dużo.

Oni nie są chłopcami.

Są dorosłymi facetami, którzy zawsze walczą o to, czego chcą, zamiast czekać, aż ktoś im pomoże.

18. Nie boją się przyszłości

Mężczyźni z tuszem nie boją się przyszłości, ponieważ nie boją się podejmować ważnych decyzji i ufać swoim wnętrznościom.

Najlepszym tego przykładem są ich tatuaże.

Kiedy mężczyzna jest wystarczająco odważny, aby wybrać tatuaż, który będzie jego towarzyszem przez wiele lat, jest również wystarczająco odważny, aby dokonywać innych, ważniejszych i zmieniających życie wyborów.

I każda kobieta lubi wiedzieć, że jej mężczyzna jest w stanie dbać zarówno o siebie, jak i o swoje życie, ponieważ jest to zdecydowanie jedna z najseksowniejszych cech, jakie może posiadać mężczyzna.

19. Wyglądają niesamowicie we (prawie) wszystkim

Tatuaże na nogach, pełne rękawy, tatuaże zwierzęce, tatuaże plemienne i różne modne tatuaże mają moc podnoszenia każdej kombinacji ubrań i podkreślania niektórych części ich gorących ciał.

Wyobraź sobie tylko opalonego, wytatuowanego mężczyznę o ciemnych włosach i wysportowanym ciele w białej koszulce, który doskonale podkreśla każdy cal jego rzeźbionej sylwetki.

Albo wyobraź sobie wytatuowanego mężczyznę w prostym białym, brudnym podkoszulku.

Lub zapinany na czarny guzik z krótkim rękawem.

Mógłbym tak trwać wiecznie, ponieważ po prostu wyglądają gorąco we (prawie) wszystkim, co wkładają (nawet jeśli wolimy widzieć, jak noszą tylko tatuaże)!

20. Są świetne w łóżku

Po połączeniu wszystkich powyższych znaków dochodzimy do ostatecznego powodu:

Mężczyźni z tatuażami są świetni w łóżku. Kropka.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego, pozwól, że przypomnę Ci o ich artystycznej, ekspresyjnej naturze, ich wrażliwej stronie, ich ognistej namiętności, przygodzie ducha i urozmaicisz to z doskonałą ilością tajemnic.

Tak. Łącząc to wszystko, otrzymujesz mężczyznę, który jest absolutnie niesamowity w prześcieradłach!

Ten, który jest prawdziwą sztuką w sobie.

Szkoda by było nie pozwolić mu uczyć cię swoich zasad, prawda, dziewczyny?

O tak!

Zobacz także: 7 powodów, dla których dziewczyny wybierają złych chłopców zamiast miłych facetów