pudding kukurydziany - Grudzień 2022

[wynik oceny = „5,00”]

Czy to tylko ja, czy wszyscy są podekscytowani, gdy widzą pudding kukurydziany jako część specjalnej kolacji? Osobiście mógłbym zjeść to danie jako danie główne. Ten pudding kukurydziany jest idealnym posiłkiem na święta i jest ulubionym produktem całej rodziny i może również stać się jednym z Twoich.

Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:8Czas gotowania:1godzina0min Czas całkowity:1godzina0min Składniki4 łyżki. masło niesolone 1 mała żółta cebula 1 ząbek czosnku 1/2 łyżeczki Sól koszerna 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony czarny pieprz 1/4 łyżeczki. pieprz cayenne 2 Cz. mrożone ziarna kukurydzy 1 puszka kukurydzy kremowej 1 Cz. mleko 4 uncje ser topiony 1 łyżka. cukier granulowany dwa jajka 1 pudełko Jiffy Corn Muffin Mix 2 Cz. tarty ostry ser CheddarTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Spryskaj naczynie do pieczenia o wymiarach 9 na 13 cali nieprzywierającym sprayem do pieczenia.
  2. Roztop masło w dużym rondlu lub holenderskim piekarniku na średnim ogniu. Dodaj cebulę, czosnek, sól, pieprz i cayenne i smaż przez 5 minut, aż cebula zmięknie. Wyłącz ogrzewanie.
  3. Dodaj ziarna kukurydzy, kukurydzę śmietanową, mleko, ser śmietankowy i cukier, mieszając, aż dobrze się połączą. Dodawaj jajka pojedynczo, a następnie wymieszaj muffinki, mieszając, aż ciasto będzie gładkie. Wmieszaj rozdrobniony ser.
  4. Wlej masę do naczynia do pieczenia i piecz przez 50 do 60 minut, aż środek będzie twardy.

Wskazówki i techniki

Ruszaj naprzód:Możesz zrobić to danie dzień wcześniej i przechowywać w lodówce. Następnie przykryj ugotowany pudding kukurydziany folią i piecz w temperaturze 350 stopni F przez 20 minut. Możesz przygotować ciasto na niegotowane, dzień wcześniej, a następnie po prostu postępuj zgodnie z normalnymi czasami gotowania.

Powyższe pochodzi zSAVORY SWEET LIFE: 100 po prostu pysznych przepisów na każdą rodzinną okazjęprzez Alice Currah. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej książki nie może być używana ani powielana bez pisemnej zgody HarperCollins Publishers, 10 East 53rd Street, New York, NY 10022.5,00 5

Czy to tylko ja, czy wszyscy są podekscytowani, gdy widzą pudding kukurydziany jako część specjalnej kolacji? Osobiście mógłbym zjeść to danie jako danie główne. Ten pudding kukurydziany jest idealnym posiłkiem na święta i jest ulubionym produktem całej rodziny i może również stać się jednym z Twoich.Wskazówki i techniki

Ruszaj naprzód:Możesz zrobić to danie dzień wcześniej i przechowywać w lodówce. Następnie przykryj ugotowany pudding kukurydziany folią i piecz w temperaturze 350 stopni F przez 20 minut. Możesz przygotować ciasto na niegotowane, dzień wcześniej, a następnie po prostu postępuj zgodnie z normalnymi czasami gotowania.

Powyższe pochodzi zSAVORY SWEET LIFE: 100 po prostu pysznych przepisów na każdą rodzinną okazjęprzez Alice Currah. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej książki nie może być używana ani powielana bez pisemnej zgody HarperCollins Publishers, 10 East 53rd Street, New York, NY 10022.