20 filmów z pisklętami, które każda kobieta musi zobaczyć przynajmniej raz w swoim życiu - Grudzień 2022

najlepsze filmy z pisklętami New Line, MGM i Working Title Films

Czasami po prostu chceszzbierz swoje dziewczyny, nalej trochę wina i żyj zastępczo przez naprawdę świetny film z laską. Gotowy na binge-watch? To sąfilmywarto dodać do swojej kolejki.

Zobacz galerię dwadzieściaZdjęcia siostrzana wspólnota podróżujących piskląt w spodniach Alloy Entertainment 1z 20Siostra Wędrujących Spodnie

Ten filmjest dosłownie o parze dżinsów, które podróżują po świecie i jakimś cudem potrafią bez problemu zmieścić trójkę przyjaciółróżne typy ciała. Lubić,to jest cała podstawa filmu. Ale chodzi także o przyjaźń, miłość, rodzinę, siostrzeństwo, a ja nie płaczę, ty płaczesz!STREAM TERAZ

pięćdziesiąt odcieni szarych piskląt Funkcje ostrości dwaz 20Pięćdziesiąt odcieni szarości

To nieznacznie skręca z terytorium piskląt i doporno z miękkim rdzeniemkrólestwo, ale hej, to zdecydowanie film, który oglądasz ze swoimi dziewczynami zamiast przyjaciół. (Chociaż niektórzy faceci zrobićznać linie.) Tak czy inaczej, pan Grey zobaczy się teraz.

STREAM TERAZruch piskląt notebooka Nowa linia 3z 20Notatnik

Tego filmu, zwanego inaczej filmem, który sprawił, że zakochałeś się w Ryanie Goslingu, nie da się oglądać bez płaczu. Najlepiej cieszyć się nim samemu z plikiemkieliszek winaalbo z grupą dziewczyn, które nie będą oceniać, kiedy trzy razy z rzędu przewiniesz scenę całowania w deszczu.

STREAM TERAZ

bezmyślny ruch laski Paramount Pictures 4z 20bezradny

To nie jest tylko jeden z najlepszych filmów o laskach wszechczasów, to jeden z najlepszychnajlepsze filmy wszechczasów. Każda linijka jest cytowana, muzyka jest ikoniczna, moda jest wielka i jakoś kończysz kibicowaniem parze, która jest dosłownie przyrodnim rodzeństwem. Poza tym, czy wiesz, że jest oparty na Jane AustenEmma? Teraz tak.STREAM TERAZ

warunki czułe pisklę film Paramount Pictures 5z 20Warunki czułości

Cytując plakat filmowy: chodź się śmiać, chodź płakać, chodź się przejmować, chodź na ZŁAMANE WARUNKI. (Okej, może dodałem do tego „kapitaliki” i „wariactwo”). Ten film jest samą definicją słowa „saga” i pozostawi cię tak zniszczonym emocjonalnie, że prawdopodobnie będziesz musiał wziąć dzień wolny od pracy. Ale w dobry sposób.

STREAM TERAZ

moja najlepsza przyjaciółka TriStar 6z 20Ślub mojego najlepszego przyjaciela

Ten film jest odpowiedni dla każdego, kto kiedykolwiek podkochiwał się w swoim najlepszym przyjacielu i musiał patrzeć, jak zakochuje się w kimś innym. Poza tym to jeden z najlepszych filmów z trwałą Julią Robert w roli głównej.

STREAM TERAZ

pisklę laski ze stali magnolii TriStar 7z 20Stalowe magnolie

Skoro jesteśmy przy filmach Julii Roberts, które sprawią, że kanaliki łzowe cię nienawidzą, porozmawiajmyStalowe magnolie. Film przedstawia relacje między amatka córkaduet i ich przyjaciele, gdy przechodzą przez dobre, złe chwile i wszystko pomiędzy.

STREAM TERAZ

legendy o jesiennym filmie lasek TriStar 8z 20Legendy upadniętych

Można by napisać całą pracę magisterską na temat tego, jak wspaniała grzywa luźnych włosów Brada Pitta jest w tej pięknie nakręconej wielopokoleniowej epopei o braciach, którzy kochają tę samą kobietę.

STREAM TERAZ

bezsenny w seattle chick flick TriStar 9z 20Bezsenność w Seattle

Co możemy powiedzieć? To jestMeg Ryani film Tom Hankswykonane w latach 90-tych, co oznacza, że ​​jest doskonały. Historia opowiada o kobiecie, która zakochuje się w mężczyźnie po usłyszeniu go w radiu. Zapomnij o miłości od pierwszego wejrzenia - to jest miłość od pierwszego wejrzeniasłuchać.

STREAM TERAZ

miłość faktycznie laska film Universal Pictures 10z 20Właściwie kocham

Jasne, technicznie jest to plikfilm wakacyjny, ale czasami nie możesz powstrzymać się od oglądania tego poza sezonem. Jest w tym coś tak przytulnego i krzepiącegoWłaściwie kochamże naprawdę ekscytuje cię perspektywa zimowego romansu.

STREAM TERAZ

ty bracia Warner jedenaściez 20Masz maila

Pamiętasz, kiedy wszyscy nadal używali poczty AOL i komunikatora internetowego? Dobre, zabawne czasy. Pomimo tego, że jest bardzo przestarzały technologicznie,Masz mailajest prawdopodobnie jednym z najbardziej piskliwych filmów z pisklętami na tej liście. Prawdopodobnie dlatego, że Meg Ryan i Tom Hanks są kimsny z komedii romantycznejsą zrobione z.

STREAM TERAZ

Plakat, podbródek, czoło, reklama, film, Robocze filmy tytułowe 12z 20Notting Hill

Meg i Tom mogą spełnić nasze marzenia z komiksów romskich, ale Hugh Grant jest stworzony dla naszych fantazji o filmach o laskach. Ten szykowny dżentelmen wystąpił w prawie każdym kultowym nocnym filmie dla dziewcząt z lat 90-tych, aleNotting Hillwznosi się ponad resztę. Chodzi mi o to, kto może zapomnieć o skromnym właścicielu księgarni, który zakochuje się w celebrytce, która wędruje do jego sklepu? Klasyczny.

STREAM TERAZ

film thelma i louise chick Pathe Entertainment 13z 20Thelma i Louise

To najlepszy film o kobiecych kumplach; idealne do oglądania z twojąnajlepszy przyjacielw przytulny sobotni wieczór dzięki a) klimatowi przyjaźni, b) epickiej przygodzie ic) młodemu, super-uczonemu Bradowi Pittowi.

STREAM TERAZ

francuski pocałunek laska film 20th Century Fox 14z 20francuski pocałunek

Spójrz, kolejny film o Meg Ryan!francuski pocałunekmoże nie jest jej najbardziej znanym wkładem w świat piskląt, ale zagorzali fani Meg wiedzą, że to jej najlepszy wkład. Chemia między nią a Kevinem Kline jest szalona, ​​a film nie może byćbardziej romantyczny.

STREAM TERAZ

nigdy nie był całowany film laska FOX 2000 piętnaściez 20Nigdy się nie całowałem

Nie ma tak wielu filmów na tym świecie, które wydają się być prawdziwą doskonałością, aleNigdy się nie całowałemjest jednym z wyjątków. Kolej Drew Barrymore jako dziennikarki, która działa pod przykrywką jako licealistka i zakochuje się w swoim gorącym nauczycielu, jest po prostu ikoniczna i nawet nie każ mi zaczynaćpocałunek na końcu.

STREAM TERAZ

legalnie blond laska film MGM 16z 20Legalna blondynka

Krótko mówiąc, film opowiada o dziewczynie ze stowarzyszenia, która obala stereotypy, dostając się do Harvardu, rozwiązuje sprawę sądową, porzuca swojego kulawego chłopaka i zaprzyjaźnia się z „podłą dziewczyną”. Jest w tym coś więcej niż przeciętny film z pisklętami, ale hej, to tylko dowodzi, że mogą też zadawać wiele ciosów.

STREAM TERAZ

Bridget Jones Miramax 17z 20Dziennik Bridget Jones

Jest powód, dla którego ten film miał tak wiele sequeli: ponieważ wszyscy czujemytak jak Bridget Jones. Aha, a także dlatego, że Hugh Grant i Colin Firth są dwoma bardzo ukochanymi zainteresowaniami, pomimo ich wątpliwych fryzur.

STREAM TERAZ

formas de demostrarle a tu novio que lo amas
angielski film pacjentki Miramax 18z 20Angielski pacjent

Bardziej romans niż pisklę (choć bądźmy szczerzy, na tym diagramie Venna jest dużo skrzyżowań),Angielski pacjentopowiada o namiętnym romansie mężczyzny i zamężnej kobiety. Jest tak pięknie sfilmowany i abyś nie czuł się zakłopotany oglądaniem go samemu w piątkowy wieczór, zdobył wiele Oscarów.

STREAM TERAZ

z Afryki filmy laski Universal Pictures 19z 20Z Afryki

Tak, to kolejny pięknie oświetlony, nagrodzony Oscarem film o romansie. Odbywa się w Afryce (oczywiście) z udziałem Meryl Streep i Roberta Redforda i jest jedną z najlepszych ról królowej Meryl.

STREAM TERAZ

ładna kobieta film laska Touchstone Pictures dwadzieściaz 20Ładna kobieta

Ach,Ładna kobieta. Twój klasyczny chłopak spotyka dziewczynę, dziewczyna to historia miłosna prostytutki. Ten film dał nam klasyczne chwile, jak Julia Roberts słuchająca muzyki w kąpieli z bąbelkami, Julia Roberts śmiejąca się maniakalnie, próbująca otworzyć naszyjnik z pereł i - ach tak - Julia Roberts próbująca i nieudana próba zjedzenia ślimaka. Wspomnienia!

STREAM TERAZ