11 wyraźnych znaków, że kocha drugą kobietę i co z tym zrobić

11 wyraźnych znaków, że kocha drugą kobietę i co z tym zrobić

Jeśli szukasz oznak, że kocha drugą kobietę, prawdopodobnie masz dobry powód do twoich wątpliwości (choć bolesnych, jak to przyznać).Jestem tutaj, aby pomóc ci dowiedzieć się, czy twoja znacząca osoba spotyka się z kimś innym, a co gorsza – czy jest zakochany w swojej nowej kobiecie.

Jest wiele powodów, dla których żonaty mężczyzna (lub oddany chłopak) mógłby cię zdradzić.Przeważnie dzieje się tak dlatego, że bycie z jedną kobietą po prostu nie wystarczy, ale czasami rozwijają autentyczne uczucia do drugiej kobiety.

Niezwykle trudno jest zrozumieć, dlaczego twój partner nagle się w tobie zakochał. Ale czy nie jest o wiele lepiej zmierzyć się ze znakami ostrzegawczymi i wiedzieć na pewno?

Aby pomóc ci uzyskać bardzo potrzebną jasność, przynoszę ci niezaprzeczalne znaki, że twój mężczyzna jest rzeczywiście oszustem.Zobacz też: Zaufaj mi, jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być teraz

Tell-Tale sygnalizuje, że twój mężczyzna jest zakochany w swoim romansie

1. Kiedy jesteście razem, zawsze czujecie, że woli być gdzie indziej

mężczyzna oparty na kanapie patrzący na swojego smartfona z kobietą patrzącą na niego podlewającego roślinyNazwijmy to kobiecą intuicją, ale my, panie, wiemy, kiedy coś jest nie tak. Mężczyźni myślą, że są tacy sprytni, ale rzadko ich działania pozostają niezauważone.

Wszystko zależy od tego, czy chcesz widzieć znaki, czy nie. I jest dla mnie jasne, że tak.

Więc jeśli masz przerażające uczucie w żołądku, że woli być gdziekolwiek, ale nie z tobą, posłuchaj tego.

Niezależnie od tego, czy po prostu odpoczywasz na sofie, kupujesz lody, czy bawisz się w klubie, zawsze jest wyluzowany. To tak, jak w jego umyśle, jest całkowicie nieobecny.

Możesz wyczuć, że próbuje zachowywać się tak, jakby nic mu nie było, ale to nie jest prawda (i to miażdży duszę).

Od dawna podejrzewasz, że ta druga kobieta zajęła twoje miejsce w jego sercu, a to tylko kolejny dowód na to, że emocjonalnie po prostu nie ma go już z tobą.

2. Na każde pytanie reaguje zbyt defensywnie

para kłócąca się za dużą zasłoną w dwóch kolorach

Oto rzecz o mężczyznach, którzy oszukują. Ich wyrzuty sumienia rzadko dają im chwilę spokoju. Większość czasu spędzają na martwieniu się, czy zostaną wykryci.

Za każdym razem, gdy zadajesz im niewinne pytanie, staje się dziwnie defensywny i postrzega to jako atak. Twój mężczyzna chce wyglądać na spokojnego i opanowanego, ale nie jest nim!

Jego samoocena jest wyraźnie obniżona, ponieważ bawi się tobą i im bardziej stara się to ukryć, tym bardziej staje się to oczywiste.

Niezależnie od tego, czy jest to współpracownik, co do którego od jakiegoś czasu miałeś wątpliwości, czy może nawet była żona, która nagle wróciła do swojego życia, masz prawo wiedzieć.

Spróbuj zadać mu te proste pytania i obserwuj jego mowę ciała i kontakt wzrokowy:

– Jakie masz plany na dzisiejszy wieczór? Powinniśmy iść na film czy coś?

- Jak było dziś w pracy? Czy twój szef znowu cię spóźniał?

- Czy coś cię dręczy? Ostatnio byłeś trochę niespokojny i zaczynam się o ciebie martwić.

Niewinny człowiek nie będzie miał problemu z odpowiedzią na te całkowicie rozsądne pytania. Ale oszust natychmiast pomyśli, że go śledzisz.

Dla niego każde pytanie ma na celu dotarcie do sedna jego romansu, a on wpadnie w panikę jak szalony. Mógłby nawet zadzwonić do tej drugiej kobiety, żeby wiedziała, że ​​coś jest nie tak.

To wszystko są czerwone flagi, których w żaden sposób nie powinieneś ignorować.

3. Jego przyjaciele stali się wokół ciebie naprawdę dziwni i odlegli

cisi przyjaciele siedzą obok siebie twarzą do swoich telefonów komórkowych

Oczywiście wszyscy zwierzamy się naszym bliskim przyjaciołom, gdy coś się dzieje w naszym życiu. I są szanse, że jego przyjaciele wiedzą wszystko o jego nowej kobiecie.

Zaczęli czuć się winni, że zatrzymali przed tobą coś, co mogłoby przynieść ci tak wiele złamanego serca.

A to przejawia się w ich zachowaniu. Zaczęli Cię unikać, nie zwracać na siebie uwagi i nie rozmawiać z Tobą zbyt wiele.

Boją się przypadkowego wyrzucenia czegoś z siebie, a dodatkowo mogą czuć się naprawdę źle z powodu całej sytuacji.

Ludzie nie chcą wchodzić w sam środek problemów innych, więc unikanie jest odpowiedzią. Twój długotrwały związek (lub małżeństwo) jest na skraju rozpadu, a ty nie jesteś mądrzejszy.

Jego przyjaciele są w okropnej sytuacji i im bardziej cię unikają i zachowują się dziwnie, tym mniej prawdopodobne jest, że romans się skończy.

Twoja bratnia dusza łamie Ci serce dzień po dniu, a jego przyjaciele wiedzą o tym, zanim to zrobisz. Obserwuj ich zachowanie, a powie ci więcej, niż chciałbyś wiedzieć.

To zdecydowanie jeden z najbardziej oczywistych znaków, że kocha drugą kobietę.

4. Przestał publikować z Tobą zdjęcia w mediach społecznościowych

telefon komórkowy z aplikacją IG nad osobą

Kiedyś dumnie popisywał się na swoim koncie na Instagramie, ale ostatnio to się skończyło.

Nagle masz wrażenie, że jest jakoś zakłopotany, aby opublikować z tobą zdjęcie w dowolnym miejscu. Usuwa nawet tagi, gdy coś o nim publikujesz.

To tak, jakby to w jakiś sposób raniło czyjeś uczucia (a oboje wiemy, czyje).

Boisz się go o to zapytać, bo może to zabrzmieć powierzchownie, ale wiesz, że jesteś na czymś. Dlaczego nagle nie chce być widziany z tobą w mediach społecznościowych?

Dlaczego od wieków nie opublikował z tobą zdjęcia? Dlaczego wydaje się zirytowany za każdym razem, gdy publikujesz swoje zdjęcie?

To zdecydowanie podejrzane. Mężczyzna, który jest w tobie zakochany, nie miałby problemu, by to pokazać. Ale człowiek, który ukrywa sekret… teraz to zupełnie inna sprawa.

Media społecznościowe nie różnią się tak bardzo od prawdziwego życia. Publikujesz to, co kochasz, kogo kochasz i rzeczy, które Cię inspirują.

A jeśli nie jesteś już reprezentowany w jego wirtualnym świecie, łatwo przekłada się to na jego prawdziwy świat.

Zobacz też: Co się dzieje, gdy narcyz wie, że go rozgryzłeś?

5. Już nie patrzy na ciebie tak samo

mężczyzna i kobieta patrzący oko w oko stojący na zewnątrz

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem mojego mężczyznę, naprawdę przeszły mi ciarki po plecach. To była natychmiastowa atrakcja i tak niewytłumaczalne połączenie, że nie mogłem tego wyjaśnić, gdybym próbował.

I od tamtego dnia nie mogę spojrzeć na niego inaczej. Za każdym razem, gdy go widzę, to tak, jakby słońce natychmiast wschodziło i jest powód do radości.

Czy wiesz, co mam na myśli? Założę się, że tak. Założę się, że miałeś podobną rzecz ze swoim mężczyzną, ale sposób, w jaki patrzył na ciebie wtedy i sposób, w jaki patrzy na ciebie teraz, nie może być porównywany.

Nie ma już tego natychmiastowego uśmiechu, gdy twoje oczy się spotykają. Nie ma już tej dziarskiej, bezczelnej postawy, kiedy wchodzisz, a on całuje cię z mocą i pasją.

Teraz jesteście tylko dwojgiem ludzi, którzy kiedyś byli dla siebie po uszy, ale gdzieś po drodze to uczucie zniknęło.

Nie patrzy już na ciebie, jakbyś była jedyną kobietą w jego życiu. Spędzasz dużo czasu, starając się dobrze dla niego wyglądać i już cię nie widzi.

W każdym razie nie prawdziwy ty.

6. Zawsze pisze do kogoś SMS-y, ale nie chce powiedzieć do kogo

mężczyzna trzymający smartfona siedzący na parapecie częściowo zasłoniętym zasłonami

Wszyscy jesteśmy trochę przywiązani do naszych smartfonów, co jest dość zrozumiałe. Osobiście uwielbiam pisać SMS-y i nie mam problemu z przyznaniem się do tego.

Ale chodzi o to, że nigdy nie okłamałbym mojego partnera na temat tego, z kim ciągle rozmawiam przez telefon. Czemu? To naprawdę proste.

zawsze pytamjegodo kogo ciągle pisze (to znaczy, kto nie chciałby wiedzieć?), zwłaszcza jeśli mamy spędzać razem czas.

I właśnie dlatego nie mam problemu z powiedzeniem mu tego samego. A co z twoim partnerem?

Czy wydaje się podejrzany, gdy rozmawia przez telefon, a ty jesteś w pobliżu? Czy można zmienić się w mistrza wykręcania się, gdy od niechcenia zapytasz go, kto tak go bawi?

Jeśli tak, kochanie, masz powód do zmartwień. Faceci nie mają powodu, by kłamać, jeśli są wierni. Ale człowiek, który nie pokazuje ci swojego ekranu i staje się defensywny, zdecydowanie coś knuje.

Istnieje prawdopodobieństwo, że odciąga od ciebie całą jego uwagę, a on w zasadzie nawet nie próbuje tego ukryć.

Nigdy przez milion lat nie pomyślałeś, że inna dziewczyna sprawi, że twój mężczyzna uśmiechnie się przez tekst, a jednak oto jesteś.

7. Ma nową fryzurę (za którą nie przepadasz)

mężczyzna ostrzyżony z zamazanym wizerunkiem mężczyzny i fryzjera w lustrze

Ostatnio twój mężczyzna zaczął poważnie zmieniać swój wizerunek. Kupuje nowe ubrania (o czym nigdy wcześniej nie myślał) i zaczął zwracać większą uwagę na swój wygląd.

Ostatnia zmiana dotyczy jego fryzury. Nagle zdecydował, że potrzebuje nowego zadania, a najgorsze jest to, że wie, że nie jesteś jego fanem! Więc co daje?

Cóż, domyślam się, że ta druga kobieta to zasugerowała lub zasugerowała, że ​​będzie wyglądał świetnie, i zrobił to.

Teraz to do niej chodzi po porady modowe i to ona bierze pod uwagę pomysły i opinie.

Kiedyś byłeś ty, ale jeśli jesteś ze sobą szczery, to najwyraźniej się skończyło. To takie złe, nawet mówiąc to, ale jest ktoś inny, kogo ceni ponad tobą.

Z jakiego innego powodu nagle zacząłby tak bardzo dbać o swój wygląd? Bóg wie, że nigdy wcześniej tego nie robił.

I odkąd to zrobił, możesz powiedzieć, że coś przed tobą ukrywa. Coś bolesnego, czemu próbujesz zaprzeczyć, ale coraz trudniej jest być nieświadomym.

8. On już nie trzyma twojej ręki za rękę

mężczyzna i kobieta idący drogą z samochodami w odległym miejscu

Spacerowałeś po ulicach ręka w rękę, szczęśliwie i jakże zakochany. Wychodzenie z nim było twoją ulubioną rzeczą na świecie.

To było takie uspokajające być trzymanym przez tego mężczyznę, o którym wiedziałaś, że ma twoje plecy i kocha cię każdą cząstką swojej istoty.

Ale w ciągu ostatnich kilku tygodni, a nawet miesięcy, poziom twoich PDA znacznie spadł.

Zauważyłeś, że za każdym razem, gdy próbujesz trzymać go za rękę, gdy razem załatwiacie sprawy, on zawsze tego unika.

Zawsze jest obecny chłód, którego nie możesz zdefiniować, ale jest on wyraźnie obecny. Za każdym razem, gdy próbujesz cmoknąć go w policzek, wycofuje się. Po prostu już go nie interesuje.

Zasadniczo każda próba bycia tylko odrobinę romantyczną nastolatką kończy się niepowodzeniem. Powoli, ale pewnie dystansuje się w sposób, który z minuty na minutę łamie ci serce.

Mężczyzna, który był dla ciebie wszystkim, nie chce już nawet umawiać się z tobą publicznie.

Wiem, że to straszne, ale jeśli rzeczywiście jest inna kobieta, nie możesz pozwolić sobie na ignorancję. Bądź proaktywny w taki sposób, jaki uznasz za stosowny.

Albo jesteście razem, albo nie, ale pod żadnym pozorem nie pozwólcie mu sprawić, że poczujecie się tak niekochani i niewidzialni. Zasługujesz na świat.

Zobacz też: Moc odejścia od człowieka: Niech zobaczy, co stracił

9. Jest emocjonalnie oderwany od ciebie

smutny mężczyzna w białej szacie z zamazaną kobietą w białym topie na odległość

período que dura más de lo habitual rojo brillante

Jednym z najprawdziwszych znaków, że kocha drugą kobietę, jest nagły brak emocjonalnej intymności.

Kiedyś byłeś tak zsynchronizowany emocjonalnie. Czułeś obfitość jego miłości, nawet gdy dzieliło cię wiele kilometrów. Jego bliskość przyniosła ci tyle bezpieczeństwa i komfortu, że nic innego nie mogło się równać.

Czułeś się, jakbyś wygrał jackpot chłopaka. Chodzi mi o to, jakim cudem udało ci się znaleźć człowieka, który czci ziemię, po której chodzisz?

Po prostu wydawało się to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, i niestety… tak się stało.

Emocjonalna bliskość, którą dzieliłeś, rozpłynęła się w powietrzu. Połączenie, z którego byłeś tak dumny, już nie istnieje, a najgorsze jest to, że po prostu go to nie obchodzi.

To tak, jakbyś nie mówił już tym samym językiem. Nie wyczuwa twoich potrzeb i/lub zapewnia emocjonalne spełnienie, którym kiedyś się cieszyłeś.

Teraz jest pustą skorupą istoty ludzkiej, która jedynie istnieje u twojego boku, ale to wszystko.

Bez miłości, bez wspólnoty, a mentalnie po prostu nie ma go z tobą. Jego emocje są tylko jego, ponieważ odciął się od ciebie i zostawił cię samym sobie.

A teraz próbujesz znaleźć dobry powód, aby to wszystko wyjaśnić, ale w głębi duszy wiesz, że to wszystko z powodujej.

10. Nie mówi Ci, dokąd idzie i kiedy wróci

zdenerwowana kobieta siedząca na łóżku w sypialni

To kolejny z głęboko bolesnych znaków, że kocha drugą kobietę. Jego potrzeba zobaczenia się z nią i przebywania z nią przebija wszelkie poczucie obowiązku wobec ciebie.

Nie dba nawet o to, by zapewnić ci dobre kłamstwo. Jeździ tam, gdzie chce, kiedy chce i nie dzieli się z tobą niczym.

Nigdy nie wiadomo, kiedy się go spodziewać, nie mówiąc już o tym, gdzie jest na ziemi. Po prostu lekceważy to, udziela zupełnie niejasnej odpowiedzi na każde pytanie i zajmuje się swoim dniem.

Jest z nią? Czy zapomniał o tobie? Czy knuje, jak i kiedy cię zostawić?

Liczba pytań przemykających przez twój umysł jest nieskończona. Jak mógł być tak nierozważny? Czy on nie wie, że ty też masz uczucia?

Czy po prostu już go to nie obchodzi? Czy to z nią tak poważne?

Umierasz, by wiedzieć, ale jednocześnie czujesz, że odpowiedź zniszczyłaby Cię emocjonalnie.

Co robisz?

11. Twoje noce na randki przestały istnieć

kobieta samotnie jedząca śniadanie w jadalni ubrana w białą szatę

Twoje wieczorne randki były najlepszą rzeczą w życiu.

Zabierał cię do fajnych nowych restauracji, aby spróbować nowego jedzenia, albo znajdował kino na świeżym powietrzu, w którym oglądałeś romantyczne komedie pod kocem, trzymając się za ręce.

Kiedyś była to jedna z twoich ulubionych rzeczy w twoim związku. Nie trzeba dodawać, że to również popadło w zapomnienie.

Teraz masz szczęście, jeśli usiądzie, żeby zjeść z tobą szybki lunch.

Wspólne spędzanie czasu stało się tylko marzeniem. I nie możesz przestać się zastanawiać: czy to jeden z najbardziej oczywistych znaków, że kocha drugą kobietę?

Czy nadszedł czas, aby być ze sobą szczerym? Czy noce randkowe są teraz zarezerwowane dla?jej? Czy grasz na głupca?

Wszystko wskazuje na to, że odpowiedź brzmi tak. Ale co to oznacza na dłuższą metę? Czy powinieneś się z nim skonfrontować? Czy powinieneś w końcu stanąć w obronie siebie i sprawić, by traktował cię z szacunkiem?

Nawet jeśli oznacza to złamanie twojego serca, musi założyć swoje duże spodnie i być mężczyzną. Jeśli rzeczywiście zastąpił cię kimś innym, musi mieć przyzwoitość, aby być przejrzystym.

Nie możesz żyć swoim życiem, zastanawiając się, kiedy to wszystko się skończy. Potrzebujesz zamknięcia i tego potrzebujeszTeraz.

Zobacz też: Czy zgodność Twojego związku jest tak imponująca, jak myślisz?

Co powinieneś teraz zrobić?

pogodzenie kobiety i mężczyzny trzymających jedną rękę w restauracji

Jeśli rozpoznałeś swojego mężczyznę w większości z tych znaków, że kocha drugą kobietę, czas stawić mu czoła z prawdą.

Moja osobista rada jest taka: nigdy nie pozwól, aby mężczyzna wygłupiał się. Nie pozwól mu myśleć, że naprawdę ujdzie mu na sucho z jego podejrzanych działań. Czas pokazać mu, z czego jesteś zrobiony.

Tak, to strasznie bolesne i nie możesz pojąć życia bez niego, ale nie pozwóljegowiem o tym.

Płacz tyle, ile potrzebujesz, ale pokaż mu, że cię nie złamał!

I tak jesteś dla niego zdecydowanie za dobra. Mężczyzna, który tak łatwo może cię zastąpić bez względu na twoje uczucia, nie jest wart twojego czasu.

Prawda boli, ale jednocześnie zapewnia jasność, której desperacko potrzebowałeś, zanim odwrócisz nowy liść.

Im szybciej oderwiesz się od jego toksyczności, tym szybciej zacznie się twoje uzdrowienie. Zmniejsz straty i znajdź kogoś, kto cię doceni, pokocha i będzie traktował z szacunkiem.

Poznaj swoją wartość, ponieważ sposób, w jaki siebie postrzegasz, wpływa na działania innych wobec ciebie.

11 wyraźnych znaków, że kocha drugą kobietę i co z tym zrobić