Ciepłe buraki pomarańczowe słodko-kwaśne - Styczeń 2022

Dodaj trochę koloru do stołu na Święto Dziękczynienia za pomocą miski pysznych czerwonych i złotych buraków. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:65Plony:24Czas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:1godzina10min Czas całkowity:1godzina30min Składniki1 1/2 funta buraki średnie czerwone bez wierzchołków 1 1/2 funta buraki średnio złociste bez wierzchołków 3/4 c. cukier 2 łyżki stołowe. skrobia kukurydziana 1 łyżeczka. Sól koszerna 1 Cz. sok pomarańczowy do. Ocet słodowy 1 1/2 łyżeczki. starta skórka pomarańczowa 2 łyżki stołowe. masło niesolone 2 łyżki stołowe. kochanieTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 ° F. Buraczki czerwone i złote zawinąć osobno w torebki foliowe. Piecz 1 godzinę lub do miękkości. Schłodzić do temperatury pokojowej. Obierz buraki; pokroić w kostkę 1/2 cala.
  2. Na dużej głębokiej patelni wymieszaj cukier, skrobię kukurydzianą i sól; wmieszaj sok pomarańczowy i ocet, aż skrobia kukurydziana się rozpuści. Doprowadź mieszaninę do wrzenia; Zmniejsz ogień do małego i gotuj na wolnym ogniu przez 5 minut, często mieszając lub do momentu, aż mieszanina będzie gęsta i półprzezroczysta. Dodać buraki, skórkę pomarańczową, masło i miód. Nadal gotować na wolnym ogniu, aż buraki będą błyszczące i podgrzane, około 2 minuty dłużej. Podawaj na ciepło.

Wskazówki i techniki

Porada na przyszłość:Buraki można przygotować z wyprzedzeniem do 1 tygodnia, schłodzić i ponownie podgrzać przed podaniem. Sfotografowany przez: Jonny ValiantDodaj trochę koloru do stołu na Święto Dziękczynienia za pomocą miski pysznych czerwonych i złotych buraków.

Wskazówki i techniki

Porada na przyszłość:Buraki można przygotować z wyprzedzeniem do 1 tygodnia, schłodzić i ponownie podgrzać przed podaniem.