Twój kolor włosów może zdradzać światu, jak bardzo jesteś seksualny - Wrzesień 2022

Głowa, nos, usta, policzek, ludzie, fryzura, podbródek, czoło, brwi, wyraz twarzy, New Line Cinema

Przepraszam, panie: To, czy lubisz całować i opowiadać, nie ma już znaczenia. Okazuje się, że twoje włosy mówią za ciebie, a nawet dzielą się tym, jak bardzo lubisz być dziwakiem między prześcieradłami. Znajdź swój odcień poniżej, aby zobaczyć, czy lubisz zejść (i być może trochę brudny) zgodnie z nauką.

Rude najczęściej uprawiają seks.
Vince Vaughn nigdy nie powinien był wierzyć Isla FisherNieproszeni gościepostać, kiedy wyciągnęła wyczyn „Jestem dziewicą” na plaży. Badanie przeprowadzone przez Hamburg Research Institute w Niemczech ujawniło ustalenia dotyczące korelacji między kolorem włosów kobiety a jej życiem seksualnym, a osoby z ognistymi włosami są znacznie bardziej aktywne seksualnie niż ich brunetki i blondynki. Są również uważane za seksowne i pożądane, a chociaż badania nie wiedzą na pewno, dlaczego, jednym z pomysłów jest to, że jest to oznaka płodności. Czerwony jest przeciwieństwem szarości, która sygnalizuje mężczyznom, że kobieta nie może już rodzić dzieci, więc rzucanie jasnych włosów na ramię mówi mężczyznom, że twoje ciało wciąż jest w trybie rodzenia dzieci.¿Dónde están ahora las estrellas de los 90?

Brunetki są lepsze w łóżku.
Jako wieloletnia brunetka mogę zaświadczyć, że to prawda (żartuję, żartuję ... może). W każdym razie jest kilka zabawnych faktów na temat brązowowłosych dziewcząt. Po pierwsze, nie otwierają łóżek byle komu. W jednym badaniu ankietowym objęto 2500 kobiet, a mniej niż połowa stwierdziła, że ​​miała przygodę na jedną noc. Więc naprawdę musisz popracować, żeby spędzić z nimi noc. Ale warto, ponieważ inne badanie wykazało, że 53 procent osób twierdzi, że brunetki lepiej leżą w łóżku. Więc możesz nie robić więcej huku, ale na pewno dostaniesz lepszy.

dieta rica en fibra para bajar de peso

Blondynki naprawdę mają więcej zabawy.
Samantha Jones naprawdę prowadziła klasyczny styl życia blondynki ze swoimi eksperymentalnymi sexkapadami ... przynajmniej według sondażu przeprowadzonego wśród 1500 mężczyzn w Wielkiej Brytanii. 36 procent tych facetów uważa, że ​​blondynki są najbardziej odważnymi w sypialni. Jasnowłose kobiety mają również wyższy poziom estrogenu, co sprawia, że ​​rysy są mniejsze i delikatniejsze - kolejny sygnał płodności.