Były króliczek Playboya mówi, że wszystkie twierdzenia Holly Madison o Hugh Hefnerze są totalnym bykiem - Styczeń 2022

Twarz, usta, uśmiech, zabawa, szczęśliwy, modny dodatek, wyraz twarzy, udo, blond, krawat,

W dół króliczej nory, Holly Madison'sbomba mówi wszystkoo pokręconych wydarzeniach w rezydencji Playboya siedzi całkiem na szczycieNew York Timeslista bestsellerów, ale nie wszyscy są fanami jej wspomnień.

Była towarzyszka zabaw, Izabella St. James, odrzuca książkę swoich byłych współlokatorów jako wielką kupę kłamstw. Uważa, że ​​Holly wypaczyła prawdę o swoich przeżyciach w rezydencji, aby zemścić się na Hugh Hefnerze za to, że się z nią nie ożenił.W swoim zjadliwym oskarżeniu 39-letnia St.James, która mieszkała z Holly w rezydencji przez dwa lata, powiedziała Codzienna poczta że Holly miała niepokojącą obsesję „samotnej białej kobiety” na punkcie Hugh. Dodaje, że Holly bez problemu brała udział w „zdeprawowanych aktach, których nie wykonałaby żadna inna dziewczyna Hefnera”.

Mówi też, że Holly wymyśliła „skandaliczne” twierdzenia, którymi byłasamobójczysprzedawać książki.

„Jeśli to był dom horroru, była najbardziej chętnym i szczęśliwym uczestnikiem tego wszystkiego” - mówi.salir con un chico con un fetiche de pies

`` Kiedy chcesz czegoś tak bardzo, stracisz wszelką godność i przekroczysz wszelkie moralne granice, aby to zdobyć, a następnie odwróć to, aby stać się ofiarą, a może ona w to uwierzyła, ale żal mi Hef, że jest po prostu zupełnie niewdzięczny.

Następnie twierdzi, że Holly jest „lekceważąca i ma urojenia”. Auć.

Receta de tarta de queso con remolino de mantequilla de maní y chocolate
Ramię, Sukienka, Połączenie, Różowy, Magenta, Styl, Rzęsy, Sukienka koktajlowa, Talia, Odzież jednoczęściowa,

St. James, która napisała własne wspomnienia w 2006 roku,Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansionrozważa pozwanie Holly z powodu podobieństw w obu ich książkach ... albo dlatego, że jest urażona, że ​​jej książki nie mają takich samych fanfar jak Holly.Modelka próbuje również obalić twierdzenie Holly, że była zastraszana przez inne dziewczyny w domu i stale lekceważona przez Hefa, który wprowadził godzinę policyjną o 21:00 i nalegał, aby króliki były finansowo zależne od niego.

WW dół króliczej noryHolly pisze: „Minęło wiele lat, zanim zdałem sobie sprawę, jak byłem manipulowany i wykorzystywany. W tamtym czasie nigdy nie mogłem się do tego przyznać, ponieważ oznaczałoby to uznanie, w jakiej ciemnej i przerażającej sytuacji się znalazłem… i jak mało miałem kontroli ”.

W swoim zjadliwym obaleniu St. James mówi: `` To lektura samolubna i myślę, że to prawie tak, jakby dziewczyna, która nigdy nie była lubiana, w końcu mściła się na miłych, fajnych dzieciakach, które nie akceptowały jej w swoim kręgu. . To dla niej sposób na usprawiedliwienie tego, co zrobiła, aby dostać się tam, gdzie jest dzisiaj, ponieważ Holly zrobiła naprawdę paskudne rzeczy.

St. James dodaje: „Miała obsesję na punkcie Hefa. Jest jak samotna biała kobieta. Śledziła go. Przejrzała jego rzeczy. Starała się wyglądać jak była dziewczyna, którą lubił najbardziej. Zaczęła jeść dokładnie te same posiłki co on. Codziennie jadł zupę z kurczaka Campbell's z puszki na lunch z krakersami. Nagle był to jej ulubiony lunch.

Czy ktoś jeszcze dziwił się, że nie je kawior i marzenia?

St. James twierdzi, że powodem, dla którego Holly tak bardzo nie lubiła Hefa, była jego skłonność do perwersyjnych czynności seksualnych, w które wszystkie inne dziewczyny nie chciały się angażować, ale Holly przez to przeszła.

W swojej książce Holly mówi, że w każdą środę i piątek dziewczyny, „w różnych stanach rozebranych”, siadały półkolem wokół Hefnera i oglądały „graficzne” porno, podczas gdy on „zajmował się swoim biznesem”, kiedy wyśmiewane całowanie się. Później wybrał kilka kobiet do seksu.

qué alimentos comer para perder grasa abdominal

St. James mówi, że Holly stała się jego głównym atutem, ponieważ nikt inny nie chciał nim być.

- Dzielisz jego sypialnię. Podczas gdy inne dziewczyny wracają do swoich sypialni, ty musisz uprawiać z nim seks codziennie lub kiedy on chce ”- wyjaśnił St. James. „Oznaczało to, że pociągało to również za sobą aktywność seksualną, w której nikt inny nie chciał uczestniczyć”. Pozwolimy ci na to użyć wyobraźni, ale powiedzmy, że nie jest to twój podstawowy misjonarz.

cómo cambiar tu estilo de moda

„Więc tak powiem, musiała wziąć jeden dla zespołu i zawsze to robiła, a widzieliśmy, jak robi bardzo upokarzające rzeczy seksualne i myślę, że część jej zgorzknienia, upokorzenia i zemsty pochodzi z tego”.

I żeby naprawdę przywieźć jej do domu, St. James dodał:Uważam, że żałosna gorycz, mściwość i podłość wynikają z jej własnego nierozwiązanego upokorzenia.

Czy to tylko my, czy też sama St. James brzmi dość gorzko.

Nie wiemy, co sądzić o tych wszystkich stwierdzeniach, ale powiemy, że mimo wszystko książka Holly jest całkiem soczysta.