Sernik z masłem orzechowym - Sierpień 2022

[wynik oceny = „3,33”]

Wyjdź poza kanapkę i wypróbuj ten soczyście kremowy sernik z ulubionej pasty z dzieciństwa.Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:497Plony:16Czas całkowity:1godzina10min Składniki Skórka:1 1/2 c. Okruchy wafli czekoladowych 4 łyżki. masłoNadzienie:4 opakowanie serka śmietankowego 1 Cz. kremowe masło orzechowe 1 Cz. cukier 4 duże jajka 1/2 c. kwaśna śmietana 2 łyżeczki. ekstrakt waniliowy 3 uncje słodko-gorzka czekolada 6 kubki z masłem orzechowym o standardowej wielkościTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Aby zrobić skórkę:Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Posmarować 9-calową tortownicę sprayem do gotowania; szczelnie przykryj poza patelnią podwójną grubością folii. Połącz okruchy ciastek i masło w misce, aż okruchy będą równomiernie nawilżone. Wciśnij dno i 1/2 cala w górę po bokach przygotowanej patelni. Piecz 10 minut; ostudź na kratce.
  2. Aby zrobić nadzienie:W dużej misce ubij ser śmietankowy mikserem elektrycznym na średnio-wysokich obrotach, aż będzie lekki i puszysty. Stopniowo ubijaj cukier do uzyskania gładkości. Zmniejsz prędkość do średniej i ubijaj jajka po 1, aż do całkowitego zmiksowania. Dodać śmietanę i wanilię. Przełóż 1 1/2 filiżanki ciasta do średniej miski; wmieszać czekoladę. Dodaj masło orzechowe do mieszanki twarogu w dużej misce i ubijaj do uzyskania gładkości. Wyjmij 1 3/4 szklanki ciasta z masłem orzechowym do średniej miski i odstaw.
  3. Nałóż pozostałą masło orzechowe na ciasto na patelni. Równomiernie ułóż miseczki z masłem orzechowym, delikatnie wciskając kawałki w ciasto. Na przemian upuść zarezerwowane ciasto czekoladowe i zarezerwowane ciasto z masłem orzechowym na kubki z masłem orzechowym, aby przykryć; wirować farszami razem ze szpikulcem lub nożem, aby marmurkowatyć.
  4. Umieść sernik na większej blasze do pieczenia i umieść na ruszcie piekarnika. Ostrożnie wlej tyle gorącej wody do większej formy, aby sięgnęła 1 cala w górę tortownicy. Piec 1 godzinę lub do momentu, gdy ciasto ledwo zacznie drgać na środku.
  5. Wyjąć sernik z kąpieli wodnej; usuń folię. Za pomocą cienkiego noża ostrożnie odetnij górną krawędź ciasta, gdzie styka się z patelnią, aby zwolnić. Ostudź całkowicie na kratce. Przykryj i wstaw do lodówki do ostygnięcia, 6 godzin lub na noc.
  6. Aby podać, przesuń ostrym nożem wokół krawędzi patelni, aby poluzować i zdjąć bok patelni.

Wyjdź poza kanapkę i wypróbuj ten soczyście kremowy sernik z ulubionej pasty z dzieciństwa.