Dlaczego kobiety, które nie są łatwe do kochania, są jeszcze trudniejsze do zapomnienia - Grudzień 2021

Niektóre kobiety nie są łatwe do kochania. Są to kobiety, które mają wysokie standardy i nigdy nie są gotowe zadowolić się niczym innym. To kobiety, które dużo proszą, ale w zamian dają ci jeszcze więcej.

Kiedy zakochasz się w tego typu kobietach, ona nigdy nie zadowoli się tym, że jest twoją opcją. Nigdy nie będzie kimś, kto będzie żebrać o okruchy twojej miłości. Nigdy nie zadowoli się połową twojego serca, ponieważ chce was wszystkich.A jeśli nie możesz jej dać siebie całkowicie, nie powinieneś nawet próbować być z nią.

¿Qué tan pronto después de iui puedo realizar la prueba de embarazo?

Możesz myśleć, że ta kobieta nie jest łatwa w obsłudze, ale dlatego, że nigdy nie będzie ci posłusznie ślepa. Nie oznacza to, że nie jest gotowa na kompromis, oznacza tylko, że zawsze będzie miała swoją opinię i będzie o nią walczyć. To nie jest kobieta, która pójdzie z prądem, by po prostu dopasować się do mas. Zamiast tego zawsze będzie podążać własną ścieżką, bez względu na to, jak trudne będzie to wyzwanie.

To nie jest kobieta, która zmieni to, kim naprawdę jest, abyś mógł ją bardziej polubić. Nie uważa, że ​​jest idealna, ale jeśli myślisz o jej miłości, musisz zaakceptować ją ze wszystkimi jej wadami.Ta kobieta nigdy nie będzie od ciebie zależeć, ponieważ wie, że jest kompletną osobą z tobą lub bez ciebie. Nigdy nie pozwoli, by mężczyzna ją zdefiniował, bez względu na to, jak bardzo troszczy się o ciebie. Nie boi się być singielką, więc nigdy nie powinieneś oczekiwać, że ona cię zniesie, po prostu mając kogoś przy sobie.

Ta kobieta będzie wymagać szacunku przez cały czas. Nigdy nie pozwoli ci znęcać się nad nią, bez względu na to, jak bardzo cię kocha. Wie, na co zasługuje i nigdy nie zadowoli się niczym innym.

Ale jeśli zdobędziesz miłość tej kobiety, zawsze będziesz jej priorytetem. Będzie cię kochać całym swoim sercem i da ci całą swoją istotę. Ta kobieta nie otwiera się na nikogo, ale jeśli się przed tobą otworzy, uważaj się za szczęściarza.Zawsze będzie cię wspierać i mieć twoje plecy. Ta kobieta uwierzy w ciebie, nawet jeśli przestaniesz w siebie wierzyć. Szanuje twoją uczciwość i nie będzie cię zmieniać, ale zamiast tego popchnie cię do przodu. Dzięki niej staniesz się najlepszą możliwą wersją siebie, nawet o tym nie wiedząc.

Ta kobieta nigdy cię nie okłamie i będzie oczekiwać od ciebie tego samego. Woli słuchać prawdy, bez względu na to, jak trudne są. Jeśli spróbujesz ją okłamać, ona przejrzy. Dla niej kłamstwo jest oznaką braku szacunku i uważa ją za obrazę dla jej inteligencji.

Oczywiście, zawsze będzie z tobą szczera. Powie ci wszystko prosto w twarz, kiedy będziesz sam, ale zawsze będzie cię bronić publicznie.

Ta kobieta nie boi się wyrazić swoich uczuć. Kiedy cię kocha, upewni się, że o tym wiesz. Ale będzie również otwarta na rzeczy, które ją niepokoją. Nigdy nie będzie pasywno-agresywna, ani też nie będzie czekać, aż spróbujesz przeczytać jej myśli, aby zrozumieć, co jest nie tak. Ta kobieta zawsze będzie opowiadać ci o swoich niezadowoleniach, ale będzie też oczekiwać, że będziesz działać zgodnie z nimi.

Będzie z tobą cierpliwa, ale to nie znaczy, że da ci wiele drugich szans. W chwili, gdy zobaczy, że nie zasługujesz na nią i że jako jedyna wkłada jakikolwiek wysiłek w związek, ta kobieta odejdzie. I nigdy nie będzie oglądać się za siebie.

I wtedy zdasz sobie sprawę, że trudno ją kochać, ale jeszcze trudniej ją zapomnieć. Wtedy zaczniesz brakować ognia w jej oczach, jej dzikiej osobowości i uczciwości. Ale najbardziej tęsknisz za tym, jak cię kochała.

Wtedy zdasz sobie sprawę, że żadna inna kobieta nigdy nie mogłaby cię kochać z taką samą intensywnością jak ona. Wtedy zdasz sobie sprawę, że ta kobieta była nie tylko twoją kochanką, ale także twoją przyjaciółką. To była kobieta, której udało się obudzić w tobie to, co najlepsze.

Spróbujesz ją odzyskać. Ale w głębi duszy będziesz wiedział, że straciłeś swoją szansę. I będziesz jej szukać w każdej innej kobiecie. Ale będziesz wiedział, że jest wyjątkowa i że żadna inna kobieta nie może się z nią równać.

Jeśli więc masz u boku kobietę, która nie jest łatwa do kochania, zamiast narzekać, bądź wdzięczny. I upewnij się, że nigdy nie pozwolisz jej odejść, ponieważ jeśli to zrobisz, zaufaj mi - będziesz tego żałować do końca życia.