10 najważniejszych oznak, że nie jesteś teraz gotowy na związek

10 najważniejszych oznak, że nie jesteś teraz gotowy na związek

Odnajdywanie miłości i faktyczne byciegotowyradzenie sobie z poważnym związkiem to dwie zupełnie różne rzeczy.Życie ma tajemnicze sposoby rzucania ci podkręconymi piłkami w najgorszych możliwych momentach i sprawiania, że ​​cierpisz z powodu ogromnego złamanego serca, właśnie wtedy, gdy myślałeś, że jesteś w stabilnym, zdrowym związku.Jestem pewien, że po ostatnim związku przysięgałeś sobie, że następnym razem tobędziebyć innym. Koniec z niezdrowymi związkami i koniec z zadowalaniem się niewłaściwymi ludźmi.Nie będziesz już spotykał się z kompletnymi przegranymi, a twój nowy związek będzie całkowitym odejściem od wszystkich poprzednich, toksycznych.

Nie zapomnisz o wszystkich czerwonych flagach i znakach ostrzegawczych, a Twoje zmysły będą w pełnym trybie wykrywania.I znowu się oszukałeś.Nie poświęciłeś wystarczająco dużo czasu na swoje uzdrowienie i wskoczyłeś w nowy związek, mając nadzieję, że w końcu znalazłeś swoją prawdziwą miłość.

wyimaginowana kobieta o długich brązowych włosachAle stało się tak, że zastąpiłeś swój poprzedni związek nowym błędem.Twoja samoocena mocno ucierpiała i teraz zastanawiasz się, czy jesteś gotowy na randkę jeszcze kiedykolwiek.

Jak można natknąć się na przyzwoitą, życzliwą osobę, która jest wystarczająco dojrzała, by poradzić sobie z a zaangażowany związek i pozostać wiernym do końca w dzisiejszych czasach?

cosas extrañas encontradas en el océano

Jak masz znaleźć miłość w świecie, w którym związki i powierzchowne wartości przewyższają dobroć i szacunek?

Trwała miłość nie opiera się na wspaniałym wyglądzie i gorącym ciele.

Udany związek składa się z dwóch dorosłych i dojrzałych osób, które mają swoje gówno razem i są gotowe i chętne do pracy nad swoimi problemami, gdy gówno uderza w fanów.

Nie możesz oczekiwać wspaniałego związku, jeśli wszystko, co kiedykolwiek robisz, to zastępowanie jednego złego błędu innym i odmawianie przyznania się do tego niepokojącego wzorca. I niestety dla ciebie, to jest rodzaj ludzi, których znasz (ci, którzy są dla ciebie niewłaściwi).

Zobacz też: 8 problemów w relacjach na odległość (i jak to zrobić)

Jak mieć pewność, że jesteś gotowy?

wyobraziła sobie kobietę z krótkimi czarnymi włosami

Ta randkowa gra stała się torturą i być może na razie po prostu nie jesteś gotowy na związek — nie wtedy, gdy wszystko, co robisz, to wspominanie poprzednich związków, zamiast skupiania się na sobie i tym, co tak naprawdępotrzebowaćjuż teraz.

Nie wtedy, gdy nadal nie masz pewności, czym jest prawdziwy związek, ponieważ nigdy nie doświadczyłeś czegoś takiego, jeśli jesteś ze sobą szczery.

Spotykasz świetnego faceta (albo świetną dziewczynę) i puszczasz go, gdy tylko zaczyna się to robić.

Twoja ostatnia znacząca osoba (z którą właśnie skończyłeś) sugerowała, że ​​może po prostu nie jesteś materiałem na związek, i to wstrząsnęło tobą do głębi.

Czy mogą mieć rację? Czy po prostu nie jesteś w stanie stworzyć Trwały związek ?

Jedno, co mogę ci powiedzieć, to to, że jeśli czujesz, że nie jesteś teraz gotowy na związek, prawdopodobnie masz rację.

I zgadnij co? To dojrzała, odważna i szczera rzecz, którą można powiedzieć.

Niewiele osób to przyzna, ale czasami wystarczy nacisnąć pauzę i zrozumieć siebie, zanim oddasz swoje serce na srebrnym talerzu.

kobieta siedząca na krześle z filiżanką kawy

Czasami musisz uporządkować swoje kaczki, zanim zainwestujesz w kogoś, kto nieuchronnie udowodni ci, że w rzeczywistości nie jesteś gotowy na związek – przynajmniej nie teraz.

I to jest w porządku. To znak osoby, która jest gotowa przejąć kontrolę nad swoim życiem; osoba, która nie chce przechodzić od jednego nieznajomego do drugiego, mając nadzieję, że znajdzie coś, co w tej chwili wydaje się tak wymijające.

Poważny związek nie jest czymś, co magicznie pojawia się w twoim życiu.

Potrzeba dwóch silnych osób, aby zbudować go razem, a następnie wytrwać w utrzymywaniu go przed rozpadem.

Jeśli Twoim celem końcowym jest zdrowy związek, upewnij się, że jesteś w odpowiednim nastroju, aby go znaleźć, a następnie pielęgnować.

Musisz albo pozbyć się swojego kompleksu zbawiciela (kiedy nieustannie próbujesz naprawić lub uratować swojego partnera przed sobą), albo uzdrowić swoją duszę z poprzedniego związku, który pozostawił gorzki smak w ustach.

Ale jedno jest pewne. Będziesz później dziękować sobie za poświęcenie czasu na odnalezienie siebieTeraz.

Wszyscy tam byliśmy. Wszyscy osiągnęliśmy punkt w naszym życiu, w którym kwestionowaliśmy wszystko i wątpiliśmy w siebie bardziej niż prawdopodobnie powinniśmy.

To wszystko jest częścią stania się osobą, którą powinieneś być.

Nikt tego wszystkiego nie rozgryzł. A jeśli nie czujesz się dobrze, daj sobie chwilę wytchnienia i zastanów się, dlaczego tak się dzieje.

Złamane serce jest do bani, ale może wskazać ci właściwy kierunek, gdy w końcu będziesz gotowy, aby zobaczyć, czego naprawdę potrzebujesz.

Jeśli w tej chwili możesz odnieść się do tych 10 znaków, to po prostu nie jesteś teraz gotowy na związek i nie powinieneś tego zmuszać, dopóki nie zaczniesz pracować nad swoimi problemami.

Zobacz też: Czy mam mu powiedzieć, że go lubię? 7 powodów, dla których zdecydowanie powinieneś (i jak)

Nadal zastanawiasz się nad swoim poprzednim związkiem

przy oknie stoi kobieta z długimi brązowymi włosami

Po prostu niewytłumaczalnie trudno jest puścić swoją ostatnią miłość. Przerabiasz każdą drobiazg, która się wydarzyła, i próbujesz to wszystko zrozumieć.

Jak spędziłeś dwa lata swojego życia z kimś, kto ostatecznie spowodował tak wiele złamanego serca?

A poza tym – jak do cholery nadal chcesz je odzyskać po tym wszystkim, co wydarzyło się między wami?

To tajemnica, z którą po prostu nie jesteś przygotowany, ale jedno jest pewne. Nadal żyjesz przeszłością, podczas gdy teraźniejszość desperacko próbuje przeciągnąć cię na właściwą stronę.

Czy kiedykolwiek przebolesz swojego byłego? Czy kiedykolwiek będziesz w stanie powiedzieć?kocham Ciędo innej osoby i rzeczywiście tak myśli?

Za każdym razem, gdy czujesz, że zaczynasz rozumieć tę całą miłość, po prostu wybucha ci to w twarz.

A teraz jesteś mniej gotowy niż kiedykolwiek, aby wejść w nowy związek, ponieważ twoja samoocena jest na najniższym poziomie.

Gonisz nieszczęście zamiast szczęścia

przy oknie stoi krótkowłosa kobieta

Jeśli nikt ci tego jeszcze nie powiedział, pozwól mi być pierwszym. Po prostu jesteś zbyt zajęty byciem nieszczęśliwym, aby rzeczywiście spróbować zmienić swoje życie.

Tak przyzwyczaiłeś się do tej zblazowanej osoby, że się stałeś, że przestałeś starać się odzyskać radość.

O wiele łatwiej jest być wiecznie zły i żywić urazę do siebie i wszystkich wokół z powodu niemożności znalezienia tego, czego szukasz, niż wziąć sprawy w swoje ręce i skończyć z tym nieszczęściem.

Jak dotąd – nie ma szczęścia. Żyjesz w swojej małej bańce smutku i nikogo nie wpuszczasz.

Czemu? Ponieważ boisz się, że mogą faktycznie popchnąć cię, abyś stał się lepszy i zebrał swoje gówno razem.

A ty po prostu nie jesteś na to gotowy. Smutek jest łatwy. Użalanie się nad sobą jest prawie drugą naturą.

Ale wysiłek i decyzja, aby znaleźć powody, by trzymać głowę wysoko – teraz jest to misja, na którą po prostu nie jesteś gotowy.

Dopóki jest to twój stan umysłu, wiesz, że nie jesteś gotowy na związek.

Bądź gotowy na przyjęcie radości i odnalezienie tej iskry w swoim życiu. Zakończ ten żałosny rozdział i zdecyduj, że czas od niego odejść!

alimentos para deshacerse de la hinchazón del vientre

Jesteś jedyną osobą, która może zmienić swój sposób myślenia. Rozbij tę smutną bańkę i wejdź do prawdziwego świata.

Tu jest prawdziwe szczęście. Kiedy będziesz gotowy, by to przyjąć, zaczniesz być gotowy do dzielenia się tym z kimś wyjątkowym.

Boisz się zewnętrznego osądu

kobieta przyłożyła ręce do twarzy, gdy usiadła

Co twoja załoga pomyśli o tej nowej osobie, z którą zacząłeś się spotykać? Co pomyślą o nich twoi rówieśnicy i jak akceptowany będzie twój nowy uścisk?

To wszystkie pytania, które przechodzą przez twój umysł, gdy oddajesz zbyt dużo władzy ludziom, którzy na to nie zasługują.

Chcesz dostać najgorętszą randkę. Chcesz być widziany z kimś tak gorącym, że obie płcie są o ciebie zazdrosne. To smutna rzeczywistość, ale tak właśnie jest.

To, co myślą wszyscy inni, jest o wiele ważniejsze niż to, jak ta osoba sprawia, że ​​się czujesz i czy w ogóle jest materiałem na związek.

Ta gra randkowa stała się niemożliwa do wygrania i dlatego potajemnie wolisz być teraz sam, ponieważ w ten sposób przynajmniej nie musisz się martwić, że będziesz z kimś, kogo Twoi znajomi nie zaakceptują.

Ale jest jedna rzecz, którą powinieneś zadać sobie. Kim jest osoba w tym związku – ty czy reszta świata?

A kiedy odpowiesz na to pytanie, stanie się jasne, czyja opinia jest jedyną, która naprawdę ma znaczenie.

Zobacz też: Seks z przyjaciółmi? 10 największych tajemnic, których nikt Ci nie powie

Twój pasek jest za wysoki

smutna kobieta

Nie jesteś gotowy na związek, jeśli ustawiłeś poprzeczkę tak wysoko, że prawie nikt nie może jej dorównać.

Czy kiedykolwiek zatrzymałeś się i zadałeś sobie pytanie, ilu niesamowitych ludzi puściłeś tylko dlatego, że nie sprawdzili wszystkich twoich nieosiągalnych pudełek?

Znalezienie miłości nie polega na znalezieniu nieskazitelnej istoty ludzkiej.

Chodzi o znalezienie kogoś, kogo niedoskonałości idealnie współgrają z twoimi, i wspólne nawigowanie tym, co nazywa się życiem, w tym samym kierunku, ku wspólnej przyszłości.

To jedyny sposób, w jaki będziesz miał szansę, aby zadziałało z inną osobą.

Tak długo, jak ustalasz zbyt wysokie standardy i umieszczasz wszystkich, których spotkasz w pudełkach, które nigdy nie pozwalają im być dla ciebie wystarczająco dobrymi, nigdy nie będziesz gotowy na związek.

Porzuć swoje wysokie oczekiwania i daj ludziom szansę. Nigdy nie wiadomo – osoba, o której myślałeś, że byławięcnie twój typ może skończyć jako jedyna osoba, która naprawdę cię dopada.

Niecierpliwość to twoje drugie imię

rozczarowana kobieta siedzi na kanapie

Czasami jesteś swoim największym wrogiem.

Znam zbyt wielu ludzi, którzy spodziewają się prawie niemożliwego, a kiedy to nie wypali, wolą po prostu zostać wchłonięci w ziemię, niż dać jej szansę, aby coś się ułożyło.

Wiesz, o czym tutaj mówię. Jeśli nie jesteś żonaty w pewnym wieku i nie masz dzieci w ciągu kilku lat – jesteś porażką.

I to jest najbardziej bolesna rzecz, jaką możesz sobie zrobić. Daj temu czas! Miłość może cię znaleźć w najbardziej osobliwym czasie!

To, że wciąż jesteś singlem w wieku 30 lat, nie oznacza, że ​​nie znajdziesz miłości swojego życia przed kolejnymi urodzinami!

Czas jest twoim przyjacielem,nieTwój wróg. Niech zrobi swoje. Kiedy to ma się wydarzyć, to się wydarzy.

Nigdy nie będziesz mentalnie gotowy na związek, gdy stawiasz sobie ultimatum.

To najgorszy koszmar każdego związku. To organiczny proces, w którym nie można się spieszyć.

Albo jest, albo nie. Ale rzeczy będą się dziać, kiedy i jak mają się wydarzyć.

Zrelaksuj swój umysł i daj sobie spokój. Będziesz gotowy na związek, gdy w końcu zdasz sobie sprawę, że miłość to nie rywalizacja i nie spieszysz się.

Jesteś dla siebie zbyt surowy

smutna kobieta siedząca nad morzem

Trudno to przyznać, ale nie widzisz już siebie jako haczyka.

Uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobry, a kiedy wychodzisz ze swoją ekipą, nie wyobrażasz sobie, żeby ktoś cię podrywał, ponieważ jesteś najwyraźniej najmniej atrakcyjną osobą z całej grupy.

Twój własny umysł płata Ci figle, przekonując Cię, że jesteś mniej wartościowy niż wszyscy wokół Ciebie.

Twój sposób myślenia nie jest gotowy na związek, ponieważ z takim nastawieniem nie jesteś dla siebie miły.

Więc jak powinieneś być dobry dla swojej drugiej połówki?

Jak możesz oczekiwać, że uszczęśliwisz drugą osobę, jeśli nie możesz tego zrobićsięszczęśliwy? Zgadza się – to misja niemożliwa.

Dlatego musisz zrobić pełne 180. Zmień swoją perspektywę. Spójrz w lustro i zdecyduj się na znalezienie przynajmniej trzech rzeczy, które w sobie kochasz.

Zaakceptuj swoje wady. Zaakceptuj swoje dziwactwa.

Zajmij się swoją twardą powierzchownością i pracuj nad tym, aby stać się milszym, bardziej miękkim i bardziej akceptującym siebie. To jedyna droga do poważnego, zdrowego związku.

Ciągle skłaniasz się ku temu samemu typowi osoby

smutna kobieta siedzi, podczas gdy mężczyzna śpi

Kiedy przyzwyczaisz się do przebywania w pobliżu określonego typu osoby, podprogowo staje się nawykiem, aby podążać za tym samym typem za każdym razem, gdy wchodzisz do puli randkowej. I to właśnie powstrzymuje cię przed znalezieniem prawdziwej miłości.

Jak możesz kiedykolwiek znaleźć swoją bratnią duszę, kiedy będziesz szukał tego samego typu osoby?

Wszystko sprowadza się do tego, że wierzysz, że na to zasługujesz.

que pasa si crees que estas embarazada

Ten typ osoby, która wyraźnie nie jest dla ciebie dobra, to wszystko, co znasz, więc nie możesz sobie wyobrazić zasługiwania na kogoś lepszego.

W ten sposób jest łatwiej. Znasz swój sposób na obejście tego konkretnego zachowania i wracanie po nie staje się twoją drugą naturą. A potem zastanawiasz się, dlaczego nie jesteś gotowy na związek.

To oczywiste! Nie dajesz sobie szansy na doświadczenie prawdziwego, szczęśliwego związku.

Ciągle ignorujesz czerwone flagi i zaprzeczasz temu, co głęboko wiesz (że jest to skazane na porażkę od samego początku), mając nadzieję, że tym razem skończy się to inaczej.

Ale nigdy tak się nie stanie, dopóki będziesz odmawiać rozpoznania własnych metod samo-sabotowania. Szukaj kogoś lepszego i lepszego otrzymasz!

Zobacz też: 7 oznak emocjonalnie odległej żony i dlaczego stała się taką?

Potrzebujesz partnera, aby czuć się spełnionym

mężczyzna przytulił kobietę i pocieszył ją

Powiem ci coś: romantyczny partner nie jest odpowiedzialny za to, abyś czuła się spełniona.

Są po to, abyś czuł się komfortowo bez względu na to, jak się czujesz (smutny, szczęśliwy, niespokojny, zły… itd.). Jeśli sam nie czujesz się pełnią, nie oczekuj, że ktoś wypełni tę pustkę — to twoja praca.

Nie czujesz się komfortowo w samotności, a typotrzebowaćpartnera, który to zmieni. Ale zgadnij co?

To się nie wydarzy, ponieważ nikt poza tobą nie jest odpowiedzialny za twoje wewnętrzne szczęście!

Uszczęśliw siebie. Znajdź to, co sprawia, że ​​czujesz, że żyjesz, i wymyśl siebie na nowo, jeśli to jest potrzebne.

Zagłęb się w swoją duszę i znajdź wyjście z rutyny.

Dopiero po ustaleniu, dlaczego czułeś się tak pusty i odległy, znajdziesz sposób, aby to zmienić i wziąć swoje życie miłosne w swoje ręce.

Nie jesteś gotowy na związek, ponieważ boisz się stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Ale im szybciej to zrobisz, tym większe masz szanse na znalezienie szczęścia, o którym marzyłeś.

Masz kompleks zbawiciela

mężczyzna i kobieta stoją w objęciach

Niektórzy ludzie rozwijają kompleks zbawiciela z powodu gaszącej w ich życiu potrzeby dramatu. Zamiast ścigać osobę, której serce będzie pasować do Twojego, wciąż szukasz projektu, który wymaga naprawy. I ciągle je znajdujesz.

Potrzebujesz dramatu, ponieważ nie możesz inaczej funkcjonować.

Jesteś tak przyzwyczajony do tego, że rzeczy są chaotyczne i wymagają naprawy, że zmieniłeś coś tak czystego jak miłość w coś złożonego i wyczerpującego.

Przestań próbować ratować ludzi i zacznij ratować siebie.

Trwała miłość nigdy nie rozkwitnie, jeśli będzie opierać się na potrzebie nieustannego oszczędzania i naprawiania. Ludzie nie są idealni, ale nie twoim zadaniem jest ich takie robić.

Możesz pomyśleć, że tego właśnie potrzebujesz, ale daleko mu do tego. Skończyło się na tym, że zaprosisz kłopoty do swojego życia, a pewnego dnia po prostu zdasz sobie sprawę, że odgryzłeś więcej, niż jesteś w stanie przeżuć.

Znajdziesz dla siebie prawdziwy projekt. Ale czy naprawdę tego chcesz?

Oczywiście, że tak nie jest. Po prostu boisz się to przyznać, ponieważ uważasz, że nie zasługujesz na osobę, która może stanąć na własnych nogach.

Ale ty tak. Możesz nie być jeszcze gotowy na prawdziwy, intymny, zaangażowany związek, ale kiedy zaczniesz zmieniać swoje sposoby, zaczniesz zbliżać się do tego celu.

Starasz się dostosować do potrzeb wszystkich

wyimaginowana kobieta siedząca przy oknie

Wiesz, że tak jest, gdy zauważysz, że twoje zachowanie zmienia się w zależności od tego, z kim jesteś.

Nigdy nie możesz być sobą, ponieważ uważasz, że ta osoba nie będzie wystarczająco dobra dla potencjalnego partnera.

Zmieniasz więc sposób ubierania się, mówienia i zachowania w sposób, który odpowiada potrzebom osoby, z którą jesteś.

Ignorujesz czerwone flagi, które są tak jasne, i nadal działasz wbrew sobie, aby ktoś inny cię zaakceptował.

Ale to, co musisz tutaj zrobić, to rozpoznać znaki ostrzegawcze i przestać kompromitować się, aby uszczęśliwić kogoś innego.

Zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio byłeś z siebie zadowolony.

Kiedy ostatnio coś zrobiłeś, bo to było co?Tychciał?

Jeśli okaże się, że odpowiedź nie jest od dawna, to masz prawdziwy problem.

Nie tylko nie jesteś gotowy na związek, ale bardzo potrzebujesz uszczęśliwić się tym, kim jesteś, w przeciwieństwie do tego, kim myślisz, że jesteśpowinienbyć!

To, co robisz, jest niezdrowe emocjonalnie i wyczerpujące. Nigdy nie zrobisz dobrze samemu, jeśli będziesz starał się zadowolić innych.

Bądź tym, kim jesteś i nie próbuj ukrywać tej osoby. Kiedy całkowicie i całkowicie zaakceptujesz siebie, inni też to zrobią!

Zobacz też: Ukrywanie się przed światem: 5 sposobów, w jakie to robisz i jak być widzianym

Kiedy wiesz, że jesteś gotowy…

mężczyzna nosi kobietę i się śmieje

    • Przestajesz porównywać przeszłość ze swoją teraźniejszością i skupiasz się na tym, co może przynieść przyszłość. Pogodziłeś się z tym, jak zakończył się twój ostatni związek, i jesteś uzdrowiony z tego złamanego serca . Tak, pełne wyzdrowienie zajmie trochę czasu, ale podejmujesz wszystkie właściwe kroki.

Nie obchodzi cię, co mogą powiedzieć twoi przyjaciele, koledzy i nieistotne osoby. Jesteś w tym, ponieważTychcesz być z tą osobą i nikt nie może ci powiedzieć inaczej. To ty je znasz, a wszystko inne to tylko biały szum.

Przestajesz śpieszyć się z miłością i nie nakładasz już na siebie niemożliwych ograniczeń. Kiedy to się stanie, przyjmiesz to całym sercem. Ale jeśli nadal jesteś singlem w wieku 30 lat, będziesz tak samo szczęśliwy, ponieważ wolisz być szczęśliwy i sam niż z kimś, kto jest tylkow porządku.

Jesteś całkowicie zadowolony z tego, kim jesteś jako osoba. Kochasz swoje wady i nie osądzasz siebie za zdobycie tych 10 dodatkowych kilogramów. Wiesz, że jesteś tylko człowiekiem i choć może to zabrzmieć banalnie, tak naprawdę liczy się to, co jest w środku.

Nie potrzebujesz nikogo, kto by cię uratował, i jesteś otwarty na randki z ludźmi spoza swojej strefy komfortu. Jak dotąd Twój typ nie przyniósł Ci szczęścia, więc czas przetestować wody i odkryć, co jeszcze tam jest. I szczerze mówiąc, jesteś podekscytowany, że znajdziesz kogoś, z kim nigdy nie wyobrażasz sobie przebywania! Może się okazać, że to jedna rzecz, której brakuje w twoim życiu.

Top 10 znaków cię