Ta bekonowa bomba z masłem orzechowym to albo twój najgorszy koszmar, albo mieszanka jedzenia z twoich marzeń - Sierpień 2022

Słuchaj, uwielbiam dobre mashup. Cronuts, bronuts, a nawet s'monuts - kocham je wszystkie. Tak się składa, że ​​uwielbiam masło orzechowe (np. Raz dziennie łapię łyżkę ze słoika), a bekon to mój dżem. Ale połączenie tych dwóch składników razem? To jest coś, czego nie jestem pewien.

como darle el mejor oral de su vida

Ale Nick Chapman, facet z tyłu DudeFoods , wydaje się przekonany, że to bardziej sen niż koszmar. A jeśli ty też jesteś na pokładzie, cóż, jest bardzo łatwy do wykonania. Zegarek:Smażone kulki z masłem orzechowym w głębokim tłuszczu http://dudefoods.com/deep-fried-bacon-wrapped-peanut-butter-balls/ Zrobiłem kilka kulek z masłem orzechowym w głębokim tłuszczu zawijanym w boczek. Byli niesamowici, a kiedy w ten deszczowy poniedziałkowy poranek siedzę tutaj przy biurku w moim gównianym biurze, myślę tylko o tym, jak bardzo chciałbym być z powrotem w domu, siedząc na kanapie i jedząc je w garści.DudeFoods.comw poniedziałek 15 czerwca 2015 r

Dla mnie głębokie smażenie może powodować skurcze żołądka, jak w pralki. Ale z drugiej strony, może to właśnie sprawia, że ​​słony, lepki bałagan jest tak niesamowity. Po prostu nie mogę się zdecydować.

Tak czy inaczej, po zamrożeniu masła orzechowego te szczenięta są gotowe w mniej niż, powiedzmy, trzy minuty. Więc jeśli jesteś na płocie, może wyrzuć ich na następny grill i pozwól zdecydować gościom.