Ta mama przypadkowo przespała poród - Październik 2022

Nos, usta, policzek, skóra, komfort, dziecko, narząd, sen, drzemka, śpiące dziecko, Getty

Wiele kobiet, zwłaszcza tych, które pierwszy raz są matkami, jest nękanychlęki i obawy związane z porodem. To coś, przez co kobiety przechodziły od zarania dziejów - ale oczywiście nie oznacza to, że nie jest to bolesne i trochę (lub bardziej niż trochę) przerażające dla przyszłych mam. Ale dla Alice Payne faktyczny akt narodzin jej pierwszego dziecka to niewiele więcej niż mgliste wspomnienie, ponieważ rzekomo przespała go.

Chociaż może to zabrzmieć dziwnie dla każdej kobiety, która jużmaurodzony - spanie przez skurcze ?!W jaki sposób?!- ale zgodnie zraport zThe Daily Mail Drzemka Payne'a w połowie porodu była w rzeczywistości błędem medycznym.Payne, prywatna nauczycielka z Ashbourne w Derbyshire, urodziła syna Phillipa 18 grudnia w 38. tygodniu ciąży. Lekarze odkryli dwa dni przed porodem, że dziecko przestało rosnąć w łonie Payne, co doprowadziło ich do medycznego wywołania porodu. Cały dzień po wywołaniu jej poród nadal się nie rozpoczynał, więc, jak mówi Payne, zespół medyczny postanowił wstrzyknąć jej hormon wywołujący skurcze Syntocinon, aby zintensyfikować jej skurcze i przyspieszyć poród.

cómo encender a tu chico

Niestety, monitor skurczów działał nieprawidłowo, co doprowadziło lekarzy do przekonania, że ​​skurcze Payne'a nie były jeszcze wystarczająco intensywne do aktywnego porodu - z wyjątkiem tego, że były całkowicie. Nie zdając sobie sprawy, jak blisko była porodu, lekarze podali rodzącej kobiecie lekarstwo łagodzące ból (pełna dawka Petadine), który spowodował, że odpłynęła. Wtedy lekarze zorientowali się, że była w pełni rozwarta i gotowa do pracy.

Lekarze uważali, że Payne, w stanie półprzytomności i odprężenia,może wymagać awaryjnego cięcia cesarskiegourodzić swoje dziecko. Ale o dziwo, według 23-letniej nowej mamy, udało jej się odpowiedzieć na głos męża, który kazał jej naciskaćpodczas spania .I zadziałało - Payne obudziła się tylko na ostatnie 10-15 minut porodu, a potem od razu ponownie zasnęła, spotykając się ze swoim nowonarodzonym synem dopiero dwie godziny później. Nawet personel szpitala był zdumiony. Według Payne'a, w pewnym momencie tej gehenny położna, dwóch lekarzy, pielęgniarka i studentka pielęgniarki obserwowali „najdziwniejszą rzecz”, jaką kiedykolwiek widzieli.Mały Phillip urodził się zdrowy. Chociaż Payne była (oczywiście) szczęśliwa, że ​​przegapiła bóle porodowe, powiedziała dziennikarzom, że (co zrozumiałe) żałuje, że „nie była bardziej obecna przy narodzinach [jej] pierwszego dziecka”, a kiedy jej syn pyta później o jego historię narodzin, Muszę mu teraz powiedzieć, że zasnęła.

como complacer a un hombre en la cama pictures

Istnieje powszechne powiedzenie, że wiele kobiet mówi nerwowym kobietom przed porodem: „Kobiety robią to od zarania dziejów - twoje ciało będzie wiedziało, co robić”. Historia Payne'a, z jej ciałem najwyraźniej w porządkuwszystkopraca (i jej umysł nic z tego) wydaje się być niesamowitym dowodem na to twierdzenie.

(h / tPopSugar)cosas sexys para decirle a tu hombre

PodążaćRedbook na Facebooku.