Dlatego musisz zaufać czasowi swojego życia

Dlatego musisz zaufać czasowi swojego życia

Zaufaj czasowi swojego życia, powiedział do mnie. Ale wtedy nie wierzyłem, że czas w moim życiu był na moją korzyść.Przechodziłem bolesny złamane serce, desperacko szukałem pracy i jako bonus walczyłem też z depresją.

Pomyślałem sobie:To się nie dzieje. To nie jest miejsce, w którym powinienem być w tej chwili. Jak to możliwe, żeby wszystko rozpadło się dosłownie z dnia na dzień?Spędziłem dużo czasu płacząc i czując, że wszechświat, Bóg i wszystkie inne wyższe moce i siły mnie opuściły. Wszystko, o czym mogłem myśleć, to: czas życia jest do bani!

como adelgazar con depresión

A potem w pewnym momencie wszystko zaczęło się zmieniać.

Spotkałem świetnego faceta, który naprawdę mnie wspierał. Pomógł mi walczyć z depresją i przypadkiem znał kogoś, kto mógłby mi zaoferować pracę.Nie mogłem uwierzyć, jakie były szanse na to cudowne przypadkowe spotkanie!

Właśnie wtedy, gdy byłem na skraju rezygnacji ze wszystkiego, nadszedł idealny czas i zdałem sobie sprawę, że przez cały ten czas był to właściwy czas.

Może nie robił tego, co chciałem, ale nauczył mnie cennych życiowych lekcji i wzbogacił o życiowe doświadczenia.Więc tak, zaufaj czasowi swojego życia, ponieważ życie nie jest celem, ale procesem!

kobieta ubrana w czarną koszulkę smutna, obejmująca się i siedząca

Ile razy czułeś się dokładnie tak samo jak ja? Ile razy myślałeś, że zostałeś porzucony i że wszystko się rozpada na twoich oczach?

Nie martw się, wszyscy czuliśmy się tak samo w pewnym momencie naszego życia. Wyobrażamy sobie, że musimy być w określonym miejscu o określonej godzinie.

Że musimy jak najszybciej osiągnąć nasze cele i oczekujemy, że nic nie powinno kolidować z naszymi marzeniami i życzeniami.

Zapominamy, że tak naprawdę nie jest to możliwe (no cóż, nie w prawdziwym życiu), a to planowanie i marzenia uniemożliwiają nam zaufanie do czasu naszego życia.

Zamiast koncentrować się na naszym rozwoju osobistym, skupiamy się wyłącznie na naszych celach. Zapominamy, że życie to nie wyścig, który składa się z kilku stacji, z których każda jest przeznaczona do jednego osiągniętego celu.

Życie to proces, a czas nie jest czymś, na co powinieneś wpływać, ale zamiast tego ufaj całym sercem, że wszystko, co dzieje się teraz, dzieje się z jakiegoś powodu.

Musimy wierzyć, że jesteśmy dokładnie tam, gdzie powinniśmy być w chwili obecnej i że każda trudna sytuacja i każda szansa są częścią większego celu.

Zamiast skupiać się tylko na tym, co jest nie tak, musimy świętować małe wygrane, ponieważ są one częścią procesu.

Małe wygrane nas kształtują, podczas gdy duże są kamieniami milowymi.

podróżująca młoda kobieta trzymająca za rękę osobę stojącą w pobliżu niebieskiego głębokiego zbiornika wodnego

Wyobraź sobie, że możesz dostać wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś, dokładnie w tym czasie; że możesz iść dalej bez śladu złamanego serca lub że jesteś sławny w mediach społecznościowych.

Że sezon świąteczny trwa cały rok, że masz samochód, chłopaka/dziewczynę lub męża/żonę według swoich standardów i upodobań.

Czy myślisz, że byłabyś wdzięczna za to wszystko, gdyby ktoś ci to tak po prostu dał? Nie sądzę.

Ani ty, ani ja, ani ktokolwiek inny nie mogliśmy odczuć ogromu wdzięczności i uznania za coś, co zostało nam dane natychmiast i bez konieczności podejmowania wysiłku.

Ponieważ skupiamy się tylko na osiągnięciu celu końcowego, zapominamy cieszyć się wszystkimi tymi małymi chwilami i świętować wszystkie te małe zwycięstwa przed „dotarciem do upragnionego celu”.

Skupiamy się tylko na dotarciu tam za wszelką cenę, abyśmy mogli skreślić ten przedmiot z listy i przejść do następnego.

Po kolejnym przychodzi kolejny i tak dalej.

Zapominamy oddychać i cieszyć się wszystkimi innymi wspaniałymi rzeczami dziejącymi się wokół nas tylko dlatego, że jesteśmy tak skupieni na naszych pragnieniach, pragnieniach i kontrolowaniu.

Małe wygrane nas kształtują i pomagają nam w samorozwoju iduchowe przebudzenie. Więc właśnie tam powinniśmy skierować naszą energię.

Niedawno natknąłem się na tę koncepcję, która mówi, że wstawanie rano i ścielenie łóżka to ogromna wygrana, ponieważ daje nam to poczucie satysfakcji i spełnienia.

Ścielenie łóżka to pierwsze zadanie, które udaje Ci się wykonać, co motywuje Cię również do wykonywania innych zadań tego dnia.

cuando un chico te compra un regalo para tu cumpleaños

Czy widzisz, jak ta jedna mała wygrana łączy się z innymi małymi wygranymi, które ostatecznie łączą się w jedną dużą lub kilka dużych?

Nie możemy kontrolować tego, co dzieje się wokół nas, ale każdego dnia możemy robić, co w naszej mocy, i tylko to się liczy!

młoda kobieta na bieżni ćwicząca w stroju sportowym i słuchawkach

los hombres de steve harvey respetan los estándares consiguen algunos

Pamiętam, kiedy byłam naprawdę chuda i nie mogłam przybrać na wadze, mimo że jadłam jak szalona.

Postanowiłem więc zacząć ćwiczyć z nadzieją, że nabiorę trochę mięśni, rozbudzę organizm i napełnię pozytywną energią.

Chodziłam na siłownię kilka dni w tygodniu i każda ukończona sesja treningowa była moją małą wygraną.

Ani jednej sekundy nie skupiłem się wyłącznie na końcowym efekcie przybrania na wadze, ponieważ wiedziałem, że to proces, który potrwa miesiące lub lata, zanim zobaczę jakiekolwiek widoczne zmiany.

Za każdym razem, gdy wracałem do domu po siłowni, nagradzałem się czymś symbolicznym, aby uczcić tę małą wygraną.

Po tysiącu tych małych wygranych po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że udało mi się również osiągnąć tę dużą.

W końcu przytyłam i wyglądałam zdrowo i szczęśliwie. A potem, kiedy spojrzałem wstecz na ten proces, zdałem sobie sprawę, jak bardzo dorosłem psychicznie i fizycznie przez cały ten czas.

Były dni, kiedy czułem się jak gówno, ale nigdy, przenigdy nie zostawałem w domu i nie chciałem iść na trening. To poprawiło moją samodyscyplinę, poczucie oddania i czystą wytrwałość.

To samo można zastosować do college'u, gdzie każdy egzamin odbierałem jako małą wygraną, podczas gdy ostatnia kartka z informacją, że skończyłem, była wielką wygraną.

Więc tak, zaufaj czasowi swojego życia, ponieważ wiara jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie!

kobieta zamykająca oczy uśmiechnięta w skupieniu z kręconymi włosami

Często lubimy myśleć, że możemy kontrolować teraźniejszość, przyszłość i wszystko, co się z nami dzieje, ale prawda jest taka, że ​​nie możemy i nie powinniśmy kontrolować niczego.

Istnieje wiele czynników, które mogą zrujnować każdy możliwy plan, ale nadal nie rezygnujemy z planowania.

A kiedy sprawy nie idą tak, jak się spodziewaliśmy, w końcu czujemy się nieszczęśliwi i jakby wszechświat próbował nas oszukać i bawić się z nami. Zapominamy, że wiara jest jedyną rzeczą, która jest poza kontrolą.

Kiedy koncentrujemy się na robieniu wszystkiego, co w naszej mocy, każdego dnia i w każdej chwili, a kiedy już znaleźliśmy swoją pozytywną stronę, pozostaje nam tylko zaufać, że wszechświat zrobi resztę za nas.

Nie wiemy, co wydarzy się w przyszłym roku, ale kiedy spojrzymy wstecz na miniony rok, możemy zauważyć pewne rzeczy, o których w tamtym czasie nie wiedzieliśmy.

Rozumiemy, dlaczego pewne rzeczy musiały się wydarzyć, a potem obwiniamy się za to, że nie ufamy wszechświatowi.

W końcu dowiadujemy się, że jeśli chcemy tęczy, musimy poradzić sobie z deszczem.

Zerwanie z kimś może wydawać się końcem świata, ale po pewnym czasie zdajemy sobie sprawę, że to była najlepsza rzecz, jaka nam się kiedykolwiek przydarzyła, ponieważ byliśmy niezadowoleni z naszego partnera.

es kourtney de vuelta con scott 2016

Kiedy spotykamy kogoś nowego, uczymy się być wdzięcznym i doceniać każdą miłą rzecz, jaką dla nas robią, tylko dlatego, że posmakowaliśmy tego, jak to jest być brane za pewnik.

Przed pójściem spać podnosimy wzrok, szczypiemy się, aby upewnić się, że nie śnimy i mówimy:Dziękuję wszechświatu i czasowi mojego życia!

Interesujące jest to, że za każdym razem, gdy dzieje się coś złego, postrzegamy to jako coś całkowicie niepożądanego i negatywnego. Marzymy o życiu w stanie, w którym będziemy doświadczać jedynie uczucia błogości i szczęścia.

Staramy się kochać, śmiać się i cieszyć i boimy się łez i bólu. Jednak to wszystko nas kształtuje i czyni nas tym, kim jesteśmy.

Nasz śmiech, łzy, szczęście i smutek przybliżają nas do połączenia się z naszymi prawdziwymi ja!

widok z boku kobiety modlącej się z zaciśniętą pięścią przy ustach

Moje życie nie jest idealne, twoje też nie jest i nigdy nie będzie. Jesteśmy wadliwi i niedoskonali, mamy wiele dziwactw i dziwnych nawyków, ale właśnie to czyni nas tym, kim jesteśmy.

Możemy przekonać samych siebie, że inna praca uczyniłaby nas szczęśliwszymi lub że inne okoliczności życiowe byłyby przyjemniejsze i przyjemniejsze, i możemy rozpamiętywać ten pomysł przez długi czas i czuć się nieszczęśliwym lub możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy i zaufać czasowi naszego życie.

Wysiłek, cierpliwość i akceptacja to trzy sekretne składniki prawdziwego szczęścia.

Kiedy wiesz, że dałeś z siebie wszystko, że byłeś cierpliwy i że zaakceptowałeś naturę wszechświata (zamiast go kwestionować), to wiesz, że nic więcej nie mogłeś zrobić.

Wtedy wiesz, że czas w twoim życiu jest twoim przyjacielem, a nie wrogiem, którego powinieneś wytępić i zmusić do gry według własnych zasad.

Ten czas nie jest czymś, co możesz zobaczyć lub wpłynąć, ponieważ jest to ukryta siła, która żyje w naszym sercu i może być aktywowana tylko przez wiarę.

Zobacz też: Zaufaj mi, jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być teraz

Dlatego musisz zaufać czasowi swojego życia