W ten sposób ją stracisz, na podstawie jej zodiaku

W ten sposób ją stracisz, na podstawie jej zodiaku

Jeśli nie chcesz stracić swojej dziewczyny, nie będziesz naciskać jej guzików i upewnisz się, że przestrzegasz jej granic. Niemniej jednak nie wiesz, co to jest, o czym nie powinieneś nawet myśleć, jeśli chcesz trzymać ją przy sobie.Dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, mówiąc Ci, co sprawi, że Twoja dziewczyna odejdzie od Ciebie, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.

Baran

Jednym z najpewniejszych sposobów na utratę arianki jest pozwolenie na wygaśnięcie iskry w twoim związku. To nie jest romantyczne po zakończeniu miesiąca miodowego i zmienianie swojego postępowania, gdy zobaczysz, że ją zdobyłeś. Stracisz ariankę, jeśli nie będziesz jej ciągle przypominać, jak czują się motyle i jeśli zaczniesz traktować ukochaną osobę jak współlokatorkę lub siostrę, a nie jak kochankę.byk

Jeśli twoja dziewczyna należy do tego znaku, stracisz ją, jeśli nawet spróbujesz bawić się jej zaufaniem. Byk jest znany jako znak, na którego zaufanie trudno zasłużyć, a jeśli ta dziewczyna zacznie ci wierzyć i uważać cię za godnego zaufania, to wielka sprawa. Pamiętaj, że gdy stracisz zaufanie Byka, nie ma drugiej szansy na jego odzyskanie.

cómo hacer que un hombre te quiera en la cama

Bliźnięta

Jedną wspólną cechą wszystkich Bliźniąt jest ich silna i niepowtarzalna osobowość. Zawsze dążą do niezależności i wolności emocjonalnej. Tak więc sposobem na utratę Bliźniąt jest kontrolowanie ich. Dzieje się tak poprzez próbę zmiany istoty tego, kim są i dopasowanie ich do standardów społecznych.

Nowotwór

Tracisz raka, jeśli nie masz jasności co do swoich emocji. Działając obojętnie. Zmuszając ją do odgadnięcia twoich intencji. Wysyłając jej mieszane sygnały i sprawiając, że czuje się emocjonalnie zaniedbana.Lew

Jeśli chcesz stracić kobietę z Lwa, po prostu zacznij ją porównywać do innych kobiet. Nie zrozum mnie źle – to nie znaczy, że ta dziewczyna ma niską samoocenę, po prostu nawet nie myśli o tym, by pozwolić ci ją upokorzyć, sprawdzając inne dziewczyny lub flirtując z nimi, gdy cię zabierają.

panna

Tracisz Pannę, nie będąc konsekwentnym i zmieniając zdanie na temat ważnych rzeczy przez cały czas. Tracisz ją, gdy widzi, że nie może na ciebie liczyć i że nie jesteś niezawodny. Kiedy widzi, że nie możesz dotrzymać słowa i że wszystkie twoje obietnice są właściwie puste.

alimentos que blanquean naturalmente los dientes

Libra

Jeśli nie chcesz stracić Wagi, zapomnij o niekończących się drugich szansach i ciągłym wybaczaniu, bo na pewno ją stracisz, jeśli będziesz łamał jej serce w ten sam sposób. Zwróć uwagę na rzeczy, które ta dziewczyna ci mówi i popracuj nad nimi, zanim cię opuści, bo ma już dość.¿Cómo puedo deshacerme de la hinchazón rápidamente?

Skorpion

Tracisz Skorpiona, będąc zbyt nudnym i pozwalając, aby twój związek popadł w rutynę. Nie rzucając jej wyzwań i zgadzając się ze wszystkim, co robi i mówi. Nie dając jej ekscytacji, której potrzebuje i nie pracując nad utrzymaniem pasji przy życiu.

strzelec

Stracisz Strzelca, jeśli spróbujesz stłumić jej poczucie wolności. Jeśli spróbujesz sprawić, by poczuła się uwięziona w twoim związku. Jeśli próbujesz podejmować decyzje w jej imieniu i próbujesz ją kontrolować w jakikolwiek możliwy sposób.

Koziorożec

Jeśli chcesz stracić kobietę Koziorożca, zrobisz to, odmawiając naklejenia etykiety na swój związek. Trzymając ją uwięzioną w jakimś prawie związku i próbując ją poprowadzić. Nie dając jej miejsca w twoim życiu, na które zasługuje i nie traktując jej tak, jak powinno się traktować dziewczynę.

Wodnik

Jedną wspólną cechą prawie wszystkich Wodników jest to, że cenią swoją przestrzeń osobistą ponad wszystko. Bez względu na to, jak bardzo kocha cię Wodnik, zawsze będzie potrzebować trochę czasu dla siebie.

Więc jeśli chcesz ją stracić, zrobisz to, będąc zbyt czepliwym. Nie pozwalając jej oddychać i dusząc ją swoją potrzebą.

Ryby

Jeśli będziesz z nią nieuczciwy, stracisz Ryby. Zapamietaj tokobiety tego zodiakuzawsze wolę prawdę, bez względu na to, jak bardzo jest toksyczna i bolesna. Zawsze łatwiej wybaczy ci błąd, który popełniłeś, jeśli po prostu się o tym przyznasz. Z drugiej strony, jeśli spróbujesz wydostać się z kłopotów, kłamiąc o tym, po prostu pogorszysz sytuację.

To jest jak ty

cómo convertir a una mujer sexualmente