Czy powinieneś pozostać przyjaciółmi swojego byłego? Ostateczna lista zalet i wad - Grudzień 2022

Czy powinieneś pozostać przyjaciółmi swojego byłego? Ostateczna lista zalet i wad

Zerwania są zawsze trudne, bez względu na to, kto zdecydował się zakończyć związek. Mimo że związek się skończył, oboje partnerzy nie stracą natychmiast uczuć.

Jedna strona zawsze będzie cierpieć, a druga będzie źle się czuła z powodu zranienia swoich uczuć; dlatego każdemu z nas zawsze jest trudno poradzić sobie z rozstaniem.Ale już, pytanie wszyscy chcielibyśmy znać odpowiedź na to: czy powinniśmy pozostać przyjaciółmi z naszym byłym po zerwaniu, czy nie.

las mejores cosas que decirle a un chico

Czy naprawdę możesz pozostać blisko swojego byłego po rozstaniu? Czy to naprawdę mądry pomysł, aby pozostać przyjacielem swojego byłego? Z drugiej strony, kto potrzebuje wrogów w życiu, prawda?

Jeśli masz dylemat, czy powinieneś zaprzyjaźnić się ze swoim byłym, czy nie, oto kilka zalety i wady tej „przyjaźni”.mężczyzna i kobieta siedzący na doku, patrzący na wodę

Twój były zna Cię najlepiej; dostają cię

Jeśli zakończyłeś swój związek w dobrym tonie, możesz naprawdę stać się najlepszymi przyjaciółmi ze swoim byłym. W końcu kto zna cię lepiej niż ta osoba?

Wiedzą, jak myślisz i zachowujesz się w określonych sytuacjach i dlatego zawsze mogą Ci we wszystkim udzielić dobrych rad.Nie będą Cię oceniać bez względu na to, co robisz, ponieważ Cię znają i nie mogą być zaskoczeni Twoimi działaniami. Jeśli nie ma między wami żadnych uczuć, mogą one bardzo pomóc w życiu miłosnym.

Twój były zna Cię najlepiej; to znaczy, że znają wszystkie twoje sekrety

Hmm… Czy to naprawdę dobrze, że znają cię najlepiej? Znają twoje opinie o pewnych ludziach, znają twoje wady, znają wszystkie twoje sekrety.

Kto może zagwarantować, że w danym momencie nie użyje tego przeciwko tobie? Nie będziesz czuł się w ich towarzystwie komfortowo, ponieważ zawsze będziesz się zastanawiać, czy zdradzili Twoim wspólnym przyjaciołom Twoje sekrety.

W końcu będziesz miał męskiego przyjaciela

Kobiece przyjaźnie są świetne. Więź między dwiema kobietami nie przypomina żadnej innej. Ale bądźmy szczerzy, byłoby wspaniale mieć jednego męskiego przyjaciela, jedną męską perspektywę.

Mężczyźni są zawsze bardziej uczciwi w przyjaźni niż kobiety. Powie ci, czy ta sukienka ci nie pasuje lub jeśli nosisz za dużo makijażu.

Mógłby udzielić ci najlepszych rad w sprawie mężczyzn, ponieważ on też jest facetem. Wie, jak myślą mężczyźni i może pomóc w zrozumieniu facetów.

trucos sexuales que lo volverán loco

Może udawać, że chce być przyjaciółmi tylko po to, by cię odzyskać

Może nadal coś do ciebie czuje i nie może pogodzić się z rozstaniem. Może zaprzyjaźnienie się z tobą to tylko jedna z jego metod na odzyskanie cię.

To dojrzała rzecz do zrobienia

Twój były poprosił cię, abyś pozostała przyjaciółmi, a wszyscy wokół ciebie mówią, że powinieneś to zrobić, ponieważ jest to dojrzała rzecz do zrobienia i mają rację.

Nawet jeśli nadal możesz mieć do niego jakieś uczucia, które powstrzymują cię od pozostania przyjaciółmi, musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje.

Jest powód, dla którego jesteś byłym

Miałeś swoje powody do zerwania. Oni cię ranią, ty ich ranisz, to nieistotne. Ważne jest to, że nie mogliście się dogadać jako para, więc dlaczego mielibyście być przyjaciółmi?

Z przeszłości wciąż pozostają niedokończone kwestie, które prędzej czy później wyjdą na powierzchnię.

Mogą pomóc Ci przejść dalej

Jeśli zdecydujesz się pozostać przyjacielem swojego byłego, będziesz komunikować się więcej, a to pomoże ci uzyskać potrzebne zamknięcie. Porozmawiasz o wszystkich problemach, jakie miałeś w związku, które ostatecznie doprowadziły cię do zerwania.

Podczas tych rozmów zdasz sobie sprawę, że twój partner nie ma już do ciebie żadnych romantycznych uczuć. Zrozumiesz, że to już na dobre i że czas ruszyć dalej .

Mogą stać się problemem dla twojego następnego związku

Może nie przeszkadza ci spędzanie czasu ze swoim byłym, ale może to być problem dla twojego następnego partnera. Będą zazdrośni, ponieważ nie uwierzą, że to tylko przyjaźń.

Z drugiej strony twój były może również stać się zazdrosny i zrozumieć, że nie jest całkowicie nad tobą. Może będzie szczery i przyzna ci się do tego, ale może spróbować oddzielić cię od nowego partnera.

Jak widzisz, zaprzyjaźnienie się ze swoim byłym ma pewne zalety, ale są też złe strony, które mogą wpłynąć na Twoje życie na wiele sposobów.

no feliz en mi matrimonio que hago

Jedyne, co wiemy na pewno, to to to jest delikatna sytuacja i najpierw musisz dać sobie trochę czasu, aby przetworzyć zerwanie. Wtedy decyzja należy do Ciebie.

Czy powinieneś pozostać przyjaciółmi swojego byłego? Ostateczna lista zalet i wad