Kompatybilność Wagi i Koziorożca w miłości i przyjaźni - Grudzień 2022

Kompatybilność Wagi i Koziorożca w miłości i przyjaźni

Waga i Koziorożec to niezwykle interesujące znaki w astrologii. Na pierwszy rzut oka wydają się być zupełnie inne.

Właściwie, prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy, gdy myślisz o Koziorożcu, jest to, że są ambitnymi pracoholikami. Z drugiej strony Wagi są niezdecydowane i przywiązują dużą wagę do estetyki.Jest więc całkiem oczywiste, że nie mogą dobrze pasować i że ich związek emocjonalny nie jest całkiem możliwy. W końcu ci dwaj partnerzy mają zbyt wiele różnic, które wydają się trudne do przezwyciężenia.

Ale czy to naprawdę jedyna prawda? Czy te dwa znaki astrologiczne mogą się poznać i zakochać w sobie?

Czy mogą zwracać uwagę na rzeczy, które je łączą, zamiast pozwalać, aby różne wartości je rozdzielały? Czy te dwa znaki zodiaku mogą zbudować?więź emocjonalna?Czy mogą być kochankami i mieć udany związek seksualny? A co z przyjaciółmi?

Myślę, że będziesz musiał czytać dalej, aby się dowiedzieć. Tak, wiem, że prawdopodobnie natknąłeś się na dziesiątki takich artykułów. Ale zaufaj mi – te artykuły odkryją wszystkie sekrety, które kiedykolwiek chciałeś poznać.

Zgodność związku: Waga i Koziorożec

zdezorientowany mężczyzna siedzi i rozmawia z kobietąLudzie, którzy mają Wagę i Koziorożca jako znaki Słońca na swoim wykresie urodzeniowym, nie mają naprawdę wysokiej kompatybilności miłosnej. Rządzą nimi różne planety (Wagi są rządzone przez Wenus, a Koziorożce rządzone są przez Saturna) i są połączone z różnymi żywiołami (Waga to znak Powietrza, a Koziorożce to znaki Ziemi).Patrząc na rzeczy z tej perspektywy, każdy, kto choć trochę zajmuje się astrologią, stwierdziłby, że Koziorożec i Waga to okropne dopasowanie i że relacje między tymi partnerami rzadko się układają.

Czy Koziorożec może pasować do Wagi? Czy potrafią odłożyć na bok wszystkie różnice i pozwolić emocjom przejąć inicjatywę?

PS Aby przeanalizować astrologiczną zgodność pary, konieczne jest zbadanie, jak dobrze ichksiężycowe znaki pasują, więc koniecznie sprawdź to również.

Plusy związku Wagi i Koziorożca

mężczyzna i kobieta siedzą na schodachCo sprawia, że ​​warto walczyć o ten romans? Co sprawia, że ​​te zodiaki dogadują się w miłości?

Połączenie długoterminowe

Pierwszą rzeczą, która działa na korzyść kompatybilności Wagi i Koziorożca, jest to, że zasadniczo szukają podobnych rzeczy. Na początku mogą ci tego nie powiedzieć, ale prawda jest taka, że ​​zarówno Waga, jak i Koziorożec uwielbiają miećdługoterminowa zgodność miłościi więź.

Żaden z tych dwóch znaków nie szuka jednorazowych przystanków i bezsensownych połączeń. Oboje wierzą w coś w rodzaju jednego życia, miłość-jeden, i to sprawia, że ​​są dobrymi partnerami.

W końcu nie zapominajmy, że Wagą rządzi Wenus – planeta miłości. Z drugiej strony Koziorożcem rządzi Saturn, który reprezentuje postać ojcowską, co oznacza, że ​​ten znak ziemi ma charakter rodzinny.

Właśnie dlategoich małżeństwoprawdopodobnie odniesie sukces – gdy zaakceptują wzajemne różnice.

Poważne kontra zabawne

Kiedy patrzysz na związek Wagi Koziorożec, masz dwa różne znaki zodiaku: jeden z nich jest śmiertelnie poważny, a drugi cieszy się życiem i całą zabawą, jaką przynosi. Czy zatem mogą być dla siebie potencjalnymi partnerami?

Cóż, to właściwie kolejna zaleta relacji między tymi dwoma horoskopami. Koziorożec to ambicja i sukces, podczas gdy Libras skupia się na innych, bardziej zrelaksowanych rzeczach.

Kiedy ich planety spotykają się, Waga wnosi całą zabawę do świata Koziorożca (czego właśnie potrzebują), podczas gdy kozioł popycha ich do przodu i daje im ambicję, której im brakuje.

Ogromne zaufanie

Wreszcie, kolejną świetną rzeczą w kompatybilności Koziorożca Wagi jest to, że są to zarówno uczciwi, jak i godni zaufania ludzie. Nie, ich komunikacja nie przebiega zgodnie z planem od pierwszego dnia, ale w końcu zdają sobie sprawę, że można na sobie polegać.

Z czasem nabierają ogromnego zaufania, które staje się jednym z fundamentów tej kompatybilności Koziorożca Wagi. Oczywiście nie może się to zdarzyć, jeśli jeden partner nie wierzy drugiemu – zaufanie i szacunek są wzajemne.

Minusy związku Wagi i Koziorożca

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole, piją kawę i rozmawiająCo może pójść nie tak z tym związkiem Wagi Koziorożec? Czy to brak emocji niszczy te relacje? Czy jest to brak szacunku i kompromisu?

Decydujący kontra niezdecydowany

Koziorożcem rządzi planeta Saturn, która reprezentuje dyscyplinę. Zawsze wiedzą, czego chcą i mają ogromny szacunek dla czasu i celów innych ludzi.

Z drugiej strony Waga to zupełnie inny znak astrologiczny. Wydaje się, że nie są w stanie w pełni pojąć zasad, co staje się jedną z pierwszych rzeczy, które ich wyróżniają.

Pod koniec dnia osobowość jednego znaku jest zupełnie inna niż drugiego. Waga jest niezdecydowana, a ich partner rzadko waha się przed swoimi decyzjami.

Może to zagrozić ich związkowi od samego początku.

Zacznijmy od czegoś podstawowego, na przykładDaktyle. Podczas gdy Koziorożec zwykle odwiedza prawie te same miejsca, Waga nie ma pojęcia, co chcą jeść ani gdzie chcą iść.

Problem z datami wydaje się nieistotny, ale jeśli od początku nie połączą sił, aby go rozwiązać, może to stać się problemem.

Zarezerwowane vs. otwarte

Natura Wagi pozwala im swobodnie rozmawiać o swoich emocjach. Z drugiej strony Koziorożce są bardziej powściągliwe w stosunku do swoich uczuć.

Oczywiście to rujnuje Wagipoczucie własnej wartości. Nie zapominajmy, że niepewność jest częścią ich natury, więc nic dziwnego, że łatwo kończą się poczuciem emocjonalnego zaniedbania.

Gdyby to zależało od Libras, otrzymywaliby codzienne lub przynajmniej cotygodniowe przypomnienie o tym, jak są kochani i doceniani. Niestety, to cotygodniowe przypomnienie jest czymś, czego ludzie należący do znaku zodiaku Koziorożec prawdopodobnie nigdy im nie dadzą.

W takim przypadku Waga musi poradzić sobie z własnymi traumami i obniżyć oczekiwania wobec partnera. To jedyny sposób, w jaki ich związek może działać.

Marzycielski kontra logiczny

Wreszcie, jeden partner kieruje się logiką i zdrowym rozsądkiem, podczas gdy drugi znak Słońca dotyczy uczuć i marzeń. Pozwolę ci zgadnąć, który partner jest którym.

formas de darle oral a un hombre

Zgadza się – Koziorożce mają tendencję do analizowania wszystkiego i pozwalają, by kierował nimi tylko ich umysł, bez względu na wszystko. Z drugiej strony Waga jest raczej typem idealistycznym.

Tak, może to być atrakcyjne przy pierwszym spotkaniu, ale później staje się to problemem.

Koziorożec Mężczyzna I Kobieta Waga

mężczyzna siedzi na plaży i w zamyśleniu patrzy na morzePrawdopodobnie najważniejszą rzeczą w tym parowaniu jest kobieta Wagi dająca swojemu Koziorożcowi wystarczająco dużo miejsca i tonująca jązaborczy charakter. Jeśli to możliwe, wszystko jest możliwe.

Właściwie to jedyny problem między tymi dwoma. Oczywiście wyzwala to niepewność Wagi, a ona w końcu czuje się niekochana i niechciana, co denerwuje jej partnera.

Z drugiej strony chłopaki z Koziorożca są dość uważni i uwielbiają opiekować się swoimi bliskimi. Cóż, dokładnie na tym powinna się skupić kobieta z Wagi. Kiedy zrozumie jego język miłości, wszystko idzie gładko.

Mężczyzna z Wagi i Kobieta Koziorożec

kobieta z długimi czarnymi włosami siedząca za laptopemSzczerze mówiąc, ta para ma mniejsze szanse na sukces niż poprzednia kombinacja. Na początku łatwo się do siebie przyciągają, ale później, w większości przypadków, zdają sobie sprawę, że mimo wszystko nie mogą razem funkcjonować.

Kobieta Koziorożca koncentruje się na swojej karierze i innych celach, podczas gdy jej chłopak Wagi chce żyć każdego dnia tak, jakby był jego ostatnim.On jesttowarzyska, lubi poznawać nowych ludzi i nie może znieść sztywności i surowego stylu życia.

Oczywiście nie oznacza to, że nie mogą pokonać swoich odmienności – jeśli miłość jest wystarczająco silna.

Waga i koziorożec i seks

mężczyzna i kobieta siedzą naprzeciwko siebie i rozmawiająŻycie seksualne Koziorożca Wagi w większości przypadków prawie nie istnieje. Nie chodzi o to, że ci ludzie mająkiepski seks. W rzeczywistości większość par w ogóle nie uprawia seksu. A przynajmniej nie mają go tak często, jak powinni.

Dlaczego to jest takie? Cóż, dość szybko popadają w rutynę. Żadne z nich nie jest kreatywne i rzadko wprowadzają do sypialni nowe rzeczy.

Ponadto ich więź rzadko opiera się na pasji i pociągu fizycznym – bardziej chodzi o zaufanie, szacunek i zrozumienie.

Przyjaźń Wagi i Koziorożca

mężczyzna i kobieta trzymający kawę w dłoniach i spacerującyWłaśnie dlatego te dwa sprawiająwspaniali przyjaciele. Żadne z nich nie ma bzika na punkcie seksu (i prawdopodobnie też go nie zainicjuje), ale mogą stworzyć niesamowitą więź, jeśli podzielają podobne wartości.

Mówiąc dokładniej, najlepiej funkcjonują jako przyjaciele – znacznie lepiej niż kochankowie lub romantyczni partnerzy. Tak, prawda jest taka, że ​​nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, ale jakoś udaje im się uzupełniać swoje niedoskonałości i właśnie to czyni z nich niesamowitą parę.

Ogólna charakterystyka wagi

dwóch przyjaciół siedzi, pije kawę i się śmiejeSezon Wagi: 23 września – 22 października

Planeta rządząca: Wenus

Element:Znak powietrza

Modalność: kardynał

Symbol: Skala

Cechy osobowości Wagi

Waga jest niezdecydowana i przyjazna. Ale poza tym nieustannie poszukują harmonii i równowagi. Dla nich pokój (w tym spokój wewnętrzny) jest ponad wszystko i zawsze jest priorytetem.

Z drugiej strony Waga ma trochęcechy negatywne: są też dość niepewne, uwielbiają mieć kontrolę i często proszą o zbyt dużą uwagę.

Zgodność wagi z innymi znakami

Tabela zgodności wagi

Zgodny horoskop oznaki :Bliźnięta, Ryby, Lew, Wodnik, Skorpion

Kłopotliwy związek zByk, Rak, Panna, Strzelec, Baran

Ogólna charakterystyka Koziorożca

mężczyzna i kobieta stojący trzymający kawę w dłoniachSezon na Koziorożca: 22 grudnia 2020 – 19 stycznia 2021

Element: znak ziemi

Modalność: znak kardynalny

Symbol: koza morska

Planeta rządząca: Saturn

Cechy osobowości Koziorożca

Koziorożec to pracowity realista. Ich głowa nigdy nie jest w chmurach i bardzo jasno wiedzą, czego chcą i potrzebują.

Z drugiej strony są też dość pesymistyczni i surowi. Zasadniczo wszystko zależy od twojej perspektywy: czy będziesz postrzegać ich jako zdyscyplinowanych czy spiętych?

Zgodność Koziorożca z innymi znakami

tabela kompatybilności koziorożca

Zgodny z:Byk, Panna, Skorpion, Ryby, Lew

Nie zgodny z:Baran, Bliźnięta, Rak, Strzelec, Wodnik

Często zadawane pytania:

mężczyzna i kobieta idą trzymając się za ręceDlaczego Wagi i Koziorożce nie dogadują się?

Koziorożec jest dość konserwatywny, podczas gdy Waga jest wyluzowana. Istnieją pewne fundamentalne różnice w osobowościach Wagi Koziorożca, które sprawiają, że ta dwójka nie lubi się nawzajem od samego początku.

Jakie jest najlepsze dopasowanie Koziorożca?

Panna jest tą dla Koziorożca! Oboje mają bzika na punkcie zasad i struktury. Ciężko pracują i dążą do perfekcji w życiu, co czyni je jednym z najlepszych w astrologii.

Jakie jest najlepsze dopasowanie Wagi?

Najlepszą parą Wagi są prawdopodobnie Ryby. Oboje są marzycielscy i emocjonalni i doskonale się rozumieją.

Również,Waga świetnie pasuje do Wodnikai Bliźnięta.

Owinąć

uśmiechnięta kobieta i mężczyzna rozmawiają przy kawieNie będę cię okłamywał: ten rodzaj związku jest dość trudny. Wiele rzeczy wyróżnia te znaki zodiaku.

Niemniej jednak romans z Koziorożcem Wagi może się udać, jeśli tylko włożą wystarczająco dużo wysiłku w swój romans. Pierwszą rzeczą potrzebną tutaj jest zdrowa komunikacja.

Na pierwszy rzut oka mogą nie cenić tych samych rzeczy w życiu, ale jeśli omówią różne rzeczy, zrozumieją, że ich uczucia powinny być ponad wszystko inne.

Będę szczery: ich świat nie zawsze będzie łatwy. Ale jeśli włożą wystarczająco dużo wysiłku, stworzą spokojne środowisko i wspólnie pracują nad swoją przyszłością, wszystko jest możliwe.

cómo dejar de ser una esposa regañona

Podsumowując, kompatybilność z Libra Capricorn nie jest łatwa, ale na pewno jest możliwa.