Kompatybilność Wodnika i Wagi w miłości i przyjaźni - Grudzień 2022

Kompatybilność Wodnika i Wagi w miłości i przyjaźni

Wodnik i Waga to elementy Powietrza, co oznacza, że ​​prawdopodobnie mają ze sobą wiele wspólnego. Tak, prawda jest taka, że ​​te dwa znaki mają wiele podobnych cech osobowości. Ale czy to czyni je kompatybilnymi w miłości i przyjaźni?

Nigdy nie możesz wiedzieć, chyba że czytasz dalej, prawda? Jeśli to zrobisz, dowiesz się wszystkiego o kompatybilności Wagi i Wodnika, a także o cechach obu znaków.Związek Wodnika i Wagi

Przejdźmy do sedna i porozmawiajmy o tym, co najbardziej Cię interesuje: kompatybilność Wagi i Wodnika. Czy pociągają ich nawzajem i dlaczego? Czy mają szansę na zbudowanie?długotrwały związek? Dowiedzmy Się!

Dlaczego Wagę pociąga Wodnik?

Co sprawia, że ​​Waga szaleje na punkcie Wodnika? Czy to ich wygląd, ich dzika strona, ich inteligencja, czy ich osobowość? Powiedziałbym: wszystko razem.

• Lekceważenie norm społecznych

kochająca para trzymająca się za ręce podczas chodzenia po trawiePierwszą rzeczą, która powala Wagę z nóg, gdy spotykają Wodnika, jest to, że nie przejmują się standardami społecznymi i opiniami innych.

Jeśli znasz kogoś, kto należy do tego znaku (lub jeśli jest to twój znak zodiaku), zdajesz sobie sprawę, że nie starają się dopasować.

Zamiast tego zazwyczaj wyróżniają się z tłumu.Dla niektórych może to być za dużo, ale nie dla Libras – właściwie to najbardziej kochają w swoim potencjalnym partnerze.Nie sposób nie zauważyć Wodnika. Możesz być w pokoju pełnym ludzi i zapewniam, że to oni jako pierwsi zwrócą twoją uwagę.

I nie zapominajmy, że Libras zwraca uwagę na szczegóły. Dlatego niemożliwe jest, aby te dwie energie się nie zderzyły.

Wagi też nie są wielkimi fanami dopasowania. Gardzą zasadami i konwencjami społecznymi i wolą robić wszystko po swojemu.

Tak więc, kiedy spotykają kogoś takiego jak oni, od razu zaczynają go lubić. Wagi uwielbiają to, że nie muszą udawać, że są kimś, kim nie są przed Wodnikiem.

Wodnik zaakceptuje ich dziwactwa i dziwne strony, nie prosząc ich o zmianę czegokolwiek w swojej osobowości. Kto nie dałby się nabrać na kogoś takiego?

• Energia i entuzjazm

mężczyzna przytulający uśmiechniętą kobietę stojąc w jeziorze

Następną rzeczą, na której Libras szaleją, jest mnóstwo pozytywnej energii Wodnika. Jeśli masz w swoim życiu kogoś, kto należy do tego znaku horoskopu, wieszżycie nigdy nie jest z nimi nudne i właśnie to kocha każda Waga.

Nawet gdy wszystko wyraźnie idzie w dół, Wodnik da Ci nadzieję na lepsze jutro. Ich optymizm nigdy nie znika, nawet w najgorszych czasach, i zawsze udaje im się znaleźć srebrną podszewkę do każdej chmury.

Wiesz, że Wodniki to marzyciele. Zawsze myślą z wyprzedzeniem i nie pozwalają się powstrzymać negatywnej przeszłości.

Są entuzjastycznie nastawieni, a kiedy coś zastanowią, nie odpuszczają, dopóki nie osiągną swojego celu.

Są tacy ze swoim romantycznym związkiem z Wagą. Wszyscy są podekscytowani i traktują swojego partnera, jakby byli najlepszą rzeczą, jaka może im się przytrafić.

• Rewolucyjne pomysły

para idąca drogą i trzymająca się za ręce

Wodniki to rewolucyjni geniusze.Nie podążają niczyimi śladami i zawsze szykują coś nowego.

Mimo, że ich schematy i projekty mogą wydawać się szalone dla wielu osób, Libra zawsze będzie wspierać ich partnera.

Właściwie jest to kolejna rzecz, która sprawia, że ​​tak bardzo spadają na Wodnika.

Ludzie z tym znakiem słońca nieustannie szukają siebie. Cenią swoją indywidualność i szukają swojego wyjątkowego miejsca w świecie, nie kierując się utartym schematem.

Są niesamowicie kreatywni i nie akceptują przestarzałych, tradycyjnych pomysłów na to, jak powinno wyglądać życie. Tworzą własne zasady i tańczą w rytm własnego bębna.

Posiadanie obok siebie znaku zodiaku z tą cechą osobowości przydaje się, zwłaszcza gdy jesteś w trudnych czasach. Nie ma problemu, którego nie są w stanie rozwiązać.

Czasami, nawet gdy wydaje się, że utknąłeś w ciemnym tunelu bez światła na końcu, Wodnik znajdzie wyjście.

Nie ma znaczenia, czy mówimy o problemach finansowych, kłopotach rodzinnych, czy o czymś innym – Aquarius wpadnie na rewolucyjny pomysł, który zmiata Cię z nóg.

Dlaczego Wodnik pociąga Waga?

Dlaczego Wodnik zakochuje się w Wadze? Co jest w nich takiego szczególnego, że przyciąga Wodnika jak magnes?

• Stymulacja intelektualna

kobieta opiera się na swoim uśmiechniętym chłopaku, gdy korzysta z laptopa w restauracji

Wagi są bardzo atrakcyjne – nikt nie może się temu sprzeciwić. Mówiąc ściśle, są prawdopodobnie jednymi z najpiękniejszych i najprzystojniejszych ludzi całego zodiaku.

Obojefunt faceta kobiety z Wagi mają obsesję na punkcie detali i estetyki, więc zawsze muszą wyglądać jak najlepiej.

Zawsze są dobrze ubrane (odpowiednio do okazji), niesamowicie pachną, a ich włosy są napięte. Nie zapominajmy o kobiecie Wadze, która ma niesamowite umiejętności w zakresie makijażu.

Tak, ich wygląd fizyczny jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, jaką większość ludzi zauważa w tym znaku zodiaku (zwłaszcza jeśli mówimy oCzłowiek Wodnikai kobieta Wagi).

Jednak tym, co zrzuca Wodnika z nóg, nie jest wygląd Wagi – to jego mózg .Te dwa znaki zapewniają sobie nawzajem niesamowitą stymulację intelektualną.

To właśnie wciąga wszystkich, a Waga nie jest wyjątkiem.

Możesz zostać przyciągnięty do najbardziej atrakcyjnej osoby na świecie, ale jeśli nie masz w niej partnera do rozmowy i jeśli nie rzucają ci wyzwań intelektualnych – to połączenie prawdopodobnie nie przetrwa.

Cóż, Waga jest tego bardzo świadoma i właśnie dlatego wybiera Wodnika jako swojego partnera.

Tych dwoje może mówić praktycznie o wszystkim. Wymieniają się informacjami i pomysłami na codzienne sprawy, ale także poruszają głębokie tematy.

Waga i Wodnik inspirują się nawzajem. Sprawiają, że myślą i pomagają sobie nawzajem ulepszać swoje zdolności umysłowe.

• Potrzebne saldo

para trzymająca się za ręce stojąca w pobliżu zbiornika wodnego

Wodniki to dzikie bestie. Z drugiej strony, zarówno mężczyźni, jak i kobiety Wagi mają na celu spokój, ciszę i równowagę.

Na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, że ta dwójka to miłosny mecz stworzony w piekle. Ale tak naprawdę każdy astrolog powie ci, że te dwie rzeczy się uzupełniają. Tak, Waga jest niezdecydowana i tak, Wodnik podejmuje decyzje w mgnieniu oka.

Niemniej jednak właśnie dlatego oboje potrzebują nawzajem swoich cech i cech osobowości, aby żyć jak najlepiej.

Podczas gdy Wodnik działa przez chwilę i robi wszystko impulsywnie, Waga zawsze przemyśla wszystko przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Więc,jeśli zastanawiasz się, jaka jest jedna z najsilniejszych rzeczy, które przyciągają Wodnika do Wagi, jest to równowaga, którą im zapewniają.

Mówiąc dokładniej, może to nie być pierwsza rzecz, która przyciąga Wodników do Wagi, ale z pewnością jest to coś, co sprawia, że ​​się trzymają.

Waga da im coś, czego nawet nie wiedzieli, że potrzebują, i to jest prawdziwe piękno ich związku.

• Brak wyroków

para rozmawia ze sobą szczerze siedząc na podłodze w mieszkaniu

Odkąd pamiętają, Wodnik był wyrzutkiem. Tak, mogą mieć wielu przyjaciół, ale prawda jest taka, że ​​niewiele osób naprawdę rozumie ich i ich punkt widzenia.

Są trochę dziwne i były wielokrotnie odrzucane i odrzucane w przeszłości. Czemu? Odpowiedź jest dość prosta: ponieważ dla wielu ludzi to za dużo.

Cóż, nie dla Wagi, nie są. Waga jest pełna zrozumienia i nigdy nie osądza ludzi.

Ironiczne, czyż nie, zwłaszcza jeśli pamiętasz, że reprezentują sprawiedliwość i prawo, a łuski są ich symbolem? Właściwie, jeśli się nad tym zastanowisz, właśnie to sprawia, że ​​są tak nieoceniające.

Mówiąc ściśle, Waga nigdy nie wyrobi sobie opinii o tobie na podstawie płytkich rzeczy. Nie robią założeń i ciężko pracują, aby trzymać się z dala od uprzedzeń.

Oznacza to, że zanim wyrobią sobie opinię na Twój temat, patrzą na wszystko z innej perspektywy. I dlatego Wodnik je lubi.

Waga zawsze będzie wkładać wysiłek w kopanie głębiej pod powierzchnię. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby poznać tego nowego Wodnika w swoim życiu, a nawet spróbują przejść milę w swoich butach.

Wodnik kontra Waga

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie dobre rzeczy związane z tym związkiem, nadszedł czas, aby zająć się negatywnymi stronami związku Wodnika Wagi. W końcu wszystko nie może być takie idealne, prawda?

• Samowystarczalny vs. emocjonalnie zaniedbany

poważna para stojąca blisko siebie i patrząca na bok

Wodnik jest czymś więcej niż tylko niezależnym: są również samowystarczalne . Oznacza to, że do szczęścia praktycznie nie potrzebują nikogo.

Nie zrozum mnie źle: nie mówię, że są introwertykami bez przyjaciół i rodziny, z którymi pozostają w kontakcie. Wodnik ma najlepszego przyjaciela, grupę znajomych, dogaduje się ze współpracownikami i prowadzi całkiem aktywne życie towarzyskie.

Nie mówię o tym.Mówię o tym, że decydują się wpuścić tych ludzi do swojego życia.

Niemniej jednak nie są od nich zależne emocjonalnie.I zachowują się tak samo w romantycznym związku.

Mogą kochać swojego partnera na Księżyc i z powrotem, ale niezależnie od tego mogą żyć bez nich. Obecność ich SO w ich życiu nie jest obowiązkowa i na pewno nie jest warunkiem szczęścia.

Prawda jest taka, że ​​Wodnik może się uszczęśliwić – bez nikogo w pobliżu. Nad wszystkim cenią sobie relację, jaką mają ze sobą.

Mimo że jest to dla nich świetne, często sprawia, że ​​partner Wagi czuje się emocjonalnie zaniedbywany. Często wątpią w miłość swojej ważnej osoby i w końcu czują się niechciani.

Co się potem dzieje? Cóż, Waga zostaje oskarżona o zbytnie przyleganie, czego Wodnik nie toleruje.

Oczywiście nie musi to być koniec romansu między tymi dwoma znakami zodiaku. Jeśli uda im się znaleźć kompromis, ich związek może przetrwać tę przeszkodę.

Niemniej jednak prawda jest taka, że ​​jest to punkt, w którym Wodnik i Waga prawdopodobnie się rozejdą.

• Niezależność i zaangażowanie-fobia a ustatkowanie

mężczyzna obejmujący kobietę od tyłu siedzącą razem na łodzi

Wodnik jest żądny przygód i zawsze chętny do próbowania nowych rzeczy. Właśnie to sprawia, że ​​są tak atrakcyjne dla płci przeciwnej.

Bądźmy prawdziwi – nikt nie lubi nudnego związku – zwłaszcza nie na początku. Wszyscy lubimy zabawy i gry, i to właśnie daje Wodnik.

Niemniej jednak po pewnym czasie dla Wagi staje się to problemem. Lubią też imprezować, podróżować i odkrywać wszystkie piękności świata, ale nie planują robić tego w nieskończoność – w przeciwieństwie do Wodnika, który nigdy nie myśli o zmianie swojego stylu życia.

Wodnik to Piotruś Pan zodiaku. Są dziecinne i otoczone ekscytacją.

Niestety, nie jest to coś, na czym można zbudować długotrwały związek. Prędzej czy później Waga chce się ustatkować i przenieść swój związek na wyższy poziom.

Niemniej jednak Wodnik zmaga się zstrach przed zaangażowaniem. Są przerażeni samą myślą o utknięciu w jednym miejscu i przytrzymaniu.

Kiedy słyszą słowa „małżeństwo” lub „poważny związek”, doznają ataku paniki.Łączą to z byciem przywiązanym, ponieważ zdają sobie sprawę, że taki styl życia stłumiłby ich dziką osobowość.

• Impulsywny vs. niezdecydowany

zdezorientowana kobieta rozmawiająca z mężczyzną stojąc razem w parku

Oto kolejny problem z Wodnikiem i Wagą: ich różne nastawienie do podejmowania decyzji, szczególnie tych ważnych.

Wodnik jest impulsywny i nigdy nie zastanawia się dwa razy, zanim coś zrobi. Z drugiej strony Waga musi odłożyć wszystko na wagę.

Nie twierdzę, że żaden z nich nie ma tutaj racji: po prostu mają inne podejście do rzeczy. Problem pojawia się jednak, gdy różnice te stają się tak duże, że zaczynają ich drażnić.

Wodnik po prostu nie może znieść niezdecydowania Wagi.Działa im to na nerwy i uważają, że zajmuje to zbyt dużo ich cennego czasu – czasu, który mogliby wykorzystać na nowe, ekscytujące przygody.

Wolą podążać za instynktem i twierdzą, że nadmierne myślenie nigdy nikomu nie przyniosło niczego dobrego.

Z drugiej strony Waga zaczyna oskarżać Wodnika o bycie zbyt irracjonalnym, nieodpowiedzialnym i niedojrzałym.Według nich nie można po prostu robić tego, co przychodzi do głowy, nie patrząc na wszystkie zalety i wady.

Te różnice na początku nie stanowią problemu dla tych dwóch zakochanych ptaków.

Co innego, gdy nie mogą się zgodzić co do restauracji, w której jedzą kolację tego wieczoru, ale zupełnie co innego, gdy mają różne punkty widzenia, jeśli chodzi o decyzję, jaki dom kupić lub gdzie zamieszkać.

• Dominacja a dominacja

para patrząca sobie w oczy stojąca na moście

Przeciwieństwa się przyciągają, podobieństwa trwają. Cóż, w przypadku Wodnika i Wagi zdarzają się sytuacje, w których są one tak podobne, że nie mogą dotrzeć do środka.

Być może największym problemem tej pary jest to, że oboje mają niesamowite pragnienie dominacji. Nikt nie akceptuje uległej pozycji w związku.

Nie zrozum mnie źle: nie mówię, że dwóch partnerów nie powinno być równych w romansie.Ale problemem z tymi dwoma jest ciągła walka o władzę, w którą się angażują.

Kto ma rację, a kto się myli? Kto pierwszy się wycofa? Kto powie, że przepraszam? Kto zaakceptuje sugestię drugiej osoby?

Ta walka o władzę zaczyna się od małych rzeczy, ale trwa również od dużych. Oczywiście po pewnym czasie staje się to dość męczące dla obu stron i niestety często kończy się ich romansem.

Czy Wodnik i Waga są bratnimi duszami?

Mimo że Waga i Wodnik mogą wydawać się idealnym dopasowaniem, w większości przypadków ich połączenie nie ma trwać wiecznie.W rzeczywistości jest bardziej prawdopodobne, że wejdą w związek karmiczny – taki, który wiele ich nauczy, ale nie da im szczęśliwego życia, na jakie mogliby mieć nadzieję.

Ta dwójka jest wspaniałymi przyjaciółmi, świetnie dogaduje się w pracy, ale nie są romantycznymi bratnimi duszami.

Wodnik i Waga seksualnie

Jak ci dwaj dogadują się seksualnie? Czy pasują do siebie w sypialni i czy mogą się nawzajem zadowolić?
Niedługo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Wodniku i Wadze w łóżku.

• Więź emocjonalna przed fizycznym połączeniem

szczęśliwa para rozmawia siedząc na kanapie

Tym, co łączy te dwie osoby, jest to, że oboje wolątworząc silnąwięź emocjonalnaz osobą przeciwnej płci, zanim wskoczy z nią do łóżka.

Nie, to nie ja mówię, że nie mają dzikiego życia seksualnego – kiedy już się tam pojawi. W rzeczywistości ich związek fizyczny jest bardzo ostry i gorący.

Niemniej jednak chodzi o to, że sprawy między nimi prawdopodobnie nie zaczną się w ten sposób od samego początku. Zanim zasną razem, muszą nauczyć się ufać sobie nawzajem.

Ponadto ważne jest, aby oba te znaki horoskopu czuły się komfortowo obok drugiej osoby przed podjęciem jakichkolwiek czynności pod prześcieradłem.

Nie oznacza to, że muszą się szaleńczo zakochać, zanim jeszcze się pocałują, nie mówiąc już o robieniu czegokolwiek innego. Niemniej jednak jest mało prawdopodobne, aby spali razem podczas pierwszej nocy, kiedy się spotkają.

Przede wszystkim musi pojawić się między nimi iskra i wibracja. Kiedy oboje poczują się związani i bezpieczni, wtedy zaczynają się prawdziwe fajerwerki.

• Dziki a zarezerwowany

uśmiechnięta kobieta ciągnie swojego chłopaka za rękę podczas spaceru obok pola kaktusów

Problem między tymi dwoma w sypialni pojawia się, ponieważ Wodnik jest czasami dziki do skrajności, podczas gdy Waga jest bardziej powściągliwa. Waga jest bardziej elegancka i szykowna pod prześcieradłami, podczas gdy Wodnik jest bardziej dziki.

W praktyce,oznacza to, że Waga jest bardziej w delikatnym kochaniu się, podczas gdy Wodnik jest w dzikim, gorącym seksie bez żadnych przerw.

Waga jest przyzwyczajona do trzymania się podstaw. Wręcz przeciwnie, Wodnik lubi próbować nowych rzeczy i eksperymentować w sypialni.

Dobrą rzeczą jest to, że żaden z nich nie jest ograniczony. Jeśli włożą w to najmniejszy wysiłek, Waga może się przyzwyczaić

Ciemna strona Wodnika i płyń z prądem.

To kolejny aspekt ich związku, nad którym chcą kierować. Zarówno Wodnik, jak i Waga chcą przejąć rolę lidera w seksie.

Kompatybilność z Wodnikiem i Wagą

Wiem, nad czym musisz się teraz zastanawiać: czy ci dwaj są lepsi jako przyjaciele czy kochankowie? Czy Wodnik i Waga mogą być przyjaciółmi? Myślę, że jest tylko jeden sposób, aby się przekonać: czytając dalej i sam się przekonaj.

Te dwa znaki zodiaku są wysoce kompatybilne w przyjaźni.Więc jeśli zastanawiasz się, czy Wodnik i Waga są przyjaciółmi – ​​w większości przypadków odpowiedź brzmi tak. Faktycznie,to prawdopodobnie najlepszy rodzaj relacji dla tej pary.

Przyjaźń to pole, na którym ich podobieństwa przejmują różnice i oto dlaczego.

• Ekstrawertyk/motylek towarzyski

grupa przyjaciół rozmawiająca siedząc na wieży ratowniczej

Pierwszą rzeczą, która ich łączy, jest to, żeoboje mają wyjątkowo otwarte osobowości.Oczywiście nie oznacza to, że mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi z prawie każdym, kto wejdzie w ich życie.

Niemniej jednak,z pewnością nie mają problemu z dopasowaniem się do różnych grup społecznych i stanie się duszą towarzystwa.

Tak, Wodnik jest często postrzegany jako dziwak, ale pod koniec dnia ludzie nie mają nic przeciwko spędzaniu z nimi czasu.

Wodnik to podręcznikowy przykład ekstrawertyka i każdy powie, że Waga to prawdziwy motyl towarzyski. Te dwie kombinacje tworzą idealne połączenie przyjaźni – przynajmniej na pierwszy rzut oka.

• Ludzi przyjemnych/dostosowujących się

mężczyzna przytula swoją dziewczynę od tyłu, gdy ona siedzi przed laptopem

Czy Wodnik i Waga dogadują się? W większości przypadków tak. Ważne jest to, że rozumieją się prawie doskonale.

Pamiętasz, jak Wodnik uwielbia to, że Waga ich nie osądza? Działa to w obie strony i właśnie to sprawia, że ​​ich przyjaźń jest tak wspaniała.

Niemniej jednak może najlepszą częścią tego jest połączenie umiejętności zadowalania ludzi Wagi i zdolności adaptacyjnych Wodnika.

Bądźmy tutaj prawdziwi: Librabycie zadowolonym z ludzijest dla nich okropne. Ale jest świetny dla innych wokół nich.

Jednocześnie jest Wodnik, który nie ma problemu z przystosowaniem się do różnych okoliczności i miejsc.

Ogólnie rzecz biorąc, ta dwójka nie ma zbyt wiele do walki jako przyjaciele.

• żądza przygód a bezpieczna zabawa

uśmiechnięta kobieta trzymająca rękę mężczyzny patrząca na siebie w pasażu

Więcjakie są wady tej przyjaźni? A może to tylko słońce i róże?

Cóż, może jedyną rzeczą, która odróżnia te dwa, jest to, że Wodnik jest żądny przygód (przez cały czas i w każdym wieku), podczas gdy Waga woli grać bezpiecznie.

Chociaż nie jest to przeszkodą w prawdziwej przyjaźni, może przeszkadzać we wspólnych działaniach.

Najlepiej widać to na przykład, gdy podróżują razem. Aquarius zawsze wybierałby aktywne wakacje, które obejmują odkrywanie nowych obszarów i kultur, a nawet odwiedzanie niebezpiecznych miejsc.

Nie mają nic przeciwko wyjazdowi do dżungli lub na safari.

Z drugiej strony Libra woli luksusowy hotel, w którym będą traktowani jak członkowie rodziny królewskiej. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby mogli udać się w miejsce, które już odwiedzili, więc wiedzą, czego się spodziewać.

Przykłady są nieskończone, ale jestem pewien, że rozumiesz. Zasadniczo Waga lubi swoją strefę komfortu, a Wodnik nią gardzi.

Ogólna charakterystyka

Teraz, gdy wiele się nauczyłeś o tych dwóch razem, może chcesz zagłębić się w nich jako jednostki.Sprawdźmy, co kryje się pod tymi dwoma znakami zodiaku.

Libra

kobieta spacerująca po płocie podczas zachodu słońca

Libra,rozjemca zodiaku(zwłaszcza te ze znakiem księżyca Wagi). Ten, który nienawidzi kłótni. Niemniej jednak jest w nich znacznie więcej niż tylko to.

 • Rządzony przez Wenus
 • Znak powietrza
 • Kardynał znak
 • Symbol: Skala

Zgodność wagi z innymi znakami

Tabela zgodności wagi

Wiesz wszystko o kompatybilności z Wodnikiem i Wagą. Ale co z kompatybilnością Libry z innymi znakami?

 • Kompatybilny z: Ryby, Skorpion, Bliźnięta, Lew, Byk Strzelec, Wodnik, Baran
 • Niekompatybilne z: Koziorożec, Rak

Jakie jest idealne dopasowanie Libry?

Idealnym dopasowaniem Libry jest prawdopodobnie Gemini.Obie są towarzyskie i towarzyskie, co czyni je tak wspaniałymi razem.

alimentos que hacen que tu vagina sepa bien

Kiedy spotykają się po raz pierwszy, okazuje się, że żadne z nich nie traktuje życia zbyt poważnie. Są zabawni i lubią flirtować nad wszystkim.

Ale ich związek jest dość pomyślny na późniejszych etapach, zwłaszcza ze względu na ich wzajemną lojalność i oddanie.

Cechy charakteru:

Oto niektóre z głównych pozytywnych icechy negatywne.Oto, co czyni je tak cholernie niesamowitymi i wyjątkowymi:

 • Niezdecydowany
 • Sprawiedliwy
 • Społeczny
 • Konflikt fobii
 • Inteligentny

Wodnik

mężczyzna w wodzie ma zamiar nurkować

A co z cechami osobowości Wodnika? Co sprawia, że ​​są tak wyjątkowe?

 • Rządzony przez Urana i Saturna
 • Znak powietrza
 • Naprawiono znak
 • Symbol: nosiciel wody

Zgodność Wodnika z innymi znakami:

wykres zgodności akwariowej

Jakie są znaki słońca, które dogadują się z Wodnikiem? A których nie mogą znieść?

 • Kompatybilny z: Baran, Waga, Strzelec, Bliźnięta
 • Niekompatybilne z: Byk, Skorpion, Rak, Lew, Panna, Koziorożec, Ryby

Do czego idealnie pasuje Wodnik?

Gemini to idealne połączenie Wodnika.Te dwa znaki powietrzne dogadują się w prawie wszystkich sytuacjach życiowych – zwłaszcza jeśli chodzi o ich życie społeczne.

Łączy ich tak wiele i łączy tak wiele podobieństw, które sprawiają, że są prawdziwą parą stworzoną w niebie. Nie mają problemu z nadążaniem za swoimi dzikimi stronami i otwartymi osobowościami.

To, co czyni ich tak wspaniałymi razem, to to, że znajdują w sobie nawzajem wszystko, czego szukają w partnerze. Żadne z nich nie chce się ustatkować i, jak na ironię, właśnie to sprawia, że ​​oboje się ze sobą ustalają.

Cechy charakteru:

Sprawdź niektóre z podstawowych cech tego znaku. Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę należącą do tego zodiaku, znasz już te cechy. Jednakjeśli dopiero poznajesz kobietę lub mężczyznę z Wodnika, pamiętanie o tym przyda się.

 • Buntowniczy
 • Ekscentryczny
 • Oryginalny
 • Inteligentny
 • Nieobliczalny

Czy Wodnik i Waga są kompatybilne?

kochająca para trzymająca się za ręce na plaży podczas zachodu słońca

Podsumowując,Waga i Wodnik mogą nie być idealnym dopasowaniem zodiaku, ale to też nie czyni ich niekompatybilnymi.

Prawda jest taka, że ​​mają swój udział w różnicach, ale nie jest to coś, czego nie mogą przezwyciężyć.

Faktem jest, że lepiej funkcjonują jako przyjaciele niż kochankowie. Niemniej jednak, przy najmniejszym zainwestowanym wysiłku, mogą również stać się dla siebie na zawsze ludźmi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Wodniku, przeczytaj wszystko o jego cechach osobowości . Oto także wgląd w cechy Wagi.