Partnerka „Tańca z gwiazdami” Leah Remini mówi, że scjentolodzy podążali za nim - Grudzień 2021

Tony Dovolani i Leah Remini o tańcu z gwiazdami Getty Images

Leah Remini publicznie opuściła Kościół Scjentologii w 2013 roku i dołączyła do obsadyTaniec z gwiazdamikilka miesięcy później. Teraz jej zawodowy partner-tancerz, Tony Dovolani, opowiada o tym, jak jej gwałtowne odejście z kościoła wpłynęło na niego.

el sexo se mueve de 50 tonos de gris

Dovolani został złapanyTMZNiosącMąciwoda, Książkę Reminiego o scjentologii i powiedział kamerzystom, że wiele go nauczyła o tajnej organizacji. I twierdzi, że scjentolodzy podążali za jego samochodem, gdy obaj rywalizowaliTaniec z gwiazdami. (Remini i Dovolani wylądowali na piątym miejscu w tym sezonie, podczas gdyRadośćgwiazda Amber Riley ostatecznie zabrała do domu puchar Mirrorball.)- Wiem, że kilka razy mnie śledzono - powiedział. „Myślę, że próbują znaleźć wszystko, co mogą na temat danej osoby i użyć tego przeciwko nim”. Uważa, że ​​próbowali wywołać paskudne plotki, ale domniemani zwolennicy nie znaleźli na nim żadnego dobrego brudu. `` Nie mogli nic znaleźć na mnie, ponieważ jestem szczęśliwym żonatym facetem. I nie robię nic złego.

Ale to go nie zszokowało, ponieważ przeszedł przez trudniejsze rzeczy. „Mieszkam w wolnym kraju, stary, pochodzę z Kosowa” - powiedział. Kościół odpowiedział Dovolani i zaprzeczył, że doszło do jakiegokolwiek śledzenia. - To szaleństwo. To się nigdy nie wydarzyło - powiedział przedstawiciel New York Post . „Jak powiedzieliśmy wcześniej, to tylko kolejny chwyt reklamowy jej książki”.

Obejrzyj cały klip poniżej:Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.