Czy twój mąż nadal w tobie zakochany? Oto jak powiedzieć

Czy twój mąż wciąż w tobie zakochany? Oto jak powiedzieć

Zanim miałeś wziąć ślub, jak wyobrażałeś sobie swoje małżeństwo? Czy jest podobny do tego, który masz dzisiaj? Czy twój mąż jest mężczyzną, którego zawsze chciałaś poślubić?I najważniejsze pytanie ze wszystkich:Czy myślisz, że twój mąż nadal jest w tobie zakochany?Jeśli odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi „tak”, to są szanse, że nadal naprawdę cię kocha.

Jeśli twoja odpowiedź brzmi „nie”, to musi być powód, dla którego zaczęłaś podejrzewać, że twój mąż nie jest już w tobie zakochany.Zanim napiszę cokolwiek innego, pozwól mi wyrazić moje wizje małżeństwa:Bycie w małżeństwie to cudowna rzecz, ale aby to zadziałało, wymaga dużo wysiłku, czystego zaangażowania i podtrzymania iskry w waszym związku.

Małżeństwo to nie tylko mówienie do siebiekocham Ciękażdej nocy przed pójściem spać.

Chodzi o słuchanie siebie nawzajem, trzymanie się za ręce, gdy się boisz, dzielenie się obowiązkami domowymi, jak to nazywasz.Jest tak wiele aspektów małżeństwa, które muszą być spełnione, aby małżeństwo mogło funkcjonować. Jedno jest pewne:Szczęśliwe małżeństwa nie pojawiają się z dnia na dzień.

alimentos con alto contenido de ácido fólico

Szczęśliwe małżeństwo to proces ciągłego przechodzenia przez wzloty i upadki, ale wciąż nie poddawanie się sobie nawzajem i małżeństwu.

Jeśli podejrzewasz, że twoje małżeństwo nie jest już takim szczęśliwym małżeństwem, jakie było wcześniej, i że twój mąż zrezygnował z ciebie i już cię nie kocha, to musi być za tym ważny powód.Małżeństwo to nie tylko komunia duchowa, to także pamiętanie o wyrzucaniu śmieci. – Bracia Joyce

smutna kobieta w pasiastej koszuli siedząca na kanapie

Chcę, żebyś na chwilę zamknął oczy i spróbował zapomnieć o wszystkim, co widziałeś o małżeństwach w filmach.

Reprezentują szczęśliwe małżeństwo jako doskonały związek mężczyzny i kobiety, co sprawia, że ​​zwykli ludzie myślą, że ich małżeństwo nie powinno zawierać kłótni lub podobnych.

Zgadnij co? Nie ma czegoś takiego jak idealne małżeństwo. Nie ma doskonałych żon ani doskonałych mężów.

Mówię to wszystko, ponieważ niektóre kobiety mogą źle pomyśleć, że ich mąż ich nie kocha tylko dlatego, że zapomniał zrobić kilka rzeczy, które powinien był zrobić. To prawda.

Małżeństwo to nie tylko duchowa komunia, ale także pamiętanie o robieniu tych wszystkich małych rzeczy.

Bycie w zdrowym małżeństwie polega na dzieleniu się obowiązkami, pomaganiu sobie nawzajem w różnych zadaniach i wspieraniu się nawzajem.

Czy twój mąż zapomina o robieniu tych wszystkich małych rzeczy, takich jak wynoszenie śmieci, całowanie na dobranoc i tym podobne?

Jeśli tak, niekoniecznie oznacza to, żejuż cię nie kocha.

Być może po prostu zapomniał o tym, jak ważne jest podejmowanie wysiłku w małżeństwie, i dlatego zmienił się w kogoś, kto jest znany jako samolubny mąż.

¿Cómo puedo complacer a mi novio?

Są też mężowie lekceważący, którzy porównują cię do innych kobiet. Z biegiem czasu większość małżonków zamienia się w różne odmiany mężów (to samo dotyczy kobiet).

W większości przypadków nie oznacza to, że już cię nie kocha, ale po prostu musi się obudzić i zdać sobie sprawę, że nie jest już tym samym mężem, którym był kiedyś.

Pytanie brzmi: Dlaczego małżonkowie (czytaj: mężowie) po jakimś czasie pogrążają się w stagnacji?

smutna kobieta w niebieskiej bluzie siedząca na łóżku

Założę się, że to pytanie brzmi znajomo.

Czy zauważyłeś brak wysiłku w swoim małżeństwie? Czy wciąż znajdujecie nowe sposoby okazywania sobie uczuć? Czy twój mąż nadal sprawia, że ​​czujesz się wyjątkowo jak wcześniej?

Syndrom „zastoju małżonka” jest od pewnego czasu prawdziwym trendem.Być może ma to związek z naszym gorączkowym stylem życia, a może stajemy się wobec siebie zbyt zwyczajni.

Głównym powodem, dla którego małżonkowie po pewnym czasie pozostają w stagnacji, jest to, że przyjmują to, co mają za pewnik. Zapominają wyrazić wdzięczność i uczcić współmałżonka.

Być może powodem, dla którego twój mąż nie mówi ci już, że cię kocham, jest to, że zakłada, że ​​już to wiesz, albo znudziło mu się powtarzanie tego jednego zdania. Nie są to jednak wymówki.

Chcę powiedzieć, że moment, w którym zaczynasz podejrzewać, że twój mąż już cię nie kocha, jest wtedy, gdy popada w stagnację.

Kiedy tak się stanie, musisz dać mu znać, że jeśli chcesz ocalić swoje małżeństwo, wszystko musi się zmienić.

Jeśli twój mąż chce coś zmienić, możesz być w stu procentach pewna, że ​​nadal cię kocha.

Zawsze zwracaj uwagę na ilość jego wysiłków i chęć odwzajemnienia.

Mąż, który nie dba o to, co mu mówisz, jest mężem w stagnacji, który prawdopodobnie nigdy się nie zmieni, ponieważ nie chce i może już nie dbać o ciebie.

Oto kilka bardziej bolesnych oznak, że twój mąż już cię nie kocha:

  • Brak (zdrowej) komunikacji
  • Cały czas walczysz
  • Brak fizycznej intymności
  • Cały czas cię krytykuję

Oprócz niewielkich wysiłków brak zdrowej komunikacji jest głównym znakiem, że coś jest nie tak w twoim małżeństwie. Zdrowa komunikacja to podstawa każdego szczęśliwego związku.

Bez wyrażenia swoich życzeń, obaw itp. nie jesteś w stanie przekazać tego, czego naprawdę chcesz od swojego partnera.

Właśnie tam walka staje się główną bronią z wyboru w małżeństwie.

Wygląda to mniej więcej tak:

Ty: Dlaczego nie wyrzuciłeś śmieci?!

Twój mąż: Nawet mi nie powiedziałeś, żebym to zrobił!

Ty: Powinieneś był pamiętać, żeby zrobić to sam, bez mojej rady. Czy tylko ja w tym domu muszę o wszystkim myśleć?

como volver loco de deseo a un hombre

Twój mąż: Dlaczego przez cały czas musisz być tak denerwujący?

Kilka chwil później chowasz się gdzieś w domu i zaczynasz myśleć o swoim małżeństwie io tym, jak twój mąż już cię nie kocha. Ale czy to naprawdę prawda?

Czasami tak jest, czasami nie. Ale powiem ci jeden sekret.

Jeśli zauważysz zarówno brak zdrowej komunikacji, jak i brak wysiłku w każdym aspekcie twojego małżeństwa, to jest to wielka czerwona flaga, że ​​twój mąż może już nie być w tobie zakochany.

Jeśli podejrzewasz, że twój mąż już cię nie kocha…

zamyślona kobieta w białej górze siedząca na łóżku

Zastanawiasz się, co zrobić, jeśli podejrzewasz, że twój mąż już cię nie kocha? Komunikować się! Powiedz mu, jak się czujesz i jak on sprawia, że ​​czujesz się w swoim małżeństwie.

Porozmawiaj o wszystkich rzeczach, które MUSISZ i MOŻESZ poprawić w małżeństwie.

Jeśli zauważysz, że twój mąż nie chce współpracować i nie wyraża chęci rozpoczęcia pracy nad twoim małżeństwem, przykro ci to powiedzieć, ale nic nie możesz na to poradzić.

Nie możesz zmusić kogoś, by cię kochał, jeśli już tego nie robi. Jeśli twój mąż chce rozwodu, a ty nadal go kochasz, nie błagaj go i nie przekonuj, że podejmuje złą decyzję.

Daj mu trochę przestrzeni do zastanowienia się, czego chce. Być może zmieni zdanie, gdy zda sobie sprawę, że popełnił błąd, podejmując impulsywną decyzję.

Pamiętaj, że zasługujesz na współmałżonka, który będzie Cię pielęgnował, chronił i sprawiał, że każdego dnia czułeś się kochany.

Jeśli uważasz, że twój mąż nie może już robić żadnej z tych rzeczy, być może nadszedł czas, aby rozpocząć nowy rozdział w twoim życiu i zamknąć istniejący.