9 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić swojemu mężczyźnie - Grudzień 2022

Sekrety, które trzymają mężczyźni

Mam werbalnego kaca po tym, co powiedziałem (okej, krzyknąłem) podczas kłótni z mężem zeszłej nocy. Coś, co przysięgałem, że nigdy mu nie powiem. Wiem, o czym myślisz - że małżeństwa nie powinny mieć przed sobą tajemnic. Ale jestem tu, żeby ci powiedzieć, że to byk. Są pewne rzeczy, o których nigdy nie powinnaś mówić swojemu mężowi - bez względu na wszystko. Jeśli chodzi o zachowanie szczęścia małżeńskiego, nadal obowiązuje stare powiedzenie babci: to, czego nie wie, nie może go zranić. Tak więc po latach obserwowania, jak moi przyjaciele wchodzą w wielki stos, i chociaż jestem praktycznie zaślepiony tym kacem z wielkimi ustami, sporządziłam listę rzeczy, o których w żadnym wypadku nie powinnaś nigdy mówić swojemu mężowi.

1. Nigdy nie przyznawaj się, że nienawidzisz jego matki ... nawet jeśli najpierw ją skrzywdzi (zasada milczenia jest złotem)Dodanie dwóch centów może być kuszące, ponieważ mąż opowiada ci kolejną historię o swojej kontrolującej, manipulującej matce Buttinsky. Kuszące, by powiedzieć: „Myślisz, że to źle? Któregoś dnia powiedziała mi, że wszystkie dobre cechy naszego syna pochodzą od niej! Jest tylko złudzoną, wyschniętą starą krową, która marzy o tym, by wyjść za ciebie za ciebie i która do diabła ze mnie czuje tylko dlatego, że mnie kochasz! Weź głęboki oddech i wstrzymaj język. Pamiętaj, że może powiedzieć, co zechce, ponieważ jest jego mamą. Jeśli zbyt stanowczo się z tym zgodzisz, z twoim związkiem przydarzy się coś złego, z których nie najmniejszym jest to, że mąż nigdy nie pozwoli ci zapomnieć o twojej pomyłce i będzie poprzedzał wszystko, co o niej mówi: `` Wiem, że jej nienawidzisz, ale ... `` Aby być bezpiecznym, zastosuj tę zasadę do wszystkich krewnych, szczególnie do pasierbów. Zachowaj opinie o jego rodzinie dla swoich przyjaciółek lub psychiatry, a będziesz żył szczęśliwszym życiem - zaufaj mi.

1. Nigdy nie przyznawaj się, że nienawidzisz jego matki ... nawet jeśli najpierw ją skrzywdzi (zasada milczenia jest złotem)

Dodanie dwóch centów może być kuszące, ponieważ mąż opowiada ci kolejną historię o swojej kontrolującej, manipulującej matce Buttinsky. Kuszące, by powiedzieć: „Myślisz, że to źle? Któregoś dnia powiedziała mi, że wszystkie dobre cechy naszego syna pochodzą od niej! Jest tylko złudzoną, wyschniętą starą krową, która marzy o tym, by być z tobą za mężem i która do diabła ze mnie czuje tylko dlatego, że mnie kochasz! Weź głęboki oddech i wstrzymaj język. Pamiętaj, że może powiedzieć, co zechce, ponieważ jest jego mamą. Jeśli zbyt stanowczo się zgodzisz, z twoim związkiem przydarzy się coś złego, z których najważniejszym jest to, że twój mąż nigdy nie pozwoli ci zapomnieć o twoim wpadce i będzie poprzedzał wszystko, co o niej mówi: „Wiem, że jej nienawidzisz, ale ... `` Aby być bezpiecznym, zastosuj tę zasadę do wszystkich krewnych, szczególnie do pasierbów. Zachowaj opinie o jego rodzinie dla swoich przyjaciółek lub psychiatry, a będziesz żył szczęśliwszym życiem - zaufaj mi.2. Nigdy nie mów mu, że jego najlepszy przyjaciel zrobił do ciebie podanie ... (zasada No Harm, No Faoul)

Zadzwonię do Eda, najlepszego przyjaciela mojego męża. Ed i ja przez lata żartowaliśmy, półprzytomnie przekomarzając się, zwykle z moim mężem, który tam był, aby docenić program. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy Ed powiedział: „Nie wyjdę za mąż, dopóki nie znajdę dziewczyny takiej jak ty”, a mój mąż wrócił z: „Nie potrzebujesz takiej dziewczyny; po prostu ją weź. Nieszkodliwa rutyna, chyba że zepsuje się. Tak było w przypadku mojej przyjaciółki Wendy. Najlepszy przyjaciel jej męża, Sean, żartował: „Jesteś idealną kobietą - zostaw go i wyjdź za mnie”. Pewnego dnia knebel stał się poważny. Po zbyt wielu kieliszkach wina Sean włożył język do ust Wendy, kiedy całowali się na dobranoc. Przestraszona Wendy opowiedziała mężowi, co się stało. Nie trzeba dodawać, że on i Sean pokłócili się i nigdy więcej nie rozmawiali.

„Stara przyjaźń przegrała z nonsensem” - lamentuje Wendy, która żałuje, że nie zachowała tego dla siebie. - Żałuję, że przynajmniej raz nie dałem Seanowi korzyści z wątpliwości. Gdybym to zrobił, mój mąż nadal miałby kogoś, z kim mógłby grać w piłkę w niedzielę. Oczywiście, jeśli kumpel twojego męża jest recydywistą, będziesz musiała złamać tę zasadę, ale na razie pochlebiaj i zachowaj spokój.3. Nigdy nie przyznawaj się do niewierności z przeszłości ... (zasada Don't Tell, Don't Tell)

Dziewczyny, mam nadzieję, że to zrozumiałe, ale i tak o tym wspomnę. Nie obchodzi mnie, czy miałeś wtedy 20 lat i byłeś pijany; nigdy nie przyznawaj się, że oszukiwałeś w zaangażowanym związku. Jeśli chodzi o wierność, nie ma pan żadnych zarzutów. I nie będąc oszustem, nie tolerujesz oszustów. (Jest to dla mnie trochę trudne, ponieważ mój mąż i ja zaczęliśmy spotykać się za plecami mojego wówczas poważnego chłopaka. Niemniej jednak od czasu do czasu przypominam mu, że gdyby miał choćby jednonocną przygodę, zostawiłbym go i zabrałbym dzieci do Tangeru. Zagrożenie wydaje się działać.) Ale z całą powagą musisz zadać sobie pytanie, w jaki sposób związek mógłby skorzystać na twoich prawdziwych wyznaniach, a myślę, że zobaczysz, że odpowiedź wcale nie jest. Wątpliwości mogą wyrządzić poważne szkody.

3. Nigdy nie przyznawaj się do niewierności z przeszłości ... (zasada Don't Tell, Don't Tell)

Dziewczyny, mam nadzieję, że to zrozumiałe, ale i tak o tym wspomnę. Nie obchodzi mnie, czy miałeś wtedy 20 lat i byłeś pijany; nigdy nie przyznawaj się, że oszukiwałeś w zaangażowanym związku. Jeśli chodzi o wierność, nie ma pan żadnych zarzutów. I nie będąc oszustem, nie tolerujesz oszustów. (Jest to dla mnie trochę trudne, ponieważ mój mąż i ja zaczęliśmy spotykać się za plecami mojego wówczas poważnego chłopaka. Niemniej jednak od czasu do czasu przypominam mu, że gdyby miał choćby jednonocną przygodę, zostawiłbym go i zabrałbym dzieci do Tangeru. Zagrożenie wydaje się działać.) Ale z całą powagą musisz zadać sobie pytanie, w jaki sposób związek mógłby skorzystać na twoich prawdziwych wyznaniach, a myślę, że zobaczysz, że odpowiedź wcale nie jest. Wątpliwości mogą wyrządzić poważne szkody.

4. Nie mów mu, że jedna z twoich przyjaciółek zdradza męża ... (zasada Keep Your Big Fat Mouth Zamknij)

Po prostu ukrywanie własnych wpadek z przeszłości nie wystarczy. Ogólnie rzecz biorąc, musisz zachowywać się tak, jakby niewierność równała się morderstwu. Wiesz, że istnieje, czytałeś o tym w gazetach, ale na pewno nie znasz nikogo, kto faktycznie to popełnił. (To nie zawsze będzie łatwe. W zeszłym roku moja przyjaciółka miała romans z facetem, którego dziecko chodziło do szkoły naszej córki. Trzymając to przed moim mężem - który zjadłby to łyżką - było trudniejsze niż poród).

5. Nie mów, że nie jest tak twardy jak kiedyś ... (zasada To Twoja pamięć staje się miękka)

Więc twój mąż nie ma tumescencji 20-letniego brata. Założę się, że nie masz wytrzymałości Venus Williams. Mówię to nie po to, żebyś czuł się źle z powodu swojego starzejącego się ciała, ale żeby pomóc ci docenić (lub przynajmniej zaakceptować) jego. Odpowiadam mojemu nauczycielowi z czwartej klasy: „Dzieci, jeśli nie macie nic miłego do powiedzenia, nie mówcie nic!”. I hej, brzuch czy bez brzucha, jeśli nadal próbuje ci zaimponować w łóżku, masz to zrobione.

6. Nie pozwól mu poczuć się bezsilnym w pracy ... (zasada Wierzę w Ciebie bez względu na to, w co)

To jest zasada, którą złamałem zeszłej nocy. Zwykle, gdy mój mąż wraca z pracy sfrustrowany lub zły z powodu swojego dnia, zachęcam go, aby powiedział mi, o czym myśli. Uważnie słucham, staram się doradzać i zawsze daję do zrozumienia, że ​​jestem po jego (czytaj: naszej) stronie. Ale prawdę mówiąc, myślę, że on i jego szef mają poważny problem z komunikacją. Tak, jego szef może być palantem, ale nie czyta w myślach.

ideas sexuales para probarlo

Kiedy mój mąż został niedawno pominięty i nie ubiegał się o awans, przez kilka dni znosiłam jego ofiarę. A potem, ostatniej nocy, wypuściłem się. - Oczekujesz, że ludzie będą wiedzieć, czego chcesz, kiedy nawet nie wiesz, czego chcesz - krzyknąłem. - To właśnie powstrzymuje cię w pracy! Zapomnij o promocji - masz szczęście, że nie zostałeś zwolniony! Wyraz jego twarzy powiedział mi, że uderzyłem daleko poniżej pasa i nagle zobaczyłem, jak wkracza uczucie zdrady. - Myślałem, że we mnie wierzysz - powiedział, wyglądając na tak zranionego, że myślałem, że mogę umrzeć. - Tak - błagałem w kółko. Ale szkoda została wyrządzona.

Dzisiejszego ranka moja siostra sprawiła, że ​​poczułem się jeszcze gorzej. - Dlaczego jesteś jego doradcą zawodowym, kiedy potrzebuje, żebyś była jego żoną? - zapytała trochę zbyt trafnie, pomyślałem. A kiedy powtórzyłem tę wymianę matce, która od dawna jest rozwiedziona z moim ojcem, dodała: „To lekcja, której nauczyłem się za późno. Nie mieszaj problemów małżeńskich z problemami biznesowymi, bo skończysz z mężem, który czuje się przegrany w biurze iw domu!

7. Nie mów mu, że chcesz rozwodu, chyba że naprawdę chcesz ... (zasada „Nie dawaj mu żadnych wielkich pomysłów”)

Moja dobra przyjaciółka Clare przez cały czas groziła mężowi rozwodem, ale w dniu, w którym ją zabrał, była tak zdruzgotana, że ​​musiała trafić do szpitala. Rok później jej były mąż powiedział mi: „Za każdym razem, gdy się kłóciliśmy, Clare mówiła, że ​​może powinniśmy się rozstać. Szczerze mówiąc, nie mogłem już dłużej żyć z tym wiszącym nad moją głową. Wierzyłem, że ma jedną nogę za drzwiami. Kiedy powiedziałem Clare, co powiedział jej były, westchnęła: „Och, proszę, nigdy bym go nie zostawiła. Był miłością mojego życia ”.

Wiem, że kusiło nas wszystkich, by krzyczeć „Chcę rozwodu!”. Zdecydowanie musiałem się powstrzymywać podczas lat bezsennego dziecka. Pamiętam jedną straszną walkę z Patrickiem o to, czy użyć metody Ferbera do treningu snu naszej córki. Z perspektywy czasu spór dotyczył wzajemnego wspierania się, nawet jeśli się nie zgadzamy. Ale w tym momencie - byliśmy zamknięci w łazience, żeby nasza córka nie słyszała (choć wierzcie mi, ludzie po drugiej stronie rzeki słyszeli) - krzyknąłem: „Wynoś się!”. Słowa zamarły między nami. Mój mąż spojrzał na mnie, jakbym zwariował. 'Nigdzie nie idę!' - powiedział i poczułem taką ulgę, że wybuchłem płaczem i nigdy więcej nie zagroziłem, że go wyrzucę.

Kiedy wprowadzisz ideę porzucenia do swojego związku, nieufność może wzrosnąć. Nie możesz odpalić tego dzwonka, więc nie dzwoń nim, chyba że masz pewność, że całe cholerne miasto się pali.

8. Nigdy mu tego nie mówrobiprzeszkadza ci, że zarabiasz więcej pieniędzy niż on ... (Zasada Bycie małżeństwem to praca na pełny etat)

Ponieważ trzech na czterech moich najlepszych przyjaciół zarabia więcej pieniędzy niż ich mężowie, myślę, że ta sytuacja jest dużo częstsza, niż ktokolwiek przyznaje. Mój mąż przez lata zarabiał więcej niż ja i nie mógł być bardziej hojny. Ale gdy zmieniła się równowaga finansowa, nie mogę przyznać się do tej samej hojności. To, co zawsze było „naszymi” pieniędzmi, nagle stało się trochę bardziej jak „moje” pieniądze i musiałem ugryźć się w język, kiedy miałem ochotę powiedzieć: „Czy naprawdę potrzebujesz nowego samochodu?”. albo gorzej, '- nowy garnitur?' Kiedy ktoś pyta mnie, czy bycie głównym zarabiającym wydaje się dziwne, szybko odpowiadam, że nie. Ale kiedy jestem z moimi bliskimi przyjaciółmi, przyznajemy, że tak.

„W zeszłym tygodniu, z okazji dziesiątej rocznicy powstania, Howard podarował mi piękne kolczyki z pereł” - zwierzyła się moja przyjaciółka Susie, prawniczka, której mąż jest pisarzem. `` Myślałem tylko, że zastanawiam się, ile mnie to kosztowało. To było straszne! Ale kiedy zaczęła opisywać ich wspólny wieczór - jak Howard zaplanował każdy szczegół, napisał jej piękną kartkę, kupił butelkę jej ulubionego wina - wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, jakie ma szczęście, że ma męża, który nie myśli tak pochłonięty swoim biznesem, że zapomina o swojej żonie. Susie powiedziała, że ​​dawno temu nauczyła się, że jeśli rozwali jaja Howarda, że ​​nie zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, to musi nocować do łóżka z mężczyzną, który nie zarabia wystarczająco dużo pieniędzy i ma jaja!

9. Nie przyznaj się do swoich sympatii ... (zasada róbcie innym tak, jak byście chcieli, żeby robili to dla siebie)

Jestem najgorszy, jeśli chodzi o zakochane uczennice. Co kilka lat spotykam kogoś, kogo podejrzewam, że mógł być miłością mojego życia. Moje ostatnie zauroczenie (bardzo szybko go pokonałem, gdy zobaczyłem, jak dłubie w uchu, a potem wącham palec!), Hipisowski artysta, powiązany z paralelą ze mną, który mógł być malarzem (w przeciwieństwie do prawdziwej mamy ja, który nie umie nawet pomalować paznokcia). Kiedy z nim rozmawiałem, mój umysł był pełen pomysłów, których nie miałem od czasów studiów. Jako ktoś, kto jest żonaty od ponad dziesięciu lat, z zadowoleniem przyjmuję te pseudoromantyczne rozrywki, chociaż nigdy na nich nie działam. Po prostu trochę flirtuję, irytuję przyjaciół nudnymi historiami i przez chwilę bawię się nową serią fantazji. Ale nigdy nie mówię mężowi, kto jest przedmiotem mojego sekretnego uczucia, z jednego prostego powodu: nigdy nie chciałabym wiedzieć, w kim się podkochuje. To doprowadziłoby mnie do szaleństwa. Nieszkodliwe zauroczenie to coś, z czym żadna osoba z krwi i kości nie może konkurować, więc zachowuję swoje dla siebie. Hej, czy on naprawdę musi wiedzieć, dlaczego zeszłej nocy wydałeś się taki zafascynowany seksem? I czy naprawdę musisz wiedzieć, dlaczego był taki podekscytowany? Dokładnie.