Jeśli robisz te 7 rzeczy, jesteś prawdziwą alfą - Może 2022

Jeśli robisz te 7 rzeczy, jesteś prawdziwą alfą

Alfa dokładnie wie, czego chce, jak chce i nie będzie za to przepraszać. Wierzy, że jej postawa jest słuszna, ale nie jest upartym dzieckiem, które bez względu na wszystko będzie forsować własne zdanie.

Kobieta alfa jest rozsądna i sprawiedliwa. Prawdziwa kobieta alfa przyjrzy się obu stronom przed podjęciem decyzji. Jest wierna sobie.Wszystkie kobiety chcą nimi być, a mężczyźni chcą się z nimi umawiać. I jak zwykle, hejterzy będą nienawidzić głównie dlatego, że są przez nich onieśmieleni i czują, że alfy są lepsze w większości rzeczy niż oni. Ale wybór należy do nich.

Albo mogą ich nienawidzić po cichu i nic z tym nie robić, albo mogą próbować pracować ciężej i być lepszymi, ponieważ…

cómo teñir tu cabello de varios colores al mismo tiempo

Nie urodziłeś się alfą. Stajesz sięalfa.Alfy są liderami. Niektórzy ludzie rodzą się z przywództwem, a inni nie, ale to nie znaczy, że nie możesz się zmienić. Zmieniamy się codziennie. Nasze doświadczenia, dobre i złe, starają się nauczyć nas lekcji, aby stawać się coraz lepszymi. Ale tylko jeśli chcemy.

Jeśli czytasz ten artykuł, są szanse, że jesteś kobietą alfa, ale mimo wszystko przeczytaj te znaki i przekonaj się na pewno:

1. Nie boisz się być sam

Nie boisz się bycia singlem, bo zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś osobą, która w Twoim życiu liczy się najbardziej i nie potrzebujesz mężczyzny, żeby czuć się ważny. Nie będziesz załamany i płakać do końca życia, jeśli cię opuści. Będziesz boleć, bo to normalne, ale nie na długo.Podniesiesz się i pójdziesz dalej swoim życiem. Może nadrobisz zaległości w czytaniu, zaczniesz hobby lub spróbujesz czegoś nowego, o czym marzyłeś od jakiegoś czasu. Chodzi o to, że życie toczy się dalej i ty też.

2. Przyznajesz się do swoich błędów

Nie jesteś uparty i jeśli popełnisz błąd, przyznasz się do tego. Przyznasz to, bo tak robią silne kobiety. Mówią, kiedy się mylą. Wiele osób ma błędne zdanie, jeśli chodzi o kobiety alfa. Uważają, że alfy nie są w stanie przyznać się do błędu ani przeprosić.

Ale prawda jest daleka od tego. Właściwie alfy czują się takwygodne w swoich skórachże przyznanie się do błędu to nic wielkiego. Są tak dojrzali i dlatego są tak cholernie niesamowici.

3. Jesteś dobrze zaokrąglony i wiesz o tym

Możesz zrobić prawie wszystko, a wszyscy twoi znajomi najpierw zadzwonią do ciebie, zanim zadzwonią do kogokolwiek innego, gdy mają problem. Od hydrauliki po nagłe wypadki manicure, jesteś dziewczyną, do której możesz zadzwonić.

Nie chodzi o to, że jesteś wszystkowiedzącą, która wbija głowę w sprawy wszystkich. Po prostu chcesz się uczyć i nie boisz się ubrudzić, aby wykonać pracę.

¿Qué tan pronto puede realizar la prueba de embarazo después de la iui?

4. Nazywasz rzeczy ich prawdziwymi imionami

Prawdziwy alfa nazywa rzeczy po imieniu. Nie przymyka oka na rzeczy, których nie chce widzieć. Stawia czoła wszystkim swoim problemom, ponieważ nie boi się ich stawić czoła.

Wie, że je rozwiąże, bo spróbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nigdy się nie poddaje. Tak więc, jeśli facet chce z nią być, musi się zmęczyć i zacząć stawiać czoła rzeczywistości taką, jaka jest, tak jak ona.

5. Jesteś graczem zespołowym

Chociaż jesteś więcej niż zdolny do robienia rzeczy sam i nie potrzebujesz niczyjej pomocy, gdy potrzebna jest praca zespołowa, jesteś na to gotowy. Wiesz, jak współpracować z innymi i jak słuchać tego, co każdy ma do powiedzenia.

Zawsze wspierasz kolegów z drużyny i masz ich plecy, jeśli stanie się coś złego. Każdy zabiłby za to, że miał cię w swoim zespole.

6. Masz świadomość, że nie wiesz wszystkiego

Nie jesteś wszystkowiedzący i nie zachowujesz się jak on. Wiesz, że zawsze jest trochę więcej miejsca na naukę nowych rzeczy. Przez całe życie ludzie uczą się nowych rzeczy.

Zawsze dążysz do uczenia się nowych rzeczy i dlatego masz świadomość, że nie wiesz wszystkiego i to właśnie chroni Cię przed arogancją.

Wiesz, że możesz uczyć się od innych i dlatego pozwalasz im przewodzić, bo chociaż jesteś w tym dobry, nie oznacza to, że nikt inny nie może tego spróbować.

7. Nigdy się nie poddajesz

Wiesz, że sprawy się nie skończą, dopóki tego nie powiesz. Dopóki walczysz o to, czego chcesz, istnieje możliwość, że ci się uda. A nawet jeśli tego nie zrobisz, nie poddasz się. Będziesz próbował raz za razem, aż to zrobisz. To jest twoja największa zaleta.