Jak długo trwa kochanie kogoś (i co na to wpływa)?

Jak długo trwa kochanie kogoś (i co na to wpływa)?

Jak długo trwa kochanie kogoś? Czy miłość od pierwszego wejrzenia jest prawdziwa, czy to tylko nieporozumienie? Jakie czynniki wpływają na to, jak szybko w kimś się zakochujesz?Co oznacza miłość?

Miłość jest jednym z najpotężniejszych uczuć na świecie, którego nie da się określić słowami, ale aby poznać jej prawdziwe znaczenie, musimy jej doświadczyć i poczuć sercem.Być może jesteś osobą, która bardzo szybko się zakochuje lub kimś, kto potrzebuje więcej czasu, aby doświadczyć magii romantycznej miłości.

Ale jak długo trwa zakochanie się w kimś?

Prawda jest taka, że ​​każda osoba jest wyjątkowa. Wszyscy zakochujemy się w innym tempie. Niektórzy z nas rozwijają głębsze uczucia do drugiej osoby podczas pierwszej randki, podczas gdy inni doświadczają uczucia miłości po pewnym czasie.Wszyscy zakochujemy się w różnym tempie i intensywności ze względu na pewne czynniki (twoja osobowość, historia związku, płeć itp.), które odgrywają ważną rolę w tym, jak długo trwa pokochanie kogoś.

Aby pomóc Ci zrozumieć własne tempo, oto wszystko, co musisz wiedzieć o czynnikach wpływających na proces zakochiwania się, miłości od pierwszego wejrzenia i wiele więcej!

9 czynników, które wpływają na to, jak szybko się w kimś zakochaszTwój wiek

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy stojąc na zewnątrz

¿Por qué engaña un hombre casado?

Bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi, twój wiek odgrywa ważną rolę w tym, jak szybko się zakochujesz.

Na przykład nastolatki mają tendencję do szybszego zakochiwania się, ponieważ nie boją się potencjalnego ryzyka lub nie myślą o tym zbyt wiele.

Ponieważ brakuje im doświadczenia, łatwiej jest im po prostu płynąć z prądem, łączyć się z innymi i cieszyć się z nimi każdą sekundą.

Teraz, jeśli chodzi o dorosłych, mogą mieć problemy z otwarciem się na innych, ponieważ zdają sobie sprawę z potencjalnego ryzyka związanego z romantycznym związkiem z kimś.

Z tego powodu mogą tłumić swoje uczucia, aby kontrolować tempo i powoli się zakochiwać.

Dotyczy to szczególnie tych, którzy zostali zranieni w przeszłości w taki czy inny sposób, co prowadzi nas do kolejnego ważnego czynnika:

Twoja historia związku

mężczyzna i kobieta piją kawę w kawiarni

Historia twoich związków jest powiązana z twoim wiekiem, ale nadal może być postrzegana jako osobny aspekt. Wszystko zależy od twoich przeszłych doświadczeń lub ich braku.

Jeśli masz długą historię randek, prawdopodobnie doświadczyłeś wielu emocji związanych z różnymi rodzajami romansów.

Ponadto prawdopodobnie przeszedłeś również kilka złamanych serc, które mogą zmienić całą twoją perspektywę zakochania się.

Niektórzy ludzie mają tendencję do rozwijania strachu przed zakochaniem się, znanego jako filofobia, ponieważ boją się, że w przyszłości znów zostaną zranieni.

Jeśli w tej chwili przeżywasz złamane serce, prawdopodobnie nawet nie myślisz o ponownym zakochaniu się do końca życia (w porządku, może trochę przesadzam, ale rozumiesz, o co chodzi).

Jeśli miałeś niewiernego partnera, to naturalne, że będziesz zaniepokojony i nadmiernie ostrożny z każdym potencjalnym partnerem, którego spotkasz w przyszłości.

Wręcz przeciwnie, jeśli twoje przeszłe doświadczenia były pozytywne, nie będziesz miał skłonności do wahania lub ostrożności, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi.

Jak widać, wszystko to może bezpośrednio wpłynąć na to, ile czasu zajmie zakochanie się (ponownie).

Inteligencja emocjonalna

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na skale

Wyższy lub niższy poziom inteligencji emocjonalnej (EQ) może wpływać na proces zakochiwania się. Ludzie, którzy są bardziej w kontakcie ze swoimi uczuciami i uczuciami innych ludzi, szybciej się zakochują.

Tak więc odpowiedź na pytanie:Jak długo trwa kochanie kogoś?leży w poziomie twojej inteligencji emocjonalnej.

Osoby z wysokim poziomem EQ łatwiej łączą się z innymi, co skutkuje wcześniejszym rozwojem uczuć do nich.

Pamiętam, kiedy spotykałam się z jednym facetem i regularnie się widywaliśmy, często wysyłaliśmy SMS-y i tak dalej. Czułam się, jakbym znała go przez całe życie i byłam do niego tak pociągnięta, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Zacząłem pisać romantyczne notatki miłosne i robić inne rzeczy, które zwykle robią ludzie szaleńczo zakochani i myślałem, że jesteśmy na tej samej stronie.

Ku mojemu rozczarowaniu zdałem sobie sprawę, że nie robił tyle wysiłku, co ja, ponieważ wciąż nie był pewien swoich uczuć do mnie i wyglądało na to, że chce działać powoli.

Po tym, jak dałem mu trochę miejsca i czasu, powoli, ale pewnie zaczął rozwijać do mnie uczucia i wreszcie znaleźliśmy się na tej samej stronie.

Chodzi o to, że ludzie z niższym poziomem EQ mają tendencję do błędnej interpretacji oznak romantycznej miłości (jeśli ją odczuwają) lub przez pewien czas ignorują swoje uczucia.

Dlatego potrzebują więcej czasu, aby dowiedzieć się, co się naprawdę dzieje, a następnie odpowiednio zareagować.

Twój typ osobowości

szczęśliwa kobieta i mężczyzna trzymający się za ręce stojąc w pobliżu drzew

Czy jesteś bardziej lekkomyślnym lub powściągliwym typem osoby? Twój typ osobowości jest również jednym z czynników wpływających na tempo, w jakim się w kimś zakochasz.

Lekkomyślni ludzie nie boją się podejmować ryzyka ani próbować czegoś nowego, ponieważ po to żyją! To ich paliwo. Tak więc zakochanie się jest dla nich jak oddychanie, ponieważ nie zastanawiają się nad rzeczami.

Po prostu idą z prądem i znajdują się w nowym związku, zanim jeszcze zdają sobie z tego sprawę. W przeciwieństwie do nich ludzie powściągliwi i niespokojni zakochują się w wolniejszym tempie.

Potrzebują więcej czasu, aby zaakceptować kogoś nowego i mogą obawiać się potencjalnych komplikacji, takich jak zranienie w ten czy inny sposób.

señales para saber si estás embarazada

Ponadto, jeśli byłeś zaniedbywany emocjonalnie jako dziecko, bardzo szybko się zakochasz, ponieważ pragniesz uczucia miłości i intymności z drugim człowiekiem.

To jest coś, czego ci brakuje i dlatego skupiasz się na otrzymywaniu tego od innych ludzi, zamiast od rodziców w dzieciństwie.

Zobacz też: 25 ciekawostek o miłości, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy

Twój sposób myślenia

mężczyzna i kobieta przytulają się stojąc na ulicy

Pozytywne myślenie jest jedną z najpotężniejszych sił we wszechświecie. Pomaga skoncentrować się na pozytywnych rzeczach w życiu i docenić małe rzeczy, które często są niedoceniane przez innych.

Na przykład, nie będziesz skupiał się na niedoskonałościach potencjalnego partnera, ale skupisz się na jego dobrych rzeczach, więc nie będziesz kwestionować swojej decyzji o otwarciu się na niego i nawiązaniu połączenia.

Jeśli myślisz pozytywnie, prawdopodobnie będziesz ogólnie osobą o otwartym sercu, co pomoże ci szybciej się zakochać.

Pozytywne myślenie ma również moc przyciągania do twojego życia bardziej pozytywnych rzeczy. Jest to znane jako Prawo Przyciągania.

Co myślisz, przyciągasz.Jeśli wyobrażasz sobie siebie w długotrwałym związku z kimś, kogo naprawdę kochasz i szanujesz, i kto wie, jak się odwzajemnić, Twoje pozytywne nastawienie przyciągnie to do Twojego życia.

Jeśli jednak myślisz negatywnie o swoim życiu miłosnym, spowoduje to negatywne skutki i z czasem staniesz się bardziej ostrożny, jeśli chodzi o zakochiwanie się.

Płeć

szczęśliwa kobieta patrząca na mężczyznę stojąc przy ścianie

Podobnie jak w przypadku wszystkiego innego w twoim życiu, twoja płeć również wpływa na proces zakochiwania się. Oto jedno pytanie do ciebie, kolego czytelniku.Jak myślisz, kto szybciej się zakochuje, kobiety czy mężczyźni?

Zakładam, że większość z Was odpowiedziała kobietom i nic dziwnego, dlaczego. Powodem, dla którego wiele osób myśli, że kobiety zakochują się szybciej, są media.

Pamiętasz te wszystkie filmy, w których kobiety są przedstawiane jako stworzenia o otwartym sercu i zawsze gotowe do zanurzenia się w morzu miłości, podczas gdy mężczyźni są przedstawiani jako emocjonalnie niedostępni i podobni?

Cóż, to nie jest prawda w prawdziwym świecie.

Według badań opublikowanych w The Journal of Social Psychology mężczyźni zakochują się szybciej niż kobiety, a niektórzy eksperci uważają, że główny powód, dla którego nie ma nic wspólnego z „szybszym upadkiem”, ale z faktem, że nie zastanawiają się zbytnio nad rzeczami.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni są mniej emocjonalni niż kobiety, ale chodzi o to, że kobiety mają tendencję do nadmiernej analizy swoich uczuć.

Kiedy kobieta myśli, że się zakochuje, wygląda to mniej więcej tak: OMG, chyba się w nim zakochuję. Czy mam mu powiedzieć, że go kocham? Ale co, jeśli nie jesteśmy na tej samej stronie? A jeśli jest emocjonalnie niedostępny?

Może powinienem zwolnić, a może powinienem na chwilę przestać się z nim widywać, żeby dowiedzieć się, co z tym wszystkim zrobić.

Jeśli kwestionujesz słuszność tych stwierdzeń, powiem tylko, że zostały napisane przez kobietę.
Istnieje jeszcze inne błędne przekonanie o mężczyznach, twierdzące, że nie pragną głębokich związków i związków.

Cóż, robią i kiedy czują, że się w kimś zakochują, nie zastanawiają się nad tym, ale to akceptują.

Jednak zawsze są wyjątki, ale generalnie mężczyźni zakochują się szybciej niż kobiety.

Zobacz też: 10 kroków do okazywania miłości konkretnej osobie za pomocą prawa przyciągania

Postęp twojego związku

mężczyzna i kobieta piją wino siedząc w barze

Jak zapewne już wiesz, każda relacja jest wyjątkowa i ma swoje własne tempo.

Jeśli jesteś w związku na odległość lub epistolarnie, nawiązanie kontaktu ze swoim partnerem będzie trudniejsze niż parom, które widują się regularnie.

Co więcej, to nie to samo, jeśli widzisz kogoś z randek online lub osobę, którą znasz przez całe życie.

Postęp twojego związku może mieć duży wpływ na to, jak szybko się w kimś zakochasz.

Jeśli często je widzisz, połączysz się z nimi szybciej.

Chodzi o to, że możesz pisać z kimś dzień i noc i myśleć, że masz z nim tyle wspólnego, ale i tak nie będziesz w stanie się w nim zakochać.

Cóż, nie, dopóki nie spędzisz z nimi trochę czasu osobiście.

Podobieństwa

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc przy stole

Wszyscy wiemy, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w rzeczywistości to podobieństwa sprawiają, że zakochujesz się szybciej.

Kiedy widziałem tego jednego faceta, nie byłem nim szczególnie zainteresowany romantycznie.

ALE, kiedy dzieliliśmy się rzeczami i poznawaliśmy się lepiej, poczułem, że po raz pierwszy w życiu spotkałem kogoś, kto interesuje się tym samym co ja.

Zaczęłam go naprawdę, naprawdę lubić, a to uczucie stopniowo przekształciło się w coś większego – intensywne uczucia miłości i długotrwały związek.

Nie zrozum mnie źle. Nie oznacza to, że powinieneś lubić każdą rzecz, którą lubi Twój potencjalny partner, aby móc szybciej się zakochać.

Jeśli masz kilka wspólnych cech dotyczących twoich zainteresowań i wartości, to wystarczy. W końcu nie jest możliwe, aby interesować się tymi samymi rzeczami, co druga osoba.

Wszyscy jesteśmy różni, ale mamy też pewne cechy wspólne i to są rzeczy, które pomagają nam łączyć się i tworzyć silniejszą więź między sobą.

Zobacz też: Różnica między zmiażdżeniem a miłością: 22 kluczowe wyróżnienia

Przeszkody

mężczyzna i kobieta przytulają się podczas zachodu słońca

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak na świecie przeszkody mogą być związane z procesem zakochiwania się. Cóż, wszyscy znamy urok zakazanego owocu.

A teraz wyobraź sobie, że jesteś nastolatką spotykającą się z facetem, którego nie aprobują twoi rodzice. To sprawi, że będziesz jeszcze bardziej skłonny do umawiania się z nim tylko dlatego, że ci tego zabraniają.

Spowoduje to również szybsze tworzenie więzi i intensywne uczucie przyciągania i miłości do ukochanej osoby.
Kolejną rzeczą, która może sprawić, że zakochasz się szybciej, jest strach. Wyobraź sobie, że facet, z którym się spotykasz, miał wypadek samochodowy.

Przerazi Cię myśl, że może mu się stać coś strasznego i nie daj Boże, że możesz go stracić.

Te procesy mentalne motywują cię do innego spojrzenia na rzeczy, do większego ich docenienia i poświęcenia im swojej niepodzielnej uwagi.

Wkrótce zamieniają się w intensywne uczucia namiętnej miłości do drugiego człowieka.

Nauka kryjąca się za zakochaniem

mężczyzna i kobieta w swetrach przytulają się na ulicy

Naukowcy twierdzą, że nieustannie poszukujemy miłości (czy jesteśmy tego świadomi, czy nie), ponieważ nasz mózg koncentruje się na reprodukcji, która jest szczytem naszego przetrwania.

Aby móc się rozmnażać, podświadomie koncentrujemy się na znalezieniu odpowiedniego partnera, a raczej właściwego partnera.

¿Cómo sabemos que estamos embarazadas?

Kiedy spotykamy kogoś, kto pociąga nas zarówno psychicznie, jak i fizycznie, nasz mózg zaczyna mieszać mieszankę szczęśliwych chemikaliów (dopaminy, oksytocyny, serotoniny, noradrenaliny itp.)

Te szczęśliwe chemikalia wywołują stany euforii, podniecenia i przyjemności, a ten koktajl jest często odpowiedzialny za wprowadzenie nas w nowy związek.

Wierz lub nie, ale zakochiwanie się wywołuje to samo uczucie euforii, co kokaina.

Tak więc w pewnym sensie uzależniamy się od miłości i wchodzimy w stan limerencji.

Na tym etapie spędzamy dużo czasu myśląc o naszym romantycznym partnerze i często sprawdzamy ich profile w mediach społecznościowych, wysyłamy do nich SMS-y, dzwonimy do nich, a nawet marzymy o nich.

I wtedy zaczynamy zadawać sobie pytanie:Czy jestem zakochany?Lub możemy nadal być zdezorientowani i pomyśleć o tym jednym pytaniu:Jak długo trwa kochanie kogoś?

Odpowiedź nie jest taka prosta. Są trzy etapy zakochania:

pragnienie

Atrakcja

Załącznik

Na tych etapach łączymy się z naszym partnerem na poziomie emocjonalnym i fizycznym. Tworzymy z nimi głęboką więź i tak stopniowo, ale na pewno się zakochujemy.

Śmieszny fakt:Wśród innych kryteriów naukowych wybieramy naszego potencjalnego partnera na podstawie jego zapachu. Każdy z nas ma swój specjalny „zapach”, który może powiedzieć, czy nadajemy się do produkcji zdrowego potomstwa.

Najwyraźniej nasz mózg jest naprawdę dobry w wykrywaniu zapachu, który jest dla nas odpowiedni, więc zdecydowanie powinniśmy zostawić im tę pracę.

Miłość od pierwszego wejrzenia: prawdziwa czy mit?

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy podczas zachodu słońca

Prawdopodobnie wiele razy słyszałeś i debatowałeś o zjawisku zwanym miłością od pierwszego wejrzenia.

Niektórzy ludzie przysięgają, że zakochali się w swoim partnerze, gdy zobaczyli ich po raz pierwszy, podczas gdy inni nie są tak optymistycznie nastawieni do tego potencjalnego mitu.

Czy to prawda?

Najpierw zdefiniujmy znaczenie miłości od pierwszego wejrzenia. Zasadniczo jest to natychmiastowy i intensywny romantyczny pociąg do drugiego człowieka przy pierwszym spotkaniu z nim.

Jedną z największych oznak miłości od pierwszego wejrzenia jest odczuwanie intensywnego pragnienia nawiązania z nimi kontaktu, zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

Prawdziwe komplikacje wynikają z faktu, że wiele osób uważa, że ​​miłość od pierwszego wejrzenia to inny termin na bratnią duszę. Przykro mi, że niektórych z was rozczarowałem, ale znalezienie bratniej duszy na pierwszy rzut oka jest błędem.

Helen Fisher (doktorat z antropologii biologicznej) wyjaśnia miłość od pierwszego wejrzenia w następujący sposób: Miłość od pierwszego wejrzenia jest stosunkowo łatwa do wytłumaczenia. Romantyczna miłość przebiega w mózgu po pewnych elektrycznych i chemicznych ścieżkach. A te można uruchomić natychmiast. Mężczyźni zakochują się statystycznie szybciej, prawdopodobnie dlatego, że są bardziej wizualni. Ale kobiety nie pozostają daleko w tyle. To podstawowe popędy, takie jak pragnienie i głód… Romantyczna miłość prowadzi do tworzenia więzi, łączenia się w pary i wysyłania DNA w przyszłość.

Tak więc praktycznie można doświadczyć tego rodzaju miłości, ale jest to również niebezpieczne, ponieważ nasze oczekiwania są zbyt wysokie, a nasze postrzeganie ich nie jest realne, co może skutkować innym zjawiskiem znanym jako „romans z bajki”, który najwyraźniej istnieje tylko w filmach.

Główna różnica między miłością a zauroczeniem polega na tym, że prawdziwa miłość to proces, podczas gdy zauroczenie następuje natychmiast i często nie trwa długo.

Pożądanie opiera się na pociągu fizycznym. Wiele osób myli to z prawdziwą miłością. Przyciąganie fizyczne jest ważne, ale jeśli nie ma z nim głębszego związku, to jest to czerwona flaga.

Oczywiście zależy to od tego, jaki rodzaj romansu preferujesz w danym momencie.

Czy jest dla nas tylko jedna osoba, czy można zakochać się w wielu ludziach?

kobieta dotyka mężczyzny

Jeśli zakochałeś się już wiele razy, to znasz odpowiedź na to pytanie. Jednak jest jedna rzecz, która niepokoi nas wszystkich, a mianowicie:Skąd wiesz, że jest dla Ciebie odpowiedni?

Na świecie są miliardy ludzi, którzy są dla Ciebie potencjalnymi partnerami, więc pytanie brzmi:Czy można wybrać tę dla siebie i jak to robisz?

Niektórzy ludzie wiedzą, że ich partner jest opiekunem, ponieważ mają instynkt podpowiadający im, że to oni są dla nich.

Inni nie mają tyle szczęścia, więc muszą polegać na innych czynnikach, które powiedzą im, czy ta jedna osoba jest opiekunem, czy nie.

Jeśli należysz do drugiej załogi, pomogę ci z tym. Wiesz, że jest opiekunem, jeśli:

Ufasz im całkowicie

Podzielacie te same wartości

Kochacie się i szanujecie pomimo wszystkich swoich niedoskonałości i wad

Są twoim największym wsparciem (i odwrotnie)

Pomagacie sobie nawzajem stać się najlepszą wersją siebie

Oczywiście istnieje wiele innych rzeczy, które można dodać do listy, ale są to te najważniejsze, więc zwróć na nie szczególną uwagę, jeśli masz wątpliwości.

Zobacz też: 45 najlepszych uroczo romantycznych sposobów na powiedzenie „Kocham cię”

Czy wypowiedzenie tych trzech małych słów oznacza, że ​​osoba jest zakochana?

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy stojąc w pobliżu wody

Kiedy nawiązujemy z kimś głęboką więź emocjonalną i czujemy do niej intensywne uczucia miłości, naturalnie przychodzi nam wyrażanie naszej miłości poprzez wypowiedzenie tych trzech małych słów.

Ale czy powiedzenie ich faktycznie oznacza, że ​​jesteśmy zakochani?

como complacer a un hombre con tus manos

Jeden z moich najlepszych przyjaciół niedawno umawiał się z facetem przez jakiś czas i pewnej nocy powiedział jej, że ją kocha.

Była dosłownie w szoku, ponieważ nie spotykali się nawet od miesiąca, więc wszystko wydawało się jej trochę za szybkie.

Najwyraźniej nie byli na tej samej stronie, ale postanowiła dać mu szansę i pomyślała, kto wie, może kiedyś też będę gotowa powiedzieć mu te trzy małe słowa.

Tak się nie stało, ponieważ później dowiedziała się, że miał romans z inną dziewczyną. Teraz pytanie brzmi:Czy naprawdę był zakochany, czy po prostu myślał, że jest, ale to było tylko zauroczenie?

Są szanse, że tak naprawdę nie był w niej zakochany, ponieważ gdyby był, skupiłby się wyłącznie na niej, a nie na innych potencjalnych partnerach.

Ile czasu zajmuje poznanie, że kogoś kochasz? Ile czasu zajmuje powiedzenieKocham Cię?

Nikt nie może udzielić precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od każdej osoby. Możesz być w kimś zakochany po uszy, ale nadal nie możesz wypowiedzieć tych trzech małych słów, jeśli zostałeś zraniony w przeszłości.

Możesz być w poważnym związku i nadal czuć się dziwnie, gdy mówisz swojemu partnerowi, że cię kocham. Usłyszenie tych trzech słów może zmotywować inną osobę do odwzajemnienia się, ale niekoniecznie tak jest.

Ile czasu zajmuje pokonanie kogoś, kogo kochasz?

kobieta stojąca na moście patrząca na wodę

Rozstanie jest jedną z najbardziej bolesnych rzeczy na świecie, więc naturalnie przychodzi nam chcieć wiedzieć, ile czasu zajmuje pokonanie kogoś, kogo kochasz.

Ponieważ każdy związek jest wyjątkowy, zależy to od wielu czynników (czy jest to ktoś, kogo znasz przez całe życie, powód(y) twojego zerwania, intensywność twojej miłości i tak dalej).

Ile czasu zajmuje pokonanie kogoś, kogo nadal kochasz?

Nie ma sposobu, aby powiedzieć, ile czasu może zająć człowiekowi pokonanie kogoś, kogo nadal kocha. Niektórzy szybciej wracają do zdrowia, inni potrzebują więcej czasu.

Nawet jeśli nie możesz obliczyć dokładnego czasu potrzebnego na powrót do zdrowia po złamanym sercu, mówi się, że jeśli byłeś z tą jedną osobą w związku przez co najmniej rok, powinieneś pozwolić sobie na przejście roku przez etap uzdrawiania.

Najważniejszą rzeczą, na której powinieneś się skupić, jest nie tłumienie emocji, wchodzenie w związek z odbicia lub podobne. Bądź cierpliwy i pamiętaj, że czas leczy wszystko.

Zakochanie się (i pozostanie tam) wymaga czasu!

Zamiast ciągle zastanawiać się nad tym jednym pytaniem Ile czasu zajmuje pokochanie kogoś? pamiętaj, że zakochanie wymaga czasu.

Żaden ekspert ds. relacji ani terapeuta relacji nie może udzielić precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie.

Więc zamiast martwić się o czas zakochania, potraktuj to jako ciągły proces.

Ponieważ prawdziwa miłość nie jest zainteresowana przeciętnym czasem ani niczym takim. Zwykle dzieje się tak, gdy najmniej się tego spodziewasz, a zakochanie wymaga wzajemnego wysiłku, szacunku i oddania. Prawdziwa miłość wymaga cierpliwości.